Weebly apskats 2020. gads – kad ar “Viegli lietot” nepietiek!

Weebly mājas lapa


Weebly ir viegls variants, bet vai tas tiešām ir labākais?

Weebly pēdējos gados ir piedzīvojis daudzas izmaiņas, sākot no vienkārša vietņu veidotāja, kuru ikviens var izmantot, lai izveidotu ātru vietni, līdz profesionālam rīkam, kas koncentrējas uz e-komercijas vietnēm..

Labā ziņa ir tā, ka Weebly joprojām ir viegli lietojams, neatkarīgi no tā, vai veidojat vienkāršu personiskā portfeļa vietni vai pilntiesīgu tiešsaistes veikalu. 

Sliktā ziņa ir tā, ka… labi, Weebly joprojām ir viegli lietojams. Varbūt mazliet arī viegli. Uzsverot lietošanas ērtumu, šķiet, ka Weebly ir ļāvis citām funkcijām atpalikt. Piemēram, tas piedāvā mazāk veidņu un mazāk pielāgošanas iespēju nekā citi populāri vietņu veidotāji, piemēram Wix un Kvadrāts (divi no labākie vietņu veidotāji kas arī nodrošina pienācīgu e-komercijas funkcionalitāti). Iespējams, tas nav tas, ko vēlaties, kad veidojat nopietnu e-komercijas vietni.

Tas nenozīmē, ka Weebly nav daudz ko piedāvāt. Tas, iespējams, pat būs ideāls risinājums jūsu vietnei, atkarībā no jūsu vajadzībām un vēlmēm.

Kvalitāte pār daudzumu?

Weebly

Weebly piedāvā tikai 7 portfeļa tēmas salīdzinājumā ar Wix 59 portfeļa veidnēm 

Veidņu (kuras Weebly dēvē par tēmām) izvēle ir maza, it īpaši salīdzinājumā ar simtiem iespēju, kuras jūs iegūsit lielākajai daļai vadošo vietņu veidotāju. Kopumā ir nedaudz vairāk par 40, un tos visus varat pārlūkot motīvu galerijā, pirms reģistrējaties kontā. Vienkārši dodieties uz Weebly tēmas lapu, virziet kursoru virs jebkura motīva un noklikšķiniet uz Priekšskatījums apakšējā labajā stūrī, lai to aplūkotu tiešraidē.

Man cepure jānoņem Weebly dizaina komandai – viņi ir paveikuši lielisku darbu, lai saglabātu tīru, profesionālu izskatu un sajūtu katrai tēmai. Padomājiet izteiksmīgas līnijas, ritiniet parallaksi, pārdomāti izmantojiet balto laukumu un treknus, pilna platuma reklāmkarogu attēlus.

Varat izmantot izvēlēto motīvu tādu, kāds tas ir, vai arī velciet un nometiet redaktoru, lai to pielāgotu, cik vien vēlaties. Visi motīvi automātiski reaģē uz mobilajām ierīcēm, kas nozīmē, ka jūsu vietnes apmeklētāji varēs gludi apskatīt jūsu vietni mobilajās ierīcēs. Atšķirībā no citiem vietņu veidotājiem, jums nav jāveic īpaši pielāgojumi, lai pārliecinātos, ka vietne mobilajām ierīcēm neizskatās netīri..

Citās labās ziņās, atšķirībā no Wix, Weebly ļauj mainīt motīvu, kad vien vēlaties, pat pēc tam, kad esat noklikšķinājis uz Publicēt. Ja jūs esat tāds kā es un jums ir grūtības pārdomāt, jūs uzskatīsit, ka tas ir atvieglojums. Īpaši novērtēju sadaļu Nesen lietoti, kas ļāva viegli pārslēgties starp manām izlasēm.

Nesen nesen izmantotas tēmas

Tēmas ir brīvi sadalītas septiņās kategorijās: tiešsaistes veikals, bizness, portfelis, personīgais, notikums, emuārs un citas. Es saku “brīvi”, jo daudzas no tēmām parādās vairāk nekā vienā kategorijā, tāpēc var būt grūti izsekot tām, kuras jau esat priekšskatījis..

Lielākais Weebly motīvu trūkums ir, kā jau minēju iepriekš, ierobežotā izvēle. Turklāt atšķirībā no Wix veidņu galerija kur jūs varat meklēt veidnes, pamatojoties uz jūsu uzņēmuma veidu, Weebly tikai ļauj jums ritināt to esošās kategorijas bez reālas meklēšanas iespējas. Jums ir vislielākā izvēle (vismaz 30 motīvi), ja veidojat uzņēmuma vietni vai tiešsaistes veikalu, bet, ja meklējat kaut ko personīgāku, piemēram, emuāru vai portfeli, tad ir mazāk nekā 20 atbilstošu tēmu no plkst.

Tomēr nekas neliedz jums izmantot biznesa vai notikuma tēmu personīgajam emuāram vai otrādi. Tomēr vissvarīgākais ir tas, ja jūs izmantojat kādu no Weebly tēmām, pastāv liela iespēja, ka jūs nokļūsit vietnēs, kuras izmanto tādu pašu tēmu kā jūs.

Tam nebūs nozīmes visiem – es personīgi neuztraucos, jo es joprojām varēju pietiekami pielāgot savu vietni, lai tā justos kā mana. Bet, ja vēlaties dizainu, kas būtu ekskluzīvāks, jūs ar prieku uzzināsit, ka trešās puses tēmu tirgos, piemēram, ir pieejami ļoti daudzi augstas klases Weebly motīvi. TēmaForest. Vienīgais trūkums ir tas, ka jums būs jāmaksā par šo veidni papildus savam Weebly abonementam.

Weebly var (gandrīz) to visu izdarīt

Weebly ir ļoti mīlīgs, it īpaši biznesa un e-komercijas vietnēs. Jūs atradīsit vienkārši rīki, kas palīdz izdarīt gandrīz jebko, sākot no dalības programmas izveidošanas jūsu klientiem un tikšanās plānošanas, līdz SSL sertifikāta pievienošanai savai vietnei.

Varat pārsūtīt esošu domēnu uz Weebly, ja jums jau tāds ir, vai arī izveidot pielāgotu domēnu ar jebkuru no premium plāniem. Izmantojot bezmaksas plānu, jūs esat ierobežots ar apakšdomēnu Weebly.com, un jūsu vietnes apakšā būs Weebly zīmols. Protams, tas ir piedodams par pilnīgi bezmaksas vietni – taču tas ir vērts jaunināt, lai jūs varētu attēlot profesionālāku attēlu.

Weebly nav tik daudz rīku un funkciju kā WordPress vai Wix, tātad jūs varētu atrasties ierobežots, ja jums ir prātā kāda konkrēta ideja par jūsu vietni. Bet tajā esošie rīki ir pārdomāti izstrādāti un viegli atrodami – jaukas pārmaiņas no WordPress informācijas paneļa, kas var būt diezgan milzīgs.

Apskatīsim dažus no maniem favorītiem.

1. Lapu vilkšana un nomešana

Šeit Weebly iegūst savu reputāciju, ka to ir tik viegli lietot. Vilkšanas un nomešanas redaktors ļauj veidot lapas no nulles vai pielāgot motīvu, vienkārši noklikšķinot un velkot elementus vajadzīgajā vietā.

Tur ir vairāk nekā 25 atsevišķi elementi lai jūs varētu izmantot savā vietnē, ieskaitot tekstlodziņus, attēlus un galerijas, kartes, pielāgotas veidlapas, audio un video un sociālo mediju ikonas.

weebly-Features2

Tas ir viens no labākajiem lapu redaktoriem, ko izmantot, ja neesat lietpratējs vai nevēlaties pavadīt stundas, lai aizrautos ar kodu.

Bet tas nenozīmē, ka arī izstrādātājiem nav iespēju. Pieredzējušākiem mūsu vidū Weebly ir iebūvēts koda redaktors, kas ļauj ienirt pamatprogrammā un modificēt veidnes avota kodu. Izmantojot automātiskās priekšskatīšanas režīmu, varat rediģēt HTML un CSS, pievienot pielāgotu Javascript un redzēt, kā visas izmaiņas izskatās reālā laikā.

weebly-Features3

2. Iebūvēts e-komercija

Viena no Weebly lielākajām priekšrocībām ir tā e-komercijas iespējas – daļēji tāpēc, ka to ir iegādājies maksājumu apstrādes gigants Square. Weebly spēcīgais e-komercijas rīku komplekts padara to par vienu no labākajiem vietņu veidotājiem, ja jūsu galvenais mērķis ir tiešsaistes veikala izveidošana.

Lai pēc iespējas labāk izmantotu savu tiešsaistes veikalu, jums būs jāizvēlas augstākā līmeņa plāns, kas ietver tādas funkcijas kā pamesti grozu e-pasta ziņojumi, piegādes risinājumi, preču atsauksmes un daudz ko citu. Pastāv liels gatavu e-komercijas tēmu komplekts, un Weebly informācijas panelis padara jūsu tiešsaistes veikala pārvaldīšanu neticami vienkāršu.

Jums arī jāzina, ka Weebly ir divi vietņu veidotāji – viena “parastām” vietnēm un otra e-komercijas vietnēm (lai gan tas nav uzreiz skaidrs, kad pārlūkojat vietni). Abas no tām atļauj e-komerciju, taču pastāv atšķirības.

Būvētāja tiešsaistes veikala versija ir paredzēta, lai jūsu veikals ātri darbotos. Tas darbojas uz sava veida AI (mākslīgais intelekts) pamata, uzdodot jums jautājumus par savu veikalu, jūsu produktiem, zīmola krāsām un logotipu, pirms jūs iepazīstināt ar pielāgojamu vietni, kuru varat sākt pievienot saviem produktiem..

Interneta veikala veidotāju var izvēlēties tikai tad, kad izveidojat jaunu kontu – ja jums jau ir konts, varat izmantot parasto veidotāju tikai veikala pievienošanai savai vietnei. Abiem veidiem ir plusi un mīnusi:

Parasts celtnieks Tiešsaistes veikala veidotājs
Plusi
  • Daudz motīvu, no kuriem izvēlēties
  • Sazinieties ar lietotnēm
  • Izveidojiet daudzfunkcionālu vietni
  • Ātra iestatīšana
  • Neticami ērti lietojams
  • Pielāgojams
Mīnusi
  • Mazāk racionalizēta iestatīšana
  • Nav iepriekš konfigurēts pārdošanai
  • Nav tēmu
  • Nav piekļuves lietotnēm

3. Weebly lietotņu centrs

Motīvu redaktors sniedz jums visus pamata rīkus un elementus, kurus vēlaties pievienot savai vietnei, taču App Center ir vērts pārbaudīt, vai vēlaties vēl vairāk funkcionalitātes. Šeit jūs atradīsit Vairāk nekā 350 bezmaksas un maksas lietotnes gan no Weebly, gan no trešo personu pakalpojumu sniedzējiem, un tos var viegli instalēt jūsu vietnē tikai ar vienu klikšķi.

Ir pieejama lietotne gandrīz visam. Jūs varat izveidot cenu tabulas, pievienot īpašu FAQ lapu, parādīt notikumu kalendāru, pieņemt ziedojumus, nosūtīt automātiskus pateicības e-pastus un pievienot uznirstošos logus. Jūs pat varat integrēties ar Facebook Messenger vai citu tiešsaistes tērzēšanas programmatūru, lai uzlabotu klientu apkalpošanas pieredzi.

Pārsteidzoši pienācīga to izvēle ir bezmaksas, un dažus es instalēju savā vietnē, lai redzētu, kā viņi strādā. Tas ir tik vienkārši, kā solīts – ar vienu klikšķi, lai instalētu, un lietotne tiek parādīta motīvu redaktorā, lai ievilktu savā vietnē.

weebly-Features4

Kreisajā izvēlnē noklikšķiniet uz jebkuras lietotnes un velciet tās uz vēlamo vietu jūsu vietnē

Weebly ir pieejams plašs lietotņu klāsts, taču, ja jūs esat pieraduši pie WordPress spraudņiem vai Wix App Market, jums, iespējams, joprojām to trūks. Piemēram, es nevarēju atrast rēķinu vai norēķinu lietotni, kas, šķiet, ir diezgan pamatīga nepieciešamība pēc e-komercijas veikaliem.

4. SEO kontrole

Nav jēgas ieguldīt vietnē, ja to neviens nevar atrast Google. Par laimi, Weebly dod jums pienācīgu kontroli pār vietnes SEO, un visu, ko nevarat labot no redaktora, var mainīt, izmantojot lietotni.

Weebly ļauj jums optimizējiet katru savas vietnes lapu, izmantojot SEO iestatījumus. Varat modificēt meta virsrakstu un aprakstu, URL, galvenes un kājenes kodu, meta atslēgvārdus un attēla tekstu – tas viss ir svarīgi, ja vēlaties ranžēt meklētājprogrammās. Jūsu vietnes karte tiek automātiski ģenerēta arī jums (pievienojiet /sitemap.xml mājas lapas URL beigām, lai to redzētu), kas ļauj jums ērti iesniegt vietni tieši meklētājprogrammās un paātrināt ranžēšanas procesu..

Būtu jauki, ja jūs varētu optimizēt attēlu failu nosaukumus no motīvu redaktora. Weebly neuzglabā jūsu attēlus, kad tos augšupielādējat, tāpēc jums katru reizi ir atkārtoti jāielādē jauns attēla fails, kad vēlaties kaut ko mainīt. Tikai neliela žēlošanās, taču tas ietaupītu tik daudz laika, kad vēlaties pielāgot savu atslēgvārdu stratēģiju un jums būtu desmitiem rediģējamu attēlu.

Tas nav tik viegli kā Weebly

Es biju dzirdējis visu par to, cik ērti Weebly ir izmantot, taču joprojām biju patīkami pārsteigts par tā draudzīgumu iesācējiem un intuitīvo vietnes veidošanas procesu. Mācīšanās līkne praktiski neeksistē, tātad pat pilnīgs iesācējs dažu minūšu laikā tiešsaistē varētu iegūt pilnībā funkcionējošu vietni, komplektā ar tiešsaistes veikalu.

Iepriekš esmu izveidojis nedaudzas tīmekļa vietnes, bet tikai ļoti vienkāršas – tikai pāris lappuses un, protams, bez e-komercijas, kas vienmēr šķita vairāk nepatikšanas, nekā bija vērts. Bet, izmantojot Weebly, viss, kas nepieciešams, ir daži klikšķi, un jūsu veikals var darboties.

Lūk, kas man visvairāk patika, izmantojot Weebly.

1. Vadāmā iestatīšana

Ir tikai dažas darbības, kas jums jāveic, lai sāktu darbu, un Weebly skaidri iepazīstina jūs ar procesu, sākot no pirmās reģistrēšanās. Jums būs jāievada vietnes nosaukums, produktu kategorijas, veikala adrese un jāizvēlas vietnes motīvs, bet man tas patīk jūs neesat iesaistīts nevienā no jūsu pieņemtajiem lēmumiem šajā posmā. Jūs varat mainīt jebkuru no šiem punktiem jebkurā vietā.

Jums arī tiks piedāvāts izvēlēties domēna vārdu vai pārsūtīt esošo, ja vēlaties izmantot domēnu, kas jums jau pieder.

Kad rediģējat savu vietni, Weebly ir interaktīvs soli pa solim ekrāna apakšējā labajā stūrī, kur varat sekot līdzi un ķeksīti pie lietas.
weebly-easy-of-use2

Kaut arī šī funkcija automātiski tiek samazināta līdz minimumam, ja vien jūs uz tās noklikšķināt, es faktiski to izvēlos tieši tā – es neesmu uznirstošo logu un pilnekrāna apmācības ventilatoru, kas pārtrauc jūsu darbplūsmu. Tādā veidā jūs varat viegli piekļūt ceļvedim, ja vēlaties, un tas nav iespējams, ja tā nav.

2. Bez piepūles, lietotājam draudzīga platforma

Pats celtnieks ir patiešām labi izstrādāts ar vienmērīgu vilkšanas un nomešanas saskarni. Formāts un izvietojums nav jāveic precīzi – pārvietojot elementu vietā, tas automātiski nofiksējas vietā, perfekti izlīdzināts.

Atšķirībā no WordPress, starp rediģēšanas un priekšskatījuma režīmu netiek noklikšķināta uz priekšu un atpakaļ, lai redzētu, kā jūsu vietne izskatīsies, noklikšķinot uz Publicēt. Izmantojot Weebly, neatkarīgi no tā, ko redzat lapas redaktorā, jūsu apmeklētāji redzēs, kad jūsu vietne būs aktīva.

Informācijas panelis ir skaidrs un viegli saprotams, un man nebija problēmu izdomāt, kur viss atrodas. Augšējā navigācijas joslā varat pievienot un pārkārtot lapas, mainīt motīvu, apmeklēt App Center, pielāgot SEO iestatījumus un pārslēgties starp galddatoru un mobilo skatu, lai redzētu, kā jūsu vietne izskatīsies dažādās ierīcēs..
ērta lietošana ir ērta3

3. Detalizēta zināšanu bāze

Ja kaut kas noklīst, Weebly atbalsta rakstos jāaptver viss, ko vēlaties uzzināt. Tur ir krietni vairāk nekā 200 rakstu lai palīdzētu jums izveidot savu vietni, pārvaldīt e-komercijas veikalu, izvēlēties un nodot domēnu un mārketēt jūsu vietni.
ērta lietošana ir vienkārša4

Es pārbaudīju dažus rakstus, lai pārliecinātos, ka pareizi iestatīju savu tiešsaistes veikalu, un tie ir skaidri uzrakstīts ar ekrānuzņēmumiem, lai palīdzētu jums sekot līdzi. Es varēju izprast dažas sarežģītākas e-komercijas funkcijas, piemēram, materiālu izmaksu kalkulatoru un tirdzniecības nodokļa konfigurāciju.

Dienas beigās tā ir patiešām laba lieta. Weebly atbalsta dokumentācija ir tik visaptveroša, jo, kā redzēsit nākamajā sadaļā, tās personīgais atbalsts atstāj daudz ko vēlēties.

weebly-support1

Palīdzību ir grūti atrast

Ak, puisīt. Klientu atbalsts nav viens no Weebly spēcīgajiem uzvalkiem, ļaujiet man jums pateikt. Saņemt reālu aģentu ir kā neiespējamā misija.

Iesācējiem atbalsta komanda ir pieejams tikai ASV darba laikā, kas rada lielas grūtības ikvienam, kurš tur nedzīvo (ieskaitot sevi). Vietne ir nedaudz nekontrolēta ar to, kā viņi izmanto “24/7”, jo, lai gan jūs tehniski varat sazināties ar viņiem jebkurā laikā, komanda darbojas tikai darba dienās no pulksten 18:00 līdz 18:00 un brīvdienās no pulksten 8 līdz 17 PST..

Bet pēc manas pieredzes, pat ja jūs sazināties ar standarta darba laiku, jums būs paveicies saņemt atbildi.

Tiešraides tērzēšana (domājams)

Tas ir šāds: Weebly mēdza piedāvāt 24/7 tiešraidi Pirms dažiem gadiem. Bet tas kādu laiku nav bijis pieejams, un liela daļa tīmekļa vietnes un mārketinga to joprojām skaidri neatspoguļo.

Ja atbalsta centra lapas apakšā noklikšķināsit uz Sazinieties ar mums, varat ievadīt ziņojumu, kas, domājams, tiks nodots “tiešajam” aģentam..

Weebly atbalsta kontakta forma

Bet noklikšķiniet uz Turpināt, un tā vietā jums tiks piedāvāts nosūtīt e-pastu. Ņemiet vērā, ka šo ziņojumu saņēmu pat tad, kad mēģināju sazināties ar viņiem viņu darba laikā.

Sazinieties ar Weebly atbalstu pa e-pastu

E-pasta atbalsts

Tātad, es nosūtīju Weebly e-pastu, lai uzdotu to pašu jautājumu par to, vai motīvi reaģēja uz mobilajām ierīcēm vai tikai mobilajām ierīcēm.

Pēc četrām dienām, Es saņēmu ļoti vispārīgu, automatizētu atbildi, kas īsi atbildēja uz manu jautājumu un novirzīja mani uz atbalsta rakstu, lai iegūtu vairāk informācijas. Bet raksts neatbilda tēmai, par kuru es vaicāju, un tajā pat nebija apskatītas tēmas.

Weebly atbalsts pa e-pastu sniedz atbalstu mobilajām ierīcēm

Ja jums nepieciešama steidzama palīdzība, jums būs grūtības to nokļūt šeit.

Atbalsts pa tālruni

Weebly piedāvā arī tālruņa atbalstu premium lietotājiem. Bet pat pēc tam, kad man izdevās sakārtot laika joslas, lai piezvanītu ASV darba dienas pirmajā pusē, man joprojām nebija veiksmes.

Es gandrīz 20 minūtes sēdēju aizturēts un tad atvienojos. Ja jūs neatrodaties ASV, tikai starptautisko sarunu izmaksas padara Weebly tālruņa atbalstu par diezgan neizmērojamu iespēju..

Sociālie mēdiji

Sociālie mediji nav uzskaitīti kā oficiālais Weebly atbalsta kanāls, taču pārsteidzoši, šajā gadījumā man bija vislabākā atbilde.

Tajā pašā dienā pie manis atgriezās atbalsta persona, un viņi bija ļoti pieklājīgi un izpalīdzīgi. Bija patīkami, ka viņi pamudināja mani iegūt vairāk informācijas (pat ja tas bija daļēji jāizvērtē, ja es maksāju klientam), un ka viņi sniedza man personīgu atbildi uz manu jautājumu, nevis vienkārši nometa saiti uz atbalsta rakstu.

Ziņapmaiņa Weebly atbalsts vietnē Facebook Messenger

Bezmaksas un apmaksāti plāni jebkura lieluma uzņēmumiem

Weebly piedāvā četrus apmaksātus plānus, kā arī bezmaksas iespēju – lai gan pieejamie plāni atšķiras atkarībā no tā, kurā pasaules malā atrodaties.

bezmaksas plāns ir lieliska opcija pamata vietnei, un tas ir arī labākais veids, kā izjust platformas sajūtu pirms apņemšanās izveidot apmaksātu plānu. Tam ir bezmaksas mitināšana, 500 MB krātuve un piekļuve visiem Weebly motīviem, taču jūsu vietnes katras lapas apakšā būs Weebly logotips..

Tas ir lieliski emuāram vai personīgajam portfelim, bet, iespējams, to nesamazinās profesionālam biznesam. Un, ja vēlaties izveidot tiešsaistes veikalu, jums būs jāveic jauninājumi, lai iegūtu e-komercijas funkcijas. (Ārpus ASV e-komercija pat nav pieejama bezmaksas plānā.)

Piemaksu plāni ir pieņemami, it īpaši, ja maksājat katru gadu vai divus gadus nevis katru mēnesi. Jūs saņemsiet neierobežotu krātuvi un pielāgotu domēnu, kā arī atbalstu pa tālruni (bet kā es uzzināju, tas nav nekas, par ko pārāk satraukties). Lai iegūtu pilnīgu informāciju par to, ko iegūstat ar katru plānu, skatiet mūsu sadaļu ceļvedis Weebly cenu noteikšanai.

Viena lieta, ko pamanīju, izmēģinot Weebly, ir tā, ka tā cenu plāni un funkcijas visā pasaulē nav vienādi. Piemēram, Lielbritānijā jums ir jāpiedāvā premium plāns produktu pārdošanai tiešsaistē, savukārt ASV Weebly ļauj pārdot savus bezmaksas plānus. Pirms apņemšanās ir svarīgi pārbaudīt, ko jūs varat darīt ar savu Weebly vietni!

Jebkurā laikā varat jaunināt uz apmaksātu plānu no sava Weebly konta paneļa, kā arī no paša lapu veidotāja. Maksāšanas iespējas ietver Visa, Mastercard, American Express, Discover un PayPal.

Atjauninātie plāni un cenu noteikšana brīvākai pārdošanai

Weebly nesen ir mainījis savu plānu nosaukumus (un pazīmes), taču diemžēl tie nav piemērojami visur pasaulē. Viena no lielākajām Weebly plānu izmaiņām ir tāda, ka, ja jūs atrodaties ASV, varat pārdot produktus un pieņemt maksājumus, izmantojot Square, izmantojot bezmaksas plānu.

Plāni ASV cenu lapā ir bezmaksas, personiski, profesionāli un izpildāmi (citās pasaules daļās pieejamo Connect, Pro, Business un Business Plus plānu vietā). Es sazinājos ar Veebly, lai pajautātu, vai jaunie plāni tiks ieviesti visā pasaulē, bet vēl neesmu saņēmis atbildi.

Atcelšana & Kompensācijas

Konta atcelšana nav tik intuitīva, kā vajadzētu. Savā konta informācijas panelī jānoklikšķina uz Pārvaldīt kontu un pēc tam deaktivizēt My Weebly kontu.

cenu noteikšana1

weebly-cenas2

Neatbilstošais formulējums to mazliet mulsina – vai deaktivizēšana ir tāda pati kā atcelšana? Man bija jāpārbauda atbalsta raksti, bet jā, tā tas ir. Deaktivizējot kontu, tiks atcelti visi turpmākie maksājumi.

Weebly piedāvā arī 30 dienu naudas atmaksas garantiju piemaksu plāniem, taču, lai izmantotu tos, jums būs jāsazinās ar viņiem. Kad es to izdarīju, es uzzināju smago ceļu naudas atdošanas garantija neattiecas uz mēneša plāniem, tāpēc noteikti atcerieties to. Lai saņemtu pilnu atmaksu, jums būs jābūt gada vai divu gadu plānam.

Būtu jauki, ja tas būtu skaidrāk, kad es pirmo reizi piereģistrējos.

cenu noteikšana3

Kā Weebly atbilst sacensībām?

Weebly ir pazīstams un mīlēts ar savu ērto lietošanu, un tas noteikti atbalsta savu reputāciju. Jūs varat izveidot profesionālu, pielāgotu biznesa vietni vai tiešsaistes veikalu mazāk nekā piecu minūšu laikā – nepārliecinoties par kvalitāti. Gan tehniski, gan vizuāli Weebly vietnes atzīmē visas rūtiņas.

Wix entuziastiem var šķist, ka rīki un funkcijas ir ierobežojoši, jo ir daudz mazāks tēmu klāsts, no kuriem izvēlēties, un App Center trūkst dažu būtisku. Lai lietotu klientu atbalstu, jums būs nepieciešama arī liela pacietība. Es iesaku vispār apiet oficiālos atbalsta kanālus un vienkārši doties tieši uz sociālajiem medijiem, ja vēlaties tajā pašā dienā patiesībā runāt ar kādu. Bet par laimi, cik ātri un vienkārši ir izveidot tīmekļa vietni, izmantojot Weebly, maz ticams, ka jums vajadzēs.

Joprojām neesat pārliecināts, vai Weebly ir piemērots vietnes veidotājs? Nepalaidiet garām mūsu sarakstu labākie vietņu veidotāji.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector