Webnode pārskats 2020 – kāpēc ir tik daudz jauktu pārskatu

tīmekļa mezglu pārskats


Webnode ļauj izveidot vietni, kuru var tulkot vairākās valodās

Webnode tirgū darbojas jau 9 gadus un laika gaitā ir uzlabojusies, veicot lēcienus un robežas. Šīs vietnes veidotājs apgalvo, ka visā pasaulē ir vairāk nekā 30 miljoni lietotāju, un, izmantojot dažas no iespaidīgajām funkcijām, ar kurām tas nāk, ir viegli saprast, kāpēc tik daudzi cilvēki veido savas vietnes, izmantojot Webnode.

Iesācējiem tas ir vietņu veidotājs ar norādēm un klikšķiem, tāpēc viss, kas nepieciešams, ir elementu vilkšana un nomešana atbilstošajās sadaļās, lai pēc dažām minūtēm jūsu vietne tiktu izveidota un darbotos. Šī nav unikāla iezīme, taču tā noteikti novērš problēmu, kas saistīta ar koda sajaukšanu. Webnode ir arī viens no nedaudzajiem vietņu veidotājiem, kas ļauj jums izveidot savas vietnes rezerves kopijas.

Webnode ir jaudīga e-komercijas funkcija, kas ļauj īsā laikā izveidot tiešsaistes veikalu. Jūs varat izvēlēties no simtiem modernu un lietotājam draudzīgu veidņu, pieņemt maksājumus, izmantojot PayPal vai kredītkarti, pārdot tūkstošiem produktu un visu izsekot produktu un klientu datiem, izmantojot intuitīvu saskarni..

Daudzvalodu funkcija, iespējams, ir Webnode bestsellers. Šī spēja ļauj tulkot savu biznesu vairāk nekā 20 valodās, lai apmierinātu klientu vajadzības no visas pasaules.

tīmekļa mezglu veidnes

Simtiem pievilcīgu veidņu ar piekļuvi CSS

Skaists masīvs veidņu: Webnode ir paveicis labu darbu, lai izmantotu satriecošas veidnes, kas piemērotas visu veidu biznesa nišām.

Pielāgojami dizaini: Tāpat kā visi mūsdienu vietņu veidotāji, arī Webnode veidnes sniedz jums daudzas iespējas un rīkus, lai pielāgotu vietni savām vēlmēm. Varat spēlēt ar attēlu galerijām, tekstlodziņiem, tīmekļa formām, sociālo mediju pogām, fona krāsām, YouTube videoklipiem un pat savā vietnē integrēt Google un Bing kartes..

Atsaucīgi: Vietnes, kas izveidotas, izmantojot Webnode, tiek automātiski optimizētas, lai tās perfekti parādītu mobilajā ierīcē. Lai gan rediģēšana mobilajā telefonā ir iespējama, mobilais redaktors ir nedaudz neveikls, salīdzinot ar citiem vietņu veidotājiem, piemēram, Weebly un Wix.
webnode-Features-2

Mūsdienu rīki modernu vietņu veidošanai

SEO:  Webnode piedāvātie SEO rīki ir diezgan vienkārši, taču ar tiem pietiek standarta vietnēm. Lai optimizētu savas vietnes redzamību meklētājprogrammās, varat viegli pievienot virsrakstu tagus, meta aprakstus un URL.

E-komercija: E-komercijas funkcija ir diezgan glīta – papildus tai, lai būtu integrēta PayPal netraucētai maksājumu apstrādei, varat ērti izveidot veikalu un pārdot līdz 10 000 produktu, augšupielādēt produktu attēlus, pārvaldīt pasūtījumus un izsekot krājumiem un klientu datiem. Tomēr šī e-komercijas funkcionalitāte ir pieejama tikai tad, ja izvēlaties tiešsaistes veikala plānu, kas ir nodalīts no citiem iepriekšminētajiem apmaksātajiem plāniem.

Emuārs: Savai vietnei varat pievienot emuāru, un Webnode ļauj jums izvēlēties vēlamo izkārtojumu, optimizēt ziņas ar pieejamajiem SEO rīkiem un pat iestatīt publicēšanas datumus.
tīmekļa mezgla izmantošanas vienkāršība

Vienkārši velciet un nometiet, lai izveidotu satriecošas vietnes

Labi, ka Webnode ir iebūvēts vilkšanas un nomešanas redaktors, kas ļauj pievienot tādus elementus kā videoklipi, teksts, attēli un citi. Tomēr salīdzinājumā ar citiem vietņu veidotājiem Webnode vilkšanas un nomešanas saskarne ir jāuzlabo, lai padarītu to intuitīvāku. Piemēram, vietņu fontus nevar rediģēt, un, ja jums ir sirds maiņa, pusceļā nav iespējams pārslēgties uz citu veidni..

Vienkārša un ātra attēlu un stila rediģēšana

Webnode piedāvā plašu krāsu izvēli, bezmaksas attēlus un videoklipus, kas ļauj ērti stilizēt vietni pēc jūsu ieskatiem. Gudrs attēlu redaktors ļauj lietot krāsu pārklājumus, izvēlēties fona izkārtojumus un pat lietot filtrus. Ir slavējami, ka šī vietnes veidotāja pievienoja priekšskatījuma režīmu, lai jūs varētu ātri redzēt, kā izskatīsies jūsu labojumi un pielāgojumi, kad publicēsit lapu.

tīmekļa mezglu atbalstsWebnode klientu atbalsts ir diezgan neapmierinošs, ņemot vērā tiešās tērzēšanas iespējas un tālruņa numura trūkumu. Bieži uzdotie jautājumi un zināšanu bāze ir visaptveroša, taču, ja jums nepieciešama tūlītēja palīdzība, tad pie jums pievērsīsities vai nu pa e-pastu, vai aizpildot kontaktformu. Viņu vietnē teikts, ka atbalsta komanda ir pieejama 5 dienas nedēļā, bet patiesībā viņiem vajadzēs 2 dienas, lai jūs sazinātos ar jums..

Konkurētspējīgas cenas jebkura lieluma un veida vietnēm

Webnode ļauj jums izveidot bezmaksas vietnes, kurām ir uzticama mitināšana, klientu atbalsts un neierobežots Web lapu skaits. Apmaksātie plāni ietver ierobežoto, Mini, Standarta un Profi kontu. Kad sākat veidot savu vietni, Webnode dod jums iespēju izveidot tiešsaistes veikalu vai standarta vietni.

Ierobežotais plāns piedāvā uzticamu mitināšanu, ko izmantot kopā ar savu domēnu, 100 MB krātuves, 1 GB joslas platumu, bezmaksas domēnu un izcilu klientu atbalstu..

Mini plāns atslēdz bezmaksas domēnu, attiecīgi 500 MB un 3 GB vērtas krātuves un joslas platumu, 1 e-pasta kontu, veidlapu veidotāju, tīmekļa statistiku un fona video. Tāpat kā ierobežotais plāns, arī Mini kontā ir Webnode reklāmas.

Standarta plāns ir vispopulārākā izvēle jebkura veida tīmekļa vietnes izveidošanai. Šis konts piedāvā 2 GB krātuvi un 10 GB joslas platumu, bezmaksas domēnu – Google Analytics, līdz 20 e-pasta kontiem un bez Webnode zīmolrades.

Profi plāns ir piemērotāks profesionālām vietnēm un piedāvā līdz 5 GB lielu krātuvi, neierobežotu joslas platumu, neierobežotu vairāku valodu un dalības reģistrāciju, Google Analytics un atbalstu milzīgiem 100 e-pasta kontiem.

Kā Webnode atbilst sacensībām?

Ja jūs meklējat vietnes veidotāju, kas ļaus jums tulkot jūsu vietni dažādās valodās, Webnode varētu būt laba izvēle – šī ir viena no tās stiprajām vietām. Pat tad tas, iespējams, nav labākais vietnes veidotājs iesācējiem, jo ​​tam trūkst daudz intuīcijas, kas padara tādus celtniekus kā Wix tik populārus iesācēju vidū. Atlasīšanas un ievietošanas redaktors ir nedaudz sarežģīts, un dažu veidņu elementu mainīšana var ievērojami atšķirties.

Atbalsts ir nedaudz nomierinošs, un Webnode ir nopietni jāpārdomā, lai klientiem būtu vieglāk sasniegt atbalsta puišus. Tomēr šī ir lieliska platforma, ja vēlaties izveidot dinamisku tiešsaistes veikalu; jaunākie e-komercijas rīki neveicina tiešsaistes pārdošanu, un satriecošās veidnes palīdzēs jums uzlabot jūsu uzņēmuma tēlu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector