Voog apskats 2020 – kāpēc jums tas ir jāizmēģina

Voog-pārskats


Voog piedāvā spēcīgas daudzvalodu funkcijas, kas to viegli atšķir no citiem vietņu veidotājiem

Lai arī Voog sākotnēji varētu šķist piemērots tīmekļa vietņu veidotājs jūsu vajadzībām, tas neatbilst tādiem populāriem vietņu veidotājiem kā, piemēram Wix.

Vienreiz apskatot Voog vietni, rodas sajūta, ka šī vietņu veidotājs tika izveidots, lai palīdzētu jūsu vietnei mirdzēt. Voog ir funkcijām bagāts veidotājs un jaudīga satura pārvaldības sistēma, kas ļauj jums izveidot mērogojamu vietni.

Tāpat kā citiem vietņu veidotājiem, vietnes izveidošanai, izmantojot Voog, nav vajadzīgas tehniskas zināšanas, tomēr izstrādātāji novērtēs datu bāzu, API un darbvirsmas rīku klāstu, kas palīdz veidot skaistas pielāgotas vietnes.

Voog spēcīgākais punkts ir tā atbalsts vairākām valodām. Iebūvētās funkcijas ļauj jums izveidot daudzvalodu vietnes, tāpēc apmeklētāji, mijiedarbojoties ar jūsu vietni, var viegli izvēlēties sev vēlamo valodu.

Nav ļoti daudz veidņu, no kurām izvēlēties, bet pieejamās ir labi izstrādātas, profesionālas un satriecošas. Motīvi tiek automātiski optimizēti, lai izskatās lieliski visās ierīcēs.

Voog vietnes redaktors ir ērti lietojams, un tajā ir intuitīva vilkšanas un nomešanas funkcija, kas patiešām prasa problēmu, veidojot profesionālu vietni..

Voog piedāvā daudz slēptu dārgakmeņu – sākot ar drūmo emuāru veidošanas rīku un beidzot ar atjautīgu integrāciju, kas padara Voog par labu izvēli personīgo zīmolu un e-komercijas vietnēm.

Voog veidnesSauja dizaina, kas satriec jūsu vietni.

Svaigas veidnes: Voog nepiedāvā daudzas veidņu iespējas, salīdzinot ar plašo klāstu, ko piedāvā citi vietņu veidotāji. Tomēr Voog veidnes ir slidenas un mūsdienīgas, un tās noteikti padarīs jūsu vietni populāru. Veidnes ir viegli apmainīt, nezaudējot saturu.

Atsaucīgi: Visas tēmas ir atsaucīgas un automātiski pielāgojas, lai jūsu vietne izskatās lieliski, neatkarīgi no tā, vai apmeklētāji to skata viedtālrunī, planšetdatorā vai darbvirsmā.

Pielāgošana: Lai pielāgotu vietni, jums nav vajadzīgas nekādas kodēšanas prasmes. Izmantojot Voog ērti lietojamo dizaina redaktoru, jūs varat mainīt visu, sākot no lietojumprogrammas, ieskaitot motīvu krāsas, pogu stilus, priekšpusi, satura platumu un daudz ko citu. Izstrādātāji var izmantot HTML un CSS funkcijas aizmugures pielāgošanai. Veidnes var rediģēt, izmantojot pārlūka iekšējo kodu redaktoru, tiešsaistes redaktoru vai komandrindas saskarni.
Voog funkcijasIzveidojiet pievilcīgas vietnes savai starptautiskajai auditorijai.

Daudzvalodu atbalsts: Voog viegli kļūst par uzvarētāju, ja tiek runāts par atbalstu vairākām valodām. Automātiskās tulkošanas nav, taču tā ir izplatīta lielākajai daļai vietņu veidotāju – tā vietā jums vajadzētu izveidot vairākas katras lapas versijas, pamatojoties uz valodām, kuras vēlaties atbalstīt. Šī funkcija ir īpaši noderīga, ja vēlaties piesaistīt starptautiskus klientus, kas apmeklē jūsu vietni.

Emuārs: Ir glīts ziņu redaktors, kas ļauj izveidot melnrakstus, plānot ziņas turpmākai publicēšanai un rediģēt lodes. Kamēr Voog piedāvā komentēt vietni, jūs nevarat integrēt savu emuāru ar Facebook vai Disqus komentēšanas platformām, kuras parasti ir daudzpusīgākas.

E-komercija: Voog ir jaudīga e-komercijas funkcija, taču visas funkcijas ir pieejamas tikai Plus un Premium abonentiem. Lai izveidotu veikalu, vienkārši atlasiet veidni, izveidojiet kopiju, izmantojot redaktoru, pievienojiet attēlus un augšupielādējiet produktu galerijas. Ir plašs noderīgu integrāciju klāsts, lai uzlabotu jūsu veikala funkcionalitāti, ieskaitot atbalstu vairākām maksājuma metodēm un piegādes pakalpojumiem. Tomēr es uzskatu, ka integrācija ar tādu maksājumu apstrādātāju kā PayPal ir diezgan laikietilpīga.
Lietotājam draudzīgs1

Viegli lietojams un gatavs pacelšanai

Visvērtīgākie vietņu veidotāji cenšas padarīt savu programmatūru pēc iespējas vieglāku izmantošanu, un Voog nav izņēmums. Intuitīvā vilkšanas un nomešanas saskarne padara pilnīgi brīvu iespēju pievienot funkcijas iepriekš izstrādātajām veidnēm. Kad esat izvēlējies veidni, varat izvēlēties sākt ekskursiju pa ceļam, ja jums nepieciešama palīdzība, lai sasniegtu visu celtnieka aspektu. Ļoti patīkami Voog ir tas, ka viss tiek darīts tieši ārpus ierīces, tāpēc nav ko instalēt vai konfigurēt.

Vienmērīgi pievienojiet visus multividi, kas nepieciešama jūsu vietnei

Attēlu, video, teksta failu un audio klipu pievienošana savām lapām ir neticami vienkārša. Tieši no redaktora varat bez pūlēm izveidot papildu lapas un apakšlapas, pievienot emuāru un izveidot e-komercijas veikalu. Varat arī pavisam viegli pievienot atbalstu citai valodai un uzsākt tiešo priekšskatījumu, lai redzētu, kā jūsu vietne parādīsies apmeklētājiem.

Lai gan Voog vietnes redaktora lietošana parasti ir bez traucējumiem, attēlu galerijas pārvaldīšana var būt sarežģīta. Attēlu nevar augšupielādēt tieši lapā – tā vietā jums jāpievieno tekstlodziņš, augšupielādējiet attēlu cilnē Faili un pēc tam velciet attēlu uz lapas tekstlodziņu..

Voog lietotājam draudzīgi2
Voog-atbalstsUzticama palīdzība visu diennakti.

Voog atbalsta lapas apskats norāda, ka šīs vietnes veidotājas veidotāji nopietni domā pievērsties klientu bažām.

Šeit ir meklēšanas lodziņš, kas ļauj meklēt atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem, visaptveroša zināšanu bāze ar noderīgām pamācībām, emuārs un aktīva Facebook lapa.

Atbalsta komandu, kas ir pieejama visu diennakti, var sasniegt, izmantojot tiešraides tērzēšanu, e-pastu un tālruni. Tikai daži vietņu veidotāji piedāvā patiesu atbalstu visu diennakti, un tas patiešām padara Voog atšķirīgu.

Cenas, kas dod jums naudas vērtību

Varat bez maksas izmēģināt Voog 14 dienas pirms parakstīšanās uz vienu no trim plāniem, kas ietver standarta, plus un premium plānus.

Standarta plāns ir ideāli piemērots vienkāršai vietnei un piedāvā 2 GB krātuvi, vietni ar līdz 30 ar paroli aizsargātām lapām, trim valodām, piekļuvi trim lietotājiem, pielāgotu domēnu, pilnībā pielāgojamām tēmām, piekļuvi API un citiem izstrādātāju rīkiem, kā arī SSL drošība. Tas, iespējams, nav labākais plāns, ja meklējat spēcīgu e-komercijas veikalu, jo jūs varat pārdot tikai trīs produktus, par katru darījumu iekasējot 3% maksu.

Plānā Plus ir viss, kas ietilpst standarta plānā, ieskaitot 10 GB krātuvi, neierobežotas vietņu lapas, pilnībā funkcionējošu tiešsaistes veikalu, bezmaksas pielāgotu domēnu, veidnes un piekļuvi datu bāzes rīkiem.

Jaunināšana uz Premium plānu ļauj piekļūt neierobežotiem resursiem, pilnam tiešsaistes veikalam, prioritāram klientu atbalstam un pielāgotajam SSL sertifikātam. Bez pārdošanas darījumu maksas šis plāns dod labāku vērtību, ja vēlaties izveidot lielu e-komercijas veikalu.

Kā Voog sakrīt ar sacensībām?

Nav šaubu, ka Voog ir fantastiska izvēle ikvienam, kurš vēlas izveidot funkcionējošu daudzvalodu vietni. Vietnes izveidošana, izmantojot šo veidotāju, parasti ir ļoti intuitīvs un bez problēmām. Runājot par veidņu dizainu un funkciju pieejamību, lai izveidotu funkcionālu un pievilcīgu vietni, Voog piegādā visu fronti.

Ja neesat pārliecināts, ka Voog jums ir piemērots, izlasiet mūsu nolietoto labākie vietņu veidotāji uzzināt par labākām iespējām.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector