Volusion Review 2020 – vai tā ir krāpšana?

vēlēšanu pārskats


Volusion platforma ir veidota tiem, kas vēlas uzņemties atbildību par savu tiešsaistes veikalu

Sākot ar vienkāršu vednim līdzīgu interfeisu, Volusion sniedz palīdzību vietnes izveides pirmajiem posmiem: izvēloties veidni, augšupielādējot logotipu un ievadot produktus. Izmantojot informācijas paneli, varat turpināt produktu pievienošanu, konfigurēt nosūtīšanas maksas un tirdzniecības nodokli un izveidot saiti uz savu maksājumu vārteju.

Kad jūsu veikals ir izveidots un darbojas, jums ir priekšrocība, pateicoties stabilam fonam, kas ietver tādas funkcijas kā krājumu izsekošana, klientu tendences un pasūtījumi.
vēlēšanu veidnes

Volusion ir vairākas bezmaksas un premium veidnes – tās ir atsaucīgas!

Izlasot veidnes, šķiet, ka tām visām ir vienāds pamata izkārtojums – pilna horizontāla slīdni zem horizontālās izvēlnes ar piedāvātajiem produktiem zem. Šķiet, ka atšķirība galvenokārt ir krāsu shēmās un fontos, tāpēc jūs varat izvēlēties tādu, kura stils vislabāk atbilst jūsu biznesam. Vairāk pieredzējuši lietotāji var piekļūt un rediģēt HTML un CSS failus turpmākai pielāgošanai. Turklāt visas veidnes ir reaģējošas, tāpēc jūsu vietne izskatīsies lieliski jebkura lieluma ierīcē, kuru jūsu klients izmanto.
volusion funkcijas(Piezīme: funkciju pieejamība ir atkarīga no iegādātā plāna)

Meklētājprogrammu optimizācija un analīze: Volusion ir daudz rīku, tostarp spēja izveidot meklēšanai draudzīgus URL, unikālus meta nosaukumus, aprakstus un fotoattēlu atribūtus, lai pārliecinātos, ka jūsu vietne ir draudzīga meklētājprogrammām. Izmantojot rediģējamo failu robots.txt, jūs varat izlemt, kuras jūsu veikala daļas meklētājprogrammām vajadzētu redzēt.

Pārdod citās platformās: Jūs varat viegli integrēt savu veikalu ar Amazon Marketplace un eBay, lai sniegtu plašāku ekspozīciju savam veikalam un produktiem.

Mērinstrumentu panelis: Izmantojot Volusion informācijas paneli, jūs varat viegli pārraudzīt un pārvaldīt savu tiešsaistes veikalu. Informācijas paneļa funkcijās ietilpst produktu un to popularitātes uzraudzība, kā arī klientu informācijas – tostarp viņu kontaktinformācijas un pasūtījumu vēstures – skatīšana. Var redzēt arī pamestos iepirkumu grozus, tāpēc, ja klients ir reģistrēts lietotājs ar e-pasta adresi, varat izvēlēties sekot tieši viņiem.

Varat arī saņemt pārskatus par tādām lietām kā meklēšanas vienumi, lai palīdzētu uzlabot un precīzi pielāgot tiešsaistes mārketinga stratēģijas.

vēlēšanu ziņojumi

Partijas augšupielāde: Ja jums ir daudz produktu, piegādātāju un / vai klientu, varat tos augšupielādēt .cvs formātā, organizējot informāciju tajā pašā lauka secībā kā Volusion datu bāzē. Vienkāršākais veids ir izveidot vismaz vienu ierakstu Volusion vidē un eksportēt datu bāzi. Izmantojiet šo failu kā ceļvedi datu organizēšanai, pēc tam vienkārši saglabājiet un augšupielādējiet jauno failu.

Turklāt, ja jums ir vairāki izstrādājumi ar vienādām opcijām, piemēram, apģērbs, kas pieejams S, M, L, XL un XXL, varat kopēt un ielīmēt opcijas ID numuru (-us) katra izstrādājuma opciju laukā, nevis pievienot katru izmēru opcija atkal un atkal katram produktam.
volusion lietotājam draudzīgs

Ir daudz, ko jūs varat darīt ar Volusion. Tomēr ceļa atrašana var mulsināt

Lai gan veikala izveidošana ar vienkāršiem produktiem ir ātra un ērta, kaut kas sarežģītāks var mulsināt. Neskatoties uz daudzajām vietņu pielāgošanai pieejamajām funkcijām, to atrašana var būt sarežģīta.

Kad es gribēju pievienot satura lapas, noklikšķinot uz loģiskākās saites Design > Vietnes saturs aizveda mani uz lapu ar nosaukumu Raksti, kas bija pilni ar nolaižamajām izvēlēm un ID numuriem, bet nebija virziena. Es, protams, negaidīju šeit pilnīgu atbalsta failus, taču vienkārša skaidrojuma līnija, piemēram, “Tas ir, kur jūs varat…”, procesu būtu padarījusi lietotājam draudzīgāku..

Sekojot apmācībai par šo lapu pievienošanu, es atklāju, ka process nav intuitīvs un nevajadzīgi sarežģīts.

Izveidot skaistu sākumlapas slīdni ir viegli – tomēr es nevarēju atrast atbalsta failus slaida pogas saistīšanai ar noteiktu produktu kategoriju vai lapu. Tērzēšanas atbalsta pārstāvis sacīja, ka būs nepieciešama pielāgota programmēšana. Tomēr tas tiešām ir tik vienkārši, kā navigācija uz šo produktu kategoriju vai lapu citā pārlūka logā un URL kopēšana un ielīmēšana saites laukā. Klientu atbalsts varētu viegli iziet veikala īpašnieku šajā procesā, pirms ieteikt tērēt papildu naudu nevajadzīgai pielāgotajai programmēšanai.

Skatot preces iepirkumu grozā, izvēlētā (-ās) produkta opcija (-as) netika parādīta. Drīzāk bija + zīme, kas, noklikšķinot, parādīja opcijas uznirstošajā logā. Kad man jautāja, vai opcijas ir redzamas grozā, atbalsta pārstāvis teica, ka tas ir iespējams, bet sarežģīts. Man būtu jāizveido “vecāku” produkts (pats produkts) un pēc tam jāpievieno “bērnu” produkti pa vienam katrai pieejamo opciju kombinācijai. Tāpēc, ja jums ir krekls ar 4 izmēru un 3 krāsu opcijām un vēlaties, lai izvēlētās opcijas tiktu parādītas klienta iepirkumu grozā, jums šim kreklam būs jāizveido 12 produkti, pa vienam katrai izmēru un krāsu kombinācijai.

Lai gan Volusion ir pieejamas daudzas funkcijas, gandrīz nekas nav uzlabots, ko vidusmēra veikala īpašnieks var izdarīt bez zināmām kodēšanas zināšanām un rudimentāras izpratnes par to, kā datu bāzes darbojas un ir savstarpēji saistītas.
volusijas atbalstsVolusion piedāvā nenovērtējamu rokasgrāmatu komplektu, kas palīdzēs jums saprast daudzos komponentus, kas saistīti ar veiksmīga tiešsaistes biznesa veidošanu, vadīšanu un mārketingu. Šīs rokasgrāmatas, kuras var atrast vietnē https://www.volusion.com/v1/guides, aptver tādas svarīgas tēmas kā filiāļu mārketings, analītika un reklāmguvumu optimizācija.

Tomēr, pat darbojoties ar plašajiem palīdzības failiem, strādājot manā vietnē, man bija grūtības atrast atbildes uz dažiem vissteidzamākajiem jautājumiem, un man nācās izmantot tērzēšanas atbalstu, kas ne vienmēr bija uzreiz pieejams..

Piemēram, kad vēlējos pievienot dažas satura lapas, palīdzības failos es meklēju “lapu pievienošana”, bet atbilstošas ​​atbildes netika atgrieztas. Tērzēšanas atbalsts novirzīja mani uz atbalsta failu ar nosaukumu “Raksta izveidošana jūsu vietnē”. Tā kā Volusion lieto terminu “raksti”, nevis “lapas”, mana meklēšana nebija veiksmīga.

Es arī nevarēju atrast, kā panākt, lai izvēlētās opcijas tiktu parādītas grozā, meklējot “displeja opcijas” (sk. Opciju jautājumu sadaļā Vienkārša lietošana).

Ja atbalsta faili būtu labāk indeksēti, lietotāji varētu nekavējoties atrast meklētās atbildes. Tā kā daudzi cilvēki uzskatītu viņu saturu par “lapu”, nevis “rakstu”, šī apmācība joprojām būtu parādījusies meklēšanā.

Tā kā plāni sākas no USD 29,00 mēnesī, to ir viegli sākt mazināt un uzlabot, līdzko jūsu veikals aug

Sākot ar 2018. gada 8. oktobri, Volusion pārcēlās uz nulles darījumu maksas modeli uz visiem plāniem visiem pašreizējiem un nākamajiem lietotājiem. Vietņu īpašniekiem vairs nebūs jāmaksā vietņu veidotāja darījumu maksa. 

Volusion piedāvā vairākus cenu plānus, kas palielinās līdz ar vēlamajām funkcijām, pārdoto produktu skaitu, vietnes joslas platuma izmantošanu un atbalsta līmeni.

SSL sertifikāti drošai izrakstīšanai nav iekļauti nevienā no viņu e-komercijas plāniem. Ja iegādājaties sertifikātu, izmantojot Volusion, viņi to instalēs bez maksas. Ja jums jau ir SSL sertifikāts vai iegādājaties to no cita avota, par instalēšanu jāmaksā.

Kamēr nav atmaksas politikas, jūs varat atcelt savu vietni ar pašreiz apmaksātā abonementa beigām. To var viegli izdarīt, piesakoties savā kontā un izpildot sniegtos norādījumus. Ir svarīgi atcerēties, ka tas atcels tikai jūsu Volusion veikalu. Ja jums ir citi maksas periodiski pakalpojumi, piemēram, kredītkaršu apstrādes un SEO pakalpojumi, pat ja tos nodrošina Volusion, jums tie ir jāatceļ arī.

Kā Volusion sakrīt ar sacensībām??

Volusion e-komercijas aizmugure ir ļoti spēcīga un stabila. Ir lieliski, ka varat augšupielādēt sava uzņēmuma produktus lielapjomā, augšupielādēt vairākus attēlus katram produktam, izsekot klientiem un pasūtījumiem un strādāt ar dažādiem maksājumu vārtejām. Kā izteikts to etiķetē, tie ir “universālais e-komercijas risinājums”.

Tomēr, izveidojot kaut ko vairāk nekā pamatveikalu ar vienkāršiem produktiem Volusion platformā, tas nav nekas tāds, kas uzņēmuma īpašniekam, kuram nav kodēšanas, programmēšanas vai datu bāzes pieredzes, būtu jādara vienam.. Ja Volusion atbilst jūsu e-komercijas prasībām un jums ir laiks apgūt mācīšanās līkni vai budžetu, lai noalgotu kodētāju vai ārēju firmu, varat absolūti izveidot vietni, izmantojot to daudzo uzlaboto. Iespējas.

Volusion ir liels e-komercijai, taču tā nav laba izvēle vispārējas nozīmes vietnei. Stingri informatīvu vietņu satura izveidošana nav tik vienkārša un tik vienkārša kā vairums citu platformu.

Patīk Volusion Review? Noklikšķiniet šeit, lai izveidotu savu vietni.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector