Virb Review 2020 – ko saka lietotāji?

Jaunava-pārskats


Virb ir daudz neizmantota potenciāla, taču pagaidām tas nāk par labu tikai pamata vietnei, kas nav lieliska..

Lai arī Virb sākotnēji varētu šķist piemērots jūsu vietņu veidotājs, tas neatbilst tādiem populāriem vietņu veidotājiem kā, piemēram Wix.

Kopš darbības uzsākšanas pirms 11 gadiem Virb ir sevi pozicionējis kā likumīgu vietņu veidotāju, tomēr pastāv sajūta, ka Virb attīstība ir apstājusies. Redaktors jūtas neveikls un novecojis. Vilkšana un nomešana WYSIWYG redaktori ir mūsdienu moderno vietņu veidotāju standarts, taču tas neattiecas uz Virb, kura redaktoram, kurš tiek skatīts divos režīmos, ir nedaudz stāva mācīšanās līkne.

Lielākoties integrācija ar trešo pušu logrīkiem (un to šeit ir daudz) ir nemanāma ar iespēju pievienot kodu, lai pielāgotos logrīkus izveidotu pēc jūsu vēlmēm.

Lai gan Virb sniedz jums pamata rīkus, lai izveidotu vienkāršu un atsaucīgu vietni, joprojām to trūkst. Lai arī tajā ir pieeja HTML un CSS un dažādiem SEO rīkiem, ļoti trūkst iebūvētas vietnes statistikas, integrētu veikalu un vilkšanas un nomešanas saskarnes..

Jaunavu veidnesPlašs HTML veidņu satriecošs klāsts.

Skaistas biznesa pirmās tēmas: Pašlaik Virb ir pieejamas aptuveni 26 veidnes, kuras var filtrēt pēc dažādām kategorijām, kas ietver personīgo, portfeli, organizāciju, biznesu, restorānu un mūziku. Veidnes ir slidenas un noteikti piešķirs jūsu vietnei satriecošu un modernu izskatu.

Atsaucīgi: Visas Virb tēmas ir atsaucīgas un lieliski izskatīsies darbvirsmā, planšetdatorā un viedtālrunī. Patiesi glīts līdzeklis šeit ir motīvu vēsture, kas ļauj apmainīt vienu motīvu pret citu, nezaudējot visu saturu. Tas ir pilnīgs laika taupītājs.

Pielāgojams: Jūs varat veikt vienkāršu motīvu pielāgošanu, ieskaitot fontu, krāsu un fona maiņu. Piekļuve HTML un CSS nozīmē, ka varat mainīt tēmu kopumā vai veikt izmaiņas tikai noteiktās lapās, lai izveidotu savu sapņu vietni. Vislabākais ir tas, ka jūs varat viegli priekšskatīt savu vietni, virzoties uz celtniecības procesu.
Jaunavas funkcijasIzturīgas funkcijas visiem tīmekļa vietņu veidiem.

Emuārs:  Savā Virb vietnē ir viegli pievienot emuāra lapu. Varat izveidot bagātīgas ziņas, izmantojot tādas funkcijas kā teksts, citāts, audio, saite un foto. Lai gan jūs varat saglabāt ziņu melnrakstus, diemžēl jūs nevarat ieplānot ziņu publicēšanu nākotnē. Pie citām noderīgām funkcijām pieder RSS abonēšana apmeklētājiem un Disqus un Facebook integrācija, lai aktivizētu komentāru sadaļu. Emuāru veidošanas rīks parasti veic darbu, taču nopietni emuāru autori varētu vēlēties apskatīt spēcīgāku platformu, piemēram, WordPress.

e-komercija: Šeit nav iebūvētas e-komercijas funkcijas; tā vietā jūs iegūstat integrāciju ar lielo karteli vai Etsy. Lai iestatītu šo iestatījumu, ir jāveic zināms pamatsistēmas darbs, kas ietver pierakstīšanos abos tiešsaistes veikalos. Tas acīmredzami palielina laiku, kas nepieciešams interneta veikala izveidošanai, un tas var radīt neērtības. Pozitīvi, ka Virb piedāvā iebūvētus e-komercijas iestatījumus, kas ļauj jums aprakstīt produkta lielumu, atlasīt parādāmo produktu fotoattēlu skaitu un saistīt produktus ar grozu.

SEO: Virb apgalvo, ka katram no HTML veidnēm ir jaudīgi SEO rīki. Jā, rīki ir pieejami, taču negaidiet, ka kaut kas būs uzlabots. Varat iekļaut visu, sākot no vietnes apraksta un beidzot ar atslēgvārdiem. Šeit izmantotie rīki ir pamataprīkojums, taču tie tiek paveikti. Šim vietņu veidotājam trūkst vietņu analīzes, tāpēc, lai skatītu statistiku, jums jāpievieno Google Analytics.
Jaunavu lietotājam draudzīgs1

Viss, kas jums nepieciešams vietnes izveidošanai, ir zem viena jumta.

Vietnes Virb izveidošana sākas ar motīva izvēli, lapu veidu izvēli, iestatījumu pievienošanu un pēc tam satura pielāgošanu. Viss process prasa nedaudz ilgāku laiku, nekā tas būtu citiem vilkšanas un nomešanas veidotājiem, taču visi rīki, kas nepieciešami šī procesa veikšanai, ir viegli pieejami tieši no paneļa. Turklāt ir izveidots moderns progresa josla, kas palīdzēs jums, veidojot savu pirmo vietni.

Noderīgi rīki Tikai viena klikšķa attālumā.

Kā minēts, šīs vietnes veidotājam acīmredzami trūkst vilkšanas un nomešanas funkcijas. Tomēr lielākajai daļai citu lietu ir viegli piekļūt, ieskaitot reģistrēšanos, piekļuvi rīkjoslai, funkcijām, iestatījumiem un vietnes analīzi. Virb atbalsta daudzus logrīkus, padarot to pilnīgu vēsmu, lai savām lapām pievienotu mūziku, videoklipus, attēlus, veikalu, notikumus un sociālās pogas..

Jaunava lietotājam draudzīga2
Jaunavu atbalstsLielisks palīdzības centrs atbild uz lielāko daļu jūsu jautājumu

Ejot pa visaptverošo zināšanu bāzi, Virbs acīmredzami ir paņēmis laiku, lai sniegtu pēc iespējas vairāk informācijas par vietnes veidotāja darbu. Visaptverošajā palīdzības centrā atradīsit visu, sākot no glīti sakārtotiem un meklētiem dokumentiem līdz padziļinātām video pamācībām.

Diemžēl nav reāllaika palīdzības, izmantojot tālruņa atbalstu vai tiešraides tērzēšanu. Vienīgais veids, kā tieši sazināties ar atbalsta komandu, ir pa e-pastu, bet tikai no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 9:00 līdz 18:00. EST.

Virb trūkst atjauninātu sociālo mediju klātbūtnes, tāpēc tas nebūtu labākais veids, kā viņus sasniegt.

Lielisku iespēju vienkāršota cenu noteikšana.

Virb piedāvā tikai vienu plānu. Šis dažādības trūkums var radīt nelielu vilšanos, ja jūs meklējat lielāku elastīgumu cenu noteikšanā, bet tas varētu arī nedaudz vienkāršot lietas. Vēl viens ieguvums ir tas, ka jūs neesat piesaistīts nevienam ilgtermiņa līgumam.

Ir 10 dienu izmēģinājuma periods, taču tas ir diezgan īss, ņemot vērā 14 dienu nozares standartu. Par fiksētu mēneša likmi jūs saņemat piekļuvi vietņu pielāgošanai, iebūvētam mobilajam stilam, neierobežotām lapām, neierobežotam skaitam fotoattēlu / video / audio, mākoņu mitināšanai, pielāgotiem domēniem, satriecošām tēmām, emuāriem, SEO rīkiem, vietņu analītikai, veikalu integrācijai, failu glabāšanai, un atbalstu.

Izmēģinājuma periodā nav nepieciešama kredītkartes informācija, taču, reģistrējoties pēc izmēģinājuma perioda, jūs, pārdomājot, nesaņemat atlīdzību..

Kā Virb atbilst sacensībām??

Virb ir daudz neizmantota potenciāla, taču pašreizējā situācijā var paiet kāds laiks, pirms šīs vietnes veidotājam parādīsies reāli uzlabojumi. Var noprast, ka daudzas Virb funkcijas un funkcijas jau sen nav atjauninātas. Šis ir sarkanais karogs ikvienam, kurš meklē uzticamu vietņu veidotāju.

Nekļūdieties – šeit notiek pāris labas lietas. Neskatoties uz to, ka trūkst vilkšanas un nomešanas funkcionalitātes, profesionālas vietnes izveidošana ar Virb parasti ir vienkārša. Reaģējošās veidnes ir absolūti satriecošas, un tādas funkcijas kā SEO, emuāru veidošanas rīks, logrīks un e-komercijas integrācija sniedz jūsu vietnei vairāk funkcionalitātes – tās visas tiek piedāvātas par izdevīgu cenu. Kopumā ir labāki, jaudīgāki, intuitīvāki un uzticamāki vietņu veidotāji nekā Virb, kurus jūs varētu vēlēties apsvērt.

Ja neesat pārliecināts, ka Virb ir piemērots jums, izlasiet mūsu nolietoto labākie vietņu veidotāji uzzināt par labākām iespējām.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector