Vietnes pārskats 2020 – nedzīvo līdz hipei

vietne-pārskats


Sitejam nepiedāvā zvanus un svilpes, bet lielākoties tas tiek paveikts.

Lai gan Sitejam sākotnēji varētu šķist jūsu vajadzībām piemērots vietņu veidotājs, tas neatbilst tādiem populāriem vietņu veidotājiem kā, piemēram Wix.

Jau pašā sākumā rodas priekšstats, ka Sitejam ir tāds vietņu veidotājs, kas piedāvā tikai minimālo līmeni. Daudzējādā ziņā šis pirmais iespaids ir precīzs. Sitejam precīzi norāda, ka tas ir veidots “aizņemtiem cilvēkiem”, kuri nevēlas, lai viņu kavē tehniski materiāli. Vietnes iestatīšana patiešām ir tikpat vienkārša kā dizaina izvēle, satura pievienošana un tiešraide.

Kaut arī Sitejam patiešām lieku grūtību rada tīmekļa vietnes izveidošana, spēcīgu funkciju nav acīmredzami. Tas, ko jūs iegūstat, ir pamati: vienkārši SEO rīki, vienkārša e-komercijas funkcija un vienkāršs emuāru veidošanas rīks. Skaidri sakot, lai arī šīs funkcijas ļauj paveikt darbu, negaidiet, ka jūsu vietne veiks sarežģītas funkcijas.

Patīkama lieta šīs vietnes veidotājam ir pievilcīgās, modernās un pilnībā atsaucīgās veidnes, kas noteikti jūsu vietnei pievienos dzirksteles. Vienkārša integrācija ar sociālajiem medijiem, Google kartēm, kontaktu veidlapām, galerijām un slaidrādes ir plus.

Lai gan Sitejam vilkšanas un nomešanas saskarne ir prasmīgi izstrādāta, šim veidotājam vēl ir tāls ceļš ejams, lai gūtu intuīciju un mūsdienīgas funkcijas..

Vietņu veidnesIzveidojiet modernu, atsaucīgu vietni, izmantojot svaigas veidnes.

Skaistas veidnes: Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izveidot emuāru, personīgu vietni vai uzņēmuma vietni, šeit atradīsit piemērotu veidni. Daudzi Sitejam veidnes ir pārdomāti un noteikti piešķirs jūsu vietnei unikālu izskatu.

Atsaucīgi: Visas tēmas šeit ir vispirms mobilais – vietnes apmeklētāji var pārslēgties starp galddatoru, planšetdatoru un skatu mobilajām ierīcēm un ērti darboties visās vietnēs visās šajās ierīcēs..

Pielāgošana: Sitejam lielākoties ir vilkšanas un nomešanas veidotājs, ļaujot jūsu vietnei veikt vienkāršus pielāgojumus, piemēram, mainīt krāsu un fontu. Tie, kuriem ir zināšanas par kodēšanu, novērtēs piekļuvi HTML un CSS, kas ļauj vietnes kodu pielāgot pilnīgi jaunam izskatam.
Vietnes funkcijasUzticami rīki jūsu biznesa izaugsmei

e-komercija: Pateicoties šīs vietnes veidotāja vilkšanas un nomešanas funkcijai, jūs varat izveidot savu interneta veikalu un sākt pārdošanu dažu minūšu laikā. Trešo personu integrācija nav nepieciešama, kas ērtības ziņā noteikti ir liels pluss. E-komercijas funkcija ir pieejama visos trīs plānos, tāpēc neatkarīgi no tā, vai jums ir tikai daži produkti vai liels to skaits, vietnes Sitejam interneta veikali padara pārdošanu par brīvu.
SEO: Sitejam vietnē gandrīz nav minēts par SEO, taču, ieviešot šo tēmu, kļuva skaidrs, ka pieejamie SEO rīki ir ļoti pamata, salīdzinot ar citiem vietnes veidotājiem. Parasti vienīgā SEO informācija, ko šeit varat ievadīt, ir vietnes apraksts un atslēgvārdi. Izmantojot Sitejam augsto cenu uzcenojumus, varētu gaidīt iespaidīgākus mārketinga rīkus un visaptverošu vietņu analīzi.
Emuārs: Emuāru veidošanas rīka pieejamība ir slavējama, taču neuzņemieties, ka tam ir uzlabotas emuāru veidošanas iespējas. Vietnes Web vietņu emuāru veidošanas rīks ļauj ērti izveidot un publicēt ziņas tikai ar diviem klikšķiem, un bez liekām grūtībām izveidot un pārvaldīt emuāru varat pilnībā koncentrēties uz satura izveidi..
Vietne ir draudzīga1

Intuitīva vilkšanas un nomešanas saskarne

Tāpat kā daudzi mūsdienu vietņu veidotāji, arī Sitejam nāk ar vilkšanas un nomešanas funkcionalitāti, kas patiesi ļauj satraukties, izveidojot profesionālu vietni. Vai vēlaties izveidot lapu? Vienkārši pārvietojiet elementus viegli un nometiet tos tur, kur vēlaties. Katrā veidnē ir fiktīvs saturs, kas palīdz parādīt, kur ievadīt noteiktus elementus, tāpēc dažu minūšu laikā varat izveidot funkcionējošu vietni..

Vienkāršas veidnes un minimālisma izvēlnes

Sitejam piedāvātās veidnes ir ne tikai skaistas; tie ir arī ļoti universāli un elastīgi darbam. Šīs veidnes dod jums pamatīgu audeklu vietnes izveidošanai, tāpēc radošumam ir daudz vietas. Izvēlnes ir skaidri marķētas, kas vēl vairāk vienkāršo saskarni. Tas ļauj viegli redzēt pieejamos elementus, kurus varat ērti pārvietot pāri interfeisam, lai izveidotu vēlamo vietni.

Vietne ir draudzīga2
Vietnes atbalstsIerobežota palīdzība, izmantojot tikai e-pastu
Ja jums ir nepieciešama ārkārtas palīdzība vietnes Sitejam celtniekam, jūs būsit vīlušies. Nav ne tālruņa atbalsta, ne tiešās tērzēšanas iespējas.
Vienīgais veids, kā sazināties ar tehnoloģiju atbalstu, ir e-pasta biļete, kas iesniegta vietnē Sitejam. Atbalsta komanda ir pieejama tikai no plkst. 9:00 līdz 18:00 (GMT).

Kabatas draudzīgas cenas mūsdienīga biznesa vietnei.

Sitejam piedāvā izvēlēties pamata, biznesa vai uzņēmuma plānu atkarībā no jūsu vajadzībām. Pamatplānā ir 10 lappuses, 25 MB krātuve, pieeja vienam bezmaksas fonda attēlam un spēja pārdot ne vairāk kā piecus produktus.
Jaunināšana uz biznesa plānu piedāvā vairāk iespēju, tostarp neierobežotu lappušu, neierobežotu krātuvi, trīs bezmaksas akciju attēlus un iespēju šeit pārdot līdz 10 produktiem..
Uzņēmējdarbības plāns ļauj iegūt neierobežotas lapas, neierobežotu krātuvi, izvēlņu redaktoru, bezmaksas domēna vārdu, bezmaksas e-pasta adresi, 10 bezmaksas akciju attēlus un iespēju pārdot neierobežotu produktu daudzumu. Šis plāns acīmredzami ir ideāls, ja vēlaties paplašināt savu biznesu, pārdot vairāk produktu un uzlabot savu zīmolu.
Varat izmēģināt dažas, bet ne visas 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma iespējas, kurām nav jāsniedz nekāda norēķinu informācija. Sitejam sevi pozicionē augstākās klases tirgū, tāpēc cenas var būt salīdzinoši augstākas nekā citas vietņu veidotāji.

Kā Sitejam atbilst sacensībām?

Lai arī Sitejam ir mēģinājis sevi pozicionēt augstākajā tirgus galā, tas labi neizturas pret citiem spēcīgākiem vietņu veidotājiem šajā tirgus segmentā.

Ja jūs meklējat vietnes veidotāju, kas nodrošinās jums tikai minimālo apkakli, tad vietnes Vietjam mazās funkcijas ļaus paveikt darbu. E-komercijas pamatfunkcijas, emuāru veidošanas rīka un SEO iespēju pieejamība ir slavējama, taču šo funkciju nodrošinājums ir ierobežots. Par to pašu cenu, ko piedāvā Sitejam, jūs varat iegūt stabilāku vietņu veidotāju, kas piedāvā spēcīgākas funkcijas un ir intuitīvāks.

Ja neesat pārliecināts, ka Sitejam ir piemērots jums, izlasiet mūsu nolietoto vietni labākie vietņu veidotāji uzzināt par labākām iespējām.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector