Vietnes One.com vietņu veidotāja pārskats par 2020. gadu – vai tas ir tā vērts?

One.com dod iespēju jūsu biznesam tiešsaistē nodrošināt budžetu

Lai gan One.com sākotnēji varētu šķist piemērots vietnes veidotājs jūsu vajadzībām, tas neatbilst tādiem populāriem vietņu veidotājiem kā, piemēram Wix.


One.com ir pienācīgs vietņu veidotājs, taču tas nedos jums pilnu funkciju komplektu, ko jūs iegūsit ar labākajiem vietņu veidotājiem, piemēram, Wix.

One.com nav jūsu parastais vietņu veidotājs DIY dari pats) – tas ir mitināšanas uzņēmums, kas piedāvā rīku vietņu veidošanai. Kad esat nokļuvis galvenajā vietnē, pirmais, ko pamanīsit, ir 1 gada bezmaksas sākuma plāns. Lai gan šis plāns piedāvā tikai pamatus, tā joprojām ir piemērota vieta, kur sākt pārbaudīt, vai šis vietnes veidotājs jums ir piemērots.

Tāpat kā vairumam mūsdienu vietņu veidotāju, One.com nāk ar vilkšanas un nomešanas saskarni, kas ļauj ērti pievienot elementus un izveidot funkcionālu vietni..

Kaut arī veidnes jūtas mazliet pamatīgākas, tās ir atsaucīgas un ļoti pielāgojamas, nodrošinot dizaina brīvību, kas viegli nenāk kopā ar citiem vietņu veidotājiem..

E-komercijas funkcijai jābūt vienai no vietņu veidotāju pārdošanas vietām. Lai gan jums par to būtu jāmaksā papildu ikmēneša maksa, šī funkcija ļauj izveidot glītu tiešsaistes veikalu ar SSL šifrēšanu.

One.com, iespējams, ir viens no lētākajiem vietņu veidošanas rīkiem, taču jūs iegūstat to, par ko maksājat. Pirmkārt, e-komercijas funkcionalitāte nāk par papildu samaksu, tomēr daudzi izcili vietņu veidotāji piedāvā šo funkciju kā daļu no standarta plāna. Turklāt emuāru ir diezgan grūti uzstādīt, un tas var būt nenoderīgs, ja satura veidošana un mārketings ir jūsu biznesa galvenais aspekts.

onedotcom veidnesApdullināšanas veidnes visām biznesa kategorijām

Simtiem skaistu veidņu: One.com piedāvā līdz pat daudzām veidņu izvēlēm visu veidu biznesa kategorijām, ieskaitot portfeli un CV, pakalpojumus, pārtiku un viesmīlību, mūziku un mākslu, e-komerciju, pasākumus un citu..

Reaģējoši dizaini: Lai arī šim vietņu veidotājam nav mobilās lietotnes, kā arī nav iespējams rediģēt jūsu vietni no mobilās ierīces, vietnes, kuras veidojat ar to veidnēm, ir atsaucīgas un lieliski izskatās viedtālruņos un planšetdatoros..

Pielāgojamas tēmas: Viena no labākajām lietām vietnē One.com ir tā, ka tā piedāvā plašu pielāgošanas iespēju. Kad esat izvēlējies motīvu, nav ierobežojumu, kur var ievietot elementus, un elementu izmērus var mainīt jebkurā vietā. Tas atšķirībā no citiem vietņu veidotājiem ierobežo jūs ar elementu izvietošanu noteiktos apgabalos.
onedotcom funkcijasVērtīgi rīki, kā padarīt jūsu biznesu tiešsaistē

Emuārs: Emuāru veidošanas funkcija One.com ļauj jums izveidot saturu jūsu vietnei. Emuāra iestatīšana tomēr nav tik vienkārša kā objekta vilkšana un nomešana; ir daudz stīpu, lai pārietu cauri, tikai lai sāktu veidot saturu un lai jūsu emuārs būtu pieejams jūsu vietnē.

E-komercija: E-komercijas funkcija, kas pieejama tikai Webhost plānā, darbojas diezgan labi. Jūs izveidojat savu tiešsaistes veikalu bez vajadzīgas trešo personu integrācijas. Pievienojamo produktu skaits nav ierobežots, un jūs varat izveidot pēc iespējas vairāk kategoriju un apstrādāt maksājumus, izmantojot PayPal vai Stripe.

Tiešsaistes kontakta forma: Vai jums ir nepieciešams vienkāršs veids, kā vietnes apmeklētāji ar jums sazinās? Kontaktformu ir viegli uzstādīt, un tā ir pielāgojama, padarot to par perfektu papildinājumu mazo uzņēmumu vietnēm. Jūs varat mainīt savas kontaktinformācijas formas izskatu, ieskaitot krāsas, fontus, pogu stilu un lauku skaitu.

Citas lieliskas funkcijas, kas iekļautas vietnes One.com veidotājā, ir Google Adwords integrācija, SEO rīki, sociālo mediju integrācija, foto galerija un HTML / Javascript rediģēšana.
onedotcom lietotājam draudzīgs1

Dizaina brīvība

Viena no vērtīgā DIY vietnes veidotāja iezīmēm ir elastība, ko tā ļauj pielāgot. One.com ar to izdara diezgan labu darbu – jūs varat mainīt daudzus veidnes elementus ar dažiem ierobežojumiem, ja tiem ir kādi ierobežojumi, lai izveidotu tāda veida vietni, kādu jūs vienmēr esat vēlējušies. Stila iespējas ir arī ļoti iespaidīgas, tāpēc jūs varat pielāgot katru elementu vēlamajam dizainam.

onedotcom atbalstsUzticama palīdzība katru reizi!

One.com pārsniedza manas cerības ar savu klientu apkalpošanu. Papildus darba tērzēšanai un tālruņa numuram tūlītējam atbalstam ir arī iespēja pa e-pastu nosūtīt pārdošanas, mārketinga un citus jautājumus attiecīgajām nodaļām, lai ātri atrisinātu problēmas. Ar visaptverošo zināšanu bāzi var iepazīties ar visu, kas jums jāzina par vietnes veidotāju. Šāda veida uzticams pakalpojums nav viegli pieejams un padara One.com par vēlamu vietņu veidotāju.

Krāšņas vietnes par konkurētspējīgām cenām

One.com piedāvā divus apmaksātus plānus par pieņemamām mēneša cenām un vienu bezmaksas plānu. Sākuma plāns ir bezmaksas pirmo gadu, un tam ir neierobežots joslas platums, 25 GB krātuve, viens pielāgots domēns, spēja publicēt līdz 5 lappusēm, drošība ar SSL, reaģējošas veidnes un neierobežoti e-pasta konti..

Premium plānā ir viss, kas tiek piedāvāts Starter plānā, kā arī ekskluzīvas premium veidnes, spēja publicēt līdz 200 lappusēm, augstas izšķirtspējas attēlu atbalsts, kā arī vietnes dublēšanas un atjaunošanas iespējas.

Trešais plāns ir Webshop plāns, kurā iekļautas visas Premium plāna funkcijas, kā arī viss nepieciešamais, lai izveidotu pilnībā piedāvātu tiešsaistes veikalu, ieskaitot Paypal un kredītkaršu maksājumus.

Premium un Webshop plāniem ir 15 dienu naudas atdošanas garantija. Maksājumus var veikt, izmantojot VISA, MasterCard un Visa Electron. Paypal un bankas pārskaitījumi tiek pieņemti no konkrētām valstīm.

Kā One.com vietņu veidotājs atbilst konkursam?

Vietnes One.com zemās cenas paredz, ko sagaidīt no šīs vietnes veidotāja. Jāatzīst, ka šeit ir dažas lieliskas lietas, ieskaitot stabilu e-komercijas funkciju, kas vienkāršo tiešsaistes pārdošanu. Tādu būtisku elementu kā SEO, sociālo mediju integrācija un tas, ka jūs varat viegli pielāgot lielāko daļu elementu, lai izveidotu patiesi unikālu vietni, ir liels plus vietnei One.com. Klientu atbalstam jābūt vienam no labākajiem, ar ko esmu saskārusies.

Pat tad jūs nevarat salīdzināt šo vietņu veidotāju ar citiem, piemēram, Wix, ar tā plašajām funkcijām. One.com funkcijās nav nekas ārkārtējs, taču to var gaidīt no zemām cenām. Ja jūs meklējat vietņu veidotāju, kas piedāvā masīvu trešo personu integrāciju un logrīkus, pārbaudiet citas platformas.

Kopumā One.com veic darbu, it īpaši, ja jūs meklējat pieejamu veidu, kā izveidot tiešsaistes klātbūtni.

Pirms pieņemat lēmumu, izlasiet mana kolēģa labāko vietņu veidotāju salīdzinājums lai nepalaistu garām labākas alternatīvas.

Ja neesat pārliecināts, ka One.com ir jums piemērots, izlasiet mūsu nolietoto vietni labākie vietņu veidotāji uzzināt par labākām iespējām.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector