Ucraft pārskats 2020 – uzmanieties šīm slēptajām izmaksām!

Ucraft pārskats


Ucraft piedāvā pārdomātas funkcijas, kas jums radīs jaudīgu vietni, bet par papildu samaksu.

Ucraft ir pienācīgs vietņu veidotājs, taču tas nedos jums pilnu funkciju komplektu, ko iegūsit kopā ar labākajiem vietņu veidotājiem, piemēram, Wix.

Ucraft ir nedaudz netradicionāls vietņu veidotājs, jo lapas tiek veidotas, vertikāli novietojot satura blokus vienu virs otra. Katrs bloks attēlo lapu un veido atsevišķus elementus, kas ir pilnībā pielāgojami, un tā ir kvalitāte, kurai trūkst vairumam bloku balstītu vietņu veidotāju.

Ir daudz modernu veidņu, no kurām izvēlēties, un tās visas ir mobilajām ierīcēm draudzīgas. Ja jūs vēlaties izveidot ātru vietni, izmantojot kādu no šīm veidnēm, Ucraft, iespējams, nav jums. Lai pēc iespējas vairāk izmantotu šo veidotāju, jums būs jāveido savi bloki, nevis jāpaļaujas uz ierobežotajiem iepriekš izstrādātajiem blokiem, kas nāk ar veidni.

Ucraft piedāvā dažas diezgan stabilas funkcijas, ieskaitot integrētu e-komercijas funkciju un diezgan robustu lietotņu veikalu, kas abas jūsu vietnei papildina ļoti daudz funkcionalitātes..

Lai arī šeit un tur ir daži izaicinājumi, vietnes redaktoru parasti ir viegli izmantot, un vienam nav nepieciešamas īpašas zināšanas, lai pārvietotos lietotāja interfeisā..

Kopumā Ucraft ir plašs piedāvājums un ir lieliski piemērots vienas lapas vietnēm, galvenajām lapām un personīgajām vietnēm.

Ucraft veidnesIzveidojiet profesionāla izskata vietni ar personisku pieskārienu.

Maziem uzņēmumiem draudzīgas tēmas: Ja godīgi, šeit nav nekā izcila par veidnēm. Iepriekš izstrādātajām tēmām nav gandrīz pietiekami daudz sadaļu bloku. Tāpēc, lai izvairītos no sīkdatņu sagriešanas veida tīmekļa vietnes, jums burtiski ir jāizdzēš vairums, ja ne visi, izvēlētās veidnes bloki un pēc tam no jauna jāveido savi bloki. Par laimi vietņu veidotājs ļauj ērti izveidot blokus, un pieejamās veidnes nodrošina plašu biznesa vietņu veidu klāstu..

Atsaucīgi: Visas veidnes tiek automātiski optimizētas mobilajām ierīcēm un lieliski izskatīsies visās ierīcēs.

Pielāgošana: Labi par Ucraft veidnēm ir tas, ka jūs tos varat apmainīt jebkurā laikā vietnes veidošanas procesā, nezaudējot saturu, taču jums būs jāmaina krāsas, fonti un virsraksti katru reizi, kad jūs apmaināsit ar veidnēm..

Šeit ir dažas labas pielāgošanas iespējas, taču veidnes var pielāgot tikai tad, ja maksājat par projektēšanas rīkiem, kas ir īsts nomākums. Tomēr ar dizaina rīku komplektu jūs varat veikt visa veida izmaiņas motīvos, tostarp mainīt lapas platumu, navigācijas stilus un attālumu starp elementiem. Starp citām izmaiņām varat arī instalēt pielāgotus fontus un konfigurēt pogu stilus.

2,99 USD mēnesī, ko maksājat par dizaina rīkiem, nav tik daudz, salīdzinot ar pielāgošanas iespējām, kuras tas atslēdz, tāpēc varbūt ir vērts naudas vērtības ziņā.

Ucraft funkcijasSpēcīgas funkcijas, ar kuru palīdzību var sākt tiešsaistes biznesu.

Emuārs: Ucraft nāk ar iebūvētu emuāru funkcionalitāti. Emuāra redaktors ir ass un ļauj veikt plašu uzdevumu klāstu, tostarp saglabāt publicējamās ziņas nākotnē, saglabāt melnrakstus, kategorizēt vai atzīmēt ziņas un pievienot komentāru sadaļas, integrējoties Disqus. Papildus sociālo mediju pogu pievienošanai patiešām forša lieta, ko Ucraft ļauj jums izdarīt, ir iekļaut pievienoto sociālo mediju attēlu, kas tiks parādīts, kad raksts tiks kopīgots Twitter vai Facebook.

e-komercija: Ucraft nav savas e-komercijas funkcionalitātes, bet tā vietā tiek izmantots trešās puses iepirkumu grozs Ecwid. Par laimi, integrācija ar Ecwid notiek bez traucējumiem, un lietotne ļauj izveidot pilnībā funkcionējošu e-komercijas platformu, no kuras varat pārdot gan digitālos, gan fiziskos produktus, integrēt nosūtīšanas metodes un iestatīt SKU, svaru, nosūtīšanu un nodokļus. Lai arī Ecwid veic darbu, tam ir nelielas raksturīgas integrācijas problēmas – dažas no tām var sarežģīt izrakstīšanās procesu.

Aplikāciju veikals: Tikai daži vietņu veidotāji piedāvā stabilu lietotņu veikalu, bet Ucraft to piedāvā. Kopā ar informācijas paneli ir daudzfunkcionālu logrīku kolekcija, kas palīdzēs izveidot ļoti funkcionālu galveno lapu vai uzņēmuma vietni. Vietnēs Google Analytics, MailChimp, YouTube, PayPal, SoundCloud, Eventbrite un citās ir pieejams lielisks dažādu jaudīgu integrāciju klāsts, kas piedāvā lielu vērtību.
Ucraft lietotājam draudzīgs1

Vienkārši velciet un nometiet, lai izveidotu savu sapņu vietni!

No pirmā acu uzmetiena Ucraft saskarne parasti ir labi sakārtota, un lielākajai daļai rīku, kas jums nepieciešami, lai sāktu veidot savu vietni, ir viegli pieejama.

Izmantojot vietnes redaktoru, varat viegli identificēt priekšskatījuma pogu, kas ļauj jums redzēt, kā jūsu vietne parādīsies dažādās ierīcēs.

Izvēlnē Lapas varat ātri pievienot un pārvaldīt vietnes un piekļūt dizaina rīkiem, kas nepieciešami, lai pielāgotu elementus jūsu lapās.

Bloku ikona vietnes redaktorā ļauj sakraut blokus viens virs otra, vienkārši velkot un nometot vajadzīgos satura blokus, lai jūs varētu ātri izveidot savu vietni. Lietotņu pievienošana ir līdzīga – vienkārši velciet un nometiet integrācijas jebkurā vietnes vietā.

Iebūvēta elastība un precizitāte.

Izmantojot vietnes redaktoru, kļūst acīmredzams, ka izstrādātāji, kas atbalsta Ucraft, ir devuši papildu jūdžu, lai izveidotu jaudīgu lietotāja interfeisu, kas joprojām atbilst iesācēja vajadzībām bez kodēšanas zināšanām..

Celtnieks ir izteikti lietotājam draudzīgs, un tā mērķis ir palīdzēt jums pēc iespējas precīzāk izveidot satura blokus bez mācīšanās līknes.

Viena problēma, ar kuru es saskāros, lai gan tā ir ērti lietojama, ir atsaukšanas / atkārtošanas pogu trūkums, kas padara neiespējamu atgriešanos uz iepriekšējām jūsu vietnes versijām, nezaudējot visu saturu.

Ucraft lietotājam draudzīgs2
Ucraft atbalstsDraudzīgā palīdzība ir tikai viena klikšķa attālumā!

Ir labi redzēt, ka Ucraft 24 stundas diennaktī ir pieejama tiešraides tērzēšana, kas mūsdienās nav tik izplatīta vietņu veidotāju vidū. Izmantojot personīgo pieredzi, jūs saņemat reāllaika palīdzību, izmantojot tērzēšanu.

Ucraft izmanto Intercom, kas atvieglo jaudīgu CRM sistēmu, kas lietotājiem ļauj ātri saņemt palīdzību no atbalsta aģentiem.

Varat arī nosūtīt pa e-pastu atbalsta komandu, un parasti ar jums viņi sazināsies pēc dažām stundām. Tāpat kā vairums vietņu veidotāju, Ucraft nepiedāvā atbalstu pa tālruni.

Lai uzzinātu vairāk par dažādiem vietņu veidotāja aspektiem, varat izpētīt zināšanu bāzi vai izmantot meklēšanas lodziņu, lai atrastu atbildes uz jūsu jautājumiem. Diemžēl zināšanu bāze nav visaptveroša un, iespējams, nesniedz daudz palīdzības iesācējiem.

Satriecošas funkcijas par papildu samaksu.

Ucraft cenu plāni ir balstīti uz vietnes veidu, kuru vēlaties izveidot, neatkarīgi no tā, vai tā ir galvenā lapa, personīgā vietne vai e-komercijas vietne..

Galvenās lapas plāns ir bezmaksas, un tas ļauj izveidot vienu lapu, pielāgot saturu, savienot pielāgotu domēnu un uzaicināt savus komandas biedrus piedalīties galvenās lapas veidošanas procesā. Ir arī pieeja SEO lietotnei, mitināšanai un klientu atbalstam, taču nevar izvairīties no Ucraft zīmola, kas jūsu galvenajā lapā tiks parādīts kā ūdenszīme.

Izmantojot personīgā vietnes plānu, jūs varat izveidot vienu daudzvalodu vietni ar neierobežotām lapām, piekļūt intuitīvajam vilkšanas un nomešanas veidotājam, rediģēt saturu, pievienot pielāgotu domēnu, publicēt neierobežotus rakstus, uzaicināt komandas locekļus un piekļūt SEO lietotnei. Citas glītas funkcijas saskaņā ar šo plānu ietver bezmaksas mitināšanu, masīvu integrāciju, atbalstu visu diennakti un bez Ucraft firmas zīmes.

E-komercijas plāns ir ideāls, ja vēlaties iestatīt digitālo veikalu. Jums ir standarta e-komercijas plāns, profesionālais plāns un neierobežots plāns. Standarta plāns ļauj jums pārdot līdz 50 produktiem, pieņemt vairāk nekā 70 maksājuma metodes, atbalstīt vairākas valūtas un optimizēt savus produktus, izmantojot SEO rīkus. Jums nebūs jāmaksā par darījumiem, un jūs varēsit ērti pārvaldīt maksājumus un pasūtījumus, reāllaikā izsekot krājumiem un baudīt neierobežotu krātuvi.

Pro e-komercijas plāns sniedz jums visu, kas tiek piedāvāts standarta plānā, kā arī iespēju pārdot līdz 1000 produktiem. Kā norāda nosaukums, neierobežots e-komercijas plāns neierobežo to produktu skaitu, kurus varat pārdot savā interneta veikalā.

Par papildu samaksu jūs varat piekļūt dizaineru rīkiem, kas ļauj mainīt vietnes stilu un dizainu. Nedaudz dīvaini, ka, lai varētu veikt pielāgojumus savai vietnei, jums jāmaksā papildu maksa.

Kā Ucraft sakrīt ar sacensībām?

Cilvēki, kas atbalsta Ucraft, ir acīmredzami pielikuši daudz pūļu, lai piedāvātu stabilu vietņu veidotāju digitālās veikala vai personīgās vietnes izveidošanai. Kamēr veidnes ir ierobežotas, ikviens, kam ir pamata datorprasmes, varēs veidot profesionālas lapas. Diezgan žēl, ka katru mēnesi jāmaksā papildu maksa, lai varētu pielāgot savu vietni, kuru citi vietņu veidotāji piedāvā bez maksas. Pat tad Ucraft piedāvā dažas patiešām glītas integrācijas, kas ļaus jums izveidot pievilcīgu un funkcionālu vietni.

Pirms pieņemat lēmumu, izlasiet mana kolēģa labāko vietņu veidotāju salīdzinājums lai nepalaistu garām labākas alternatīvas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector