Shopify pārskats 2020 – ko saka lietotāji?

veikals-pārskats


Veidojiet un vadiet savu tiešsaistes veikalu bez pūlēm ar Shopify

Pirmoreiz izveidojot Shopify vietni? Nedariet to pats! Mēs mīlam Shopify, bet ir tik daudz, ko jūs varētu palaist garām, izmēģinot to pirmo reizi. Neļaujiet savam biznesam ciest, pirms tas pat nav izveidojies! Saņemiet palīdzību tikai par USD 25 un palūdziet, lai kāds jums uzceļ veikalu.

Shopify ir viens no lielākajiem uzņēmumiem e-komercijas jomā. Faktiski tas ir tikpat liels kā Amazon! Bet jūs, iespējams, nemaz neesat par to dzirdējis, jo tas ir simtiem tūkstošu neatkarīgu tiešsaistes veikalu dzinējspēks, nevis pārdošanas platforma ar savu vārdu.

Shopify platforma ir pilna ar funkcijām, kas ikvienam ļauj ātri un ērti izveidot tiešsaistes veikalu. Kad esat izvēlējies motīvu, izmantojiet informācijas paneli, lai pievienotu produktus, konfigurētu veikala piegādes maksas un nodokļus, kā arī integrētu maksājumu vārteju (100 maksājumu vārtejas no visas pasaules ir saderīgas ar Shopify!)

Papildus produktu organizēšanai pēc kategorijām varat izveidot atlasītu produktu kolekciju visā krājumā. Piemēram, izveidojiet kolekciju ar nosaukumu “Kāzu dāvanas” vai “Sezonas beigas” un iekļaujiet produktus no jebkuras šīs kolekcijas kategorijas.

Ja jūs arī pārdodat savus produktus klātienē, Shopify var integrēt un sinhronizēt tirdzniecības vietu un tiešsaistes veikalu, ļaujot jums pārvaldīt visu savu biznesu no viena informācijas paneļa..

shopify-veidnes

Shopify motīvi ir viegli pielāgojami, pat ja nav zināšanu par kodēšanu

Shopify piedāvā bezmaksas un premium tēmas, tāpēc esat pārliecināts, ka atradīsit tādu, kas vislabāk atbilst jūsu biznesam. Pat pēc motīva izvēles ir pieejamas vairākas papildu veidošanas iespējas, lai jūsu vietne iegūtu vienreizēju izskatu. Informācijas panelī vietnes galveno komponentu fontus un krāsas var mainīt tikai ar dažiem klikšķiem. Pieredzējušāki lietotāji var piekļūt katra savas vietnes aspekta pielāgošanai, piekļūstot CSS un HTML failiem.

Izmantojot pazīstamo vilkšanas un nomešanas tehnoloģiju, mājas lapu var bez pūlēm pārveidot. Vai nevēlaties slīdni tur, kur to ievietoja? Vienkārši velciet to uz vēlamo vietu. Pārkārtojiet, izdzēsiet un pievienojiet sadaļas, līdz jūsu galvenā lapa ir tieši tā, kā vēlaties.

Viens no Shopify iespaidīgākajiem pielāgošanas rīkiem ir spēja izveidot pielāgotas veidnes un pēc tam piešķirt šīs veidnes atsevišķām lapām. Lai gan tas prasa kodēšanas zināšanas, tas ļauj vēl vairāk pielāgot izskatu lapām.

veikalu funkcijas(Piezīme: funkciju pieejamība ir atkarīga no iegādātā plāna)

SEO: Shopify izmanto pielāgojamas H1, virsrakstu un meta tagus katrai vietnei un produktam jūsu vietnē. Turklāt jūs varat pielāgot priekšskatījumus tā, kā vēlaties, lai tie parādās meklētājprogrammu rezultātos.

Analytics: Atkarībā no jūsu plāna ir vairāki Analītisko pārskatu veidi, kurus var radīt Shopify. Šie pārskati sniedz svarīgu ieskatu par to, kuri produkti tiek pārdoti (un kādi nav), no kurienes nāk jūsu apmeklētāji un kā viņi ir atraduši jūsu tiešsaistes veikalu, kā arī cita informācija, kas ir būtiska efektīva mārketinga plāna izveidošanai. Google analytics ir viegli integrējams arī jūsu veikalā.

Dāvanu kartes: Shopify ļauj jūsu klientiem iegādāties dāvanu karti par jebkuru jūsu noteikto summu. Kartes tiek izveidotas ar unikāliem kodiem un klientiem nekavējoties piegādātas pa e-pastu.

Atlaides un kuponi: Izveidojiet kuponus, kas piedāvā atlaides noteiktai summai vai procentuālajai daļai, bezmaksas piegādi utt.

Lejupielādējami produkti: Klienti var pasūtīt un lejupielādēt jūsu digitālos produktus tieši no jūsu tiešsaistes veikala.

Shopify Piegāde: (pieejams tikai veikaliem, kas atrodas ASV un Kanādā) Šī funkcija rāda reāllaika piegādes maksu no vairākiem pārvadātājiem, ko klienti var izvēlēties kasē. Par papildu samaksu (kas kļūst zemāka, pieaugot plānotajai cenai) šo funkciju var izmantot, lai ģenerētu un izdrukātu priekšapmaksas etiķetes nosūtīšanai.

Importa eksporta: Ērti importējiet vai eksportējiet produktus un informāciju par klientiem, izmantojot CSV failus vai kādu no Shopify importētāja / eksportētāja lietotnēm.

Produktu attēli: Tāpat kā daudzās iepirkumu grozu platformās, produktam var augšupielādēt vairākus attēlus. Shopify funkcija, kas aizpilda iecirtumu, ir spēja piešķirt attēlu noteiktai produkta opcijai (piemēram, krāsai), kas pēc tam, kad klients to izvēlas, kļūst par produkta piedāvāto attēlu.

Paplašinājumi / lietotnes: Bagātiniet Shopify pieredzi jums un klientiem ar daudzām trešo pušu lietotnēm, kuras nemanāmi integrējas jūsu veikalā. Šīs lietotnes cita starpā var pievienot tādas funkcijas kā mārketings, sociālie mediji un klientu apkalpošana.

Pamestie ratiņi: Atgūstiet nokavēto pārdošanu, automātiski nosūtot e-pastu uz aizpildītu groza saiti un pielāgotu ziņojumu klientiem, kuri nepabeidz pirkumu.

Noskatieties mūsu video par to, kā jūs varat ātri izveidot Shopify veikalu

iepirkties-atvieglotie1

Atrodiet savu ceļu ap Shopify ir viegli

Shopify informācijas panelis ļauj ērti vienuviet aplūkot visas jūsu veikala priekšējās un aizmugurējās daļas. Šeit jūs varat konfigurēt veikala iestatījumus, skatīt pasūtījumu un klientu informāciju, pievienot / dzēst / modificēt produktus un veidot savu vietni.

Instrukcijas ir vienkāršas un nesarežģītas, izmantojot pazīstamas ikonas un velciet un nometiet tehnoloģiju. Ja jums nepieciešama papildu palīdzība vai informācija, atbalstu ir viegli atrast.

Shopify

Klientu atbalsts Shopify ir tik labs, cik tas notiek!

Kaut arī Shopify ir pietiekami intuitīvs, lai jūs varētu vienkārši ienirt, tomēr ir vairākas iespējas, kad jums nepieciešama palīdzība, skatieties Shopify video pamācības vai ātri atrodiet atbildes, ievadot jautājumus meklēšanas laukā un ritinot atgrieztos rezultātus. Atbalsts ir pieejams arī ar tērzēšanas (24/7), Twitter, e-pasta vai tālruņa palīdzību.

Turklāt ir diskusiju forumi un “E-komercijas universitāte” ar bezmaksas rīkiem un resursiem, kas palīdzēs veiksmīgi attīstīt, uzsākt un veidot jūsu biznesu.

Trīs norēķinu līmeņi – trīs iespējas jūsu e-komercijas veikalam

Shopify piedāvā trīs līmeņu e-komercijas plānus. Katrs augstāks cenu līmenis piedāvā papildu funkcijas un zemākas maksājumu apstrādes maksas. Jūs varat uzlabot savu plānu jebkurā laikā, kad jūsu bizness aug.

Visos plānos ietilpst mitināšana, SSL sertifikāts drošai izrakstīšanai, kā arī neierobežots produktu skaits, failu glabāšana un joslas platums. Papildaprīkojums Shopify POS (Point of Sale) personālajai tirdzniecībai ir pieejams par papildu samaksu un tiks integrēts ar jebkuru no plāniem.

Ja kredītkaršu apstrādei izmanto trešās puses maksājumu vārteju, Shopify iekasē procentuālo darījumu maksu par katru pasūtījumu. Šis procents ir visaugstākais lētākajā plānā un samazinās, pieaugot plāniem. Ja kā kredītkaršu apstrādātāju izmantojat Shopify, par jebkuru plānu netiek iekasēta maksa par darījumu.

Kā Shopify atbilst sacensībām?

Shopify ir patiesi top e-komercijas risinājums.

Izmantojot Shopify, veikalu īpašnieki var ātri izveidot profesionālu, tīru, atsaucīgu vietni bez kodēšanas vai programmēšanas zināšanām. Produktus var pievienot, izmantojot aizmugures daļu, vai arī importējot esošo produktu datu bāzi. Nodokļu un nosūtīšanas veikala iestatījumi ir viegli konfigurējami, lai jūs ātri izveidotu un darbinātu. Aizmugurē ir viegli orientēties, un atbalsts ir tūlīt pieejams.

Esoša ķieģeļu un javas veikala īpašniekiem Shopify mazumtirdzniecības komplekts integrē viņu klātbūtni klātienē un tiešsaistē, tādējādi informācija tiek koplietota un pieejama visā pasaulē..

Ar daudzām noderīgajām funkcijām un iespējām integrēt trešo pušu lietotnes, Shopify piedāvā jums visu, ko jūs varētu vēlēties e-komercijas platformā..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector