Pixpa Review 2020 – vai šis portfeļa veidotājs jums ir piemērots?

Fotogrāfu un radošo vietņu veidotājs

Pixpa mājaslapa


Pixpa sāk piesaistīt reklāmdevējus, kuriem nepieciešama vietne, kas darbojas gan kā tiešsaistes portfelis, gan kā veikals.

Bet vispirms vispirms: Pixpa nav visiem. Tas ir īpaši izstrādāts, lai izveidotu tīmekļa vietnes fotogrāfijai un citām vizuāli radošajām industrijām. Ja sākat izveidot cita veida vietnes, labāk meklēt citur. Skatiet mūsu vispusīgo labāko vietņu veidotāju salīdzinājumu dažām lieliskām alternatīvām.

Tomēr, ja jūs meklējāt vietņu veidotāju ar funkcijām, kas īpaši paredzētas vizuālajiem tiešsaistes portfeļiem, turpiniet lasīt.

Lai pienācīgi pārbaudītu vietnes veidotāju, es izveidoju vietni, lai parādītu savas fotogrāfijas. Es neesmu profesionāls fotogrāfs, bet man ir arvien lielāka ceļojumu fotoattēlu kolekcija, kas, manuprāt, būtu lieliski iederas tiešsaistes portfelī. Salīdzinot ar citiem celtniekiem, kurus esmu izmantojis, Pixpa funkcijas rāda, ka uzņēmums patiešām ir pārdomājis fotogrāfu un radošo personu vajadzības, kas bija ļoti patīkams pārsteigums.

Bet vai tas tiešām ir pietiekami, vai arī Pixpa trūkst elastības, ko citi vietņu veidotāji var viegli nodrošināt? Lasiet tālāk, lai uzzinātu, vai Pixpa ir jums piemērotākais ražotājs.

Motīvi, kas izgatavoti, domājot par fotogrāfiem

Pirmais, ko pamanīsit motīvu izvēles lapā, ir tas attēli ir katras tēmas galvenā uzmanība.

Pixpa motīvi

Ir 30 dažādas tēmas, no kurām izvēlēties. Katram no tiem ir nedaudz atšķirīgs stils, un tie piedāvā atšķirīgu fotoattēlu režģi un izkārtojumu. Oriģinālajos motīvos jūs nepamanīsit daudz teksta vai lielu izvēlni, taču šos elementus varat redaktorā pielāgot, ja nolemjat, ka vēlaties citu izskatu.

Atšķirībā no citiem vietņu veidotājiem, piemēram Wix vai Kvadrāts, starp tēmām nav lielas atšķirības. Protams, dizaini ir dažādi, taču to pamatā galvenokārt ir fotogalerijas.

Parunāsim vairāk par redaktoru. Šeit ir dažas jaukas pielāgošanas iespējas. Jūs varat mainīt galerijas izkārtojumu, likt attēliem parādīties mērogā vai pilnībā iztukšot un pat pielāgot attēla kursora efektu. Attēlu vietā varat arī iegult YouTube vai Vimeo videoklipus par jebkuru motīvu, padarot Pixpa par spēcīgu pretendentu arī videogrāfiem.

Pixpa galerijas izkārtojums

Papildus galerijas lapām katra tēma dod iespēju pievienot citas lapas, piemēram, emuāru, lapu par informāciju, kontaktu lapu, tiešsaistes veikalu, korektūras lapu (vairāk par to vēlāk) un privātu vai publisku albumu lapas. Izmantojot redaktoru, jūs varat viegli pievienot sadaļas un pārvietot tās pa lapu, lai iegūtu vēlamo izkārtojumu.

Visas Pixpa tēmas reaģē uz mobilajām ierīcēm. Varat mainīt katras lapas izkārtojumu, izvēloties satura kolonnu skaitu, lai pārliecinātos, vai tas atbilst dažādiem ekrāna izmēriem.

Ja galu galā nolemjat, ka izvēlētā tēma jums īsti neder, viss, kas jums jādara, ir izvēlēties citu, un jūsu vietnes saturs automātiski pielāgojas.

Iespējas

4.9

Funkcijas, kuras neatradīsit citur

Pixpa piedāvā plašu integrāciju izvēli, piemēram, Google Analytics, MailChimp, Shopify un citu, kas palīdz izsekot jūsu vietnes panākumiem un izkopt jūsu zīmolu..

Informācijas paneļa mārketinga sadaļa ir arī diezgan ērta. Šeit varat pievienot metadatus, lai uzlabotu vietnes SEO. Varat arī pievienot sociālo mediju logrīkus, lai apmeklētāji varētu ērti koplietot jūsu lapas un pat atsevišķus galerijas attēlus.

Bet ir dažas funkcijas, kuras man šķita īpaši iespaidīgas, kad runa ir par tiešsaistes portfeļa veidošanu un peļņas gūšanu, izmantojot Pixpa. Apskatīsim:

Unikāla pierādīšanas sistēma

Tas, kas Pixpa patiešām dod priekšrocības salīdzinājumā ar citiem vietņu veidotājiem radošajiem portfeļiem, ir tā korektūras sistēma.

Jūs varat izveidot korektūras lapu, kurā klienti var piedāvāt atsauksmes un atlasīt fotoattēlus, kurus iegādāties. Šis speciālais portāls palīdz jums sazināties ar klientiem tieši caur jūsu vietni un ietaupa jūsu laiku, novēršot nepieciešamību pēc trešo pušu lietotnēm, piemēram, Dropbox vai WeTransfer.

Šīs korektūras lapas arī reaģē uz mobilajām ierīcēm, tāpēc jūsu klienti var izvēlēties fotoattēlus, atrodoties ceļā. Pixpa aizsargā jūsu darbu, atspējojot labo peles klikšķa funkciju korektūras lapās, lai klienti nevarētu vienkārši ienākt un lejupielādēt vēlamos attēlus..

Integrēta e-komercijas funkcionalitāte

Pixpa veikalu lapas ir vienkārši lietojamas. Viņiem ir iespējas pārdot pakalpojumus un fiziskus vai digitālus produktus, tāpēc, ja vēlaties, varat ļaut apmeklētājiem iegādāties konkrētus attēlus jūsu vietnē.

Pixpa ekrānuzņēmums - pievienojiet jaunu lapu

Pixpa patiešām spīd, kad runa ir par digitālu produktu pārdošanu, kaut ko ne visi pārējie vietņu veidotāji jums to ļauj. Redaktorā varat pievienot daudz informācijas. Ir viegli pievienot informāciju par licencēšanu vai izmantošanu, piedāvāt digitālo produktu kā lejupielādi no vietnes vai no ārējās saites un pievienot SEO elementus katrai produkta lapai.

Veikala informācijas panelī varat redzēt visus savus pasūtījumus, pamestos grozus un informāciju par klientiem. Varat arī iestatīt pārdošanas cenas un nodokļu likmes un izvēlēties, kuru maksājuma veidu vēlaties aktivizēt.

Ir skaidrs, ka Pixpa domāja par reklāmām, kad vienkāršā veidā pārdeva digitālos produktus.

Pixpa no jums nepieprasa komisijas vai maksu par pārdošanu. Maksājumus varat saņemt, izmantojot PayPal, Stripe un PayUMoney.

Mobilās galerijas lietotnes

Šī ir vēl viena funkcija, kas padara Pixpa izceļas. Jūs varat ātri un ērti koplietot personalizētu attēlu galeriju ar klientu, un viņi to var pievienot savai ierīcei kā mobilo lietotni. Tas ir ideāli piemērots, lai koplietotu fotoattēlu priekšskatījumus ar klientiem vai pat koplietotu visu fotoattēlu kā bezmaksas smēķētāju vai kā maksas papildinājumu jūsu pakalpojumiem..

Pixpa klientu galerijas

Izmantojot Pixpa, varat izveidot neierobežotas mobilās galerijas lietotnes, un tās var kļūt par galveno rīku mārketinga stratēģijā. Katra mobilā galerija ir sākotnēji ielādēta ar jūsu zīmolrades informāciju, tostarp jūsu vārdu, kontaktinformāciju un sociālo mediju saitēm.

Iedomājieties, ka jūs nosūtāt klientam mobilo galeriju lietotni viņu saderināšanās fotosesijai, un pāris šo lietotni nosūta draugiem un ģimenes locekļiem. Viņi ne tikai var redzēt fotoattēlus, bet arī uzzināt par jums. Jebkura platforma, kas jums palīdz ar bezmaksas mārketingu, ir laba manās grāmatās.

Galerijas ar bezgalīgām iespējām

Pixpa piedāvā 15 dažādus galeriju izkārtojumus, sākot no režģiem līdz pilniem un ritinošiem attēliem. Kad esat izvēlējies izkārtojumu, varat augšupielādēt fotoattēlus, videoklipus vai HTML slaidus savā galerijā.

Ir iebūvēti iestatījumi, lai nodrošinātu, ka attēli tiek apskatīti, kā jūs esat iecerējis. Piemēram, visiem režģa izkārtojumiem ir gaismas bloka funkcija, lai noņemtu visus traucējumus, kas saistīti ar jūsu fotoattēliem. Katram attēlam varat arī iestatīt fokusa punktu, tāpēc fotoattēla fokuss ir redzams neatkarīgi no tā, kādu ierīci izmantojat apmeklētāji.

Jūsu galerijas attēlus var optimizēt SEO, un jūsu galerijas vienmēr reaģē uz mobilajām ierīcēm, jo Pixpa ģenerē dažādas jūsu galerijas versijas, pamatojoties uz apmeklētāja ierīci un ekrāna izšķirtspēju. Ja jums jau ir visi jūsu fotoattēli augšupielādēti Instagram, varat vienkārši savienot kontu un Pixpa izveidos galeriju no jūsu Instagram plūsmas.

Viens no Pixpa trūkumiem ir attēlu augšupielādes process. Nav centralizēta multivides atmiņas faila. Pieņemsim, ka, piemēram, vēlaties izmantot vienu attēlu gan savā galerijā, gan emuāra ierakstā, tas būs jāielādē katrā atsevišķā lapā.

Lietošanas ērtums

4.0

Vai Pixpa Drag and Drop Editor ir tikpat ērti lietojams kā citi vietņu veidotāji ”?

Personīgi es atklāju, ka Pixpa vilkšanas un nomešanas redaktors nebija tik intuitīvs kā citi vietņu veidotāji. Piemēram, es nevarēju vilkt attēlus ap galeriju, manuāli neiedziļinoties galerijas lapā un nemainot fotoattēlu secību.

Turklāt es atklāju, ka es ne tik daudz “vilku un nometu”, cik noklikšķināju uz bultiņām, lai pārkārtotu sadaļu secību.

Vēl viens trūkums ir tas, ka tēmām ir ielādētas dažādas lapas, attēli un emuāra ziņas. Jums ir jāizdzēš katrs krājuma attēls, lapa un jānosūta pa vienam, kas var būt nedaudz apnicīgs. No spilgtākās puses, ja jums ir saturs, tas ļauj vieglāk redzēt, kā izskatās jūsu pabeigtā vietne, un jaunu attēlu un lapu pievienošana ir iespējama tikai ar dažiem klikšķiem..

Viss, kas teica, Pixpa nekādā ziņā nav grūti lietojams, un es pēc pāris minūtēm man bija ērti ar redaktoru. Ja jūs apmeklējat Pixpa vietni un sākat spēlēt apkārt, jums var būt pamata vietnes izkārtojums, ar kuru var strādāt mazāk nekā stundas laikā.

Integrētais palīdzības centrs

Papildus tērzēšanas rūtiņai, kas seko jums katrā lapā (vairāk par to vēlāk), nebija uznirstošo logu ar padomiem vietnes izveidošanai. Tomēr, Es visu nepieciešamo informāciju varēju atrast palīdzības centrā.

Kreisajā pusē esošajā izvēlnē varat noklikšķināt uz jautājuma zīmes, lai iegūtu uznirstošo logu Pixpa palīdzības centrā, kur atradīsit plašu informāciju par vietnes izveidi. Šeit es atradu atbildes uz maniem jautājumiem par dizainu, galerijām, mārketinga rīkiem un e-komercijas funkcijām.

Pixpa palīdzības centrs

Es tiešām novērtēju, ka palīdzības centrs tiek atvērts uznirstošajā logā faktiskā redaktora ietvaros. Ja jūs esat kaut kas līdzīgs man un ja katrā logā ir atvērtas 25 cilnes, noklikšķinot uz priekšu un atpakaļ, tās var mulsināt. Palīdzības centra atrašana redaktorā ļāva vienkārši iemācīties rediģēt manu vietni, neveicot pastāvīgu pārvietošanos starp cilnēm.

Atbalsts

3.6

Pixpa atbalsta komanda ir maza … ļoti maza

Pixpa piedāvā atbalstu pa diviem kanāliem: pa e-pastu, izmantojot kontaktinformācijas veidlapu savā vietnē vai tieši nosūtot ziņojumu, un tiešraidi.

Varat arī sazināties ar viņiem sociālajos plašsaziņas līdzekļos, tomēr šķiet, ka sociālie kanāli tiek izmantoti vairāk, lai vaicātu par pārdošanu, nevis lai saņemtu tehnisko atbalstu. Kad sazinājos ar Facebook Messenger, es nesaņēmu atbildi.

Kopumā atbalsta kvalitāte, ko saņēmu no Pixpa aģenta (ievērojiet vienskaitli šeit), bija teicama … tas ir, kad tika atbildēts uz maniem ziņojumiem. Uz vienu no maniem e-pastiem nekad netika saņemta atbilde, un uz jautājumiem, kurus es atstāju Pixpa Facebook lapā, nekad netika atbildēts. Tā kā viņiem jau ir ierobežoti kontaktpunkti, tas bija nedaudz nomākti.

Tālāk apskatīsim manu mijiedarbību ar viņu atbalsta komandu:

Tiešraides Čats

Ir skaidrs, ka Pixpa vēlas, lai jūs ar viņiem sazinātos tiešajā tērzēšanā. No brīža, kad jūs piestājat viņu mājaslapā, tiešraides tērzēšanas ikona virzās lapas apakšējā labajā stūrī. Diemžēl Pixpa tiešraide atgādina Clippy, kaitinošo saspraudi no vecākām Microsoft Word versijām, kas regulāri pārtrauca jūs jautāt, vai jums nepieciešama palīdzība.

Sākumā uznirstošais uznirstošais logs pamudināja mani vērsties pēc palīdzības, ja man tas bija vajadzīgs. Tērzēšana ir bot, līdz sākat sarunu un pieprasāt palīdzību no klientu apkalpošanas aģenta.

Pixpa tērzēšanas atbalsts

Pixpa apgalvo, ka pēc jautājuma iesniegšanas aģents sazināsies ar jums 10 minūšu laikā. Es saņēmu atbildi 20 minūšu laikā, kas nedaudz sarūgtināja, bet kopumā joprojām bija pieņemama. Aģents atbildēja uz manu jautājumu un atsaucās uz rakstu, kurā bija vairāk informācijas.

Kad es uzdevu papildu jautājumu, lai pārliecinātos, ka tas nav robots, es uzreiz saņēmu sīkāku atbildi. Kopumā tērzēšanas aģents bija noderīgs, atbildot uz manu jautājumu.

E-pasts

Pixpa e-pasta atbalsts

Es pāris reizes sazinājos ar Pixpa pa e-pastu gan caur viņu tīmekļa veidlapu, gan tieši pa e-pastu. Šķita, ka mans pirmais ziņojums Pixpa tīmekļa veidlapā ir apmaldījies kibertelpā (vai Pixpa atbalsta komanda to vienkārši palaida garām. Vai arī to ignorēja… Es iešu ar iespēju “pazudis telpā”). Tomēr, kad otro reizi aizpildīju tīmekļa veidlapu, atbildi saņēmu apmēram 15 minūtēs.

Es arī nosūtīju ziņojumu tieši uz viņu e-pasta adresi un saņēmu atbildi līdzīgā laika posmā.

Es jautāju par satura importēšanu no cita vietņu veidotāja, ko jūs nevarat darīt ar Pixpa. Aģents pamatīgi atbildēja uz manu jautājumu un sniedza man saiti, kur es varētu atrast vairāk informācijas.

Mani pārsteidza atbilde uz e-pastu, jo aģents ne tikai atbildēja uz manu sākotnējo jautājumu, bet arī uzdeva jautājumus, kuriem es būtu varējis sekot.

Tomēr aģents, kurš atbildēja uz manu e-pastu un tīmekļa veidlapas pieprasījumu, bija tas pats aģents, ar kuru es runāju divās atsevišķās dienās Pixpa tiešraides tērzēšanā, kas nozīmē, ka atbalsta komandu veido tikai viena persona. Viņš varēja atbildēt uz maniem jautājumiem, kas ir pārliecinoši, bet kas notiek, kad viņš paņem slimības dienu?

Varbūt, pieaugot Pixpa, pieaugs arī tās komanda, taču līdz tam es pārāk daudz nepaļautos uz viena cilvēka klientu apkalpošanu.

Cenu noteikšana

4.5

Viss iekļauts cenrādis bez pārsteigumiem

Pixpa piedāvā trīs dažādas kategorijas, kurās kopumā ir 11 plāni ar atšķirīgām funkcijām. Visiem plāniem ir 15 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija, tāpēc pirms apņemšanās plānot varat izmēģināt visas pieejamās funkcijas.

Atšķirībā no daudziem citiem vietņu veidotājiem, Pixpa nepiedāvā bezmaksas plānu, tāpēc pēc izmēģinājuma perioda jums būs jāizdara izvēle. Tomēr pamata plāns ir pieņemams, un tam ir pamatfunkcijas, kuras jūs, iespējams, vēlēsities, ja tikai sākat darbu.

Jūs varat izvēlēties no plāniem fotogrāfiem, veidotājiem vai tikai klientu galerijām (kurās nav vietnes).

  • Fotogrāfs plāno ir domāti fotogrāfiem, kuri vēlas portfeļa vietni un iespēju pārdot attēlus, izmantojot Pixpa klientu galerijas un e-komercijas galeriju funkcijas, bet ne fiziskus produktus.
  • Radītāja plāni ir domāti tiem, kas papildus veikalam meklē arī vietni, kur pārdot gan fiziskus, gan digitālus produktus un pakalpojumus, piemēram, videoklipus, e-grāmatas utt..
  • Klientu galeriju plāni darboties kā atsevišķs produkts, kurā varat strādāt tieši ar klientiem, kopīgojot, koriģējot un rediģējot attēlus un pārdodot attēlus, izmantojot funkciju Pixpa Client Galleries. Ir svarīgi ņemt vērā, ka šī opcija tiek izmantota iekļaujiet portfeļa vietni.

Katrs no šiem plānu veidiem ir sīkāk sadalīts trīs vai četros variantos. Šo plānu cenu atšķirība ir atspoguļota noteiktu uzlaboto funkciju pieejamībā, kā arī to attēlu skaitā, kurus varat augšupielādēt galerijā, kopējā krātuves platība un e-komercijas iespējas.

Katrā plānā ir iekļauta tīmekļa mitināšana, izmantojot Amazon Web Service (AWS). Ja jūs reģistrējaties gada plānam, jūs arī saņemat vienu gadu bezmaksas domēna reģistrāciju.

Jūs varat izvēlēties maksāt katru mēnesi vai gadu (maksimāli vienu gadu vienlaikus). Ja izvēlēsities gada iespēju, jūs saņemsit diskontēto cenu. Pašlaik Pixpa pieņem maksājumus tikai ar galvenajām kredītkartēm: Mastercard, Visa un American Express. Jūs nevarat samaksāt par savu plānu, izmantojot PayPal.

Visiem plāniem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija un klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī.

Ir arī vērts atzīmēt, ka, ja esat students, jūs saņemsiet 50% atlaidi no visiem Pixpa plāniem. Viss, kas jums jādara, ir jāreģistrējas bezmaksas izmēģinājumam un jānosūta pa e-pastu atbalsta komandai ar jūsu studenta ID, un viņi jums nosūtīs reklāmas kodu..

Atcelšana un atmaksa

Pixpa piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantiju, ja jūs pierakstāties gada plānā. Visi ikmēneša maksājumi tiek uzskatīti par galīgiem un netiek atmaksāti.

Pixpa ekrānuzņēmums - uzlabojiet savu plānu

Lai atceltu savu plānu, redaktorā vienkārši dodieties uz Mans konts un noklikšķiniet uz Abonēšana, un no tā jūs varat atcelt savu plānu. Kad jūsu plāns ir atcelts, Pixpa apgalvo, ka jūsu atmaksa tiks apstrādāta piecu līdz astoņu darba dienu laikā.

Kā Pixpa atbilst sacensībām?

Kopumā Pixpa ir lieliska iespēja fotogrāfiem. Tas apvieno uz attēliem balstītus portfeļus, īpašas funkcijas fotogrāfiem un e-komercijas iespējas tādā veidā, kāds iepriekš nav darīts.

Pat ja jūs neesat fotogrāfs, esmu redzējis Pixpa vietnes modes dizaineriem, arhitektiem un grafiskajiem dizaineriem, tāpēc tā ir piemērota izvēle daudzu veidu portfeļu / veikalu vietnēm, ja vien jums ir nepieciešams, lai attēli būtu jūsu vietne. Nevajag gaidīt, ka visas funkcijas būs tikpat labi pārdomātas kā uz attēlu orientētās.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector