Mailchimp vietņu veidotāja pārskats 2020: vai ir vērts izmēģināt?

Mailchimp jaunā vietnes veidošanas funkcija izklausās lieliski, bet…

Mailchimp vietņu veidotājs


Skaidrosim vienu lietu. Mailchimp absolūti ir viena no labākajām pieejamajām e-pasta mārketinga platformām. Doma par viena un tā paša pakalpojuma izmantošanu vietnes izveidošanai noteikti ir pievilcīga, ja jums pietrūkst laika un resursu. Tāpēc es devos šajā pārskatā ar lielām cerībām.

Bet es jau no paša sākuma būšu godīgs – es atklāju, ka Mailchimp vietnes veidotājs rada diezgan vilšanos. Es izskaidrošu visus iemeslus, kāpēc vienā mirklī, bet šeit ir redzams lielais veikals: Esf jums nepieciešama vietne un lieliski e-pasta mārketinga rīki, jums būs daudz labāk izmantot galveno vietņu veidotāju, kas piedāvā Mailchimp integrāciju, piemēram, Squarespace.

Mailchimp noklusējuma valoda ir angļu, taču tā atbalsta līdz 51 valodu. Vietņu veidotājam vēl nav pieejams tulkošanas atbalsts vairākās valodās, taču tas varētu būt paredzēts vēlāk. Un tas izceļ pirmo lielo problēmu saistībā ar Mailchimp vietnes veidotāju: Tas ir jauns produkts, tāpēc tā funkciju kopumam nav bijis laika pieaugt. Salīdzinājumā ar uzlabotajiem Mailchimp e-pasta mārketinga rīkiem, tas ir ļoti pamata.

Vietnes veidotājs ir pieejams visiem Mailchimp plāniem, ieskaitot bezmaksas plānu. Tātad jūs varat izmēģināt, neko nemaksājot, un es atzīšos, ka tas ir pozitīvi. Tikai jāapzinās tas lai lietotu pielāgotu domēna vārdu – absolūti nepieciešams uzņēmuma vietnei -, jums būs jāmaksā vismaz par standarta plānu. Izpētīsim tieši to, ko šis vietņu veidotājs var un ko nevar.

Vienkāršība nozīmē… Ja nav veidņu?

Mailchimp vietnes veidne

Lielākā daļa vietņu veidotāju piedāvā jums veidņu izvēli, kas ir iepriekš izstrādāti izkārtojumi, kas nosaka vietnes pamata izskatu un iestatījumus. Piemēram, Wix piedāvā vairāk nekā 500 bezmaksas veidnes, no kurām izvēlēties (skaņa vilinoša? Uzziniet vairāk vietnē padziļināts Wix pārskats). Tāpēc noteikti jaunam vietņu veidotājam, kurš apgalvo, ka tas ir ļoti ērti lietojams, ir jābūt daudz lielisku veidņu, vai ne?

Nepareizi. Mailchimp vietnes veidotājs nepiedāvā veidņu bibliotēku.  Tā vietā jūs iegūstat sākuma izkārtojumu ar vietu savam logotipam, galveno sadaļu, “abonēšanas” funkciju un tādas sadaļas kā Par, Kontaktpersonas, Atsauksmes un Produkti. Jūs varat nedaudz pielāgot šo izkārtojumu, mainot sadaļu saturu, mainot fontus un pievienojot fona attēlus vai krāsas, taču tas tiešām nav tas pats, kas strādāt ar jūsu izvēlētu veidni.

Neticiet hype – funkcijas ir ļoti ierobežotas

Mailchimp vietņu veidotāja funkciju saraksts

Mailchimp reklāmas lapā tiek apgalvots, ka vietnes veidotājs jums sniedz “visu nepieciešamo, lai pārvaldītu savu klātbūtni tiešsaistē”. Tā ir vērienīga prasība, ar kuru ļoti maz vietņu veidotāju nodarbojas. Vai jūs patiešām varat darīt tik daudz ar Mailchimp veidotāju, kā jūs varētu ar tādu Powerhouse vietņu veidotāju kā WordPress.com – kas, starp citu, nodrošina vieglu integrāciju ar jūsu Mailchimp kontu? (Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par WordPress.com iespējām.)

Vienkārša atbilde: Nē, pat ne tuvu. Jūs nevarat izveidot emuāru, un jums ir ļoti ierobežotas dizaina iespējas, ņemot vērā dažādu satura bloku izskatu. Tomēr ziņas nebūt nav viss sliktais. Varat izveidot pamata vietni, kas automātiski tiek integrēta jūsu e-pasta mārketingā.

Kamēr veidojat savu vietni (pirms noklikšķināt uz Publicēt), Mailchimp parāda lapu “drīzumā”, kas palīdz paplašināt adresātu sarakstu pat pirms jūsu vietne tiek aktivizēta.

Mailšimps

Kvadrāta integrācija vienkāršo e-komerciju

Mailchimp ir integrēts ar Square, lai atļautu pārdošanu tiešsaistē

Šeit man jāizrāda Mailchimp neliela cieņa par vienkāršas e-komercijas iespējas nodrošināšanu, ko daudzi “vieglo” vietņu veidotāji neizdara. Lai pārdotu produktus savā Mailchimp vietnē, varat izmantot vienkāršo Square Integration. Tas ļauj savienot Square izveidoto veikalu ar savu Mailchimp vietni un pēc tam iestatīt vietnes sadaļu maksājumu pieņemšanai. Ja jums to vēl nav, jums būs jāizveido kvadrātveida konts un tas jāuzglabā, lai izmantotu šo funkciju.

Satura bloki – kādi tie ir un kā tos izmantot

Mailchimp Website Builder satura bloķēšana

Lai palīdzētu jums izveidot vietni, Mailchimp nodrošina dažādus satura blokus, kas ir vietņu sadaļas, kas izveidotas īpašiem mērķiem. Piemēri ir teksts, ievietots teksts, attēli, sociālā kopīgošana, video, produkti un pogas. Noteikti nav tik daudz satura bloku veidu, kā piedāvā lielvārdiešu vietņu veidotāji (piemēram, Squarespace), taču ar to vajadzētu pietikt, ja viss, kas jums nepieciešams, ir ļoti pamata vietne.

Vietņu izsekošana palīdz uzzināt, kas jums noder

Mailchimp ļauj jums izsekot savas vietnes statistiku, izmantojot tās sīkfailus, Facebook Pixel un Google Analytics

Mailchimp vietnes izsekošana parāda, cik ilgi apmeklētāji uzturas jūsu vietnē, cik no viņiem izvēlas abonēt un vai ir kāda noteikta lapa, kurā apmeklētāji mēdz iziet no vietnes. Kombinācijā ar Mailchimp e-pasta izsekošanas datiem, šī informācija var sniegt daudz norāžu par to, kā uzlabot mārketinga kampaņas un palielināt reklāmguvumus.

Mailchimp atbalsta izsekošanu, izmantojot savus sīkfailus, Facebook Pixel (lai izsekotu Facebook reklāmas kampaņu efektivitāti) un Google Analytics. Šīs iespējas ir reti sastopamas (lielākā daļa labākie vietņu veidotāji ir līdzīgas vai labākas iespējas), bet tie ir pienācīgi. Šeit nav lielu sūdzību.

Vietnes ērtas izveides pamatfunkcijas

mailchimp-vietne-celtnieks-lietošanas vienkāršība1

Tā kā Mailchimp vietņu veidotājs koncentrējas tikai uz funkcijām, kas vajadzīgas funkcionālās vietnes izveidošanai, nav sarežģītu iespēju, ko iemācīties – celtnieks ir neticami draudzīgs iesācējiem.

Fiksētā pamata izkārtojuma struktūra nozīmē, ka jāpieņem ļoti maz lēmumu. Diemžēl tas arī nozīmē, ka šīs vietnes veidotājs jūsu vajadzībām varētu būt pārāk vienkāršs.

Fiksēta struktūra = Ātra veidošana, bet ierobežota personalizācija

Jūs varat pielāgot savas vietnes sadaļu saturu, bet tikpat daudz nevar mainīt vietnes izskatu, jo satura bloku atrašanās vietas ir fiksētas. Tomēr ir risinājums, kas vismaz ļauj mainīt sadaļu secību lapā (skatīt zemāk).

Šis fiksētais izkārtojums nodrošina noderīgu režģi, nodrošinot, ka jūsu vietne ir tīra, pienācīga izskata un viegli orientējama. Bet, ja vēlaties, lai unikāla vietne paustu savu zīmolu, Mailchimp vietnes veidotāja dizaina ierobežojumi, iespējams, jūs satrauks. Daudz.

Lapas vilkšana un nomešana

Mailchimp Website Builder satura bloķēšana

Jaunām satura blokiem varat pievienot savām lapām, velkot tos uz jebkuru satura sadaļu. Vienkārši pagaidiet, līdz apgabals, kurā vēlaties ievietot bloku, kļūst gaiši zils, pēc tam nometiet. Un šeit ir risinājums, kuru es minēju iepriekš: satura bloku var ievietot jebkurā no izkārtojuma iepriekš iestatītajām sadaļām – piemēram, jūs varat nomest abonēšanas bloku uz sadaļu, kas sākotnēji tika apzīmēta kā Attēls. Tātad, lai arī izkārtojuma struktūra ir ierobežota, tā nav pilnīgi neelastīga.

Kad esat izveidojis satura bloku, vienkārši noklikšķiniet uz tā, lai atvērtu bloka redaktoru. Šajā sadaļā jūs pievienosit visu tekstu, attēlus vai citu saturu, kas jums šajā sadaļā ir vajadzīgs.

Soli pa solim jums palīdzēs jums līdzās

Mailchimp vietņu veidotāja rokasgrāmatas un konsultācijas

Ja iestrēdzat, veidojot savu vietni, izmantojot Mailchimp, jūs novērtēsit visaptverošo palīdzības sadaļu, kurā ir ķekars soli pa solim. Aptvertās tēmas ietver vietnes izveidi, vietnes pārvaldību, to, kā darbojas satura bloki, un daudz ko citu. Visi ceļveži ir draudzīgi iesācējiem un neuzskata, ka jums ir kādas tehniskas zināšanas.

Vietnes izveidošana, izmantojot Mailchimp – kā tas man gāja

Cik vienkāršs un intuitīvs ir Mailchimp vietnes veidotājs? Nu, manam astoņus gadus vecajam brāļadēvam, kurš ir pietiekami gudrs, bet nemana tehnikas, nebija grūtību izveidot vietni un darboties ar Mailchimp.

Vai tomēr Mailchimp vietņu veidotājs ir pārāk vienkāršs? Vairumā gadījumu atbilde, iespējams, būs “jā”. Veidņu daudzveidības, dizaina brīvības un modernu funkciju, piemēram, spraudņu, lietotņu un trešo pušu integrāciju trūkums ilgtermiņā jūs kavēs.
Mailchimp vietņu veidotāja atbalsts

Tas, cik daudz lietotāju atbalsta jūs saņemat no Mailchimp, ir atkarīgs no tā, kuru plānu izmantojat. Izmantojot bezmaksas plānu, jūs varat piekļūt atbalstam tikai pa e-pastu (24/7) savas pirmās 30 dienas. Pēc tam jūs esat ierobežots ar zināšanu bāzi. Kā jau teicu, šajā zināšanu bāzē ir daudz labu lietu, taču tas nav tas pats, kas spēt uzdot reālai personai specifiskus jautājumus.

Izmantojot jebkuru apmaksātu plānu, jūs saņemat atbalstu pa e-pastu (24/7) un tiešsaistes tērzēšanas atbalstu (24 stundas, tikai ASV no pirmdienas līdz piektdienai).. Premium plānā ietilpst arī atbalsts pa tālruni no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 9:00 līdz 17:00. ASV EST.

Kad sazinājos ar atbalstu, izmantojot tiešo tērzēšanu, dažu minūšu laikā saņēmu atbildi. Atbalsta aģents ātri atbildēja uz manu jautājumu un nemēģināja mani mudināt uz plānu par augstāku cenu. Tāpēc es šeit piešķiru augstu novērtējumu.

Mailchimp vietnes veidotājam nav atsevišķu cenu plānu – tas ir iekļauts visos Mailchimp plānos.

Ja jūs izmantojat bezmaksas plānu vai Essentials plānu, jums būs jādzīvo ar savas vietnes apakšdomēnu Mailchimp (yourwebsite.mailchimpsites.com).. Tātad, ja jums ir nepieciešama vietne ar profesionālu izskatu, dodieties vismaz uz standarta plānu lai jūs varētu izmantot pielāgotu domēna vārdu. Labās ziņas šeit ir tas, ka standarta plāns ir diezgan pieņemams.

Kā Mailchimp Website Builder atbilst konkursam?

Jaunais Mailchimp vietņu veidotājs ir klasisks piemērs tam, kā vienkāršība var būt divkāršs zobens. No vienas puses, vietnes veidotājs ir neticami draudzīgs iesācējiem. Un, tā kā jūs varat to izmantot pat bez Mailchimp bezmaksas plāna, jums nav ko zaudēt, izmēģinot to. Tomēr, ja vēlaties pilnībā aprīkotu, unikālu un uzkrītošu vietni, Mailchimp celtnieks, kurš ir noņēmis darbu, to jums vienkārši nevar dot. Jums būtu labāk sadarboties ar visaptverošu vietņu veidotāju, piemēram Wix vai Kvadrāts.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector