CityMax apskats 2020. gads – vai tas ir pagājis?

Citymax ir viegli lietojams vietņu veidotājs, taču piedāvā dažas pielāgošanas iespējas

Kaut arī Citymax sākotnēji varētu šķist piemērots tīmekļa vietņu veidotājs jūsu vajadzībām, tas neatbilst tādiem populāriem vietņu veidotājiem kā, piemēram, Wix.


Citymax, kas dibināts 1999. gadā, ir viens no vecākajiem vietņu veidotājiem tirgū. Šis veidotājs veic DIY (Do It Yourself) vietņu izveidi pavisam citā līmenī ar savu īpaši vienkāršoto trīspakāpju formulu: vienkārši izvēlieties veidni, pievienojiet tekstu, attēlus un produktus un pēc tam dodieties dzīvot! Lai gan šis ir viens no ātrākajiem celtniekiem, ar kuru jūs varētu saskarties, ir vairāki ierobežojumi, ar kuriem jācīnās.

Iesācējiem ir tikai viens cenu plāns, tāpēc jūs to paņemat vai atstājat. Šajā ikmēneša plānā ietilpst domēna vārds, e-pasta mārketings, integrēts iepirkumu grozs un daudz vispārīgu tīmekļa dizainu.

Lai gan ir vairākas veidnes, no kurām izvēlēties, vairums jūtas novecojuši, taču darbu veiks, ja vēlaties tikai pamata vietni. Citymax nožēlojami izgāžas mobilā dizaina jomā. Vietnes mobilais formāts tiek ielādēts lēni, un, kad tas notiek, tas nav optimizēts mazajam ekrānam.

Kaut arī vilkšanas un nomešanas saskarnes tagad ir norma, Citymax joprojām lielā mērā balstās uz veidnēm, jo ​​vietnes izveidošana ietver veidlapas aizpildīšanu un progresu nevar priekšskatīt tiešsaistē. Vienīgais veids, kā mainīt savas vietnes izskatu, ir pilnībā mainīt veidnes.

Tomēr būvniekam ir dažas labas lietas, kas tam tiek veltītas. Elementu pievienošana veidlapu redaktoram ir brīze, un iepirkumu grozs ļauj pārdot fiziskus un digitālus produktus un pieņemt maksājumus, izmantojot MasterCard, Visa un PayPal. Varat eksportēt savu produktu failu, kas ļauj ērti ievietot tiešsaistes veikala produktus citās vietnēs. Ir arī daži diezgan noderīgi mārketinga rīki, kurus var izmantot zīmolu veidošanai un meklēšanas optimizēšanai.

CityMaxPlaša uzlabotas funkcionalitātes tēmu izvēle

Daudz veidņu: Citymax ir liels skaits tēmu, no kurām izvēlēties. Bet, ja jūs ļoti vēlaties, lai jūsu vietne izskatās mūsdienīga, jūs varētu vēlēties meklēt citur. Tematika šeit ir pamatīga, vecmodīga un mazliet pārāk aizņemta. Fontu atjaunināšanā nav izdarīts daudz, tāpēc modernu un pievilcīgu tīmekļa fontu vietā jums atliek izvēlēties no mazāk nekā desmit vispārējiem fontiem, piemēram, Arial, Calibri un Times New Romans..

Pielāgošana: Pielāgot var tikai dažus elementus, piemēram, fonu, krāsas un pogas. Pielāgošanu var veikt tikai uz atsevišķas veidlapas, bet tiešajam priekšskatījumam nav iespēju, kas visu procesu padara apgrūtinošu. Mūsdienu vietņu veidotāji piedāvā lielāku pielāgošanas elastīgumu, tāpēc pārāk daudz ierobežojumu mainīt jūsu vietnes izskatu ir diezgan izbrīns.

Atsaucība: Mūsdienu pasaulē mobilais tālrunis ir liels darījums, bet Citymax, šķiet, patiešām atpaliek no šī izšķirošā elementa. Ir maz atsauču uz mobilajām ierīcēm, un veidnēm nopietni trūkst vienmērīgas mobilās reakcijas. Pastāv risks, ka klientus, kuri jūsu vietni skata no mobilās ierīces, kaitina neērts formāts.
citymax funkcijasLieliski mārketinga un zīmola veidošanas rīki maziem uzņēmumiem

Emuārs: Citymax ļauj izveidot emuāru un, lai arī WYSIWYG redaktors ir diezgan arhaisks salīdzinājumā ar mūsdienu vietņu veidotāju piedāvāto, tas tomēr ļauj paveikt darbu. Jūs varat saglabāt ziņas, iestatīt publicēšanas datumus nākotnē un atļaut komentēt vietni. Tomēr sociālo mediju integrācijai nav variantu.

E-komercija: Citymax e-komercijas funkcijai ir dažas labas lietas. Lai gan daži vietņu veidotāji piedāvā programmatūras, piemēram, Magento, instalēšanas skriptu, lai izveidotu tiešsaistes veikalu, Citymax ļauj jūsu vietnes ietvaros izveidot faktisku tiešsaistes veikalu. Tomēr, tā kā vilkšanas un nomešanas saskarnes vietā varat izmantot tikai veidlapu redaktoru un tā kā veidnes ir nedaudz novecojušas, e-komercijas veikala izveidošana var būt sarežģīta. Lai gan jūs varat pārdot fiziskus un digitālus produktus, nav iespēju klasificēt produktus vai sūtīt klientiem pielāgotus e-pastus.

Mārketinga rīki: Viens no lielākajiem Citymax pārdošanas punktiem ir tā mārketinga rīku klāsts. Jūsu vietnei ir lietotājam draudzīgi metatagu redaktori un pielāgotu lapu vietrāži URL SEO, reklāmas atlaižu kodi pārdošanas kampaņām un HitsLink konts, kas apkopo vietnes metriku, piemēram, populāras lapas, no kurienes nāk klienti, un atslēgvārdi ar vislabāko veiktspēju.

Pie citām lieliskām funkcijām pieder viegli iestatāms biļetens, kontakta forma un Google Maps integrācija – tās visas var būt īpaši noderīgas mārketinga pasākumos..
citymax lietotājam draudzīgi1

Veidojiet savu vietni, izmantojot veidlapu redaktoru

Citymax redaktors ir veidots, un, lai arī elementus ir viegli pievienot, tas nav tik vienlaidus kā mūsdienīgs interfeisa vilkšana un nomešana. Redaktoram trūkst tieša priekšskatījuma, tāpēc jums ir jāturpina pārslēgties uz vietni, lai redzētu visas izmaiņas, un pēc tam atpakaļ uz formu, lai turpinātu veikt izmaiņas, kas var kļūt ārkārtīgi apgrūtinošas. Vilkšanas un nomešanas interfeiss ir obligāts nosacījums jebkuram mūsdienu vietņu veidotājam.

citymax atbalstsViss, kas jums jāzina, ir tikai viena klikšķa attālumā!

Ar savu atbalstu Citymax veic labu darbu. Kad esat reģistrējies, jums ir pieejams personāls tīmekļa treneris, kurš palīdzēs jums ātri uzzināt, kā darbojas vietnes veidotājs, tur ir arī virkne noderīgu video apmācību un tiešsaistes rokasgrāmatas, kas izskaidro visu, kas jums jāzina. izveidot savu vietni. Nav atbalsta pa tālruni vai tiešraides, bet klientu pārstāvji ir draudzīgi un nekavējoties atbild uz e-pastiem.

Viens cenu plāns visiem lietotājiem

Lai gan vairums vietņu veidotāju piedāvā vairākas paketes, lai apmierinātu dažādās lietotāju vajadzības, Citymax ir tikai viens plāns. Dažiem tas varētu būt plus, jo tas vienkāršo lietas, taču es uzskatu, ka vienmēr ir labāk dot lietotājiem zināmu kontroli pār funkcijām, par kurām viņi vēlas maksāt.

Saskaņā ar vienoto mēneša plānu jūs iegūstat domēnu, mitināšanu, vietnes dizainu, tiešsaistes maksājumu integrāciju, iepirkumu grozu un e-pasta mārketinga rīkus.

Jūs varat bez maksas izmēģināt pakalpojumu līdz desmit dienām, pēc kura jums tiks iekasēts rēķins par mēneša plānu. Plānu var atcelt jebkurā laikā bez soda.

Kā CityMax atbilst sacensībām?

Ja jūs meklējat viegli lietojamu vietņu veidotāju, kas var palīdzēt izveidot vienkāršu e-komercijas vietni, Citymax varētu piedāvāt jums nepieciešamos rīkus. Ir dažas labas veidnes, no kurām izvēlēties, ja vēlaties vienkārši meklēt savu vietni, bet negaidīsit daudz pielāgošanas iespēju un mobilās atsaucības ziņā. Lai gan jūs varat pārdot gan digitālos, gan fiziskos produktus, būvējot tiešsaistes veikalu, esiet gatavi strādāt ar diezgan nogurdinošu vietnes redaktoru un ierobežotām pielāgošanas iespējām..

Tas ir īsts nomākums, ka pēc tik daudziem gadiem Citymax nav modernizējis vietnes redaktoru bezšuvju vilkšanas un nomešanas interfeisā ar tiešo priekšskatījumu. Pašreizējais veidlapu redaktors ir novecojis un patiešām atņem lietotāja pieredzi, jo tas vietnei veidojot vairāk laika. Citymax ir labākas un pieejamākas alternatīvas, ja jūs meklējat plašāku pielāgošanu, mobilu atsaucību, modernas veidnes un lietotājam draudzīgu vietņu veidotāju..

Pirms pieņemat lēmumu, izlasiet mana kolēģa labāko vietņu veidotāju salīdzinājums lai nepalaistu garām labākas alternatīvas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector