BigCommerce pārskats 2020 – kāpēc lietotāji to mīl

lieltirdzniecības apskats2


BigCommerce nodrošina vienkāršu e-komercijas mitināšanas risinājumu, kas vienkārši darbojas, ir paredzēts tiem, kuri vēlas tiešsaistes veikalu bez grūtībām

Kā uz e-komerciju orientētai platformai jums ir pieejams viss nepieciešamais, lai sāktu pārdošanu tiešsaistē. BigCommerce rūpējas par visu aizkulišu kodēšanu; jums vienkārši jāizveido produktu saraksts, jāizvēlas pieņemtās maksājuma metodes un jāiestata, kā jūs saņemat pārdošanas ienākumus. Viss vienkārši darbojas. Jūs varat iekļaut vairākas maksājuma iespējas, vienkārši atlasot tās atsevišķi un ievadot nepieciešamo informāciju. Produktu izveidošana un pārvaldīšana, kategoriju iestatīšana, vietnes analīzes statistikas skatīšana, vietnes pārvaldīšana un sociālo multivides integrāciju iestatīšana ir tikai daži klikšķi viens no otra.

Tieši pie nūjas BigCommerce nodrošina jums pilnu veikalu. Ja esat iesācējs šajā jautājumā, tas ir ārkārtīgi noderīgi, jo tas sniegs jums priekšstatu par to, kas jums nepieciešams, lai atvērtu pilnvērtīgu tiešsaistes veikalu. Tehniski jūs varētu vienkārši apmainīt iepriekš izveidotos produktus un tīmekļa lapas savām vajadzībām, un jūs esat gatavs pārdot.
lieltirdzniecības veidnesIzmantojot BigCommerce, jūs varat izvēlēties no bezmaksas un maksas motīvu izvēles. Pašlaik ir pieejamas tikai dažas bezmaksas veidnes, taču tās aptver pienācīgu nišu klāstu. Katrai veidnei ir trīs vai četri “stili”, kas ir variācijas veidnei, lai tā veidotu atšķirīgu izjūtu vai krāsu tēmu.

Bezmaksas motīvu dizaini parasti ir vienkāršāki un minimālistiskāki, taču tas nenozīmē, ka tie nav arī moderni un pievilcīgi. Tie ir pietiekami vispārīgi, ka jūs varat izveidot gandrīz jebkura veida veikalus, ja pieliekat pietiekami daudz pūļu.

Maksas tēmas mēdz būt nedaudz specifiskākas nišai. Tās ir aizraujošākas nekā bezmaksas veidnes, un jūs varat atrast dažus neparastus veidus, piemēram, konditoreju, vīriešu kopšanas veikalu utt. Maksas tēmas varētu šķist diezgan dārgas, taču to cenas ir vienādas ar lielāko daļu citu līdzīgu platformu. Jauks pieskāriens ir tas, ka varat priekšskatīt veidnes ar ielādētu sava veikala saturu, lai sniegtu priekšstatu par to, kā izskatīsies gala rezultāts.

Lieliska BigCommerce veidņu īpašība ir spēja apskatīt produktu salīdzinājumus un ātrus skatus no kategoriju tīmekļa lapām, kuras var viegli iestatīt. Jūs varat arī apskatiet divus vai vairākus produktus tīmekļa vietnē blakus. Atzinīgi vērtējama ir arī spēja pievienot produktiem un kategorijām vairāk pielāgoto lauku nekā lielākajai daļai citu platformu.

Neatkarīgi no tā, kādu veidnes veidu jūs izvēlaties, tie visi ir pilnībā reaģējoši. Rediģējot veidni, reāllaikā varat pārslēgties starp mobilā, planšetdatora un datora displeja izmēriem, lai pārliecinātos, ka vietne izskatās laba visos ekrānos..

Faktiskās pielāgošanas iespējas trafaretu motīvu redaktorā ir diezgan ierobežotas. Jums ir ievērojama kontrole pār jūsu vietnē izmantotajām krāsām, kā arī fontiem. Tomēr pārējās pielāgošanas iespējas ir saistītas ar to, ko iekļaut vai izslēgt, piemēram, tīmekļa lapu saišu iekļaušanu vai izslēgšanu galvenajā izvēlnē. Bez vilkšanas un nomešanas veidotāja jūs paļaujaties uz atsevišķu veidņu lapu izkārtojumiem, kad runa ir par to, kā tiek organizētas jūsu tīmekļa lapas..

Lielākā satura pārvaldības daļa notiek arī informācijas panelī. Tātad jūs augšupielādēsit vai izveidosit attēlus, tīmekļa lapas vai emuāra ziņas aizmugures versijā un pēc tam izlemsit, ko iekļaut mājas lapā veidņu redaktorā. Līdzīgi jūs mājas lapas karuseli salieciet aizmugurē, nevis trafaretu motīvu redaktorā.

Tomēr, ja jums ir prasmes Web izstrādē un vēlaties vairāk kontrolēt savas vietnes izskatu, varat tieši rediģēt motīvu failus.

lieltirdzniecības funkcijas

BigCommerce neatstāj nevienu akmeni, kad runa ir par jūsu tiešsaistes veikala veidošanu

Migrējiet savu veikalu: BigCommerce var importēt jūsu veikalu no jebkuras citas e-komercijas platformas. Tas ir milzīgs atvieglojums, ja jau esat izveidojis vietni, bet vēlaties mainīt pakalpojumus. Izmantojot Pro plānu, jūs varat arī importēt pielāgoto SSL no trešās puses.

Universālā kanāla mazumtirdzniecība: BigCommerce integrējas ar vairākiem digitāliem kanāliem. Jūs varat integrēt savu BigCommerce veikalu ar eBay, Amazon, Google, Buy Now, Instagram, Square un Facebook. Viņi arī piedāvā tirdzniecības vietu (POS) integrāciju ķieģeļu un javas veikaliem, kas ietver krājumu pārvaldību.

Maksājumu sniedzēju dažādība: Jūs varat apstrādāt maksājumus no vairākiem avotiem, ieskaitot PayPal, Square, Amazon Pay, VISA Checkout, Apple Pay, Stripe, Klarna, Adyen un daudzus citus..

Pasūtījuma izpilde: BigCommerce ir dziļi integrēta ar ShipperHQ, kas ir viens no pasaules vadošajiem dzinējiem kuģniecības maksas aprēķināšanai un noteikumu ģenerēšanai. Tam būtu jāsniedz precīzi cenu pieprasījumi no dažādiem kuģniecības pakalpojumiem.

Iestatīt klientu veikala kredītu: Veikalu kredīts ir ne tikai lielisks veids, kā padarīt jūsu vietni profesionālāku un izveidotāku, bet arī var palīdzēt izveidot stabilu klientu bāzi. To var iestatīt BigCommerce bez jebkādiem risinājumiem vai trešo pušu paplašinājumiem.

E-komercijas veikalu veidotājs: Izmantojot jebkuru no cenu plānošanas plāniem, jūs varat pilnībā piekļūt vietnes veidotājam. BigCommerce ir virzījusi šo veidotāju uz tā, lai pieredzi padarītu pēc iespējas ātrāku un intuitīvāku jaunajiem lietotājiem. Tas nav visspēcīgākais, taču ikviens to var izmantot, un tas nodrošina tikai pietiekami daudz vadības, lai jūsu vietni pielāgotu unikālai.

Meklētājprogrammu optimizācija: Mūsdienās SEO ir obligāti jāievieš, lai piesaistītu trafiku uz jūsu vietni un palielinātu jūsu biznesu. BigCommerce jau ģenerē jūsu vietrāžus URL vietnēm, ziņām un produktiem, pamatojoties uz labāko praksi savā klasē. Jums ir arī brīvība rediģēt vietrāžus URL, kā arī pielāgot citus lapas SEO aspektus, izmantojot lietotnes. Visbeidzot, BigCommerce ir ieguldījusi lielus līdzekļus ātri ielādējamu veidņu izstrādē, īpaši mobilajām ierīcēm.

Groza līmeņa atlaides: Kaut arī gandrīz visas e-komercijas platformas atbalsta kāda veida atlaides vai kuponus, daži atbalsta atlaides, kuras var automātiski piemērot klientu iepirkumu groziem.. BigCommerce nodrošina ērti iebūvētus rīkus, lai iestatītu vairāk nekā 70 segmentētu atlaižu veidus, kuriem būtu nepieciešami spraudņi citās platformās.

Dažas citas funkcijas ietver pamata emuāru veidošanas platformu, adresātu saraksta rīkus, klientu grupu pārvaldību, lietotņu integrāciju un produktu filtrēšanas rīkus. Neaizmirsīsim, ka funkcionalitāti var paplašināt arī ar lietotnēm no App Market. Viena no lieliskajām lietām par visaptverošo BigCommerce funkciju kopu ir tā jums nav jāpaļaujas uz trešās puses lietojumprogrammām vai saturu. Tādēļ jūs vienmēr varat iegūt BigCommerce konsekvenci un augsto kvalitāti, to visu vienkāršojot ar vienu rēķinu un platformu.

Veidojiet savu vietni ātri un ērti

Tiešsaistes veikala izveidošana, izmantojot BigCommerce, ir brīze. Daži celtnieki sākumā liek jums justies mazliet satriektiem, taču BigCommerce celtnieka mācīšanās līkne ir pārvaldāma. Tomēr tas nozīmē, ka tas nav visplašākais celtnieks, jo īpaši tāpēc, ka nav vilkšanas un nomešanas utilītas. Jūs varat viegli mainīt visas krāsas savā vietnē, ir daudz bezmaksas vai maksas veidņu, no kurām izvēlēties, un vadīklas ir standarta.

Pārvaldiet savu vietni, izmantojot vienkāršu informācijas paneli

BigCommerce informācijas panelis ir ārkārtīgi ērti lietojams. Kreisajā pusē esošā izvēlne var jūs aizvest gandrīz visur, kur jums jādodas, sākot ar vietnes izveidi un beidzot ar konta iestatījumiem. Informācijas paneļi dažādiem BigCommerce platformas aspektiem ir loģiski sadalīti, kas pilnveido jūsu pieredzi. Piemēram, jūs varat iegādāties un pievienot savai vietnei lietotnes no veikala, kas iebūvēts galvenajā informācijas panelī. Saskarne ir pazīstama, ja jūs kādreiz esat izmantojis satura pārvaldības sistēmu.

Pievienojiet, rediģējiet un dzēsiet produktus un citu saturu

Jūs, iespējams, pavadīsit daudz laika, veidojot sava veikala produktu sarakstus. Dodoties uz informācijas paneļa produktu sadaļu, jūs uzreiz redzēsit visu savu veikalu produktu sarakstu. Jūs varat filtrēt un meklēt ierakstus, kā arī veikt lielapjoma darbības no vienkārša izvēles rūtiņas saraksta.

Jūs veidojat produktus, aizpildot vienkāršu veidlapu, kas palīdz pārliecināties, vai esat ievadījis visu nepieciešamo informāciju. Ir arī ļoti viegli iestatīt sarežģītākus iestatījumus, piemēram, atsevišķu priekšmetu iespējošanu bez maksas, uzskaitīt tos kā priekšpasūtījumus, kā arī pievienot tādas produktu iespējas kā krāsas vai izmēri..

Izveidojiet tik daudz sava produkta variantu, cik vēlaties

Produktu jomu veidošanā viena no jomām, kurā BigCommerce ir jūdzes priekšā citām platformām, ir tā. Citām platformām bieži ir stingri ierobežojumi to variantu un opciju skaitam, kuras varat izveidot produktiem. BigCommerce tomēr praktiski nav ierobežojumu, kas to atbalsta līdz 600 variantiem un līdz 250 iespējām vienam produktam. Šīs opcijas var izveidot no vairākiem dažādiem ievades laukiem, piemēram, izvēles rūtiņām, nolaižamajām izvēlnēm, svariem, skaitļa vai datuma laukiem utt..
lieltirdzniecības atbalsts

Jums vienmēr būs kur vērsties pēc palīdzības saistībā ar BigCommerce

Ja jūs esat tāds kā es, un pirms vēršanās pēc atbalsta vēlaties pats meklēt risinājumus problēmām, jūs nepaliksit savārīts BigCommerce. Tiešsaistes dokumentācija ir plaša, tur ir bezmaksas “universitāte” ar video pamācībām, kas palīdzēs jums izveidot vietni, un kopienas forums ir ļoti aktīvs.

Ja jums ir nepieciešams atbalsta personāls, jūs varat sazināties ar viņu pa vairākiem kanāliem. Ir 24 stundas diennaktī dzīva tērzēšana, vairāku valstu tālruņa līnijas, e-pasts un biļešu sistēma (saukti par “gadījumiem”)..

Man bija jāpārbauda viņu tiešraides tērzēšanas pakalpojums, kad man radās nepatikšanas, izmantojot eksporta rīku. Es gribēju izmēģināt un pārvietot savu veikalu uz citu platformu, lai to pārbaudītu, un nebiju pārliecināts, kurus ieslēgumus veikt. Tas bija nedēļas nogalē un ļoti nepāra stundās gan ASV, gan Eiropā. Es uzlēcu uz tiešraidi un nevajadzēja gaidīt vairāk kā 30 sekundes, līdz atbalsta personāla loceklis sazinājās ar mani. Viņš spēja ātri atbildēt uz maniem jautājumiem, kā arī nosūtīja man saites uz attiecīgajām BigCommerce dokumentācijas sadaļām.

Citā gadījumā es biju nedaudz apjukusi, kad bija runa par motīvu failu rediģēšanu. Tas bija saistīts ar izmaiņām procesā un konfliktējošo informāciju no vecākiem un jaunākiem lietotājiem forumos. Es iesniedzu savu lietu un saņēmu atbildi no atbalsta personāla, kurā tika norādīts, ka pirms failu rediģēšanas man ir jāveido tēmas kopija. Tas arī man atkal nodrošināja saites uz attiecīgo dokumentāciju.

Četri cenu plānošanas plāni, no kuriem izvēlēties, jūs maksājat tikai par nepieciešamajām funkcijām

Diemžēl ar BigCommerce nav pieejams bezmaksas plāns. Tomēr viņi piedāvā 15 dienu bezmaksas izmēģinājumu (nav nepieciešama kredītkarte), kas ļauj izmantot visas funkcijas, kas atbilst Plus plānam. Proti, tas ietver tādas funkcijas kā klientu grupu izveidošana un pamestā groza taupītāja pārvaldīšana. Bezmaksas izmēģinājuma versija ir tā, ka jūs principā varat izveidot visu veikalu un sagatavot to, kad nolemjat sākt.

Kad esat izvēlējies maksājuma plānu un atvēris veikalu, šīs funkcijas vairs nebūs pieejamas, ja pakete tos neaptver.

Runājot par faktiskajiem cenu plāniem, jums ir četras iespējas: Standarta, Plus un Pro atsevišķiem pārdevējiem un Enterprise biznesa risinājumiem. Standarta plānā ir viss nepieciešamais veikala vadīšanai, ieskaitot neierobežotu personāla kontu, krātuves un joslas platumu, kā arī bez transakcijas maksām.

Jūs arī nekādā veidā neesat ierobežots, izstrādājot savu vietni, un atbalsts ir pieejams katram plānam (lai gan Pro lietotāji saņem premium pakalpojumus). Tomēr ar katru no augstākā līmeņa plāniem jūs saņemat augstāku gada pārdošanas robežu, zemākas kredītkaršu likmes un citas pielāgotas iespējas.

Dažas funkcijas, kuras varētu šķist jaunināšanas vērtas, ir klientu grupas un meklēšanas filtrēšana. Vēl viens no galvenajiem iemesliem pievienoties BigCommerce, nevis lielākajai daļai citu platformu, ir tas BigCommerce neiekasē nekādu maksu par transakcijām papildus jūsu maksājumu vārtejas pakalpojumu sniedzēju maksai.

Ir vērts ņemt vērā gada pārdošanas slieksni. Ja jūs pārsniegsit sava plāna ierobežojumu, jūs būsit spiests pāriet uz dārgāku plānu un maksāt diezgan lielas ikmēneša maksas. Nesenais cenu kāpums arī nedaudzus iepriekšējos klientus atstāja nedaudz skābus.

Ir vērts ņemt vērā gada pārdošanas slieksni. Ja jūs pārsniegsit sava plāna ierobežojumu, jūs būsit spiests pāriet uz dārgāku plānu un maksāt diezgan lielas ikmēneša maksas. Nesenais cenu kāpums arī nedaudzus iepriekšējos klientus atstāja nedaudz skābus.

Tomēr fakts, ka neierobežots joslas platums un krātuve nozīmē, ka nākotnē jums nav jāplāno nekādi infrastruktūras jauninājumi, ietaupot ievērojamu naudas daudzumu. Izmantojot domēnu, SSL sertifikātu, funkcijas un citus pakalpojumus, jums arī nevajadzēs izpildīt saistības ar trešo personu pakalpojumu sniedzējiem, ietaupot līdz pat desmitiem tūkstošu dolāru, ja plānojat palielināt savu biznesu..

Atcelšana un atmaksa

Ja jūs strādājāt pie 15 dienu izmēģinājuma, nav reāla iemesla anulēt savu kontu, jo BigCommerce neprasa jūsu kredītkartes datus. Kad esat abonējis plānu, tie nepiedāvā nekādas atmaksas. Tāpēc uzmanīgi izvēlieties, vai vēlaties abonēt katru mēnesi vai gadu. Jūsu konta atcelšanai ir arī divas iespējas. Jūs varat piezvanīt uz viņu vietējā atbalsta numuru, un darbinieks jums to palīdzēs vai aizpildīs tiešsaistes veidlapu, un viņi par jums parūpēsies..

Kā BigCommerce atbilst konkurencei?

Ja vēlaties ātri un ar iespējami mazāk piepūli izveidot tiešsaistes veikalu, tas ir vērts, lai pārbaudītu. Par šo ātruma un viegluma līmeni jūs maksājat nelielu cenu, ja runa ir par dizaina un pielāgošanas iespējām. Tomēr, lai darbotos efektīvs tiešsaistes veikals, netrūkst e-komercijas funkciju.

Vienīgais aspekts, kas man liekas, ka BigCommerce nedaudz pietrūkst, ir tā vietnes pielāgošana. Pieejamās iespējas ir nedaudz ierobežojošas, un tas būtu fantastiski, ja būtu kāds vilkšanas un nomešanas veidotājs. To sakot, ir skaidrs, ka BigCommerce platforma ir paredzēta, lai palīdzētu lietotājiem ar nelielu pieredzi vai bez pieredzes tiešsaistes veikala izveidošanā ar iespējami nelielu satraukumu.

Daļa no iemesliem, kāpēc BigCommerce var nodrošināt tik visaptverošu e-komercijas platformu par tik salīdzinoši pieņemamām cenām, ir tā, ka e-komercija ir viņu pamatprodukts, kam viņi pievērš vienotu uzmanību. Tiešie BigCommerce konkurenti bieži apvieno citus pakalpojumus, kas neizbēgami ietekmē cenu visiem – pat tiem, kas vēlas tikai e-komercijas risinājumu.

Es iesaku reģistrēties bezmaksas 15 dienu izmēģinājuma versijai. Lai gan 15 dienu izmēģinājuma laikā jūs nevarat pārdot, varat uzzināt un izmantot lielāko daļu funkciju un iestatījumu, kā arī iestatīt savu veikalu, lai tas būtu gatavs palaišanai. Atcerieties, ka jums ir plaša dokumentācija un 24/7 atbalsta pakalpojumi aģenti, kuri ir vairāk nekā gatavi palīdzēt jums izveidot tīmeklisvietnē, kā arī apmeklējiet visus jautājumus. Ja jums liekas, ka BigCommerce atbilst jūsu prasībām un jūs to ērti lietojat, varat reģistrēties vienā no cenu plāniem un atvērt savu veikalu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector