Wufoo Form Builder Review 2020: vai tas darbojas līdz hipe?

Jaudīgs formu veidotājs, kas nepieviļ

Wufoo veidlapas veidotāja pārskats - mājas lapas ekrānuzņēmums


Varbūt Wufoo ir dīvaini izklausāms vārds, taču neļaujiet to aizkavēt – tas ir daudz labāk nekā nosaukums! Wufoo ir vienkāršs, bet izturīgs formu veidotājs, kas izveidots, ņemot vērā uzņēmējdarbību. Varat izmēģināt Wufoo bez maksas vai izvēlēties apmaksātu plānu, lai piekļūtu tādām premium funkcijām kā maksājumu apstrāde un lauka šifrēšana.

Wufoo atbalsta vairāk nekā 40 valodas, lietotājiem pievienojot vairāk valodu. Kopš tā atklāšanas vairāk nekā pirms desmit gadiem, tas ir pieaudzis līdz vairāk nekā 3 miljoniem lietotāju, ieskaitot dažus no lielākajiem pasaules zīmoliem – piemēram, Amazon, Disney, Twitter un Microsoft.

Tā kā tik daudz cilvēku un zīmolu izvēlas Wufoo savām formām, jums nāksies domāt, vai arī jums to vajadzētu. Vai Wufoo ir vērts ikmēneša izmaksas, vai arī jūs maksāsit par vairāk funkcijām, nekā jums faktiski nepieciešams? Vai Wufoo patiešām palīdzēs jums augt? Turpiniet lasīt, lai uzzinātu!

Meklējama veidņu galerija – ar vairāk nekā 400, no kuriem izvēlēties

Wufoo ekrānuzņēmums - veidņu veidnes

Wufoo ir milzīgs klāsts veidņu, lai arī, tāpat kā tās māsas uzņēmums SurveyMonkey, liels uzsvars tiek likts uz aptaujām (182 no 404 veidnēm ir aptaujas kategorijā). Visas veidlapas, kuras veidojat ar Wufoo, ir reaģējamas uz mobilajām ierīcēm un arī pilnībā pielāgojamas – un viņi visi ir pieejami bez maksas.

Veidlapu lauku pievienošana, noņemšana vai pārkārtošana ir vienkārša, izmantojot vilkšanas un nomešanas redaktoru, un jūs varat arī pielāgot formas izskatu, mainot izlīdzinājumu, aprakstu izvietojumu un etiķetes izvietojumu. Ir arī funkcija “motīvu noformētājs”, kas ļauj pielāgot veidlapas fonu, fontu, apmales, ēnas un pogas.

Veidnes ir kārtīgi sakārtotas kategorijās – un arī meklēšanas funkciju var izmantot, lai atrastu konkrētu veidni. Kategorijās ietilpst potenciālo pircēju ģenerēšana, ielūgumi, tiešsaistes pasūtījumi, reģistrācija, aptaujas, izsekošana un diezgan neskaidrā kategorija “veidlapas”.

Veidlapas iespējas vienkāršai biznesa vadībai

Wufoo ekrānuzņēmums - funkcijas

Lai gan Wufoo piedāvā dažus vispārīgus / ikdienas veidņu veidus, nav noliedzams, ka veidlapu veidotājs ir paredzēts uzņēmumiem. Tās funkcijas ietver maksājumu integrāciju apmaksātos plānos un analīzes rīku izvēli, ieskaitot pārskatu izstrādātāju, kas ļauj ātri izveidot pielāgotus pārskatus.

Varat koplietot saiti uz savu veidlapu tieši, kopējot un ielīmējot, vai kopīgot pa e-pastu un sociālajos saziņas līdzekļos ar vienu klikšķi. Bet viens no Wufoo negatīvajiem aspektiem ir tas, ka tā iegulšanas iespējas ir salīdzinoši sarežģītas. Ja vēlaties iegult veidlapu savā vietnē, nav vienkārša risinājuma. Iegulšanas opcijās ietilpst JavaScript kods, iFrame kods un WordPress īskods – tomēr, ja vēlaties izmantot WordPress opciju, vispirms būs jāinstalē spraudnis Wufoo Shortcode.

Wufoo ir ļoti atšķirīgs funkciju kopums, salīdzinot ar SurveyMonkey – jo tas kalpo citam mērķim. Kamēr SurveyMonkey ir paredzēts, lai apkopotu ieskatu tirgus izpētē un nodrošinātu HIPAA atbilstību veselības aprūpes organizācijām, Wufoo vairāk attiecas uz biznesa procesiem, piemēram, maksājumu apstrādi.

Integrācijas

Ja veidlapu iesniegšana ir jāsaista ar CRM (klientu attiecību pārvaldības) programmatūru, pārdošanas pārvaldības rīkiem vai mārketinga rīkiem, Wufoo piedāvā divus integrācijas izmantošanas veidus (par apmaksātiem plāniem). Wufoo darbojas ar automātiku pārvaldības sistēmu Zapier, kas var savienot jūsu veidlapas ar vairāk nekā 1500 lietotnēm, ieskaitot HubSpot, GSuite, Slack un Asana. Izmantojot Zapier, jūs varat iestatīt “zaps”, lai katru reizi, kad tiek iesniegta veidlapa, CRM izveidotu jaunu ierakstu..

Wufoo ir arī vairākas iebūvētās integrācijas, ieskaitot Mailčimps, FreshBooks, Salesforce un Dropbox, kurus varat pievienot no sava Wufoo informācijas paneļa.

Noteikumi

Wufoo ekrānuzņēmums - veidlapas noteikumi

Viena no funkcijām, kas jums noderēs, ja esat uzņēmuma īpašnieks, ir noteikumu rīks. Pat bezmaksas plānā vienā veidlapā var izmantot līdz trim noteikumiem (vairums veidlapu veidotāju slēpj noteikumus aiz maksas sienas), un jums var būt lauka kārtulas, lapu kārtulas un veidlapu kārtulas.

Kārtulas ļauj izmantot sava veida “sazarošanās loģiku”, kurā varat pielāgot parādītos laukus atkarībā no tā, kā (vai ja) iepriekšējais lauks tiek aizpildīts.

Tulkošanas priekšskatījuma rīks

Wufoo ekrānuzņēmums - tulkošanas priekšskatījums

Tulkošanas priekšskatījuma rīks ir ērts veids, kā pārliecināties, ka, ja veidojat veidlapu citā valodā, tulkojums ir pareizs. Tulkojuma priekšskatījumā varat redzēt noklusējuma kļūdas ziņojumu tulkojumus (piemēram, ja veidlapas lauki nav pareizi aizpildīti) un pārbaudīt, vai tulkojumā nav nekā kļūdaina.

Wufoo valodas tulkojumus parasti nodrošina brīvprātīgie līdzstrādnieki – ja vēlaties pievienot tulkojumu, kas vēl nav pieejamo valodu sarakstā, rīka apakšā ir poga. Tas ir pieejams visos plānos, ieskaitot bezmaksas.

Izskatās datēts, bet joprojām ir vienkārši lietojams

Wufoo ekrānuzņēmums - veidlapu redaktors

Wufoo saskarne izskatās nedaudz tāda, kā tā ir iesprostota 1990. gadu beigās, taču, neskatoties uz to, tas ir diezgan vienkāršs redaktors, ar kuru strādāt. Tā vienkāršība padara to par samērā draudzīgu iesācējiem, taču ir daži jautājumi, kas kavē labāko variantu..

Pirmkārt, navigācija redaktorā nav tik skaidra, kā varētu būt. Atpakaļ poga pārlūkprogrammā tikko atkārtoti ielādēja lapu, tāpēc man bija jāturpina noklikšķināt uz navigācijas pogas Veidlapas augšpusē, lai atgrieztos pie informācijas paneļa – redaktora iekšējā navigācijas sistēma padarītu visu vieglāku.

Otrkārt, pagāja zināms laiks, kad sapratu, ka formu redaktorā varēšu lietot iepriekš noteiktas tēmas tā vietā, lai pats noformētu savu tēmu no nulles. Pogas Motīvi augšpusē ir saites tikai uz motīvu veidotāju, kas nedaudz mulsina.

Visbeidzot, nav nekāda redaktora palīdzības vai darba sākšanas rokasgrāmatas, tāpēc, reģistrējoties, jums atliek pašiem izdomāt, kā tas viss darbojas. Tas ir labi, ja iepriekš esat izmantojis tiešsaistes veidlapu veidotāju, bet, ja esat pilnīgi iesācējs, iespējams, ka jums nāksies cīnīties. Redaktorā ir padomi, taču, noklikšķinot uz katra no tiem, var ātri kļūt nepatīkami.

Ja esat pilnīgs iesācējs, iespējams, vēlēsities izrakstīties JotForm.

Veidnes noformēšana

Veidlapu redaktora ekrāns ir vienkārša divu kolonnu lapa ar sadaļu ar cilni pa kreisi rīkjoslai un veidlapu redaktoru / priekšskatījumu labajā pusē. Tas darbojas pēc vilkšanas un nomešanas principa, tāpēc formas lauku pārvietošana, pievienošana un noņemšana ir vienkārša. Noklikšķinot uz veidlapas lauka, rīkjosla automātiski pārslēdzas uz lauka iestatījumu skatu ar dažādām opcijām atkarībā no lauka veida.

Vienkāršs veidlapu pārvaldnieks

Wufoo ekrānuzņēmums - veidlapu pārvaldnieks

Wufoo veidlapu pārvaldnieks sniedz jums īsu ieskatu izveidotajās veidlapās, viņu statuss (publisks / privāts), detalizēta informācija par jūsu plānu, cik daudz veidlapu jums ir atlicis plāns (daži plāni ir ierobežoti) un saņemto ierakstu skaits.

Varat arī uzreiz koplietot savas veidlapas no veidlapu pārvaldnieka (izmantojot kopīgošanas ikonu noteiktā veidlapā) un pārdēvēt, dublēt vai izdzēst veidlapu.

Velciet un nometiet ziņojumu veidotāju

Wufoo ekrānuzņēmums - Report Builder

Ne tikai Wufoo veidlapu veidotāja vilkšana un nomešana, bet arī bezmaksas pārskatu veidotājs darbojas tādā pašā veidā – tāpēc pielāgotu pārskatu izveide ir ļoti vienkārša. Vienkārši atlasiet veidlapas datus, kurus vēlaties iekļaut, izvēlieties pārskata izkārtojumu un velciet blokus (sauktus par logrīkiem) savā vietā. Pieejamie logrīki ietver diagrammas (joslu vai sektoru), grafikus, režģus un teksta blokus.
Saņemt palīdzību no Wufoo ir samērā viegli. Palīdzības centrā ir rokasgrāmatas un raksti par izplatītākajām problēmām, kā arī iespēja sazināties ar mums tiešajam atbalstam.Wufoo ekrānuzņēmums - palīdzības centrs

Atkarībā no izvēlētā plāna ir dažādi atbalsta līmeņi. Ja esat bez maksas vai iesācējs, jūs saņemat standarta līmeņa atbalstu. Profesionālie lietotāji saņem paātrinātu atbalstu, un Advanced un Ultimate lietotājiem ir prioritārs atbalsts. Viss atbalsts tiek veikts, izmantojot e-pastu – nav tieša tērzēšanas vai tālruņa atbalsta iespēju, un tas ir pieejams tikai no pulksten 18:00 līdz 17:00. PST no pirmdienas līdz piektdienai.

Es sazinājos ar Wufoo atbalsta komandu, izmantojot palīdzības centra kontakta formu. Atbildes saņemšana no atbalsta saņemšanas aizņēma gandrīz divas dienas – tāpēc ir godīgi teikt, ka, ja jūs izmantojat bezmaksas plānu, jums vajadzētu gaidīt kādu laiku, lai atbildētu uz jautājumiem.

Maz par velti, vairāk par mēneša maksu

Wufoo papildus savam bezmaksas plānam ir četri premium plāni – Starter, Professional, Advanced un Ultimate, un par visiem plāniem tiek iekasēta maksa katru gadu (tiek pieņemtas visas galvenās kredītkartes). Sākuma plānā ir ne vairāk kā 10 veidlapas, savukārt visiem citiem apmaksātajiem plāniem ir neierobežotas formas.

Apmaksātajos plānos ietilpst failu glabāšana, un visi plāni, izņemot sākuma plānu, piedāvā vairākiem lietotājiem (attiecīgi 5, 20 un 60). Katrā plānā ir noteikts atļauto ikmēneša ierakstu skaits – 1000 starta plānā, līdz 200 000 galīgajā plānā.

Wufoo bezmaksas plāns ir pietiekams, ja jūs negaidāt, ka saņemsit lielu skaitu veidlapu ierakstu, taču, ja to izmantojat biznesa vajadzībām, jūs varat to uzskatīt par diezgan ierobežojošu. Piemēram, jums var būt ne vairāk kā piecas veidlapas, katrai no tām ir ne vairāk kā desmit formas lauki un 100 ieraksti. Papildu funkcijas nav iekļautas.

Kā Wufoo atbilst sacensībām?

Wufoo ir funkciju komplektēts veidotājs, kas vislabāk piemērots uzņēmumiem, nevis personīgiem lietotājiem. Tā bezmaksas plāns ir lielisks veids, kā izmēģināt, lai pārliecinātos, vai tas jums ir piemērots, taču visnoderīgākajām funkcijām jums ir jāizvēlas premium plāns. Tās redaktoru ir vienkārši lietot, taču tas noteikti nav vieglākais veidotājs, ar kuru esmu saskārusies. Ja esat pilnīgi iesācējs, tā vietā ieteicams apsvērt tādu alternatīvu kā JotForm.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector