WS Form Review 2020: vai tas var konkurēt ar lielajiem spēlētājiem?

Salīdzinoši jaunas formas veidotājs ar lielisku funkciju komplektu

WS formas apskats - mājas lapas ekrānuzņēmums


WS Form ir WordPress veidlapu veidotāja spraudnis, ko var brīvi instalēt un lietot. Tas tikko tika palaists tirgū, taču tas saņem piecu zvaigžņu klientu atsauksmes un iepakojumus ar daudzām funkcijām. Tas arī piedāvā Pro versiju, kas pievieno citas funkcijas un rīkus, ieskaitot e-komercijas funkcijas.

WS Form atbalsta tikai angļu valodu, kas ir trūkums, salīdzinot to ar citiem WordPress formu veidotājiem, piemēram, JotForm, kas papildus angļu valodai atbalsta 14 valodas (ieskaitot franču, spāņu, vācu un poļu).

Lai gan WS Form vēl nav daudz lietotāju, vai tas varētu būt jūsu meklējamais veidlapu veidotājs? Lasiet tālāk, lai uzzinātu, vai tas var atbilst jūsu vajadzībām.

Bezmaksas un Pro veidnes ar biznesa fokusu

ws-formas-veidnes1

WS Form piedāvā virkni veidņu, kas ir ideāli piemērotas, ja meklējat ar uzņēmējdarbību saistītas formas. 16 no tās 27 veidnēm ir iekļautas bezmaksas versijā, taču, ja vēlaties izmantot veidlapas rezervācijām, e-komercijai un rēķinu izrakstīšanai, jums būs jāiegādājas Pro licence..

Veidnes ir sakārtotas piecās kategorijās: populāri, lietojumprogrammas, e-komercija, pārdošana un GDPR (Vispārīgā datu aizsardzības regula). Jūs varat pielāgot veidnes, pievienojot (vai noņemot) veidlapu laukus, taču lauku plānā bezmaksas plāns ir ierobežots.

Veidlapas (piemēram, stila un fontu) izskata maiņa nav iespējama, ja jums nav labu CSS izpratnes. Bet kāpēc jūs to vēlētos?? WS Form manto stilus un fontus no jūsu WordPress tēmas, tāpēc tas nemanāmi integrēsies jūsu lapās. Jūs tomēr varat pielāgot izkārtojumu un lauku sakārtošanai izmantot kolonnas un sadaļas.

Lieliskas bezmaksas un Pro iespējas pieejamām formām

WS Form ekrānuzņēmums - funkcijas

WS Form Pro ir pildīts ar tādām funkcijām kā failu augšupielāde, paraksts, reCAPTCHA, progresa josla, parole un e-komercijas veidlapu lauki.. Neviens no tiem nav pieejams ar bezmaksas plānu. Izveidojamo veidlapu skaitam tomēr nav ierobežojumu – un jūs varat pievienot tik daudz veidlapu lauku, sadaļu un kolonnu, cik vēlaties..

WS Form ekrānuzņēmums - veidlapu redaktors

Viena no WS Forms lieliskajām funkcijām ir tās pieejamības bagātināta interneta lietojumprogrammām (ARIA) atbalsts – tas ļauj jums nodrošināt pieejamas formas cilvēkiem ar invaliditāti. Veidlapas laukos varat izmantot ARIA etiķetes, lai pievienotu papildu informāciju, piemēram, tekstu, kas lasāms ekrāna lasītājam.

Veidlapas lauka pielāgošana

WS Form piedāvā plašas pielāgošanas iespējas. Iespējams, ka nevarēsit viegli mainīt savas formas krāsas un fontus, taču jūs varat pielāgot gandrīz visu pārējo. WS Form ir iestatījumi katram laukam, un jūs varat izvēlēties pamata vai papildu iestatījumus atkarībā no savām prasmēm.

Noklikšķiniet uz zobrata ikonas lauka labajā pusē, lai iegūtu iestatījumus, ieskaitot vietturi, nepieciešamo lauku, palīdzības tekstu un pieejamību. Vai arī izvēlieties papildu CSS iestatījumus, ierobežojumus (piemēram, teksta lauku ierobežojošās rakstzīmes vai vārdus), kopēšanas iespējas un validācijas opcijas.

WS formas ekrānuzņēmums - veidlapas lauka pielāgošana

Cilnes veidlapas

Ja vēlaties izveidot veidlapu ar daudziem jautājumiem, bet nevēlaties, lai apmeklētāji justos kā viņi visu laiku ritina, lai to aizpildītu, WS Form piedāvā vairākas cilnes. Lai gan Next Tab pogas ir pieejamas tikai Pro lietotājiem, bezmaksas versija joprojām ļauj izmantot vairākas cilnes – lietotājiem vienkārši uz tām jānoklikšķina. Piemēram, jūs varētu izmantot vienu cilni, lai savāktu informāciju par saviem klientiem, un otro, lai savāktu papildu informāciju tirgus izpētei.

WS formas ekrānuzņēmums - veidlapu redaktors, vairākas cilnes

Papildinājumi un integrācija

WS Form ekrānuzņēmums - pievienojumprogrammas un integrācija

Papildinājumu funkcija ir pieejama tikai tad, ja esat WS Form Pro lietotājs, taču tas ir ieguldījuma vērts, ja vēlaties izmantot WS Form ar CRM (klientu attiecību pārvaldības) programmatūru, piemēram, Pastāvīgs kontakts vai GetResponse, vai norēķinu risinājumus, piemēram, PayPal Checkout vai Stripe.

Ja izvēlaties WS Pro Agency, cenā ir iekļauti WS Form 22 papildinājumi. Ja izmantojat vienas vietnes versiju, katrs papildinājums ir pieejams par papildu gada maksu.

Viens no vienkāršākajiem WordPress veidlapu veidotājiem

WS Form ekrānuzņēmums - zināšanu bāze

Ja esat iesācējs veidlapu veidošanā, jums patiks veids, kā WS Form ir pievērsusies procesa vienkāršošanai. Kaut arī izstrādātājiem vai pieredzējušākiem lietotājiem ir uzlabotas funkcijas, ja esat pilnīgs iesācējs, varat ignorēt papildu iestatījumus un vienkārši izveidot savu formu. Lai izveidotu vienkāršu kontakta formu, jums patiesībā nav jāmaina iestatījumi!

AI iestatīšanas vednis

WS Form ekrānuzņēmums - AI iestatīšanas vednis

Kad jūs pirmo reizi sākat lietot WS Form, jūs sagaidīs ekrāns, kurā tiks vaicāts, cik labi jūs pazīstat ar veidlapu izveidi.. Šis ir novatorisks AI (mākslīgā intelekta) iestatīšanas vednis, kas pielāgo jūsu WS formas pieredzi atbilstoši jūsu zināšanām (vēlāk to varēsit mainīt WS formas iestatījumos).

Jums tiks parādīts arī “darba sākšanas” video, kas aptver visu, kas jums jāzina mazāk nekā divās minūtēs.

Velciet un nometiet redaktoru

WS Form piedāvā vilkšanas un nomešanas redaktoru, kas padara neticami vieglu jaunu veidlapas lauku pievienošanu un lauku secības pārkārtošanu. Saskarne ir intuitīva, un jūs varat sakārtot veidlapu sadaļās un izdzēst vai dublēt (klonēt) sadaļas.

Noklikšķiniet uz zobrata ikonas katra veidlapas lauka labajā pusē, lai izvēlētos pamata un uzlabotos iestatījumus, ieskaitot vietturu tekstu un ARIA (Accessible Rich Internet Applications) etiķetes, lai nodrošinātu, ka jūsu veidlapas ir pieejamas cilvēkiem ar invaliditāti.

Rīka padomi un raksti redaktorā

Ja iestrēdzat, izmantojot WS Form, vienkārši noklikšķiniet uz jautājuma zīmes ikonas redaktora augšējā labajā stūrī, lai nekavējoties piekļūtu zināšanu bāzei. Jūs varat meklēt noteiktu tēmu vai doties tieši uz pilnu zināšanu bāzi. Veidlapas iestatījumos ir arī padomi un ieteikumi, kas palīdzēs jums izprast iespējas.

Veidlapas veidošanas process ar WS Form ir vienkāršs, jo viss ir vienuviet. WS Form lieliski integrējas WordPress un darbojas tāpat kā ziņu veidošana vai lapas jūsu WordPress vietnē. Saskarnes pazīstamība padara to intuitīvāku izmantošanu.

Rīkjoslā veidlapas redaktora augšējā labajā stūrī ir atsaukšanas un pārtaisīšanas pogas, augšupielādes un lejupielādes pogas (lai jūs varētu lejupielādēt veidlapas kodu), rediģēšanas rīkkopa, darbību poga, palīdzība un formas iestatījumi. Lai veidotu, apskatītu un publicētu veidlapu, jums nav jāpārvietojas dažādās darbībās, padarot to ērti lietojamu, pat ja nekad neesat izveidojis tiešsaistes veidlapu.
WS Form ekrānuzņēmums - redaktora rīkjosla
Atbalsta iegūšana, izmantojot WS Form, ir ārkārtīgi vienkārša, jo jūs varat sazināties ar atbalsta komandu, neatstājot spraudni savā WordPress vietnē. Redaktorā ir palīdzības poga, kas ļauj piekļūt kontakta veidlapai, kuru varat aizpildīt – turklāt ir iespēja pievienot veidlapu, ar kuru rodas problēmas, kā arī informāciju par sistēmu, lai atvieglotu atbilžu sniegšanu uz jūsu jautājumiem..

Jūs varat lūgt atbalstu neatkarīgi no tā, vai jums ir WS Form bezmaksas vai Pro versija, lai gan prioritāte, protams, tiek piešķirta Pro lietotājiem. Ir arī zināšanu bāze, kurā ir noderīgi raksti, kas palīdzēs jums iepazīties ar WS Form galvenajām funkcijām.
WS Form ir bezmaksas spraudnis, taču tāpat kā lielākajai daļai WordPress spraudņu, daudzas funkcijas ir paslēptas aiz maksas sienas. Salīdzinājumā ar dažiem WordPress veidlapu veidotāju spraudņiem (piemēram,., Ninja veidlapas), WS Form cenas ir diezgan labas cenas.

Ir tikai divi apmaksāti plāni, no kuriem izvēlēties – WS Form Pro un WS Form Pro Agency. Vienīgā atšķirība starp abiem plāniem ir vietņu licenču skaits. Ja vēlaties izmantot WS Form Pro funkcijas vairāk nekā vienā vietnē, jums būs jāizvēlas aģentūras versija.

Ja jūs meklējat tikai kontaktinformācijas veidlapu, reģistrēšanās biļetenu veidlapu vai vienkāršas pārdošanas veidlapas, tad WS Form bezmaksas versija ir viss, kas jums nepieciešams. Tomēr pieejamo veidlapu lauki ir ierobežoti, jūs nevarat piekļūt dažām veidnēm un nevarat integrēties ar trešo pušu rīkiem (piemēram, Stripe vai CRM programmatūru)..

Kā WS Form atbilst sacensībām??

WS Form ir daudz ko piedāvāt, ja esat gatavs maksāt par Pro plānu. Bezmaksas versijai ir liels pielāgošanas iespēju un uzlaboto funkciju komplekts, taču, lai pēc iespējas vairāk izmantotu spraudni, jums jābūt ikgadējam abonentam. Ja neesat pārliecināts, vai izmantojāt Pro funkcijas, lai pamatotu cenu, WS Form piedāvā 7 dienu demonstrācijas versiju, kuru varat izmēģināt.

Tā kā spraudni var brīvi instalēt, jums nav ko zaudēt, pievienojot to savai WordPress vietnei. Tas ir neticami ērti lietojams, un tā pielāgošanas funkcijas ir lieliski piemērotas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector