Papīra formas pārskats 2020: vai tas ir līdz galam?

Papīra formas ekrānuzņēmums - mājas lapa


Viens no maniem iecienītākajiem veidlapu veidotājiem, bet tur ir nozveja

Paperform ir visu veidu veidotājs, kuru ir vienkārši un patīkami izmantot. Izmantojot to, jūs varat izveidot veidlapas, kas izskatās kā galvenās lapas un kuras lieliski darbosies mobilajās un darbvirsmas ierīcēs.

Lielie uzņēmumi, piemēram, AppSumo, eCoach un Zapier, izmanto Paperform, un, ja jūs vēlaties veidot savu biznesu, piesaistīt jaunus klientus vai vienkārši vēlaties kaut ko atšķirīgu no tradicionālajiem veidlapu izkārtojumiem, arī Paperform varētu būt piemērots jums.

Tomēr tas nav ideāls. Nav neviena bezmaksas plāna, kas var būt darītājs, ja jums ir budžets. Citi veidotāji, piemēram, JotForm un Kognito formas ir brīvi (kaut arī nedaudz ierobežoti) plāni.

Jūs varat izmantot Paperform ar 14 dienu izmēģinājumu bez riska lai redzētu, vai tas jums ir piemērots.

Paperform atbalsta vairākas valodas, taču tulkojumi jums ir jāsniedz pašiem, un pats veidotājs ir pieejams tikai angļu valodā.

Vai Paperform ir veidotājs, kuru meklējāt? Vai tam ir visas jūsu biznesam nepieciešamās funkcijas? Turpiniet lasīt, lai uzzinātu!
Papīra formas ekrānuzņēmums - veidnes

130+ adaptīvas un pielāgojamas veidnes

Paperform ir pielicis daudz pūļu savās veidnēs – tas to atšķir no citiem veidņu veidotājiem. Visas veidnes pilnībā reaģē uz mobilajām ierīcēm, un, tā kā katrai veidlapai ir savs URL, tās ir veidotas tā, lai tās vairāk izskatās pēc galvenajām lapām, nevis veidlapām.

Ir vairāk nekā 130 veidņu veidņu, no kurām izvēlēties, un tās ir sakārtotas tādās kategorijās kā pieteikšanās, rezervēšana, novērtēšana, potenciālo pirkumu ģenerēšana, dalība maksājumos, reģistrācijas veidlapas – un vēl daudz vairāk.

Kā arī uz uzņēmējdarbību vērstas veidnes, Papīra formā ir dažas personiskas / tikai izklaidei paredzētas veidnes, piemēram, viktorīna Kāds ir jūsu pūķis, Personības viktorīna un kāzu ielūgumu veidnes.

Varat meklēt noteiktas veidņu veidnes un priekšskatīt veidni, noklikšķinot uz nosaukuma, pirms nolemjat to izmantot. Visas veidņu veidnes ir patiešām viegli pielāgojamas, lai jūs varētu pievienot / noņemt veidlapas laukus, rediģēt tekstu un mainīt veidlapas izskatu redaktorā.
Papīra formas ekrānuzņēmums - funkcijas

Paperformas funkcijas nepieviļ

Visos plānos jūs varat izveidot neierobežotas veidlapas, un Paperform piedāvā vairāk nekā 20 jautājumu veidus (vai, kā tos sauc citi veidlapu veidotāji, veidlapu laukus).. Tie ietver:

  • Svari – lai jūs varētu uzdot klientiem jautājumus par to, cik iespējams, viņi ieteiks jūs citiem
  • Paraksts – lai savāktu parakstu, nepieprasot papīra formu
  • Abonēšana – lai saņemtu e-pasta adreses, lai nosūtītu jaunumus, kuponus vai citus piedāvājumus
  • Failu augšupielāde – lai apmeklētāji varētu sniegt vairāk informācijas, nekā viņi var ievietot formā

Paperform piedāvā dažādus veidlapu kopīgošanas veidus. Varat izmantot apakšdomēnu (piemēram, yourbusiness.paperform.co), lai koplietotu savu veidlapu pa e-pastu vai sociālo saziņu, vai arī iegultu veidlapu savā esošajā vietnē, izmantojot kodu, kuru Paperform jums ģenerē. Vienkārši nokopējiet un ielīmējiet kodu savā vietnē.

Nosacītā loģika

Papīra formas ekrānuzņēmums - nosacīta loģika

Nosacītā loģika ir funkcija, kas var palīdzēt uzlabot klientu pieredzi, aizpildot veidlapas. Paperform sauc funkciju “jautājuma redzamības loģika”, un tā ir atrodama uznirstošajā izvēlnē Konfigurēt katram jautājumam. Nosakot nosacījumus tam, kad atsevišķi jautājumi tiks / netiks parādīti, klientiem nebūs jāatbild uz jautājumiem, kas viņiem nav aktuāli.

Maksājumi un abonēšana

Papīra formas ekrānuzņēmums - maksājumu konfigurēšana

Daudziem veidlapu veidotājiem ir norēķinu integrācija, taču Paperform to dara soli tālāk un ļauj caur jūsu veidlapām piedāvāt abonēšanas paketes (piemēram, ļoti populāras abonēšanas kastes).. Jūs varat arī pieņemt ziedojumus, izmantojot veidlapas. Paperform atbalsta vairākas norēķinu iespējas, ieskaitot Stripe, PayPal Business, Square un Braintree.

Integrācijas

Papīra formas ekrānuzņēmums - tieša integrācija

Visi Paperform plāni ļauj biznesa virziena pilnveidošanai izmantot virzienu integrāciju, Webhooks, Zapier un citas. Izmantojot Zapier, varat izveidot savienojumu ar vairāk nekā 1000 trešo personu lietotnēm, lai izveidotu automātiskas darbības.

Tieša integrācija ļauj savienot Paperform kontu ar trešo pušu lietotnēm un programmatūru, piemēram, Asana, Google Sheets un ConvertKit, lai veiktu automātiskas funkcijas, kad tiek iesniegta veidlapa. Piemēram, kad tiek iesniegta noteikta veidlapa, varat iestatīt tiešu integrāciju ar Google izklājlapām, lai klientu izklājlapā izveidotu jaunu rindu..

Tiešai integrācijai tomēr ir ierobežojumi neatkarīgi no tā, kuru plānu plānojat. Pirmās 100 darbības mēnesī ir bezmaksas (darbība ir viens uzdevums; piemēram, jaunas rindas izveidošana izklājlapā tiek klasificēta kā darbība), taču par darbībām, kas pārsniedz limitu, maksa būs jāmaksā (10 USD par 1000 darbībām). Maksājumi, Zapier un tīmekļa portāli netiek klasificēti kā tieša integrācija.
Papīra formas ekrānuzņēmums - lietošanas ērtums

Vienkāršs redaktors, kas darbojas kā tekstapstrādes dok

Papīra formu nevarētu būt vieglāk izmantot. Tas ir tikpat lietotājam draudzīgs kā lielākais konkurents JotForm, un, ja esat pilnīgi iesācējs, jums nebūs problēmu izveidot savu pirmo veidlapu. Negatīvie ir tas, ka, ja jūs neesat iesācējs, jūs varētu atrast Paperform pārāk vienkāršu! Piemēram, ja jums ir pierasts, ka katram veidlapas laukam ir daudz iestatījumu, vai arī dažādām opcijām dodat priekšroku redaktoram ar sānu paneļiem, Paperform izmantošana faktiski var kļūt nomākta.

Interaktīvs pārskats

Papīra formas ekrānuzņēmums - interaktīvs pārskats

Viena lieta, kas man patīk par Paperform, ir tās vadāmais, interaktīvais pārskats. Kad izveidojat savu pirmo veidlapu, redzēsit uznirstošo lodziņu, kas jūs sveiks redaktorā un piedāvā pārskatu. Jūs, protams, varat to izlaist, taču tas ir lielisks veids, kā iepazīt Paperform redaktoru – it īpaši, ja esat iesācējs.

Super-vienkāršs redaktors

Papīra formas ekrānuzņēmums - veidlapu redaktors

Paperform ir izveidojis redaktoru, kas darbojas kā tekstapstrādes dokuments – tāda veida. Faktiski tas izskatās vairāk kā WordPress jaunais Gūtenberga redaktors, tāpēc tas ir pat vienkāršāk nekā rakstīt dokumentu tekstapstrādē..

Būtībā jūs varat vienkārši noklikšķināt un rakstīt, lai izveidotu jaunu jautājumu, kurš praktiski nav drošs. Varat mainīt jautājuma veidu, izmantojot nolaižamo izvēlni labajā pusē laukā, kurā rakstāt. Galu galā, Papīra forma ir tik vienkārši lietojama, ka mana 76 gadus vecā māte ar to varēja izveidot veidlapu!

Vienkārša ieslēgšana / izslēgšana ieslēdz iestatījumus

Papīra formas ekrānuzņēmums - veidlapas izturēšanās iestatījumi

Papīra forma izsauc tās iestatījumu apgabalu Konfigurēt. Šeit jūs varat iestatīt tādas lietas kā maksājumi un formas izturēšanās un saistīt savu formu ar Google Analytics. Konfigurācijas ekrānus padara tik vienkāršus, ka tie pārsvarā ir pārslēdzēji. Vienkārši noklikšķiniet uz pārslēgšanas slīdni, lai ieslēgtu vai izslēgtu iestatījumu. Jūsu veiktās izmaiņas tiek automātiski saglabātas, tāpēc jums pat nav jānoklikšķina uz Saglabāt vai Lietot.

Veidlapas izveidošana ar papīra formu

Kā es teicu ievadā, Paperform ir neticami draudzīgs lietotājam. Redaktorā, nav rīkjoslu vai sānjoslu, kurās jums jāizvēlas formas lauki. Tā vietā jūs vienkārši ierakstiet baltajā telpā. Pēc tam jūs izvēlaties jautājuma veidu.

Pēc tam, kad esat noklikšķinājis uz veidlapas baltā laukuma un sācis rakstīt, jaunās rindiņas kreisajā pusē redzēsit mazas pelēkas ikonas – tās ļauj jums pievienot videoklipus, attēlus, lappuses pārtraukumu un jaunus jautājumus.. Nav sarežģītu navigācijas izvēlņu. Netika meklēti iestatījumi. Ja vēlaties konfigurēt jautājumus savā veidlapā, noklikšķiniet uz pelēkās zobrata ikonas labajā pusē.

Atrodoties sadaļās Konfigurēšana, atradīsit rīku padomus, kas palīdzēs izprast dažādas funkcijas, tāpēc jums pat nav jāzina, ko jūs darāt, lai varētu izveidot veidlapas ar Paperform.
Paperform atrodas Sidnejā, Austrālijā, tāpēc tā atbalsta stundas laika joslu atšķirību dēļ var būt nedaudz sarežģītas. Ja atrodaties ASV, Paperform saka, ka jums vajadzētu būt iespējai saņemt tiešraides tērzēšanu vai e-pasta atbalstu laikā no pulksten 8:00 līdz 13:00. (lai gan tajā nav norādīts, kura ASV laika josla ir paredzēta). Tiešraides tērzēšanai tomēr ir robotprogrammatūras funkcija, tāpēc tā joprojām ir pieejama, ja Paperform atbalsta komandas nav.

Ja jūs izmantojat tiešraides tērzēšanu ārpus papīra formas darba laika, jūs saņemsit automātisku ziņojumu, un jums būs jāgaida atbildes uz e-pastu. Paperform mērķis ir atbildēt 24 stundu laikā.

Papīra formas ekrānuzņēmums - tiešsaistes tērzēšanas atbalsts
Paperform ir trīs cenu plāni – Essentials, Pro un Agency. Kā es minēju pārskatā, nav bezmaksas plāna, ir tikai 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija (nav nepieciešama kredītkarte). Jūs varat norēķināties par savu Paperform abonementu mēnesī vai gadā, un tiek pieņemtas visas galvenās kredītkartes.

Ja jums ir jāaugstina uz augstāku plānu vai jāpazemina uz zemāku, varat to izdarīt viegli, un jebkurā laikā varat arī atcelt kontu, izmantojot informācijas paneli (sadaļā Norēķini).. Paperform nepiedāvā naudas atdošanas garantiju.

Visi plāni, izņemot Essentials, mēnesī piedāvā neierobežotu veidlapu skatu un iesniegšanu, kā arī ļauj noņemt no papīra veidlapas Paperform zīmolu. Salīdzinot ar citiem plāniem, Essentials plāns ir salīdzinoši ierobežots, taču tā ir piemērota vieta, kur sākt, un jūs varat to jaunināt vēlāk.

Paperform ir uz uzņēmējdarbību orientēts veidotājs, kas ir paredzēts stresa novēršanai no celtniecības formām. Tas ir draudzīgs iesācējiem – bet ne tik lieliski, ja jūs meklējat uzlabotas funkcijas (piemēram, tās, kuras piedāvā SurveyMonkey). Tās daudzās veidnes ir labi izstrādātas, taču ne visas veidnes ir pieejamas ar viszemāko cenu plānu.

Kopumā Paperform ir lieliska izvēle, ja vēlaties savam biznesam izveidot vienkāršu veidlapu veidolu – un, izmantojot 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu, jums nav ko zaudēt, izmēģinot to.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector