MailMunch Review 2020: Izskatās labi, bet kas ir nozveja?

MailMunch ekrānuzņēmums - mājaslapa


Stilīgas formas un vairākas integrācijas, taču tas ir ierobežots

MailMunch ir viens konkrēts mērķis – lai palīdzētu jums radīt potenciālo pircēju un radīt reklāmguvumus, un tas arī viss. Šeit nav nevienas aptaujas, viktorīnas vai darba pieteikuma!

Tas ir veidotājs tikai angļu valodā, galvenokārt ar klientiem Amerikas Savienotajās Valstīs un Kanādā, lai arī tas ir pieejams visā pasaulē.

Pierakstīšanās tomēr ir bezmaksas, tāpēc varat to izmēģināt bez riska, nepiesaistoties kādam no apmaksātajiem plāniem. Ir arī 60 dienu naudas atmaksas garantija ar saviem apmaksātajiem plāniem, lai jūs pat varētu izmēģināt profesionālās funkcijas bez riska..

Jautājat, vai MailMunch jums ir piemērots, vai arī jums būtu labāk izmantot elastīgāku rīku, piemēram Ninja veidlapas? Pārbaudīsim to!
MailMunch ekrānuzņēmums - veidnes

Pievilcīgas veidnes, bet tikai tad, ja jūs jaunināt

MailMunch ir pieci veidlapu veidi, no kuriem izvēlēties:

  • Uznirstošais
  • Augšējā josla
  • Ritināšanas lodziņš
  • Galvenā lapa
  • Iegultās

Katram veidlapas veidam ir atšķirīgs veidņu skaits. Piemēram, uznirstošajā kategorijā ir 20 veidņu veidnes, un vairums no tām ir pieejamas arī citiem veidlapu veidiem (izņemot augšējo joslu)..

Veidnes ir profesionāli izstrādātas, un tās noteikti ir pievilcīgas, taču ja izvēlēsities palikt pie bezmaksas plāna, jūs aprobežosities tikai ar divām pamata nepievilcīgām veidņu veidnēm. Viss, ko jūs varat pielāgot (vismaz stila ziņā), ir fona un pogas krāsas.

MailMunch veidlapu rediģēšana un pielāgošana ir diezgan vienkārša, taču ir ierobežots skaits iepriekš definētu veidlapu lauku, kurus varat izmantot. Tomēr jūs varat pievienot pielāgotas formas laukus, ieskaitot nolaižamos un izvēles rūtiņas laukus.

MailMunch veidlapu veidnes ir paredzētas tikai saraksta veidošanai. Tomēr, pievienojot citus laukus, jūs varat tos izmantot kā kontaktinformācijas veidlapu. Visas veidnes reaģē uz mobilajām ierīcēm, un jūs varat arī priekšskatīt, kā veidlapa izskatīsies mobilajā ierīcē.
MailMunch ekrānuzņēmums - funkcijas

Svarīgi rīki svina ģenerēšanai, taču tas nav nekas iespaidīgs

Izmantojot MailMunch, varat izveidot neierobežotas veidlapas, taču bezmaksas versija ierobežo veidlapu parādīšanu vienā vietnē un neietver analītiku vai pārskatu veidošanu.. Apmaksāti plāni ļauj izmantot veidlapas vairākās vietnēs (atkarībā no plāna), analītiku, e-pasta paziņojumus un (augstāka līmeņa plānos) pielāgotu CSS un izsekošanas pikseļus.

Veidlapas lauki ir salīdzinoši ierobežoti – piemēroti klientu datu uztveršanai, taču jūs varat izveidot savus laukus. Iespējas ietver teksta laukus, piekrišanas laukus, nolaižamos laukus un izvēles rūtiņas laukus.

Viegla integrācija

MailMunch ekrānuzņēmums - integrācijas

Visi plāni, ieskaitot bezmaksas plānu, atbalsta virkni integrāciju, ļaujot savienot veidlapas ar iecienīto klientu attiecību pārvaldības (CRM) platformu (piemēram,., Mailčimps vai GetResponse). Varat arī izveidot savienojumu ar Zapier, lai piekļūtu simtiem automatizētu darbību, piemēram, automātiski izveidotu ierakstu Google izklājlapās katru reizi, kad tiek iesniegta jauna veidlapa.

Papildu attēlošanas noteikumi

MailMunch ekrānuzņēmums - uzlaboti displeja noteikumi

Displeja noteikumi MailMunch ļauj pielāgot, kad jūsu vietnes apmeklētāji redz jūsu abonēšanas veidlapas. Noklusējuma iestatījums ir jūsu formas parādīšana, kad apmeklētāji ir ritinājuši 50% no jūsu tīmekļa lapas, taču jūs varat viegli mainīt šo iestatījumu.

Citi pielāgojumi ietver dienu skaitu, pirms apmeklētājiem atkal tiek parādītas jūsu veidlapas, kāda veida ierīcēs tiek rādītas jūsu veidlapas, reklāmas izsekošanas pikseļus un to, vai iespējot vai atspējot aizsardzību pret surogātpastu un Google ReCAPTCHA aizsardzību.

Izeju uzraudzības tehnoloģija

Ja izvēlaties apmaksātu plānu, izmantojot MailMunch, varat izmantot iebūvēto sistēmu, lai mēģinātu uztvert apmeklētāju informāciju pirms viņi pamet jūsu vietni. Izejas uzraudzības tehnoloģija automātiski parāda gaismas lodziņa uznirstošo logu ar abonēšanas pogu, kad tā konstatē, ka kāds apmeklētājs gatavojas atstāt jūsu vietni.. Lai gan nav garantēts, ka tiks piesaistīts vairāk potenciālo pircēju, tā ir ērta funkcija.
MailMunch ekrānuzņēmums - veidlapas lauki

Vienkāršs veidlapu redaktors ar iebūvētu palīdzību

MailMunch veidlapu veidotājs ir lieliski piemērots iesācējiem, jo ​​tam ir intuitīvs septiņu soļu process. Pirmās veidlapas izveidošana, konfigurēšana un publicēšana prasa tikai dažas minūtes.

Soli pa solim veidojiet formu

MailMunch sadalās formas veidošanā par nedrošiem soļiem. Lielākā daļa iestatījumu ir pārslēdzēji, nolaižamās opcijas un tekstlodziņi. Tas padara to par vienu no vienkāršākajiem pieejamo formu veidotājiem.

Lietotnes automātiskai formu parādīšanai

Lai pēc iespējas vienkāršāk pievienotu veidlapas savai vietnei, MailMunch ir spraudņi vai lietotnes, kas darbojas ar populārākajām vietņu veidošanas platformām – WordPress, Shopify un Weebly. Kad jūs izvēlaties savu platformu, MailMunch sniedz detalizētas instrukcijas spraudņa / lietotnes instalēšanai un izmantošanai, lai veidotu, rediģētu un parādītu veidlapas.

Ja jūs neizmantojat kādu no šīm platformām, joprojām varat izmantot MailMunch, taču jums būs jākopē un jāielīmē katras veidlapas ģenerētais HTML iegulšanas kods.

Velciet un nometiet redaktoru

Tāpat kā vairums tiešsaistes veidlapu veidotāju, MailMunch izmanto intuitīvu vilkšanas un nomešanas redaktoru, kas ļauj viegli pārkārtot veidlapu laukus. Jūsu veiktās izmaiņas uzreiz tiek parādītas priekšskatījuma panelī labajā pusē – un jūs varat arī pārslēgties starp mobilo un darbvirsmas skatu..

Veidlapas izveide, izmantojot MailMunch, ir tik vienkārša, ka to varēja izdarīt mans 8 gadus vecais brāļadēls – un viņam šajā procesā bija ļoti jautri! Un, ja jūs iestrēdzat, vienmēr varat noklikšķināt uz zilās palīdzības pogas ekrāna apakšējā labajā stūrī.

Ja redaktora augšējā labajā stūrī noklikšķināsit uz veidlapas iestatījumu pogas, redzēsit, cik patiesībā celtnieks ir atbrīvots. Burtiski ir tikai trīs iestatījumi – veidlapas nosaukums, tā statuss un saraksts, kuram vēlaties pievienot abonentus.

MailMunch ekrānuzņēmums - veidlapas iestatījumi
Palīdzības saņemšana saistībā ar MailMunch ir vienkārša. Ir palīdzība & Galvenās vietnes atbalsta sadaļa, kurā iekļauts darba sākšanas ceļvedis, FAQ un poga atbalsta pieprasījuma iesniegšanai. Varat arī piekļūt MailMunch kopienas forumam – bet tas pašlaik ir paredzēts tikai funkciju pieprasījumiem (un tas ir arī pilns ar surogātpastu komentāriem)..

MailMunch ekrānuzņēmums - atbalsta centrs

Vietnē nav norādīts atbalsta pieejamība, kā arī vidējais reakcijas laiks. Biļetes iesniegšana ir vienīgais veids, kā sazināties ar atbalsta komandu – nav tiešraides tērzēšanas vai tālruņa numura. Ja izvēlaties aģentūras plānu, iesniedzot atbalsta pieprasījumu, jums tiks piešķirta prioritāte.

Poga Palīdzība redaktorā atver atbalsta lapas mini versiju un ietver saiti atbalsta pieprasījuma nosūtīšanai, izmantojot Zendesk. Jūs varat lūgt atbalstu, izmantojot bezmaksas plānu, taču faktiskas atbildes saņemšana nav garantēta. Es iesniedzu atbalsta pieprasījumu un vēl nedēļu vēlāk par to nebiju dzirdējis. Tajā brīdī jūs pat atceraties problēmu?

Pastāv zināšanu bāze bieži uzdotajiem jautājumiem, taču Es atklāju, ka tas ir neticami pamataprieks un kopumā tam nav daudz palīdzības.
MailMunch ir saprātīgas cenas, izmantojot mēneša un gada cenu iespējas. Papildus bezmaksas plānam ir arī trīs apmaksāti plāni – sudrabs, zelts un aģentūra. Apmaksāti plāni piedāvā vairāk iespēju nekā bezmaksas plāns, un aģentūras plāns ļauj jums izmantot MailMunch neierobežotās vietnēs.

Ja nopietni domājat izmantot MailMunch potenciālo klientu piesaistīšanai un sava biznesa izaugsmei, jums būs jājaunina uz apmaksātu plānu. Sudraba plāns noņem MailMunch zīmolu un sniedz jums analīzi, bet Lai izmantotu augstākās klases motīvus (kas daudz vairāk rada potenciālos pirkumus), jums ir nepieciešams vai lielāks Zelta plāns.

Zelta plāns nav daudz dārgāks par sudraba plānu, taču tas piedāvā daudz vairāk iespēju – tostarp pielāgotu CSS, modernu analītiku un A / B testēšanu. Jūs, protams, varētu parakstīties uz Zelta plānu un izmantot 60 dienu naudas atmaksas periodu, lai iegūtu potenciālos pirkumus pirms atcelšanas. Tas nav slikts veids, kā pārbaudīt veidlapu veidotāju!

Kā MailMunch atbilst konkursam??

MailMunch ir vienkārši lietojams veidlapu veidotājs, kuru varat izveidot un palaist savā vietnē dažu minūšu laikā. Tas ir lieliski piemērots uznirstošo veidlapu, ritināšanas lodziņu, augšējo joslu / sānjoslu un iegulto veidlapu izveidošanai, taču tā kā šaurā uzmanība tiek pievērsta saraksta veidošanai, tas nozīmē, ka tai trūkst modernāku funkciju, piemēram, nosacītās loģikas un sarežģītu formu lauki.

Bezmaksas plāns ir pārāk ierobežots, lai tas būtu patiešām noderīgs – un, lai izmantotu premium veidnes, jums ir jājaunina uz zelta plānu. Ja jūs meklējat tikai veidlapas saraksta veidošanai, tad MailMunch ir piemērota iespēja – bet, ja vēlaties, lai veidlapas varētu darīt vairāk, jums jāmeklē citur. Ja vēlaties uzzināt par manu iecienīto alternatīvu, nepalaidiet garām manu padziļināts Ninja Forms pārskats.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector