Lielu veidlapu pārskats 2020: vai tas ir pārāk sarežģīts?

Formidable Forms ekrānuzņēmums - mājaslapa


Nākamā līmeņa veidotāju veidotājs, bet negaidiet to visu bez maksas

Formidable Forms ir WordPress spraudnis, kas ir lieliski noderīgs, ja esat uzņēmuma īpašnieks, jo tas piedāvā virkni novatorisku veidņu, piemēram, hipotēku kalkulatorus un automašīnu norēķinu kalkulatorus. Neskatoties uz uzlabotajām funkcijām, to ir vienkārši lietot un tas ir nevainojami integrējams jūsu WordPress vietnē.

Varat bez maksas lejupielādēt un instalēt Formidable Forms, taču tās labākās funkcijas un veidnes ir pieejamas tikai jaunināšanas gadījumā uz vienu no trim apmaksātajiem plāniem (kopīgi pazīstams kā Pro). Tās plašais papildinājumu klāsts, piemēram, daudzvalodu papildinājums, lai tulkotu veidlapas vairāk nekā 60 valodās, ir pieejams arī tikai tad, ja esat Pro lietotājs. Bez spraudņa ir atļauts izmantot tikai veidlapas tikai angļu valodā.

Vairāk nekā 200 000 cilvēku aktīvi izmanto veidlapas, bet vai jums vajadzētu tām pievienoties? Lasiet tālāk, lai uzzinātu, vai veidlapas veidlapas atbilst jūsu īpašajām vajadzībām, vai arī labāk būtu sazināties ar vienkāršāku veidlapu veidotāju, piemēram, Kognito formas vai NinjaForms.
Formidable Forms ekrānuzņēmums - veidlapu veidnes

25+ veidnes, kuru mērķis ir uz uzņēmumiem balstīti pakalpojumi

Formidable Forms piedāvā vairāk nekā 25 profesionāli izstrādātas, uz mobilajām ierīcēm reaģējošas veidnes, tostarp hipotēkas pieteikums, aizdevuma pieteikums, ceļojuma rezervēšana un automašīnas samaksas kalkulatora veidlapas. Jūs varat viegli pielāgot veidnes, pievienojot, noņemot vai pārvietojot veidlapu laukus un pielāgojot fontus, krāsas un apmales.

Tomēr, ja izvēlaties bezmaksas plānu ar Formidable Forms, jums ir jāaprobežojas tikai ar divām veidņu veidnēm – veidlapa Sazinieties ar mums (kuru automātiski ģenerē, instalējot spraudni) un tukša veidlapa, kuru varat pielāgot ar saviem veidlapas laukiem.
Lielu formu ekrānuzņēmums - funkcijas

Papildfunkcijas, bet vai tās varētu būt pārāk uzlabotas??

Formidable Forms apgalvo, ka tām ir visattīstītākās visu WordPress spraudņu formas iespējas, un tā funkciju saraksts noteikti ir plašs. Lielākā daļa no šīm funkcijām ir pieejamas tikai jaunināšanas laikā, tāpēc tiešām ir jautājums, vai šīs funkcijas jums ir noderīgas.

Funkcijas ietver:

  • Atkārtotāju lauki (lai apmeklētāji, aizpildot veidlapas, varētu pievienot jaunas lauku kopas)
  • Vairāku lapu formas ar progresa joslu (ideāli piemērotas garākām formām, piemēram, pieteikuma veidlapām)
  • Veidlapu plānošana
  • Saglabājiet un turpiniet reģistrētiem lietotājiem
  • Diagrammas un diagrammas izveidošana no formu rezultātiem, kurus var parādīt jūsu vietnē
  • Pilnībā pieejamas formas, kas atbilst A11Y piekļuves atbilstības noteikumiem

Izmantojot apmaksātos plānus, veidojamo veidlapu skaitam nav ierobežojumu.

Spēcīgi aprēķināti lauki

Ja jums ir e-komercijas vietne, piedāvājat cenu salīdzinājumus vai regulāri sniedzat cenas klientiem, jūs novērtēsit spēcīgus formidable Forms aprēķināšanas rīkus.. Ir neticami viegli izveidot kalkulatūras veidlapas, kas uzreiz var automātiski radīt cenas, atlaides un salīdzinājumus. Klientiem vienkārši ir jāsniedz vajadzīgā informācija, un viņi uzreiz tiek iepazīstināti ar rezultātiem – bez jums nekas nav jādara.

Viedās veidlapas ar nosacīto loģiku

Formidable Forms piedāvā viedu formu funkciju maksas plānos, kas reklāmguvumu palielināšanai izmanto nosacītu loģiku. Nosacīta loģika nozīmē, ka apmeklētāji redz viņiem aktuālos jautājumus tikai tad, kad viņi ir sākuši aizpildīt pamatinformāciju. Tas ir patiešām viegli konfigurējams, tāpēc veidlapās varat izmantot nosacītu loģiku, pat ja esat pilnīgi iesācējs.

Papildinājumi

Lielu formu ekrānuzņēmums - pievienojumprogrammas

Formidable Forms piedāvā līdz 18 papildinājumiem, tostarp daudzvalodu rīkus, adresātu saraksta rīkus un maksājumu apstrādes iespējas. Pieejamais skaits ir atkarīgs no jūsu izvēlētā plāna, un pilnie 18 ir pieejami tikai Elites plānā.

Jums ir arī iespēja izmantot Zapier Elite plānā, kas ļauj izveidot automatizācijas integrāciju starp jūsu veidlapām un citām lietotnēm – piemēram, izveidot jaunu klienta ierakstu HubSpot CRM, kad tiek iesniegta jauna veidlapa.
Lielu formu ekrānuzņēmums - lietošanas vienkāršības funkcijas

Vienkārša saskarne padara ēku kompleksu veidlapas vieglas

Ņemot vērā daudzo uzlaboto funkciju, ko piedāvā Foridable Forms, skaitu, ir pārsteidzoši, cik vienkārši to izmantot. Pat ja jūs nekad iepriekš neesat izveidojis tiešsaistes veidlapu, jums nebūs nekādu problēmu ar darba sākšanu.

Velciet un nometiet redaktoru

Formidable Forms ekrānuzņēmums - veidlapu redaktors

Spraudnis izmanto intuitīvu vilkšanas un nomešanas redaktoru, kas liek jūsu veidlapām pielāgot formas laukus velkot vietā un rediģēt etiķetes, opcijas un citus iestatījumus, vienkārši noklikšķinot uz veidlapas lauka. Visi veidlapu lauki atrodas vienā parocīgā panelī, lai gan brīvajā plānā lauki ir ierobežoti.

Formidable Forms ekrānuzņēmums - veidlapas lauki

Vienkārši stila iestatījumi

Formidable Forms ekrānuzņēmums - stila iestatījumi

Tā vietā, lai piedāvātu stila pielāgošanas iespējas veidlapu redaktorā, Formidable Forms ļauj rediģēt visu vietnes veidlapu stilu, izmantojot spraudņa iestatījumus.. Veidlapu laukiem, pogām, tekstam un citam var mainīt krāsas, fontus, izmērus, fonu un apmales.

Turklāt tūlītēja priekšskatījuma panelis ekrāna labajā pusē ļauj precīzi redzēt, kā izskatīsies veidlapas. Kad esat saglabājis opcijas, stils tiek automātiski piemērots esošajām un jaunajām formām.

Automātiskas darbības

Formidable Forms ekrānuzņēmums - paziņojumu iestatījumi

Ja vēlaties iestatīt automātiskas veidlapu darbības, piemēram, pievienot personu informāciju adresātu sarakstiem vai CRM (klientu attiecību pārvaldības) programmatūrai, varat to izdarīt ar pāris klikšķiem veidlapas iestatījumu cilnē. No paneļa atlasiet darbību, ievadiet nepieciešamo informāciju, un Foridable Forms par to parūpēsies. Arī darbību panelis ir lietotājam draudzīgs.

Formidable Forms vienkāršība darbojas labi, ja esat iesācējs, bet ir arī sarežģītāki iestatījumi, kuriem varat viegli piekļūt, ja esat pieredzējis kodēšanu. Piemēram, veidlapu iestatījumu panelī varat piekļūt savu formu HTML un pielāgot to.

Atšķirībā no dažiem veidlapu veidotājiem, Formidable Forms nav nekādu iebūvētu ceļvedi, kā to izmantot, kā arī nav instrumentu padomu. Apkārt redaktoram un iestatījumu panelim ir redzami “Pro padomi”, taču, lai arī tie ir noderīgi, jūs drīz saprotat, ka šīs patiešām ir tikai saites, kas jūs aizved uz jaunināšanas lapu, ja atrodaties brīvajā plānā.!
Formidable Forms piedāvā tikai biļešu atbalstu, un tas nav paredzēts visu diennakti (nav pieejama tiešraides tērzēšana vai atbalsts pa tālruni). Atbalsts ir pieejams bezmaksas plānā – tas ir bonuss, jo daudzi spraudņi piedāvā atbalstu tikai apmaksātiem plāna lietotājiem.

Atkarībā no jūsu plāna ir dažādi atbalsta līmeņi, taču atbildes laiks darba laikā (no pirmdienas līdz piektdienai) faktiski ir diezgan labs. Pat standarta atbalsta mērķis ir sniegt jums atbildi 12 stundu laikā.

Pārbaudot bezmaksas spraudņa atbalstu, es biju pārsteigts, ka 10 stundu laikā saņēmu atbildi – lai gan tas acīmredzot ir atkarīgs no tā, kad iesniedzat atbalsta biļeti (jo atbalsts ir pieejams tikai zemāk uzskaitītajās stundās:

Lielu formu ekrānuzņēmums - atbalsta darba laiks
Formidable Forms ir trīs Pro plāni – Basic, Business un Elite -, par kuriem maksā katru gadu. Maksāt var, izmantojot visas galvenās kredītkartes vai izmantojot PayPal – un jaunināšana ir vienkārša, vienkārši noklikšķiniet uz sarkanās pogas Jaunināt uz Pro spraudnī Formidable Forms un atlasiet savu Pro plānu.

Pamata plāns ietver izmantošanu vienā vietnē un piedāvā tikai četrus papildinājumus. Dažas uzlabotas formas funkcijas, piemēram, paraksti un lietotāju reģistrācija, pamatplānā nav pieejamas, un dažas automatizācijas funkcijas ir ierobežotas ar biznesa vai elites plāniem (kas ir ievērojami dārgāk!).

Visiem apmaksātajiem plāniem ir 14 dienu bezriska naudas atdošanas garantija – un jums pat nav jāpaskaidro, kāpēc vēlaties atmaksu. Divas nedēļas ir diezgan labs laika periods, lai izmēģinātu dažas funkcijas un papildinājumus, lai redzētu, vai tie ir jūsu biznesa vērts.

Formidable Forms bezmaksas versija ir ievērojami mazāk iespaidīga nekā maksas versija. Lai gan jūs varat izveidot neierobežotas formas, jūs varat izmantot tikai kontakta veidlapas veidni un tukšu veidlapu, un veidlapu lauki ir arī ierobežoti ar pamatiem. Ja vēlaties tikai sazināties ar veidlapu savai vietnei, tad bezmaksas versija darbotos lieliski – bet, ja vēlaties pilnībā izmantot veidlapas, pilnībā izmantojot tās iespējas, jums būs jāizvēlas abonēšanas plāns.

Kā veidlapas veidlapas atbilst konkursam??

Formable Forms ir daudz ko piedāvāt, ja jūs meklējat veidlapu veidotāju, kas būtu spējīgs veikt sarežģītākus aprēķinus un funkcijas. Tas ir īpaši paredzēts cilvēkiem, kuriem ir jāveido cenas vai jāpiedāvā kalkulatori, lai ģenerētu maksājumu plāna aprēķinus – ja tas ir tas, ko jūs darāt, tad lieliska izvēle ir veidlapas.

Ja tomēr jūs meklējat kaut ko tādu, kā attīstīt savu biznesu, izmantojot mārketingu, nevis sniedzot klientu piedāvājumus, tad sarežģītās veidlapu uzlabotās funkcijas jūs īpaši neinteresēs, tāpēc labāk izvēlēties citu WordPress veidlapu veidotāju CaptainForm vai Gator veidlapas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector