JotForm pārskats 2020: vai tas darbojas līdz hipe?

Vienkāršs, komplektācijā iekļauts veidlapu veidotājs, kas nepieviļ

JotForm pārskats - mājas lapas ekrānuzņēmums


JotForm ir viens no visizplatītākajiem veidotājiem, taču atšķirībā no dažiem konkurentiem, tas ir sekojis jaunākajiem veidlapu veidošanas funkciju, piemēram, veidlapu logrīku, maksājumu integrācijas un pat HIPAA atbilstības uzlabojumiem. Tajā pašā laikā tai ir izdevies saglabāt interfeisu vienkāršu un iesācējiem draudzīgu.

JotForm ir gan bezmaksas, gan maksas plāni, un tā atbalsta vairākas valodas, ieskaitot franču, itāļu, vācu, ķīniešu, dāņu un poļu valodu. Jūs varat reģistrēties, neiesniedzot kredītkartes datus, un jūs pat varat saņemt maksājumus bez maksas.

Tas viss līdz šim izklausās lieliski, taču ir arī daži trūkumi. Apmaksāti plāni var būt dārgi, un, ja vēlaties neierobežotas veidlapas, jums būs jājaunina uz visdārgāko plānu. Bet tas, ko jūs patiešām vēlaties uzzināt, ir tas, vai JotForm ir piemērots tieši jūsu īpašajām vajadzībām. Noskaidrosim.

Mēs faktiski intervējām izpilddirektoru Jotform un šeit ir tas, ko mēs uzzinājām.

Plaša vairāk nekā 10 000 bezmaksas veidņu atlase

JotForm ekrānuzņēmums - veidlapu veidnes

Neviens cits tiešsaistes veidlapu veidotājs nepiedāvā tik daudz veidņu – un tie visi ir pieejami bez maksas un apmaksātiem plāniem. Visas veidlapas pilnībā reaģē uz mobilajām ierīcēm – faktiski JotForm izmanto pirmo mobilo tehnoloģiju, tāpēc ne tikai veidlapas izskatās lieliski visu veidu ierīcēs, veidlapas var izveidot un rediģēt arī viedtālrunī un planšetdatorā.

Visas JotForm veidnes ir viegli pielāgojamas – varat pievienot / noņemt un pārkārtot formas laukus un izmantot veidlapu noformējumu, lai mainītu krāsu shēmu, stilus, motīvus un izkārtojumu. Ir desmitiem bezmaksas motīvu, kurus varat izmantot savām veidlapām (kā arī motīvi, kurus varat iegādāties par vienreizēju samaksu)..

JotForm ekrānuzņēmums - veidlapu noformētājs

JotForm veidnes ir sakārtotas kategorijās, ieskaitot pasūtījumu veidlapas, maksājumus, atsauksmes, izglītību, reklamēšanu, anketas un uzņēmuma reģistrāciju. Jūs varat arī izvēlēties skatīt veidnes pēc nozares, nevis pēc kategorijas.

Ir arī meklēšanas funkcija, taču tā nav tik noderīga, kā izklausās – Es mēģināju meklēt “izvēles” veidlapas, un man tika uzrādīti 1 905 rezultāti (tikai trīs no tiem es aprakstītu kā izvēles veidlapas).
jotform-funkcijasJotForm ekrānuzņēmums - veidlapu logrīki

JotForm nodrošina jums nepieciešamās funkcijas – un vēl citas!

JotForm nav īsu funkciju klāsta – patiesībā, ja kas tāds ir, ir vairāk funkciju, nekā vidusmēra lietotājam būtu nepieciešams. Dažas no JotForm galvenajām funkcijām ir šādas:

 • Visdažādākie formas lauki – iekļaujot personiskās informācijas laukus, atbilžu variantus, failu augšupielādi, CAPTCHA, ievades tabulu, zvaigžņu vērtējumu, datuma atlasītāju un daudz ko citu
 • Maksājuma formas – pat par bezmaksas plānu (desmit maksājumi mēnesī par bezmaksas plānu)
 • Divu veidu formas – “Klasika” un “Karte” (kurā katrs jautājums ir uzrādīts kā atsevišķa lapa ar navigācijas taustiņiem ar nākamo un atpakaļ)
 • Neierobežots formas lauks – ieskaitot brīvajā plānā
 • Veidlapu logrīki – simtiem, no kuriem izvēlēties, ieskaitot e-parakstus, pakalpojumu sniegšanas noteikumus, attēlu slīdni, datu režģi, PDF iegultu, pogu kontrolsarakstu un daudz ko citu.

Tomēr JotForm ir daži lietošanas ierobežojumi. Pat apmaksātos plānos tas stingri ierobežo ikmēneša veidlapu iesniegumu skaitu, ko varat saņemt, un veidlapu skaitu, ko varat izveidot.

Piemēram, Bronzas plānā (lētākais apmaksāts plāns) jūs iesniedzat tikai 1000 iesniegumus mēnesī, maksimāli 25 veidlapas un 100 maksājuma veidlapu iesniegumus..

Mobilās veidlapas

JotForm ekrānuzņēmums - mobilās veidlapas

Nesen JotForm sāka koncentrēties uz Google vadlīnijām “vispirms mobilajām ierīcēm”, atklājot mobilo lietotni. Tā ir bezmaksas lejupielādējama lietotne, kas tiek integrēta ar jūsu JotForm kontu un ir pieejama gan Apple, gan Android ierīcēm. Lietotnē ir pieejamas visas JotForm tīmekļa versijas iespējas.

JotForm mobilās lietotnes ekrānuzņēmums

Drošas un HIPAA saderīgas formas

JotForm ekrānuzņēmums - HIPAA saderīgas formas

Ja jūs strādājat nozarē, kas ir stingri reglamentēta ar datu privātumu, piemēram, veselības aprūpe, vai ja jūsu uzņēmumam ir klienti Eiropas Savienībā, jūs novērtēsit JotForm drošo formu funkciju. JotForm izmanto visaugstāko drošības līmeni, lai nodrošinātu, ka dati ir privāti un droši. Tas piedāvā:

 • PCI atbilstība – JotForm atbilst PCI DSS pakalpojumu sniedzēja 1. līmeņa statusam (augstākais iespējamais drošības līmenis finanšu datu privātumam).
 • GDPR atbilstība – JotForm atbilst ES Vispārējās datu aizsardzības regulas prasībām.
 • HIPAA atbilstība – veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem, kas vāc pacienta datus, JotForm piedāvā HIPAA atbilstības funkcijas (pieejamas tikai sudraba vai zelta plānos).

Lietotnes un integrācija

JotForm ekrānuzņēmums - veidlapu lietotnes

JotForm ir savietojams ar 80 lietotņu integrāciju (ieskaitot PayPal, Slack, Google kalendāru, Mailchimp un citas). Tas darbojas arī ar tādiem populāriem CRM (klientu attiecību pārvaldības) rīkiem kā Salesforce un HubSpot. Ja izmantojat WordPress, ir spraudņi, kas nodrošina vienkāršu JotForm un jūsu vietnes integrāciju.

Intuitīvs un lieliski iesācējiem

JotForm ekrānuzņēmums - veidlapu izkārtojumi

JotForm ir viens no vienkāršākajiem veidotājiem, ar kuru esmu saskāries. Tās saskarne ir labi izstrādāta, veidlapu lauku pārkārtošanai tiek izmantots vienkāršs vilkšanas un nomešanas redaktors, un iestatījumi tiek kārtīgi parādīti sānu joslā labajā pusē. Iestatījumu maiņa un teksta pievienošana laukiem ir noklikšķināšanas un ierakstīšanas jautājums.

JotForm ekrānuzņēmums - iestatījumu sānjosla

Veidlapas priekšskatījuma slīdnis

Jotform ekrānuzņēmums - priekšskatījuma slīdnis

Kad rediģējat savu veidlapu, varat pārslēgt veidlapas priekšskatījuma slīdni, lai pārbaudītu, kā veidlapa izskatīsies, kad tā tiks aizpildīta. Vēlreiz pārslēdziet slīdni, lai atgrieztos redaktora skatā.

Formas elementu sānjosla

JotForm ekrānuzņēmums - formas elementu pievienošana

Ja jums jāpievieno jauni veidlapas elementi, piemēram, veidlapas lauki, maksājuma iespējas un logrīki, vienkārši noklikšķiniet uz ikonas Pievienot veidlapas elementus.. Sānu josla Formas elementi parādās pa kreisi, ļaujot veidlapai viegli pievienot jaunus laukus vai logrīkus.

Uzziniet vairāk saites

JotForm ekrānuzņēmums -

Kad rediģējat veidlapas lauka iestatījumus, palīdzības centrā atradīsit noderīgas saites (zilā krāsā) uz rakstiem. Saites atveras atsevišķā cilnē, lai jūs varētu uzzināt par funkciju, neizejot no veidlapas.

Veidlapas veidošana ar JotForm

Neatkarīgi no tā, vai izmantojat veidni vai izveidojat tukšu veidlapu, visas nepieciešamās JotForm opcijas tiek atvērtas sānjoslās, ar kurām ir viegli orientēties. Ja jūs nekad iepriekš neesat veidojis veidlapu, JotForm intuitīvo veidlapu veidotāju saskarni ir ļoti viegli iemācīties – un pieejamie palīdzības ceļveži palīdzēs jums visu procesu.

Kad esat izveidojis veidlapu un pielāgojis iestatījumus, arī veidlapas kopīgošana ir patiešām vienkārša. Jums ir šādas akciju opcijas:

 • Tiešā saite
 • Sociālajos medijos tiek kopīgotas saites un QR kods
 • Iegulšana, izmantojot JavaScript, avota kodu, iFrame kodu, uznirstošo kodu, gaismas kastes kodu vai atsauksmes pogas kodu
 • E-pasts
 • Aizpildāma PDF forma
 • Trešo pušu platformas – tostarp WordPress, Joomla, Weebly, Wix, Magento, Shopify, Squarespace, GoDaddy un Duda

jotform-support-blogJotForm atbalsts ir pieejams visu diennakti, izmantojot vienkāršu veidlapu Sazinieties ar mums, kas arī ļauj augšupielādēt veidlapas ekrānuzņēmumu (lai gan tas nav obligāti), lai ātrāk atrisinātu problēmu. Tomēr netiek nodrošināta tiešraides tērzēšana vai atbalsts pa tālruni.

Daudzi veidotāji veidos prioritāti maksas abonentiem, piedāvājot atbalstu, taču šķiet, ka JotForm ir atšķirīgs. Es iesniedzu atbalsta pieprasījumu plkst. 18.52 un saņēmu atbildi plkst.8.39 – un es izmantoju tikai bezmaksas plānu. Divu stundu laikā saņemt atbildi ir diezgan labi – un atbildē bija pat ekrānuzņēmums, lai palīdzētu atrisināt man radušos problēmu.

JotForm atbalsta ekrānuzņēmums

Daudz bez maksas, saprātīga jaunināšana

JotForm papildus bezmaksas plānam ir trīs apmaksātu plānu iespējas, un jūs varat norēķināties, izmantojot PayPal un galvenās kredītkartes. Arī visiem plāniem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Tikai Zelta plānam ir neierobežota formāta un maksājuma formas iesniegšana. Visi plāni (ieskaitot bezmaksas) ļauj uzaicināt citus sadarboties ar jūsu veidlapām, nevis izveidot vairākus lietotāju plānus.

Neizvairās no fakta, ka JotForm ir dārgāks nekā citi veidlapu veidotāji – piemēram, Cognito Forms – īpaši, ja ņem vērā veidlapu skaita un iesniegto dokumentu skaita ierobežojumus. Tomēr JotForm iekļauj daudz vairāk funkciju – piemēram, desmitiem maksājumu apstrādes iespēju, veidlapu logrīki un integrācijas.

JotForm bezmaksas plāns ir salīdzinoši ierobežots – vismaz dažos veidos. Mēnesī var saņemt tikai 100 veidlapu iesniegumus, jūs varat izveidot tikai piecas veidlapas, un jūsu mēneša veidlapu skatījumi (cik reizes apmeklētāji redz jūsu veidlapu) ir ierobežoti līdz 1000. Tomēr jūs varat saņemt maksājumus par bezmaksas plānu (maksimums desmit mēnesī) un izmantot logrīkus un lietotņu integrācijas.

Kā JotForm atbilst sacensībām?

JotForm ir viens no vienkāršākajiem veidlapu veidotājiem, taču tas ir arī papildināts ar uzlabotajām funkcijām, piemēram, lietotņu integrāciju un logrīkiem, tāpēc ir ideāli, vai esat iesācējs vai eksperts formu veidošanā.

Milzīgais veidņu, logrīku un integrāciju klāsts ir iespaidīgs, un vienīgie JotForm negatīvie ir formas un iesniegumu skaita ierobežojumi un salīdzinoši augstās maksas apmaksātu plānu cenas.. Mobilā lietotne veidlapu izveidošanai ir lieliska funkcija, kas JotForm patiešām izceļas no citiem veidlapu veidotājiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector