Gator Forms Review 2020: Vai ir pat vērts mēģināt?

Pamata WordPress veidlapu veidotājs ar daudziem ierobežojumiem

Gator Forms ekrānuzņēmums - mājas lapa


Pamata WordPress veidlapu veidotājs ar daudziem ierobežojumiem

Ar apmēram 4000 aktīvu lietotāju, Gator Forms piedāvā bezmaksas veidlapu veidošanas rīkus ar vairāk funkcijām, kas pieejamas, ja jaunināt uz Gator Forms Pro.

Tiešsaistes veidlapas izveide WordPress ir vienkārša, izmantojot Gator Forms. Tomēr, tas nav formu veidotāju pievilcīgākais, un tā funkcijas patiešām ir diezgan pamata, atšķirībā Ninja veidlapas, kas nodrošina uzlabotas funkcijas, vairāk veidņu un lielisku integrāciju (un ne tikai to, bet tas ir arī bez maksas).

Vai savai WordPress vietnei vajadzētu izvēlēties Gator Forms? Lasiet, lai uzzinātu, ko piedāvā Gator Forms un vai tas varētu apmierināt jūsu vajadzības.

Pārliecinoša veidnes izvēle – un tikai VIENA bezmaksas veidne

Gator Forms ekrānuzņēmums - bezmaksas kontaktformas veidne

Gator Forms piedāvā nelielu formu veidņu izvēli – no kurām izvēlēties tikai desmit veidņu veidus. Ja veidlapai Kontaktpersona vēlaties izmantot kādu citu veidni, izņemot jauninājumu, jums ir jājaunina uz Pro plānu. Bet hey, varbūt tas ir viss, kas jums nepieciešams.

Visas Gator Forms veidnes reaģē uz mobilajām ierīcēm, un tās var pielāgot, izmantojot vilkšanas un nomešanas redaktoru – tas ļauj ērti pārkārtot veidlapas lauku secību un pievienot papildu laukus. Pro plānos varat arī savām formām izmantot pielāgojamas tēmas, lai mainītu fontus un fonu. Un jā, jūs uzminējāt – bezmaksas versijā netiek piedāvātas nevienas tēmas.

Jūs varat saglabāt veidlapas, kas izveidotas, izmantojot Pro veidni bezmaksas versijā, jūs vienkārši nevarēsit tās parādīt savā vietnē. Veids sakauj mērķi! Pat Pro veidnes ir ierobežotas – jūs varat izvēlēties tikšanās veidus, pieteikumus, atzvanīšanas veidus, kontakta veidlapu ar karti, atsauksmes, viesnīcu rezervāciju un veidlapas ar vairākiem laukiem.

Gator Forms veidņu izvēle nav tā labākā. Godīgi sakot, ir arī citi WordPress veidlapu veidotāji, kas jums sniedz tik daudz vairāk – piemēram, Kognito formas ir milzīgs veidņu klāsts visu veidu uzņēmumiem.

Vienkārši rīki vienkāršām veidlapām

Gator Forms ekrānuzņēmums - funkcijas

Tā kā Gator Forms ir diezgan veidots veidlapu veidotājs, tajā nav daudz funkciju. Tā vietā tas dod jums to, kas jums nepieciešams, lai izveidotu tiešas kontaktu un ar uzņēmējdarbību saistītas formas savai WordPress vietnei. Ja izvēlaties Pro plānu, jūs saņemat papildu funkcijas, piemēram, papildu laukus, motīvus un failu augšupielādi, taču neviena no šīm papildu funkcijām nav īpaši iespaidīga.

Tomēr dažas no Gator Forms funkcijām ir vērts aplūkot tuvāk:

Bootstrap bibliotēka pilnīgam mobilā atbalsta nodrošinājumam

Mūsdienās mobilajās ierīcēs tiek darīts tik daudz pārlūkošanas, ka jums ir nepieciešams, lai jūsu veidlapas izskatās lieliski visos formātos. Gator Forms izmanto Bootstrap bibliotēku, lai nodrošinātu, ka jūsu veidlapas parādīsies labi neatkarīgi no tā, kura ierīce tiek izmantota to apskatīšanai.

Bootstrap iestatījumus var pielāgot redaktora cilnē Advanced. Sākotnējā Bootstrap versija ir v.2.2, tomēr tā ir vecā versija, kas vairs netiek oficiāli atbalstīta. Izvēlieties 3.x versiju, lai iegūtu pilnīgu atbalstu mobilajam telefonam.

Gator Forms ekrānuzņēmums - sāknēšanas versijas

Neierobežotas formas un lauki

Atšķirībā no dažiem WordPress veidlapu veidotājiem (piemēram, Kognito formas), Gator Forms ļauj izveidot tik daudz veidlapu, cik vēlaties – pat ar bezmaksas versiju. Veidlapas lauku skaits, kurus varat izmantot, nav ierobežots. Tomēr bezmaksas plānā ir tikai piecas lauka iespējas: teksta ievade, daudzrindu teksta apgabala ievade, e-pasts, vārds un poga Sūtīt.

Pro plāns piedāvā 22 veidlapu laukus, ieskaitot tālruni, tēmu, paroli, kalendāru, atlasīto sarakstu, vairākus atlasītos sarakstus, radio grupu, izvēles rūtiņu grupu, vienu izvēles rūtiņu, piekrītu noteikumiem & Nosūtīt nosacījumus, nosūtīt sev kopiju, pielāgotu tekstu / HTML, galvenes, augšupielādēt, captcha, biļetenu un adresātu sarakstu.

Aizsardzība pret surogātpastu bez CAPTCHA

Neatkarīgi no tā, vai izmantojat Gator Forms bezmaksas vai Pro versiju, varat paļauties uz iebūvēto aizsardzību pret surogātpastu, kurai nav nepieciešams CAPTCHA lauks..

Iesācējiem draudzīgs redaktors atvieglo formu veidošanu

Gator Forms ekrānuzņēmums - informācijas panelis

Iesācējiem draudzīgs redaktors atvieglo formu veidošanu

Gator Forms ir smieklīgi viegli lietojams, pat ja jūs nekad iepriekš neesat izmantojis WordPress veidlapu veidotāju. Tas izmanto redaktoru ar cilni, kas ļauj vienkārši mainīt iestatījumus, pielāgot veidlapas atrašanās vietu, pārkārtot un pievienot veidlapas laukus un izpētīt dažus sarežģītākus iestatījumus (kurus vajadzētu izmantot tikai tad, ja zināt, ko darāt!).

Velciet un nometiet veidotāju

Gator Forms vilkšanas un nomešanas saskarne padara formas lauku sakārtošanu ļoti vienkāršu. Jaunus laukus var pievienot, velkot vajadzīgo lauku tukša vietturi lodziņā (kas izveidots, noklikšķinot uz ikonas +) vai virs lodziņa Pievienot rindas, kas kļūs dzeltens, lai norādītu, uz kurieni lauks iet.
Gator Forms ekrānuzņēmums - vilkšanas un nomešanas interfeiss

Četru pakāpju formas veidošana

Gator Forms ekrānuzņēmums - 4-Click iestatīšana

Veidlapas izveidošana Gator Forms ir četru soļu process – pieci, ja skaitāt, ka tiek nospiesta poga Izveidot jaunu veidlapu. Ar cilnēm cilnes veidotājā izveido sava veida soli pa solim procesu, kuru varat sekot jebkurā vēlamajā secībā.

Šīs ir četras darbības:

  1. Formas stāvokļa iestatīšana
  2. Veidlapas lauku izvēle un sakārtošana
  3. Motīva izvēle (ja jums ir Pro plāns)
  4. E-pasta iestatījumu konfigurēšana

Kad esat tos iestatījis, jūsu veidlapa ir gatava lietošanai.

Vienkārša pielāgošana

Gator Forms ekrānuzņēmums - motīvu pielāgotājs

Ja izvēlaties Pro plānu, varat izmantot standarta motīvu vai izveidot motīvu, lai tas atbilstu jūsu zīmolam, izmantojot motīvu pielāgošanas rīku. Izmantojot vienkāršas radiopogas, teksta laukus un krāsu izvēles rūtiņas, jūs varat pielāgot visu, sākot no veidlapas fona attēla līdz aktīvo formas lauku, pogu un saišu krāsām. Pielāgotāja lietošana ir vienkārša, viss tiek parādīts vienā lapā.

Gator Forms ir viens no vienkāršākajiem veidotāju veidotājiem, ko esmu izmantojis, un tas ir veidots, paturot prātā iesācējus. Atgriešanās pie pamatiem nozīmē, ka nav sarežģītu funkciju, kas jums jāiemācās lietot, un veidlapu var izveidot dažu minūšu laikā..

Veidlapu redaktors ir intuitīvs, taču nav neviena gida vai rīka padoma, kas jums palīdzētu iestrēgt. Tomēr jūs varat atsaukties uz palīdzības dokumentāciju, kas palīdzēs jums veikt pirmās tiešsaistes veidlapas izveidi.

Ja jūs zināt, kā izmantot WordPress, jums nebūs problēmu ar Gator Forms izmantošanu. Pat formas iestatīšana parādīšanai jūsu tīmekļa lapās ir vienkārša, jo jums pat nav jākopē un jāielīmē īss kods kontaktu lapā. Vienkārši redaktorā atlasiet Gator Forms satura bloku, lai jūsu vietnē parādītu veidlapas.

Ja jūs izmantojat bezmaksas plānu, vienīgais atbalsts, ko jūs iegūsit, ir sabiedrības forums (kur jūs drīkstat saņemt atbildi uz jautājumiem). Būtībā jūs esat viens pats. Pro lietotāji saņem atbalstu, izmantojot biļešu pārdošanas sistēmu, un atkarībā no izvēlētā plāna ir divi atbalsta līmeņi.

Personālajā plānā ir pieejams standarta atbalsts, un jūs varat piekļūt prioritārajam atbalstam biznesa un aģentūras plānos. Atšķirība starp diviem atbalsta līmeņiem nav skaidra – taču ir godīgi uzskatīt, ka prioritārais atbalsts nozīmē, ka uz jūsu jautājumiem atbildēs ātrāk. Nav tiešraides tērzēšanas vai tālruņa atbalsta.
Gator Forms Pro ir trīs cenu plāni – personīgais, biznesa un aģentūru, kas piemēroti attiecīgi vienai, piecām un neierobežotām vietnēm. Par saprātīgu cenu gada plāni dod jums piekļuvi Pro funkcijām, ieskaitot prioritāro atbalstu biznesa un aģentūras plāniem, lielāku skaitu lauku tipu, motīvu un failu augšupielādes opciju..

Izmantojot Pro plānus, jūs varat arī piekļūt nākamajiem atjauninājumiem, taču, godīgi sakot, Gator Forms netiek atjaunināts tik bieži (un vēl nav pārbaudīts ar jaunāko WordPress versiju)..

Bezmaksas plāns ir labs, ja vēlaties tikai pievienot pamata kontaktinformācijas veidlapu savai vietnei, taču lauki tiešām ir ļoti ierobežoti. Piemēram, nevar izmantot tālruņa numura formas lauku, neveicot jaunināšanu uz Pro plānu. Citi WordPress spraudņi, piemēram, Ninja veidlapas, iekļaujiet daudz vairāk viņu brīvajos plānos, nekā to dara Gator Forms.

Jaunināšana uz Pro plānu, izmantojot Gator Forms, ir vienkārša – iegādājieties no oficiālās Gator Forms vietnes, izmantojot spraudņa pogu, un spraudņa iestatījumos pievienojiet aktivizācijas kodu..

Kā Gator Forms atbilst sacensībām?

Gator Forms ļauj izveidot pamatformas savai WordPress vietnei, taču tai ir daudz ierobežojumu, un tā nedod jums veidnes un funkcijas, ko piedāvā citi veidlapu veidotāju spraudņi. Tas jums ir vispiemērotākais, ja vēlaties tikai kaut ko vienkāršu, lai izveidotu saziņas formu savā vietnē.

Pro plāni ar Gator Forms sniedz jums lielāku formu lauku diapazonu un atbalstu, izmantojot biļešu iegādi, taču ir arī citi spraudņi, kas piedāvā lielāku vērtību, tāpēc jaunināšana uz Pro plānu, izmantojot Gator Forms, nav tas, ko es ieteiktu. Ja tomēr vēlaties to pagūt, Gator Forms piedāvā 14 dienu naudas atdošanas garantiju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector