Formstack Review 2020: vai tas varētu būt piemērots jums?

Formstack ekrānuzņēmums - mājas lapa


Iespējīgs veidlapu veidotājs jūsu biznesam, taču ir ierobežojumi

Formstack ir intuitīvs, ērti lietojams veidlapu veidotājs. Ir daudz veidņu, no kurām izvēlēties, un tā atbalsta uzlabotas funkcijas, piemēram, saglabāšanu un atsākšanu, nosacītu loģiku un pat HIPAA atbilstību – taču, ja vien jums šīs funkcijas patiešām nav vajadzīgas, ir arī citi veidlapu veidotāji (piemēram, Kognito formas), kas ir lētāki un vieglāk lietojami.

Formstack atbalsta 36 valodas, ieskaitot arābu, ķīniešu, holandiešu, franču, vācu un krievu valodu, bet pati veidlapu veidošanas saskarne ir pieejama tikai angļu valodā.

Tomēr viens no lielākajiem negatīvajiem aspektiem Formstack ir tas, ka nav brīva plāna. Tomēr jūs varat izmantot 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija (nav nepieciešama kredītkarte).

Formstack izmanto lielie vārdi, piemēram, NBA un Business Insider. Vai tas varētu būt veidotājs jums? Lasiet, lai uzzinātu Formstack plusus un mīnusus – un manas ieteiktās alternatīvas.

Formstack ekrānuzņēmums - veidnes

Daudz veidņu, bet dažus ir grūti atrast

Formstack piedāvā vairāk nekā 300 veidnes kategorijās, ieskaitot izglītību, veselības aprūpi, svina ģenerēšanu un pārdošanu. Veidnes veidņu veidotājā ir viegli pielāgojamas – jūs varat pārkārtot, pievienot vai noņemt veidlapas laukus un mainīt formas noformējumu, piemērojot motīvu. Visas veidnes reaģē arī uz mobilajām ierīcēm.

Kad jūs sākat veidot jaunu veidlapu veidotājā, jūs redzat tikai 42 veidnes. Tas ir tāpēc, ka (saskaņā ar Formstack atbalsta komandas teikto) veidņu atlasītājs parāda tikai populārākās veidnes.

Formstack ekrānuzņēmums - veidņu izvēle

Lai izmantotu citas pieejamās veidnes, jums jādodas uz veidņu lapu Formstack vietnē. Tur jūs varat priekšskatīt veidnes, meklēt, apskatīt kategorijas un atlasīt veidni, kuru atvērt būvētājā.

Lai gan tas nav pilnīgs darījumu pārtraukējs, daudz vieglāk būtu, ja visas veidnes būtu pieejamas redaktora veidņu atlasītājā.

Formstack ekrānuzņēmums - funkcijas

Pienācīgs līdzekļu komplekts, taču tie maksā

Formstack reklamē daudz lielisku iespēju, kuras jūs varētu vēlēties savam biznesam, piemēram, pielāgots zīmols, uzlaboti pārskati, HIPAA atbilstība un apstiprinājumi (lai jūs varētu ātri apstiprināt vai noraidīt veidlapās izteiktus pieprasījumus, piemēram, atvaļinājumu pieprasījumus).. Tomēr daudzas no šīm funkcijām ir pieejamas tikai augstāka līmeņa plānos.

Arī veidojamo veidlapu skaits ir ierobežots, kas padara citus veidlapu veidotājus – piemēram, JotForm un Wufoo – daudz pieejamāks un noderīgāks.

Formstack ir vairākas iespējas veidlapu kopīgošanai, un tas ļauj jums izvēlēties savu apakšdomēnu (yoursubdomain.formstack.com). Papildus saišu kopīgošanai pa e-pastu vai sociālajiem saziņas līdzekļiem varat izmantot automātiski ģenerētu QR kodu, iegult veidlapas savā vietnē vai izmantot WordPress spraudni..

Tēmu veidotājs

Formstack ekrānuzņēmums - motīvu bibliotēka

Ja vēlaties, lai veidlapas atbilstu jūsu uzņēmuma zīmolam, jūs novērtēsit Formstack tēmu veidotāju. Tas ļauj jums pilnībā kontrolēt, kā izskatās jūsu veidlapa – ieskaitot krāsas, fonus, galvenes, animācijas, pogas un fontus. Jūs pat varat saglabāt savu motīvu izmantošanai citās formās. Bronzas plāns tomēr neļauj aizstāt Formstack logotipu un firmas zīmi ar savu zīmolu.

Papildu dati un Analytics

Kā arī ļauj izveidot detalizētus pārskatus, Formstack piedāvā rīkus datu analīzei un zemu reklāmguvumu līmeņa cēloņu identificēšanai jūsu veidlapās. Analytics rīkos ietilpst:

  • Vizuālie dati (diagrammas un diagrammas)
  • Integrācija ar Google Analytics
  • UTM izsekošana (lai jūs varētu izmērīt mārketinga kampaņu panākumus)
  • Lauku vājās vietas (lai jūs varētu noteikt punktu, kurā cilvēki pamet jūsu veidlapas, un veikt uzlabojumus, lai to labotu)

Integrācijas

Formstack ekrānuzņēmums - integrācijas

Formstack integrācijas dod jums piekļuvi virknei trešo pušu rīku, lai automatizētu to, kas notiek, iesniedzot veidlapu. Piemēram, jūs varētu izmantot Google izklājlapu integrāciju, lai izklājlapā izveidotu jaunu rindu, kad klients iesniedz pieprasījuma veidlapu. Varat arī integrēt Formstack ar PayPal, lai apstrādātu maksājumus, izmantojot veidlapas.

Dažas integrācijas (piemēram, Salesforce) ir pieejamas tikai Platinum plānā un jaunākā versijā, tāpēc pirms abonēšanas pārbaudiet, vai nepieciešamās integrācijas ir iekļautas plānā.
Formstack ekrānuzņēmums - lietošanas ērtums

Intuitīvs veidotājs ar soli pa solim sniegtiem norādījumiem

Formstack ir samērā viegli lietojams veidotājs, un tam ir daudz palīdzības funkciju pašā veidotājā.. Veidlapu izveidošanai tas izmanto vilkšanas un nomešanas redaktoru, un tam ir poga “Pārkārtot saturu”, kas padara lauku pārkārtošanu par vienkāršu procesu. Izņemot mazāk populārās veidnes, kuras ir grūti atrast, tas noteikti ir viens no vienkāršākajiem veidlapu veidotājiem, ko esmu pārskatījis!

Ceļotājs celtniekiem

Formstack ekrānuzņēmums - Builder Tour

Pirmoreiz izmantojot Formstack, jums tiks piedāvāts īss pārskats par celtnieka darbu. Ekskursija norāda uz galvenajām iezīmēm, tāpēc jūs varat ātri sākt veidot savu pirmo formu. Ja esat pieredzējis, protams, varat izlaist tūri un sākt darbu uzreiz.

Walkthroughs

Formstack ekrānuzņēmums - Walkthrough

Viena no Formstack unikālajām iezīmēm formu veidotāju pasaulē ir tā pārskati. Izmantojot piekļuvi redaktoram (jūs noklikšķināt uz pogas, kas izskatās kā grāmata), detalizēti norādījumi sniedz jums soli pa solim dažādas veidlapas veidotāja funkcijas. Lai arī tas var šķist līdzīgs celtniecības ceļvedim, katrs pārskats ir vērsts uz to, lai jūs detalizēti iemācītu, kā izmantot tādas funkcijas kā nosacītā loģika, un pat izskaidro, kāpēc objekti ir svarīgi.

Video konsultācijas

Formstack ekrānuzņēmums - video pamācības

Papildus aprakstiem un palīdzības rakstiem Formstack ietver arī lielu mācību video bibliotēku. Tie ir īpaši noderīgi, lai izpētītu progresīvākas Formstack funkcijas, piemēram, apstiprinājumus un lietotāja atļaujas.

Pro padoms: Izmantojiet sadalītu ekrānu, lai skatītos apmācības videoklipus vienā logā, sekojot līdzi citā logā.

Varat vilkt veidlapas laukus pozīcijā, atsaukt iepriekšējo darbību un pat redzēt savas veidlapas “būvēšanas vēsturi”, ja vēlaties atgriezties pie iepriekšējā būvniecības procesa punkta. Šī ir lieliska īpašība, kad jūs joprojām izdomājat, kā darbojas Formstack, jo jūs zināt jūs varat viegli atgriezties, ja kaut kas noiet greizi. Veidlapas veidošanas process, izmantojot Formstack, ir diezgan intuitīvs. Ja veidņu atlasītājā izmantojat kādu no 42 veidnēm, jūs vienkārši noklikšķiniet uz vajadzīgās veidnes, atlasiet motīvu (varat to mainīt vēlāk), un jūsu forma parādīsies redaktorā.

Lauka iestatījumi tiek parādīti kreisajā sānjoslā, kad jūs noklikšķiniet uz veidlapas lauka. Iestatījumi būs atkarīgi no lauka veida, bet parasti tos kontrolē, izmantojot izvēles rūtiņas, nolaižamās opcijas un pogas. Veidlapu veidotāja intuitīvais raksturs nozīmē, ka tas ir lietotājam draudzīgs – un visi pārskati, videoklipi un palīdzības raksti padara to arī draudzīgu iesācējiem..

Formstack ekrānuzņēmums - lauka iestatījumi
Formstack ir ne tikai iesniegšanas pieprasījuma forma un noderīga zināšanu bāze, bet arī kopienas forums, kurā teorētiski varat saņemt palīdzību no citiem Formstack lietotājiem. Izmēģinot kopienas forumu, es tomēr to atklāju, lai arī cilvēki forumā sniedza jautājumus, uz daudziem pavedieniem neviens neatbildēja – kas rada nelielu vilšanos.

Tiešs atbalsts no Formstack ir pieejams pa e-pastu “parastā darba laikā” (no plkst. 9:00 līdz 18:00 EST no pirmdienas līdz piektdienai). Formstack kontaktu lapā tomēr tiek ieteikts, ka atbildes var aizņemt pat divas darba dienas.

Es sazinājos ar Formstack, izmantojot veidlapu Iesniegt pieprasījumu, un dažu stundu laikā saņēmu atbildi – daudz labāk nekā 24 stundu tāme, kas man tika dota, kad es pirmo reizi iesniedzu pieprasījumu. Arī atsaucība bija noderīga.
Formstack nepiedāvā bezmaksas plānu, taču jums ir 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma laiks, lai to pārbaudītu. Ja jūs nolemjat, ka tas ir piemērots jūsu vajadzībām, pastāv četri cenu līmeņi (kā arī jūsu vajadzībām pielāgota uzņēmuma opcija). Zemāka līmeņa plāni – bronza un sudrabs – ir pieņemami, ja jums ir budžets, taču tiem ir ierobežoti.

Piemēram, Bronzas plāns neatļauj pielāgotu zīmolu veidošanu, ierobežo jums maksimāli piecas formas, un vienā veidlapā var saglabāt ne vairāk kā 700 atbildes. Jums būs jājaunina uz Gold plānu, lai izmantotu HubSpot integrāciju – un tikai Platinum lietotāji var izmantot Salesforce integrācijas priekšrocības. Visi plāni ierobežo izveidojamo veidlapu skaitu – Platinum plānā maksimālais ir 1000.

Maksāt var katru mēnesi vai katru gadu (maksājot katru gadu, ietaupījumi ir līdzvērtīgi diviem mēnešiem bez maksas), un tiek pieņemtas visas galvenās kredītkartes.

Kā Formstack atbilst sacensībām?

Formstack ir ļoti spējīgs veidotājs. Ja jūs nekad iepriekš neesat izmantojis veidlapu veidotāju, novērtēsit visu tā piedāvāto palīdzību. Tam ir uzlabotas funkcijas, tostarp nosacīta loģika un detalizēta analītika, un tā piedāvā lielu veidņu bibliotēku. Tomēr, sarūgtinājumu rada bezmaksas plāna trūkums un tas, ka tā plāni par zemām cenām ir diezgan ierobežojoši.

Vienīgās lietas, kas Formstack patiešām izceļas formu veidotāju pasaulē, ir tās pārskati un video pamācības, kā arī atsaukšanas un vēstures iezīmes. Ir pieejami labāki un lētāki veidotāji, piemēram, Kognito formas un JotForm.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector