FormCrafts pārskats 2020: Vai ir vērts savu laiku?

Tiešsaistes veidlapu veidotājs, kas nāk ar WordPress spraudni

FormCrafts pārskats - mājas lapas ekrānuzņēmums


Lielākā daļa veidlapu veidotāju ir vai nu tīmekļa, vai WordPress bāzes, bet, izmantojot FormCrafts, jūs iegūstat labāko no abām pasaulēm … teorētiski. Šajā veidlapas veidotājā, kas paredzēts tikai angļu valodā, ir iekļauts WordPress spraudnis ar apmaksātiem plāniem – lai arī nedaudz sajukuma, spraudnis tiek saukts par “FormCraft” (atskaitot “s”).

Jūs varat izmantot spraudni un veidlapas neierobežotās vietnēs – taču, atkarībā no izvēlētā plāna, veidlapu skaits un veidlapu iesniegšana varētu būt ierobežota. Jūs varat izmēģināt bezmaksas plānu, taču ja veidlapas izmantojat uzņēmuma vietnē, jums, iespējams, būs jāveic jaunināšana, jo šis plāns piedāvā tikai ne vairāk kā trīs veidlapas un 50 iesniegumus.

Ja jums patīk ideja par daudzfunkcionālu veidotāju, turpiniet lasīt, lai uzzinātu, vai FormCrafts ir piemērots jums.

Lieliski izskatītas veidnes, taču izvēle ir ierobežota

FormCrafts ekrānuzņēmums - veidlapu veidnes

Varat izmantot veidnes, lai veidotu veidlapas, gan izmantojot WebCrafts, gan WordPress bāzes FormCrafts versijas.

Visas veidnes ir reaģējošas uz mobilajām ierīcēm un labi izstrādātas, ar modernu stilu, kuru varat pielāgot savam zīmolam. Tomēr veidņu izvēle ir ierobežota – īpaši WordPress versijā (kā redzat zemāk esošajā ekrānuzņēmumā).

FormCrafts tīmekļa versijā ir pieejams virkne veidņu, ieskaitot Stripe abonēšanas veidni, PayPal pasūtījuma veidni, darba pieteikumu, bankas aptauju, klientu atbalsta pieprasījuma veidlapu, potenciālo pirkumu veidlapu un vietņu atsauksmju veidlapu. Lai atrastu meklēto, jums ir jāpārvietojas veidnēs, jo veidnes nav sakārtotas kategorijās.

WordPress pieejamās veidnes atšķiras no Web versijā pieejamajām veidnēm, un izvēle ir ierobežotāka – ietver galvenokārt kontaktu un rezervācijas veidņu veidnes. Ir arī citi WordPress spraudņu veidlapu veidotāji, kas piedāvā plašāku veidņu izvēli, piemēram, Ninja veidlapas.

FormCraft WordPress spraudņa ekrānuzņēmums - veidlapu veidnes

Dažas uzlabotas funkcijas, taču nekas neliecina, ka FormCrafts izceļas

FormCrafts ekrānuzņēmums - funkcijas

FormCrafts ir nepieciešamie rīki, lai izveidotu uz vietni orientētas uzņēmējdarbības formas, taču pat tā uzlabotās funkcijas nav nekas īpašs.

Tam ir tiešsaistē atjauninošs matemātikas loģikas rīks, kas izveido dinamisku formu ar slīdņiem, lai pārslēgtu vērtības un parādītu rezultātus citā laukā. Tomēr, Kognito formas piedāvā to pašu dzīvo matemātikas loģiku, bet to komplektē ar vēl desmitiem veidņu un pievilcīgu rediģēšanas interfeisu.

FormCrafts funkcijas ir paredzētas pārdošanas un mārketinga atbalstam, un konta informācijas panelis ļauj jums īsumā redzēt, kā darbojas jūsu veidlapas (un vai tās veic reklāmguvumus). Jūs varat izveidot neierobežotus formas laukus un izvēlēties no 22 formas lauka opcijām, ieskaitot izvēles matricu, vērtējumu zvaigznītēs un daudz ko citu.

Integrācijas

FormCrafts ekrānuzņēmums - integrācijas

Izmantojot FormCrafts, jums ir tūlītēja piekļuve virknei integrāciju tieši veidlapu redaktorā – un dažas no tām ir pieejamas pat tad, ja izmantojat bezmaksas plānu. Piemēram, jūs varat integrēt spraudni ar Mailchimp un savā formā iestatīt nosacītu loģiku lai pēc formas iesniegšanas tiktu izveidots jauns klienta fails. Integrācijas paplašina FormCrafts funkcijas, un tas ir īpaši lieliski, ja veicat daudz e-pasta mārketinga.

Premium WordPress spraudnis

FormCraft WordPress Form Builder ekrānuzņēmums - funkcijas

FormCraft Premium WordPress Form Builder ir nopērkams atsevišķi, bet ja jūs abonējat (apmaksātu) FormCrafts plānu, jums tiek iekļauts WordPress spraudnis. WordPress spraudnis darbojas gandrīz tieši tāpat kā tīmekļa versija – lai arī interfeiss izmanto tradicionālo WordPress stilu.

WordPress spraudnis padara formu iegulšanu jūsu tīmekļa lapās par vienkāršu automātiski ģenerēta īskodja kopēšanu un ielīmēšanu..

Pieņemt maksājumus

FormCrafts ekrānuzņēmums - pieņemt maksājumus

Lai gan daudzi veidlapu veidotāji ļauj pieņemt maksājumus, izmantojot veidlapas, ar tādām integrācijām kā PayPal, vairumā gadījumu jums ir jābūt premium līmeņa abonentam, lai izmantotu maksājumu funkciju. FormCrafts ir atšķirīgs, jo jūs varat pieņemt maksājumus, izmantojot bezmaksas plānu, izmantojot Stripe integrāciju – lai gan jūs pieņemat tikai piecus maksājumus mēnesī. Ne gluži ideāli, ja jums ir e-komercijas vietne.

Vienkāršs tīmekļa veidlapu veidotājs, bet daudz navigācijas iestatījumu

FormCrafts ekrānuzņēmums - informācijas panelis

Teorētiski veidlapas izveidošana ar FormCrafts ir vienkārša. Pēc pāris klikšķiem jums ir iepriekš formatēta forma (ja izmantojat veidni), un, ja nekas nav jāmaina, varat nekavējoties sākt to lietot. Tomēr, kad vēlaties pielāgot veidlapas laukus, jūs drīz to sapratīsit saskarne nav tik draudzīga lietotājam, kā šķiet.

Velciet un nometiet veidotāju

FormCrafts ekrānuzņēmums - velciet un nometiet veidotāju

FormCrafts piedāvā vilkšanas un nomešanas redaktoru, kas ir pietiekami vienkāršs lietošanai. Tomēr, lai rediģētu un / vai pielāgotu veidlapas laukus, katra lauka malā ir jānoklikšķina uz mazās zaļās pildspalvas ikonas. Tas parādīs lauka iestatījumu lodziņu ar cilnēm ar iestatījumiem (atkarībā no lauka veida).

Pats par sevi tas ir lieliski, taču vajadzīgo iestatījumu atrašana sākumā var būt nedaudz izmēģinājums un kļūda. Katrs uznirstošais lodziņš ir manuāli jāaizver – un, ja jums tā nav, jūs nonāksit pie ļoti pārpildīta redaktora. Es dodu priekšroku Cognito Forms saskarnei, kas automātiski slēpj iestatījumu paneļus, kad tos noklikšķināt – tas ir daudz lietotājam draudzīgāks.

Vienkārša nosacīta loģikas iestatīšana

FormCrafts ekrānuzņēmums - nosacītā loģika

Nosacītā loģika ir lieliska funkcija, lai nodrošinātu, ka apmeklētājiem nav jāatbild uz jautājumiem, kas nav saistīti ar viņu pieprasījumu, taču dažos veidos veidotāju iestatīšana var būt sarežģīta.. Izmantojot FormCrafts, nosacītās loģikas ekrāns ir gan intuitīvs, gan viegli saprotams, pat ja jūs nekad iepriekš neesat izmantojis nosacītu loģiku. Jums atliek tikai atlasīt opcijas nolaižamajās izvēlnēs un noklikšķināt uz Saglabāt un aizvērt.

Tūlītēja analīze

FormCrafts ekrānuzņēmums - Analytics

FormCrafts informācijas panelis ir skaidrs un viegli saprotams pārskats par jūsu veidlapu veiktspēju, kā arī par to, cik veidlapu iesniegumu jums ir atlicis (augstākas cenas līmeņi sniedz jums neierobežotu iesniegšanu). Ja sākat izmantot bezmaksas plānu, šī analīze – kuru nevarētu būt vienkāršāk izprast – var palīdzēt jums izlemt, vai jaunināt uz apmaksātu plānu.

Savu veidlapu izveidošana

Jūs varat sākt veidot veidlapu, izmantojot FormCrafts, vienkārši atlasot veidni vai tukšu veidlapu. Vilkšanas un nomešanas daļa ir piemērota iesācējiem, taču, ja vēlaties pielāgot savas formas izskatu (piemēram, krāsas, fontus un fonus), iestatījumu paneļi var šķist diezgan satriecoši..

Ja esat izstrādātājs vai vēlaties tikai papildu opcijas, veidlapu veidošanai varat izmantot pielāgotu CSS – iespējams, lai tie labāk integrētos jūsu vietnē, jo FormCrafts nepiemēro jūsu vietnes stilu pat ar WordPress spraudni.

Tomēr, ja jūs vēl neesat izmantojis tiešsaistes veidlapu veidošanu un nevēlaties vēl izmantot papildfunkcijas (lai gan jūs to varētu darīt nākotnē), FormCrafts piedāvā rīkus, lai veidlapu kopīgošana un / vai iegulšana būtu bez grūtībām. Jūs varat izmantot tiešās saites, iegult kodu, izmantot WordPress īskodus (jums ir jābūt instalētam spraudnim) un pievienot savu formu tieši savai Facebook lapai.

FormCrafts ekrānuzņēmums - sazinieties ar atbalsta dienestu

FormCrafts atbalsts ir nedaudz zems. Varat pārbaudīt pamatzināšanu bāzi, lai atrastu atbildes uz dažiem visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par FormCrafts, vai varat nosūtīt kontaktformu (e-pastu) atbalsta komandai, kuras mērķis ir atbildēt “cik ātri vien iespējams”. Vietnē nav norādītas atbalsta stundas, taču šķiet maz ticams, ka atbalsts ir pieejams visu diennakti. Tomēr abonentiem tiek solīts prioritārs e-pasta atbalsts.
Papildus bezmaksas plānam, kas ierobežo trīs veidlapas un ne vairāk kā 50 veidlapu iesniegšanas, FormCrafts ir četri ikmēneša apmaksāti plāni: Startup, Growth, Business un Enterprise. Varat pēc nepieciešamības jaunināt vai pazemināt līmeni, jo plāni tiek maksāti katru mēnesi.

Izmantojot sākuma plānu, jums ir ierobežots līdz desmit veidlapām, savukārt visi izaugsmes un augstākie plāni piedāvā neierobežotas formas. Visiem plāniem ir ierobežojumi attiecībā uz saņemto veidlapu skaitu (500, 3000, 15 000 un 100 000).. Ja uzņēmējdarbībai izmantojat FormCrafts, biznesa plāni vai uzņēmuma plāni ir vislabākās likmes, lai izvairītos no veidlapu iesniegšanas mēneša vidū.

Kaut arī daži veidlapu veidotāji ierobežo piekļuvi papildinājumiem noteiktiem plāniem, visos apmaksātajos FormCrafts plānos ir iekļauta pieeja integrācijai pro, tāpēc jums nav jājaunina uz dārgāku plānu tikai tāpēc, lai iegūtu papildu funkcijas.

Kā FormCrafts atbilst sacensībām??

FormCrafts ir pienācīgs veidotājs, taču tas noteikti nav visiespaidīgākais. Tas, iespējams, ir visvērtīgākais, ja vēlaties izmantot veidlapu, lai klientiem sniegtu tūlītējus cenu piedāvājumus.. Tā ir arī laba iespēja, ja vēlaties veidnes izmantot tieši tādas, kādas tās ir, bez lieliem pielāgojumiem, jo ​​jūs varat vienkārši izveidot veidlapu un sākt to izmantot savai vietnei.

Redaktoru ir vienkārši lietot, taču tam trūkst dažu citu spraudņu smalkuma. Apmaksātajos plānos iekļautais premjerministra WordPress spraudnis padara FormCrafts nedaudz pievilcīgāku – taču galu galā ir pieejami labāki veidlapu veidotāji, piemēram, JotForm.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector