Cognito veidlapu pārskats 2020: vai tas ir tik labs, kā šķiet?

Tas ir lēti, bet vai tas ir kaut kas labs?

Cognito Forms pārskats - mājas lapas ekrānuzņēmums


Cognito Forms ir tiešsaistes veidlapu veidotājs ar pieejamiem abonēšanas plāniem (kā arī lielisku bezmaksas plānu). Tas ir pietiekami vienkāršs, lai pilnīgi iesācējs, taču tam ir uzlabotas funkcijas ja vēlaties izveidot sarežģītas formas.

Tas gandrīz izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība – tātad, vai tas tiešām ir tik labs, kā apgalvo? Nu, jā un nē. Piemēram, saskarne nav tik intuitīva kā daži citi veidlapu veidotāji, piemēram, JotForm – un PayPal maksājumi tiek atbalstīti tikai dārgākos plānos.

Jūs varat izveidot neierobežotas formas – pat uz bezmaksas plāna – un izvēlēties no vairāk nekā 100 veidnēm un vairāk nekā 20 veidlapu laukiem. Cognito Forms veidnes reaģē uz mobilajām ierīcēm, un jūs varat tās noformēt, lai tās atbilstu jūsu firmas zīmei.

Veidlapu veidotājs atbalsta 20 valodas (ieskaitot ķīniešu, holandiešu, franču, angļu, spāņu, japāņu, poļu un portugāļu valodu), 121 valsti un 137 valūtas, tāpēc jūs varat izmantot Cognito Forms apmeklētāju dzimtajās valodās.

Cognito Forms izskatās, ka tas varētu apmierināt praktiski visas tiešsaistes veidlapu vajadzības, bet vai tas jums ir piemērots? Lasiet, lai uzzinātu, ko var piedāvāt Cognito Forms.

100+ veidņu veidnes gandrīz katrai nozarei

Cognito Forms ekrānuzņēmums - piedāvātās veidnes

Kad jūs meklējat veidni Cognito Forms, tur ir liela izvēle. Veidnes ir kārtīgi sakārtotas kategorijās, bet veidlapas nav iespējams meklēt vai filtrēt, diemžēl.

Veidņu kategorijās ietilpst aptaujas un mārketings, cilvēkresursi, klientu apkalpošana, izglītība, vietējā valdība, informācijas tehnoloģijas, pārdošana, ziņošana, kā arī ceļojumi un viesmīlība.

Ja esat uzņēmuma īpašnieks, varat izmantot Cognito veidlapas personāla atlasei, darbinieku novērtēšanai un laika tabulām., samazinot vajadzību pēc trešo pušu rīkiem biznesa vadībai.

Cognito Forms ilgais funkciju saraksts nevar palīdzēt, bet atstāj iespaidu

Cognito Forms ekrānuzņēmums - funkcijas

Plašajā Cognito Forms rīkkopa aptver praktiski visas ar formām saistītās funkcijas, kuras jūs varētu iedomāties. Tas piedāvā datu šifrēšanu, nosacītu loģiku, drošus maksājumus, vairāku lappušu formas, saglabāšanu un atsākšanu, kā arī lielu atskaišu veidošanas rīku komplektu.

Dažas funkcijas ir pieejamas tikai tad, ja iegādājaties abonementu (piemēram, elektroniskos parakstus, saglabāšanu un atsākšanu, kā arī datu šifrēšanu), un ir noteikti plāna ierobežojumi, kas jums jāzina. Piemēram, bezmaksas plāns ir ierobežots līdz 500 veidlapu iesniegumiem (visām jūsu veidlapām, nevis katrai veidlapai) mēnesī un 100 MB krātuves. Tikai augstākā līmeņa uzņēmuma plānā ir neierobežota veidlapu iesniegšana.

Arī Cognito Forms ir izstrādātājiem draudzīgs, un tas atbalsta tādas funkcijas kā aprēķini un tīmekļa veikala, kā arī CSS stils.

Viena no Cognito Forms izcilajām iezīmēm ir tā maksājumu integrācija (caur Stripe), kas ir iekļauta pat bezmaksas plānā, un maksājumu skaitu ierobežo tikai to iesniegto veidlapu skaits, kuras iekļauts jūsu plānā..

Elektroniskie paraksti

Cognito Forms ekrānuzņēmums - elektroniskie paraksti

Elektroniskie paraksti var atvieglot dzīvi gan jūsu klientiem, gan jums – tas ir vienkāršs veids, kā klienti var parakstīt līgumus bez drukāšanas, parakstīšanas un skenēšanas. Un, tā kā digitālā tehnoloģija ir vienkāršāka, jums, visticamāk, nāksies tos tramdīt, lai saņemtu parakstu.

Integrācija caur Zapier

Cognito Forms ekrānuzņēmums - Zapier integrācijas

Cognito Forms darbojas nevainojami ar Microsoft Flow un Zapier lai jūs varētu savienot veidlapas ar trešo personu lietotnēm un automatizācijām. Zapier darbojas ar vairāk nekā 400 lietotnēm, ieskaitot CRM (klientu attiecību pārvaldības) programmatūru, biroja lietojumprogrammas, grāmatvedības programmatūru, komandas komunikācijas lietotnes un citu.

Jūs varat iestatīt Zapier līdz automatizēt desmitiem darbību, kad tiek iesniegta kāda no jūsu veidlapām – piemēram, izveidojiet jaunu ierakstu savā CRM, kad klients iesniedz kontakta veidlapu, vai reģistrējiet izpārdošanu jūsu grāmatvedības programmatūrā, kad tiek iesniegta pasūtījuma veidlapa ar samaksu.

HIPAA atbilstība uzņēmējdarbības plānam

Cognito Forms ekrānuzņēmums - HIPAA atbilstība

Ja esat veselības aprūpes nozarē, Cognito Forms atbalsta tādas HIPAA atbilstības funkcijas kā šifrēšana un stingrāka formu drošība. HIPAA atbilstība nozīmē, ka varat droši vākt un saglabāt datus, piemēram, pacientu reģistrāciju, piedāvāt uz veidlapām balstītu tikšanās plānošanu un recepšu atkārtotas uzpildes pieprasījumus un daudz ko citu.

Vienkārša saskarne ar nelielu mācību līkni

Cognito Forms ekrānuzņēmums - jaunu veidlapas lauku pievienošana

Veidlapas izveide, izmantojot Cognito Forms intuitīvo redaktoru, ir vienkārša, taču interfeisā ir daži ķeksīši, kas nedaudz pierod. Piemēram, veidlapas stila iestatījumi ir pieejami tikai pēc noklikšķināšanas uz cilnes Publicēt. Es diezgan ilgi pavadīju tos cilnē Veidot, kur, jūsuprāt, viņi atradīsies.

Tomēr šie quirks malā, ja jūs nekad iepriekš neesat izveidojis tiešsaistes veidlapu, jums nebūs grūtību sākt darbu ar Cognito Forms. Tas tiešām ir draudzīgs iesācējiem, ar tīru interfeisu, ar kuru ir viegli orientēties.

Velciet un nometiet redaktoru

Cognito Forms ekrānuzņēmums - veidlapu redaktors

Tāpat kā gandrīz visi citi veidlapu veidotāji, arī Cognito Forms izmanto vilkšanas un nomešanas redaktoru, kas padara jaunu lauku pievienošanu drošu. Tas, kas šo vilkšanas un nomešanas redaktoru atšķir no konkurentiem, ir tā absolūtā elastība, sakārtojot veidlapas laukus. Varat vilkt veidlapas lauku robežas, lai izveidotu pielāgotus kolonnu platumus un pielāgotu katra lauka lielumu.

Vienkārši veidlapas lauka iestatījumi

Cognito Forms nav sarežģīti formas lauka iestatījumi, kas ir viens no iemesliem, kāpēc tas ir tik lieliski iesācējiem. Iestatījumus kontrolē ar pogām, nolaižamajām izvēlnēm, ieslēgšanas / izslēgšanas taustiņiem un teksta lodziņiem.

Vairākas publicēšanas opcijas

Cognito Forms ekrānuzņēmums - publicēšanas iespējas

Izmantojot Cognito Forms, jūsu veidlapu iegulšana jūsu vietnē ir vienkāršs process, mobilajām lapām nodrošinot iegulšanas kodus dažādās formās – bezšuvju, iFrame un AMP (Paātrinātās mobilās lapas). Jums ir arī iespēja koplietot saiti pa e-pastu (piemēram, biļetenā) vai koplietot savu veidlapu, izmantojot sociālo mediju.

Pirmās formas izveidošana, izmantojot Cognito Forms, ir veidnes atlase un pēc tam lauku un izkārtojuma pielāgošana atbilstoši jūsu vajadzībām. Jūs, protams, varat izmantot veidlapas, neveicot nekādus pielāgojumus – tas nozīmē jūs varat savu formu gatavs iegult dažu minūšu laikā!

Jaunas formas lauku pievienošana, lauku pārkārtošana un atbilžu variantu pielāgošana ir intuitīva, taču ja jūs cīnāties ar lauka iestatījumu vai funkciju, ir noderīgas saites (slēptas kā pelēkas jautājuma zīmes), kas tieši ved uz rakstiem atbalsta centrā, kur var atrast visu nepieciešamo informāciju.

Tiklīdz jūs zināt, kur atrast stila iestatījumus (cilnē Publicēt), veidlapas stilu ir viegli pielāgot, lai tas atbilstu jūsu firmas zīmei, mainot fontus un krāsas, pievienojot logotipu vai pat augšupielādējot veidlapas fona attēlu.

Cognito Forms ekrānuzņēmums - stila redaktors
Cognito Forms ir visaptveroša atbalsta sadaļa, kas ir pilna ar ceļvežiem un rakstiem par to, kā maksimāli izmantot tās plašās iespējas. Papildus, atbalsta pieprasījumu varat iesniegt, izmantojot e-pasta veidlapu. Uz atbalsta pieprasījumiem tiek atbildēts tikai darba laikā – no pulksten 8:00 līdz 17:00. EST no pirmdienas līdz piektdienai.

Cognito Forms ekrānuzņēmums - atbalsta pieprasījums

Varat arī sazināties ar atbalsta komandu, izmantojot lapas apakšā esošo tērzēšanas pogu, taču šī funkcija ir pieejama tikai darba laikā un dažreiz var nebūt pieejama, ja atbalsta komanda nodarbojas ar daudziem atbalsta pieprasījumiem.

Kad jūs reģistrējaties Cognito Forms, jūs automātiski uzliekat individuālo (bezmaksas) plānu. Ja vēlaties piekļūt vairāk funkcijām un rīkiem, ir trīs cenu plāni, no kuriem izvēlēties, atkarībā no tā, ko vēlaties darīt ar savām veidlapām.

  • Pro plāns ir vispieejamākais, un tajā ir tādas funkcijas kā elektroniskie paraksti, saglabāšana un atsākšana, kā arī analīzes un izsekošanas funkcijas, plus līdz 2000 veidlapu iesniegumu mēnesī. Šis plāns atļauj ne vairāk kā divus lietotājus.
  • Komandas plāns ir dārgāks, bet jūs varat izmantojiet formu šifrēšanas un maksājumu priekšrocības, izmantojot Square un PayPal, un mēnesī saņemat līdz 10 000 veidlapu iesniegumu. Plāns atbalsta ne vairāk kā piecus lietotājus.
  • Uzņēmējdarbības plāns ir paredzēts jums, ja jums nepieciešama HIPAA atbilstība, bet tā nāk ar dūšīgu ikmēneša maksu. Šajā plānā tomēr var būt līdz 50 lietotājiem.

Ja jums nav vajadzīgas tādas funkcijas kā elektroniskie paraksti, un jums nav prātā, ka Cognito Forms zīmols tiek izmantots jūsu veidlapās, tad bezmaksas plāns ietver tādas funkcijas kā nosacītā loģika, ko citi veidlapu veidotāji iekļauj tikai profesionālos plānos. Lielākais bezmaksas plāna trūkums ir ierobežots veidlapu iesniegumu skaits mēnesī (500)..

Cognito Forms ir viens no lietotājam draudzīgākajiem tiešsaistes veidlapu veidotājiem. Tas neslēpj visas labākās iespējas aiz maksas sienas, tāpēc bezmaksas plānā varat izmantot uzlabotas funkcijas, piemēram, nosacītu loģiku un failu augšupielādi, kā arī procesa maksājumus, kas ir milzīgs bonuss.

Ja esat iesācējs, priecājaties uzzināt, ka Cognito Forms ir intuitīvs, taču, ja esat pieredzējis lietotājs, arī jums to var daudz piedāvāt, sākot no darba ar Zapier līdz aprēķinu izveidošanai).

Cognito Forms lielais veidņu klāsts nozīmē, ka ļoti iespējams, ka atradīsit nepieciešamo veidni neatkarīgi no tā, kurā nozarē strādājat. Izmantojot bezmaksas plānu un 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju apmaksātiem plāniem, jums nav ko zaudēt ņemot Cognito Forms par griešanos!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector