CaptainForm pārskats 2020 – vai tas tiešām ir labs WordPress?

kapteiņa formas pārskats1


Piedāvājumā WordPress veidlapu veidotājs

CaptainForm ir Rumānijā bāzēta uzņēmuma atvase, aiz 123FormBuilder. Kamēr 123FormBuilder ir balstīts uz tīmekļa vietni, CaptainForm ir paredzēts vienīgi lietošanai uz WordPress platformas, un uzņēmums iet tik tālu, ka to sauc par “WordPress formas spraudņu supervaroni”. Tajā ir vairāk nekā 20 000 aktīvu instalāciju, kas nav slikti.

Spraudnis CaptainForm piedāvā bezmaksas spraudni, kas ļaus jums izveidot trīs tīmekļa veidlapas, izmantojot dažādas veidnes. Varat jaunināt uz vienu no profesionālajiem plāniem, lai izveidotu neierobežotu skaitu formu, izmantotu vairāk laukus un izmantotu progresīvākus rīkus, piemēram, lietotņu integrāciju un daudzvalodu formas..

Vai CaptainForm patiešām ir tik labs, kā šķiet? Vai tas ir tāpat kā citi spraudņi, kas slēpj patiesībā vēlamās funkcijas aiz maksas sienas? Lasiet tālāk, lai uzzinātu, vai CaptainForm ir piemērots jums.

kapteiņa formas-veidnes1

30+ brīvas formas veidnes

CaptainForm spraudnī var izvēlēties daudz veidņu veidņu: sākot ar svina ģenerēšanas veidlapām jūsu uzņēmumam līdz ziedojumu formām jūsu bezpeļņas organizācijai. Ir patīkami to zināt Neviena no CaptainForm veidnēm nav paslēpta aiz maksas sienas.

Kopumā ir 30 veidņu veidnes, ieskaitot kontaktinformāciju & Svins, notikumu reģistrācija, pasūtījuma veidlapa, aptauja, viktorīnas veidlapa un aptauja. Vienkārši noklikšķiniet uz nolaižamās izvēlnes sadaļā Citas veidlapas, lai redzētu visas pieejamās iespējas. Kategorijas ir mazais bizness, cilvēkresursi, pasākumu organizatori, bezpeļņas organizācija, izglītība, svina ģenerēšana un konsultanti.

Kad esat izvēlējies veidni, varat to pielāgot veidlapu redaktorā, pievienojot vai rediģējot laukus vai izmantojot vilkšanas un nomešanas funkciju, lai pārvietotu sadaļas. Tā kā CaptainForm integrējas ar jūsu WordPress motīvu, ja vien šī tēma ir draudzīga mobilajām ierīcēm, apmeklētāji varēs aizpildīt veidlapas savos viedtālruņos un planšetdatoros.
kapteiņa formas funkcijas1

Zvaigžņu iespējas, taču jums ir jāveic jaunināšana, lai atbloķētu lielāko daļu

CaptainForm funkcijas padara WordPress formu veidošanu vienkāršu. Ja esat uzņēmuma īpašnieks, kurš meklē veidlapu atzarojumus (kārtulas, kas pielāgo jautājumus, kas parādīti atbilstoši iepriekšējām atbildēm), drošas (šifrētas) veidlapas, lietotņu integrāciju vai SMS paziņojumus, kad saņemat jaunu veidlapas iesniegumu, jums patiks CaptainForm. Trūkums ir tāds daudzām no šīm funkcijām jums būs jājaunina uz vienu no apmaksātajiem plāniem.

Pielāgoti automātiskie atbildētāji

Ātrām atbildēm uz klientu jautājumiem ir liela nozīme jūsu biznesa panākumos, tāpēc automātiskie atbildētāji ir ļoti svarīgi. Bezmaksas CaptainForm plāns piedāvā noklusējuma automātisko atbildētāju, kuru var aktivizēt jūsu veidlapas iestatījumos. Ja dodat priekšroku pielāgotajam automātiskajam atbildētājam, jums būs jājaunina uz apmaksātu plānu.

Piemēram, jūs varat izveidot dažādus automātiskos atbildētājus dažādiem veidlapām vai arī iekļaut informāciju par atbildes periodiem, kā sazināties ar jums, ja problēma ir steidzama, vai pat ziņojumā iekļaut reklāmas atlaižu kodus, lai klienti justos novērtēti. Noklusētais automātiskais atbildētājs ir bezpersonisks un viegli atpazīstams kā automatizēts ziņojums.

kapteiņa formas funkcijas2

Daudzvalodu formas

Vai jums ir globāla klientu bāze? Ja tā, jums patiks CaptainForm daudzvalodu funkcija. Ja veidlapas būs pieejamas klientu dzimtajās valodās, tas var uzlabot jūsu biznesu.

Aktivizējot vairāku valodu funkciju, veidlapas augšdaļā varat pievienot valodas lodziņu, lai klienti varētu izvēlēties valodu, kurā viņi vēlas, lai forma tiktu parādīta. Daudzvalodu atbalsts ir pieejams tikai apmaksātiem plāniem.

kapteiņa formas funkcijas3

Saglabāt un atsākt vēlāk

Lai arī īsās veidlapas un potenciālo pircēju aptaujas jūsu apmeklētājiem ir ātri un viegli aizpildīt, garākas aptaujas un pieteikuma veidlapas var aizņemt laiku. Funkcija Saglabāt un turpināt vēlāk (atkal pieejama tikai apmaksātos plānos) var būt diezgan ērta. Apmeklētāji saiti saņem pa e-pastu, lai atgrieztos veidlapā viņiem ērtākā laikā. Tas palielina iespēju, ka aptaujas vai pieteikumi tiks aizpildīti ilgāk.

kapteiņa formas funkcijas4
Kapteiņa forma - lietošanas ērtums1

Intuitīvs redaktors, taču iestatījumus var sarežģīt

CaptainForm ir diezgan ērti lietojams – redaktors ir vienkāršs, veidlapas veidošanai un publicēšanai ir skaidrs trīs soļu process, un ir viegli pārvietoties pa iespējām. Tomēr, kad jūs sākat iedziļināties sarežģītākos iestatījumos un opcijās, milzīgais pieejamo iespēju skaits var kļūt milzīgs. Rīka padomi palīdz, taču CaptainForm, iespējams, nav labākā izvēle, ja esat iesācējs.

Velciet un nometiet redaktoru

Kaut arī CaptainForm redaktora saskarne izskatās diezgan novecojusi (tā man atgādina Windows 95, kas tiešām parāda manu vecumu!), Patiesībā to ir patiešām viegli izmantot. Jums ir izvēle pamata un izvērstos laukus, kurus veidlapā varat vienkārši pārvilkt uz to, kur vēlaties. Varat arī pārvietot sadaļas, velkot tās augšup un lejup.

Kapteiņa forma - lietošanas ērtums2

Rīka padomi

Veidojot veidlapu vai pielāgojot iestatījumus, daudzām opcijām blakus ir padomi. Rīka padomi ir tās mazās jautājuma zīmes, uz kurām novietojiet peles kursoru, lai parādītu lodziņu ar informāciju par funkcijas darbību. Tas neļauj jums ķerties pie zināšanu bāzes, ja nesaprotat dažas no iespējām. Bonuss: šī funkcija nāk ar bezmaksas plānu!
Kapteiņa forma - lietošanas ērtums3

Saīsnes un logrīki

Kad runa ir par jūsu veidlapas publicēšanu un parādīšanu savā vietnē, CaptainForm ir vairākas iespējas, kas visu procesu padara vienkāršu. Varat izmantot īso kodu (kopēt un ielīmēt vietnes lapā), izmantot logrīku (atlasiet veidni, kuru vēlaties parādīt logrīkā) vai iestatīt uznirstošo logu savai formai. Nav HTML, kas kopētu, un neviena iegulšanas problēma, par kuru būtu jāuztraucas – CaptainForm nemanāmi integrējas programmā WordPress.
Kapteiņa forma - lietošanas ērtums4

CaptainForm atbalsta ekrānuzņēmumsCaptainForm ir lieliska zināšanu bāze, kas palīdzēs jums veidot un pārvaldīt veidlapas. Raksti ir viegli izsekojami, un daudzi piedāvā soli pa solim risinājumus tādām izplatītām problēmām kā problēmas, kas saistītas ar veidlapu iegulšanu, izmantojot īskodus vai funkciju izsaukumus, un grūtības ar pielāgotas CSS pievienošanu formām.

Papildus zināšanu bāzei CaptainForm ir pieejama atbalsta aģentu komanda, kas ir pieejama, lai palīdzētu atrisināt problēmas ar jūsu veidlapām. Atbalsts ir pieejams, izmantojot:

 • E-pasts – tas ir pieejams tikai apmaksātiem plāna lietotājiem, tāpēc es to nevarēju izmēģināt.
 • Tiešraides tērzēšana – tā ir pieejama bezmaksas un apmaksātiem plāna lietotājiem, un tai var piekļūt tieši no jūsu WordPress informācijas paneļa. Tiešraides tērzēšana darbojās ļoti labi, kad es to izmēģināju, ar gandrīz tūlītēju atbildi.

kapteiņa formas atbalsts2

CaptainForm atbalsts tomēr nav paredzēts visu diennakti. CaptainForm sola 16/5 atbalstu, kaut arī stundas nav norādītas vietnē. Man bija jāsazinās ar atbalsta komandu, lai uzzinātu pieejamās darba stundas:

 • 9:00 līdz 13:00 (Austrumeiropas laiks) no pirmdienas līdz piektdienai
 • Izvēlētās stundas nedēļas nogalē, bieži pulksten 14:00. līdz plkst. 10:00 EET

CaptainForm papildus savam mūžīgi plānam ir trīs apmaksāti plāni – un cenas ir aptuveni vidējas. Jūs varat norēķināties, izmantojot standarta kredītkartes vai PayPal, un tas ir 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Lētāk apmaksātā iespēja ir mācekļa plāns, kas ietver neierobežotas formas un laukus, līdz 5000 drošu veidlapu ierakstu mēnesī, 500 MB krātuves un piecus papildinājumus / lietotnes (ieskaitot Google Drive un Dropbox). Divi augstākas cenas plāni ir vairāk piemēroti vidējiem un lieliem uzņēmumiem, taču tajos ir daudz vairāk iespēju.

Piemēram, ģenerālplāns (ar vidēju cenu) piedāvā visu mācekļa plānā, kā arī līdz 20 000 drošām veidlapām, 2 GB krātuves un 14 lietotnes (ieskaitot Mailchimp un GetResponse). Dārgākajā plānā Hero ir iekļautas 100 000 drošas veidlapas, 10 GB krātuve, vairāku vietņu atbalsts, maksājumu integrācija un 26 lietotnes (ieskaitot Zendesk un Webhooks).

CaptainForm bezmaksas plāns ierobežo jums maksimāli trīs veidlapas, kas ir lieliski, ja vēlaties savā vietnē vienkārši sazināties ar veidlapu, pierakstīties uz biļetenu vai aptauju par klientu apmierinātību. Tomēr ar to nepietiks, ja vēlaties veikt plašāku tirgus izpēti, ievietot pieteikuma veidlapas savā vietnē vai izmantot veidlapas dažādu veidu svina ģenerēšanai..

Izmantojot bezmaksas plānu, jūs iegūstat:

 • 3 formas
 • 15 lauki
 • 500 nodrošināti ieraksti mēnesī
 • 100 MB krātuve
 • SSL šifrēšana
 • Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts
 • Failu augšupielādes lauki
 • 30 veidņu veidnes
 • 3 pielāgotas motīvi
 • 1 ziņojums
 • Automātiskais automātiskais atbildētājs

Kā CaptainForm atbilst sacensībām?

CaptainForm ir viens no labākajiem WordPress formu veidotājiem, ko esmu izmantojis, taču, lai pēc iespējas vairāk izmantotu, jums būs jājaunina uz vienu no apmaksātajiem plāniem. Ja jūs vadāt nelielu uzņēmumu, iespējams, jums pietiks ar bezmaksas plānu. Ja jums ir vajadzīgas vairāk nekā trīs veidlapas, papildinājumi, kas nāk ar apmaksātiem plāniem, piedāvā diezgan labu naudas vērtību.

Kopumā CaptainForm ir diezgan ērti lietojams, un, lai gan redaktors izskatās mazliet novecojis, tas ir pārsteidzoši intuitīvs un piepildīts ar dažādām pielāgošanas iespējām. Tas lieliski darbojas ar WordPress un sniedz arī vairākas iespējas veidņu iegulšanai arī jūsu vietnē.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector