Aptaujas pārskats par jebkuru vietu 2020. gadā: vai tas ir saprātīgs ieguldījums?

Super formu veidotājs aptaujām, bet jums ir jāmaksā

Apsekojums Jebkurā vietā - mājas lapas ekrānuzņēmums


Kā norāda nosaukums, Survey Anyplace ir veidlapu veidotājs, kas īpaši paredzēts aptauju izveidošanai. Tas ir lieliski piemērots tirgus izpētei, klientu apmierinātības novērtēšanai un HR (cilvēkresursi) – taču jūs šeit neatradīsit potenciālo pircēju ģenerēšanas un kontaktu veidlapu opcijas.

Pats uzņēmums atrodas Beļģijā un apkalpo lietotājus visā pasaulē. Palīdzības raksti ir pieejami angļu, franču un holandiešu valodā, tāpēc uzmanība Eiropā tiek pievērsta izteikti.

Kamēr nav veidlapas veidotāja bezmaksas versijas, jūs varat pieteikties uz 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu.

Vai Survey Anyplace ir vērts par to samaksāt, vai arī labāk izmēģināt aptaujas veidotāju ar bezmaksas plānu, piemēram SurveyMonkey? Vai tas būs piemērots jūsu formu veidošanas vajadzībām? Lasiet manu ekspertu atzinumu par to, ko var piedāvāt Survey Anyplace.

Skaistas veidnes, bet vai tās ir pārāk specifiskas??

Survey Anyplace screenshot - veidņu bibliotēka

Izmantojot Survey Anyplace, varat izvēlēties sākt ar tukšu audeklu vai izvēlēties kādu no 20 iepriekš izstrādātām veidnēm. Bez šaubām, Aptaujas vietne piedāvā dažas pievilcīgas veidnes – un jūs varat tos viegli priekšskatīt, lai izlemtu, vai veidlapa ir piemērota jums.

Aptauja jebkuras vietas ekrānuzņēmums - priekšskatījuma režīms

Visas veidnes ir pieejamas neatkarīgi no jūsu plāna – un bezmaksas izmēģinājuma laikā jums ir arī pilnīga piekļuve veidnēm. Pieejamām veidnēm nav īpašu kategoriju, un jūs nevarat tās kārtot vai filtrēt.

Pieejamo veidņu tipi ietver piekrišanas veidlapas, novērtēšanas veidlapas, novērtējuma veidlapas, mazumtirdzniecības aptaujas, datu vākšanu, viktorīnas un prasmes pārbaudes veidlapas.. Šķiet, ka dažas veidnes ir pārāk specifiskas – piemēram, ir “diska novērtēšanas” un “valodas prasmes pārbaudes” veidnes, kas acīmredzami ir paredzētas nišas auditorijai. Tomēr jūs varat viegli pielāgot aptaujas atbilstoši savām vajadzībām.

Visas Survey Anyplace veidnes ir pilnībā reaģējošas – un faktiski tās ir izstrādātas, paturot prātā mobilās ierīces.

Interaktīvo aptauju augstākās iespējas

Aptauja jebkuras vietas ekrānuzņēmums - funkcijas

Aptaujas Anyplace funkcijas ir izstrādātas, lai palīdzētu jums izveidot aptaujas, kuras jūsu mērķauditorija, klienti vai darbinieki tiešām izbaudīs – iekļaujot interaktīvus stimulus un animētas vērtēšanas funkcijas, viktorīnas taimerus un emocijzīmēm līdzīgus vērtējumus..

Pierakstoties vietnē Survey Anyplace, varat pievienot savu logotipu un izmantot to kā veidlapu fonu, vai arī jūs varat izvēlēties vienu no 40 augstas kvalitātes foniem, kas pieejami celtniecībā.

Cilnē Papildu opcijas veidotājā ir uzlabotas funkcijas, piemēram, viktorīnas opcijas (ieskaitot līderu tabulu un viktorīnas taimeri), sociālo mediju koplietošanas iespējas un integrācija ar lietotnēm, izmantojot Zapier. Precīzi līdzekļi, kuriem varat piekļūt, tomēr ir atkarīgs no plāna.

Varat izveidot neierobežotas formas ar neierobežotiem jautājumiem – plānus ierobežo tikai saņemto atbilžu skaits. Mēneša ierobežojumi attiecas nevis uz veidlapu, bet uz kontu, tāpēc, ja notiek vairākas aptaujas, jūs varētu diezgan ātri sasniegt šo ierobežojumu.

Kvalitātes jautājumu veidi

Aptauja jebkuras vietas ekrānuzņēmums - jautājumu veidi

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties veidni vai nolemjat veidot savu formu no jauna, aptaujā ir viegli pievienot jautājumus.

Jūs varat izvēlēties no dažādiem interaktīviem un uz tekstu balstītiem jautājumu veidiem, ieskaitot teksta izvēli, beztermiņa, ranžēšanu, NPS (Net Promoter Score) un automātisko ieteikšanu.. Visus jautājumu veidus var rediģēt. Jūs pat varat pievienot YouTube videoklipu saviem jautājumiem:

Aptauja jebkuras vietas ekrānuzņēmums - YouTube videoklipa pievienošana

Interaktīvā viktorīna

Aptaujas var viegli kļūt par viktorīnām ar konkrētām “pareizajām” atbildēm, kuras varat izmantot, lai novērtētu apmeklētāju zināšanas un izveidotu noderīgāku saturu.. Aptaujas vietnei ir viktorīnas veidnes, taču, ja vēlaties, varat izveidot savu no tukšas veidnes.

Uz jautājumiem, kas orientēti uz aptauju, Survey Anyplace ietver jautājumu kopu (iepriekš uzrakstītu jautājumu kopas, kuras varat viegli pievienot), viktorīnas taimeri un animētu mērinstrumentu, kas var pārbaudīt atbildes un parādīt galarezultātu..

Survey Anyplace screenshot - galarezultāts

Stimulējošie logrīki

Aptauja jebkuras vietas ekrānuzņēmums - nokopējamais logrīks

Izmantojot Survey Anyplace stimulējošos logrīkus, savām aptaujām varat pievienot mazliet prieka. Tie ir lieliski piemēroti, lai piedāvātu klientiem iespēju laimēt balvas vai atlaižu kodus, un tie piedāvā jautrus, mazus jaunumus (redzams iepriekš redzamajā ekrānuzņēmumā). Ievietojiet tos aptauju beigās kā pamudinājumu aizpildīt visu aptauju.

Vienkāršs, bet ne vieglākais veidotāju veidotājs

Aptauja jebkuras vietas ekrānuzņēmums - darba sākšana

Ja jūs nekad iepriekš neesat izveidojis tiešsaistes veidlapu vai aptauju, jūs, iespējams, cīnāties ar Survey Anyplace redaktoru. Tas nav vilkšanas un nomešanas redaktors, tāpat kā daži citi veidlapu veidotāji (piemēram, JotForm un SurveyMonkey), kas padara to mazāk draudzīgu iesācējiem – taču to nav neiespējami iemācīties.

Cilnes, ērti pārvietojams redaktors

Survey Anyplace screenshot - aptaujas redaktors

Neskatoties uz to, ka trūkst vilkšanas un nomešanas saskarnes, Survey Anyplace rīcībā ir cilne ar redaktoru, kas salīdzinoši viegli ļauj atrast pareizos apsekojuma iestatījumus. Augšpusē esošās cilnes darbojas kā pakāpeniska pieeja aptaujas veidošanai, tāpēc jūs vispirms uzdodat jautājumus, pārejat pie dizaina, pārbaudiet papildu iespējas un pēc tam dalāties aptaujā ar savu mērķauditoriju.

Intuitīvi jautājumu iestatījumi

Aptaujas jebkuras vietas ekrānuzņēmums - jautājumu iestatījumi

Jautājumi, protams, ir jūsu aptaujas vissvarīgākā daļa, tāpēc šī ir tā redaktora daļa, kuru jūs, visticamāk, izmantosit visvairāk. Varat viegli mainīt jautājuma veidu, izmantojot nolaižamo lodziņu, un arī jautājuma tekstu ir viegli rediģēt.

Atbilžu pievienošana jautājumiem par teksta izvēli ir jāievada lodziņā – lai gan automātiskā ieteikuma jautājuma veidam jums būs jāizveido pamata izklājlapa (.csv fails), lai augšupielādētu savus ieteikumus.. Citi jautājumu redaktora iestatījumi ir vienkārši pārslēdzēji, kurus varat ieslēgt vai izslēgt.

Vienkārša dizaina rediģēšana

Survey Anyplace screenshot - dizaina redaktors

Ja vēlaties pielāgot savu aptauju – lai, piemēram, izmantotu zīmola krāsas, nevis noklusējuma krāsas Survey Anyplace – cilne noformējums piedāvā vienkāršas izvēles iespējas aptaujas izskata mainīšanai.

Jūs varat mainīt fonu, izkārtojumu un logotipu, kā arī galvenā krāsa, fona krāsa, fonta lielums un krāsa un pogu krāsas. Varat arī pielāgot progresa joslu, pievienot ikonu un saglabāt dizainu kā veidni turpmākai lietošanai.

Vienīgā problēma, ar kuru saskāros, bija mēģinājums izdomāt, kā jautājumus virzīt augšup un lejup. Redaktorā nav padomu vai “ekskursijas”. Jautājumus varat pārvietot, noklikšķinot uz nolaižamās bultiņas blakus jautājuma numuram un izvēloties citu numuru, lai mainītu pozīciju.

Survey Anyplace screenshot - teksta redaktors

Aptauja jebkurā vietā saka, ka aptauju var izveidot dažu minūšu laikā, bet, pēc manas pieredzes, jūs skatāties stundu vai vairāk. Tas ir, ja vien jūs neizmantojat iepriekš izstrādātu veidni un nemaināt nevienu jautājuma vai dizaina iestatījumu. Aptaujas jebkuras vietas tuvākais konkurents SurveyMonkey padara procesu daudz vieglāku, lai jūs varētu ātrāk izveidot aptaujas.
Saņemt atbalstu no Survey Anyplace ir sarežģīti. Ir diezgan detalizēts palīdzības centrs, kurā ir atbildes uz dažiem visbiežāk uzdotajiem jautājumiem, un dažās atbildēs ir soli pa solim sniegtas instrukcijas.

Kopš tā laika reālu cilvēku atbalstu ir grūtāk iegūt galvenajā vietnē vai palīdzības centra lapās nav informācijas par to, kā sazināties ar atbalsta dienestu. Beigu beigās palīdzības centrā esošajā meklēšanas lodziņā ierakstīju “atbalsts” un atradu e-pasta adresi, kas (teorētiski) nonāk atbalsta komandā. Reakcijas laiki un cilvēku atbalsta pieejamība nav zināmi, jo es uz savu e-pastu nesaņēmu atbildi.

Survey Anyplace screenshot - FAQ sadaļa
Atšķirībā no daudziem veidotāju veidotājiem, Survey Anyplace nepiedāvā bezmaksas plānu, taču varat izmantot Essential vai Professional plāna bezmaksas izmēģinājuma priekšrocības, kas septiņu dienu laikā dod jums iespēju izlemt, vai ir vērts ieguldīt mēneša vai gada plānā.. Lai reģistrētos, jums nav jāievada kredītkartes informācija, tāpēc tas ir bezriska veids, kā uzzināt, vai Survey Anyplace darbojas jūsu labā.

Ir četri cenu plāni, kuru cenas mainās atkarībā no tā, vai maksājat mēnesī vai gadā. Essential plāns ietver tikai 400 ikmēneša atbildes uz aptaujām – tas ir piemērots nelielam pētniecības projektam, taču tas nav daudz izmantojams, ja vēlaties savā vietnē ievietot aptaujas vai sociālo mediju kanāli. Pamata plāns neietver pilnu aptaujas vietu aprakstu.

Profesionālajā plānā ir ietvertas līdz 2000 atbildes mēnesī, tāpēc šis plāns būtu vislabākais, ja jūsu uzņēmumam izmantotu Survey Anyplace. Šajā plānā ir iekļautas uzlabotas funkcijas, piemēram, sarežģīta jautājumu loģika, Zapier integrācija un vairāku valodu atbalsts.

Uzņēmējdarbības plānā ir iekļautas 5000+ mēneša atbildes, kā arī sniegta jums iespēja iekasēt maksājumus, izmantojot Stripe. Šo plānu var pielāgot atbilstoši jūsu vajadzībām – un tas ir labākais, ja jums ir liela korporācija (un liels budžets).

Turklāt ir ReportR plāns, kas piedāvā papildu funkcijas, ieskaitot atbalstu PDF failiem, PDF redaktoru un PDF logrīkus, lai izveidotu dažādus pārskatus no jūsu veidlapas iesniegumiem.

Kā “Survey Anyplace” atbilst sacensībām??

Aptauja jebkurā vietā sniedz jums nepieciešamos rīkus, lai izveidotu pievilcīgas aptaujas. Nav bezmaksas plāna, taču varat izmantot izmēģinājuma periodu, lai pārbaudītu, vai tas ir piemērots jūsu vajadzībām. Būvnieks ir sarežģītāks, salīdzinot ar tādiem formas celtniekiem kā SurveyMonkey, bet stimulējošā logrīka pievienošana ir noderīga, lai palielinātu to cilvēku skaitu, kuri aizpilda jūsu aptaujas.

Ir daudz jautājumu tipu, un tā veidnes ir labi izstrādātas, taču ir vērts pārbaudīt, vai ir pietiekami daudz atbilstošu veidņu, lai pamatotu abonēšanu. Tas nebūs piemērots visiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector