Zettahost pārskats 2020 – vai tiešām tam var uzticēties?

zettahost galvenaisJa jūs steidzaties un vēlaties tikai apakšējo rindu: par tādu pašu cenu kā Zettahost jūs varat iegūt daudz labākus serverus ar diennakts atbalstu ar Hostinger, kāpēc gan pat uztraukties?!


Zettahost ir pilna servisa hostinga uzņēmums, kurš sāka savu ceļojumu 2002. gadā. Šodien tas piedāvā dalītu, daļēji nodalītu un mākoņa mitināšanu, kā arī tālākpārdevēju programmas, domēna un e-pasta pakalpojumus un SSL sertifikātus. Uzņēmuma vietne ir pieejama angļu valodā.

Īpašības un ērta lietošana

zettahost 1

Zettahost piedāvā trīs kopīgus mākoņu mitināšanas plānus – BEZMAKSAS (bezmaksas plāns ar ierobežotiem resursiem), personisko un biznesu, kas nāk ar:

 • Bezmaksas aktivizēšana
 • Garantija par 99,9%
 • Stabila Linux OS ar Apache
 • phpMyAdmin un MySQL (v.5) datu bāzes
 • PHP 5/7
 • 3200+ Perl moduļi
 • GD bibliotēka attēlu dinamiskai izveidošanai
 • Detalizēta jūsu saimniekdatoru datplūsmas statistika
 • Ugunsmūris, aizsardzība pret surogātpastu (SpamAssassin) un aizsardzība pret vīrusiem (ClamAV)
 • Webmail tīmekļa piekļuvei jūsu e-pastiem no jebkuras vietas un jebkurā laikā
 • POP3 / IMAP un SMTP piekļuve
 • Tīmekļa failu pārvaldnieks
 • Pilna DNS un WHOIS pārvaldība
 • EPP atslēgas vadība (domēna pārsūtīšanai nepieciešams autorizācijas kods)
 • Pilnībā pieejams, Web bāzēts uzlabots vadības panelis

Šie plāni galvenokārt atšķiras diska vietas (1 GB – neierobežots), datu pārsūtīšanas (5 GB – neierobežots) un e-pasta un FTP kontu skaita (viens – neierobežots) ziņā. Ja plānojat izvēlēties BEZMAKSAS plānu, varat izvēlēties no WordPress un Joomla optimizētajiem plāniem. Vienu gadu jūs saņemsit bezmaksas domēna vārdu ar personīgajiem plāniem, kamēr biznesa plāns jums piedāvā bezmaksas domēnu uz mūžu.

Uzņēmums piedāvā arī trīs daļēji veltītus mitināšanas plānus (ar vienu bezmaksas domēnu dzīvei), trīs mākoņu VPS mitināšanas plānus un bezmaksas tālākpārdevēju mitināšanas programmu, kā arī sešus SSL sertifikātus un vairākus domēna pakalpojumus. Lai gan zem mākoņa mitināšanas un VPS mitināšanas jūs atradīsit nedaudz atšķirīgus plānus (ar vienādiem nosaukumiem), klientu atbalsta pārstāvis man teica, ka tie ir vienādi.

Zettahost piedāvā RAID dublējumu, lai saviem klientiem nodrošinātu paaugstinātu datu uzticamību. Tā kā jūsu dati vienlaikus tiek glabāti divos HDD, uzņēmums var atjaunot dublējumu (ja ir cieta diska avārija) no nesabojātā HDD.

Pateicoties XEN Hypervisor tehnoloģijas izmantošanai, uzņēmums piedāvā jums labāku VPS izolāciju, kas savukārt piedāvā labāku drošību, vadību un iespēju pilnībā pielāgot serveri..

Uzņēmums jums piedāvā trīs vietņu veidotājus – BasicPages, Soholaunch un Concrete5, kurus varat izmantot, lai viegli izveidotu savu vietni un attīstītu to tālāk, neprasot īpašas prasmes. Zettahost piedāvā arī iebūvētu mitināšanas vadības paneli, kas aprīkots ar viena klikšķa lietojumprogrammu instalētāju – Zacky Installer. Tam ir vairāk nekā piecdesmit vispopulārākās programmatūras lietojumprogrammas (CMSes, emuāriem, wiki, e-komercijai utt.), Kuras varat viegli instalēt.

Cenas un atbalsts

zettahost 2

Zettahost koplietotie hostinga plāni ir lēti. Par šiem plāniem var samaksāt EUR, USD vai GBP atkarībā no tā, kurā reģionā jūs piesakāties, vai izvēloties rēķinu. Maksājumus var veikt, izmantojot PayPal, Worldpay un BitPay. Pieejamie norēķinu periodi ir trīs mēneši, seši mēneši, viens gads, divi gadi, trīs gadi, četri gadi un pieci gadi. Norēķinu periods par BEZMAKSAS plānu nav ierobežots.

Visiem jaunreģistrētajiem kontiem un jauninājumiem no bezmaksas uz apmaksātiem Zettahost kontiem tiek dota 30 dienu naudas atgriešanas garantija. Tomēr tas ir piemērojams tikai gada (viena – piecu gadu) tīmekļa mitināšanas plāniem. Par viena mēneša abonementiem uzņēmuma VPS un daļēji veltītiem hostinga plāniem atmaksu var pieprasīt tikai piecas dienas pēc pirmā pasūtījuma.

Zettahost piedāvā 24 stundu diennakts tehnisko atbalstu. Jūs varat sasniegt uzņēmuma klientu atbalstu, izmantojot tālruni, e-pastu, tiešraides tērzēšanu, tiešsaistes kontaktu veidlapu un biļešu sistēmu (kas paredzēta tikai klientiem, kuriem jāpiesakās savos kontos). Es izmēģināju tiešraidi un saņēmu ātru atbildi.

Zettahost piedāvā plašu mitināšanas enciklopēdiju (līdzīgu zināšanu bāzei), kurā ir noderīga informācija, kas palīdz pieņemt labākus lēmumus, izvēloties mitināšanas plānu, domēnus, SSL sertifikātus utt., Un izveidot savu jauno vietni.

Cik maksā Zettahost? Zettahost piedāvā plānus no 0 USD līdz 4 USD. Cena ir atkarīga no tā, kuru hostinga plāna veidu jūs izvēlaties. Zemāk varat redzēt atjauninātu cenu tabulu (atjaunina katru nedēļu).
Kurš Zettahost plāns man jāsaņem? Mans ieteikums ir sākt ar lētāku plānu. Jūs vienmēr varat jaunināt vēlāk. Zettahost var jums palīdzēt pārejot uz dārgāku plānu. Apmeklētāju skaita pieaugums daudzkārt prasa ilgāku laiku, nekā gaidīts, un jums nevajadzētu maksāt daudz naudas, kamēr rodas tāda vajadzība. Protams, jūsu vajadzības var atšķirties, un jūs varat konsultēties ar hostinga ekspertu no Zettahost šeit.
Cik labs ir Zettahost klientu atbalsts? Zettahost nav klasificēts kā viens no mūsu labākajiem tīmekļa mitinātājiem. Bet tas var būt arī rezultāts tam, ka Zettahost ir mazs, zem radara izvietots mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Nelielam hostinga uzņēmumam ir priekšrocības – kā klients jūs viņiem esat svarīgāks. Varat arī apskatīt mūsu salīdzinājumu šeit populārākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumi.

Kā “Zettahost” atbilst sacensībām?

Ja plānojat izveidot savu vietni, varat pārbaudīt ūdeņus, izmantojot Zettahost BEZMAKSAS mitināšanas plānu. Kad esat ieguvis pamatzināšanas par mitināšanu, varat jaunināt uz augstāk apmaksātu plānu ar uzlabotām funkcijām.

Joprojām neesat pārliecināts, vai šī ir pareizā tīmekļa mitinātāja? Apskatiet mūsu populārākie ieteicamie tīmekļa mitinātāji lai uzzinātu vairāk.

Plusi

 • 17 gadu pieredze nozarē
 • Bezmaksas un lēti hostinga plāni
 • In-house izstrādāts hostinga vadības panelis
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija (dalīta mākoņa mitināšana)

Mīnusi

 • Maksājumu iespējas ierobežotas
 • Neliela neskaidrība attiecībā uz mākoņa un VDS plāniem
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector