WPWebHost pārskats 2020 – vai tas ir labākais WordPress tīmekļa mitinātājs?

WPWebHostWPWebHost ir maza hostinga kompānija, kas vienkārši neatbilst lieliem zīmoliem, piemēram Hostinger. Lielāki hostinga uzņēmumi vienkārši piedāvā labāku cenu par līdzīgu konfigurāciju.


Dibināta 2007. gadā, WPWebHost ir vadošais vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas atrodas Dienvidaustrumu Āzijā un kas specializējas WordPress mitināšanā. Viņi šobrīd sniedz mitināšanas pakalpojumus vairāk nekā 100 000 klientiem. Viņu serveri atrodas divos datu centros; viens Singapūrā un viens Amerikā. Viņu vietne un atbalsts ir pieejams angļu valodā.

Mēs faktiski intervējām WPWebHost izpildvaru, un šeit ir tas, ko mēs uzzinājām.

Īpašības un ērta lietošana

Kā tikai WordPress vietņu mitināšanas uzņēmums, WPWebHost piedāvā tikai dalītu mitināšanu nevis virtuāli privāti serveri vai īpaši serveri. Viņiem ir četras paketes: WP Blogger, WP Lite, WP Plus un WP Geek.

Viņu WordPress vietņu mitināšanas pakotnēs ir šādas funkcijas:

 • 99,5% apkalpošanas līmeņa vienošanās (SLA), 100% ar trešo personu testiem
 • Dublējumu pārvaldnieks, lai manuāli dublētu vai ieplānotu dublēšanu, tiek saglabāts 30 dienas
 • Viens bezmaksas domēns
 • Bezmaksas Let’s Encrypt SSL sertifikāts
 • SSD krātuve no 10 GB līdz 100 GB

Ir svarīgi apspriest viņu vidējo darbības laiku. Pirmkārt, lai arī man vajadzēja laiku, kamēr atradu, viņi savā tīmekļa vietnē paziņo, ka viņiem ir uptime SLA – 99,5%. Tas tomēr ir diezgan labi, un tas, kas man visvairāk patīk, ir tas, kā tas ir labi dokumentēts to noteikumos un nosacījumos ar skaidrām kompensācijas vadlīnijām. Otrkārt, trešo personu testi to parāda 30 dienu periods, to faktiskais darbspējas laiks bija 100%. Tas nepārprotami ir liels vidējais uptime un liels SLA.

Tā kā WPWebHost koncentrējas tikai uz WordPress vietņu mitināšanu, viņi spēj nodrošināt funkcijas, kas īpaši pielāgotas šai nišai. Viņi integrējas ar Jetpack, kas nodrošina vairāk nekā 200 bezmaksas motīvu kuru var iestatīt tikai ar dažiem klikšķiem. WPWebHost arī integrējas ar WordPress Toolkit for instalēšana ar vienu klikšķi, smilšu kastes pārbaude un drošības skeneris, un nodrošina WordPress automātiskos atjauninājumus, vietņu trafika statistiku un daudz ko citu.

Papildus lieliskajām WordPress funkcijām WPWebHost izmanto arī augstas kvalitātes aparatūru, ieskaitot jaunākā SSD krātuve, vairāku serveru atrašanās vietas Amerikā un Singapūrā globāliem klientiem, un, lai pievienotu vēl lielāku vērtību, tajos ietilpst bezmaksas CDN, lai nodrošinātu, ka jūsu apmeklētāji vienmēr baudīs ātrāku vietnes ielādēšanas ātrumu un labāku drošību.

Cenas un atbalsts

Viņu cenas ir diezgan augstas, salīdzinot ar vietējiem un starptautiskajiem konkurentiem. Tomēr, ja jūs meklējat īpašu WordPress mitināšanu, kurai ir pievienotas papildu funkcijas, kas palīdzēs ātri un ērti izveidot WordPress vietni, papildu izmaksas varētu būt vērtīgas.

Izrakstoties, jūs varat izvēlēties hostingu iegādāties viena, divpadsmit, divdesmit četru vai trīsdesmit sešu mēnešu laikā. Atlaides ilgāka termiņa iegādei ir diezgan lielas. Man patīk iespēja izvēlēties ikmēneša izmēģinājumu bez saistībām, kā arī iespēju izvēlēties ilgāku termiņu, lai saņemtu atlaidi. Nav bezmaksas izmēģinājuma vai bezmaksas versijas, taču tie piedāvā 30 dienu naudu atpakaļ garantiju.

WPWebHost klientu apkalpošana notiek visu diennakti, kas ir lieliski, un viņi piedāvā gan tiešraides tērzēšanas atbalstu, gan Facebook kurjeru. Man ļoti patīk, ka varu saņemt atbalstu jebkurā dienas vai nakts laikā. Pat tā, man nācās gaidīt vairākas stundas, lai dažreiz saņemtu atbildi. Viņu palīdzība ir pieejama angļu valodā, un atbalsta personāls ir ļoti zinošs. Viena no uzlabošanas jomām ir viņu zināšanu bāze, jo pašlaik tīmekļa vietnē nav pieejami palīdzības dokumenti.

Cik maksā WPWebHost? WPWebHost piedāvā plānus no 3 USD līdz 77 USD. Cena ir atkarīga no tā, kuru hostinga plāna veidu jūs izvēlaties. Zemāk varat redzēt atjauninātu cenu tabulu (atjaunina katru nedēļu).
Kurš WPWebHost plāns man jāsaņem? Mans ieteikums ir sākt ar lētāku plānu. Jūs vienmēr varat jaunināt vēlāk. WPWebHost var jums palīdzēt pārejot uz dārgāku plānu. Apmeklētāju skaita pieaugums daudzkārt prasa ilgāku laiku, nekā gaidīts, un jums nevajadzētu maksāt daudz naudas, kamēr rodas tāda vajadzība. Protams, jūsu vajadzības var atšķirties, un jūs varat konsultēties ar WPWebHost mitināšanas ekspertu šeit.
Cik labs ir WPWebHost klientu atbalsts? WPWebHost netiek atzīts par vienu no mūsu labākajiem tīmekļa mitinātājiem. Bet tas var būt arī rezultāts tam, ka WPWebHost ir mazs, zem radara izvietots mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Nelielam hostinga uzņēmumam ir priekšrocības – kā klients jūs viņiem esat svarīgāks. Varat arī apskatīt mūsu salīdzinājumu šeit populārākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumi.

Kā WPWebHost atbilst sacensībām?

WPWebHost ir Exabytes meitas uzņēmums, kas ir viens no vadošajiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem Dienvidaustrumu Āzijā, tāpēc viņiem ir pieejama augstākās klases infrastruktūra tikai viņu WordPress mitināšanai..

WPWebHost varētu piedāvāt labu pakalpojumu par saprātīgu cenu, taču vai tas sakrīt ar top web hostinga uzņēmumiem? Mums ir grūti pateikt “jā”.

Plusi

 • Pārdomāts risinājums WordPress lietotājiem
 • Tiešsaistes tērzēšana pieejama vietnē
 • Diennakts klientu atbalsts
 • Iesācējiem draudzīgi rīki, piemēram, WordPress Toolkit, JetPack, WordPress automātiskie atjauninājumi

Mīnusi

 • Salīdzinoši dārgi
 • Lēna reakcija no tiešraides tērzēšanas
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector