VPS-Server pārskats 2020 – vai tā spēj izturēt savu reputāciju?

VPS-Server-pārskatsVPS-Server ir krievu tīmekļa mitināšanas uzņēmums ar 10 gadu pieredzi. Tas piedāvā vietņu mitināšanu zemu izmaksu globālā serveru tīklā, kas aptver ASV, Franciju, Holandi, Vāciju un Krieviju. Acīmredzot atbalsts tiek sniegts tikai krievu valodā, taču VPS-Server vietnē var pārslēgties no krievu uz angļu valodu.


Īpašības un ērta lietošana

visizcilākā īpašība no VPS-Server tīmekļa mitināšanas plāniem ir ģeogrāfiskais pārklājums no saviem serveriem. Tīmekļa pārziņi, kas pārvalda sarežģītus e-komercijas veikalus ar globālu klātbūtni, var izmantot vienu pakalpojumu sniedzēju piekļuvei serveriem ASV, Eiropā un Krievijā.

Vienā tīmekļa mitināšanas plānā ir iekļauts SSL sertifikāts, bet visiem citiem plāniem ir jāiegādājas sertifikāts. Tu iegūsti nav bezmaksas domēna, un dublējumi jāiegādājas atsevišķi. Padziļināti iepazīstieties ar šī pārdevēja noteikumiem un nosacījumiem servisa līmeņa garantija 99% uptime.

tīmekļa mitināšana funkcijas ietver:

 • SSD
 • PHP 7.2
 • MySQL
 • FTP
 • ISPManager
 • SSH

Vietne VPS-Server norāda, ka to ir viegli izveidot un atbrīvot, izmantojot populāro CMS: Drupal, Joomla, WordPress, un tas nozīmē arī “Vieglu CMS instalēšanu”, ko es domāju par sava veida viena klikšķa instalētājs. Līdzīgi, a vietņu veidotājs ir netieši izteikts, bet nav precīzi aprakstīts. A “Ērts” vadības panelis tiek sniegts, bet es nezinu, kurš no tiem.

VPS pakalpojumi ir pieejami pieredzējušiem tīmekļa pārziņiem. Visos plānos ir iekļauta root pieeja, un VPS funkciju sarakstā ir arī:

 • SSD
 • 1 GB / s otrais joslas platums
 • OpenVZ
 • RAM un atmiņas uzlabojumi

Dublējumiem ir FTP un Rsync piekļuve, bet jāiegādājas atsevišķi.

Cenas un atbalsts

Ne pirmo reizi, lai to atrastu, jums ir jāiedziļinās noteikumos un nosacījumos, taču visi VPS-Server mitināšanas plāni ir iekļauti tiesības jebkurā laikā atcelt plānu un saņemt atlīdzību par neizmantotajiem pakalpojumiem. Tomēr kompensācija tiek piešķirta tikai par atlikušajiem veseliem mēnešiem, un visiem maksā 10% atgriešanas maksu.

sākuma līmeņa dalīta mitināšanas plāns nāk ar spēju mitināt piecas vietnes, kas to padara dārgākas salīdzinājumā ar citu pakalpojumu sniedzēju plāniem kas ļauj jums mitināt vienu vietni. Protams, ja jūs patiešām nevēlaties uzņemt piecas vietnes.

Katrs plāns nāk ar neierobežots MySQL un FTP konts, un augstākās pakāpes plānā ir pietiekami daudz diska vietas visām vietnēm, izņemot lielākās vietnes. cenas augstāka līmeņa plāniem ir lieliskas salīdzinot ar to, ko var iegūt citur.

Mulsinoši, plāni ar lielāku diska vietu nenāk ar SSL sertifikātiem, tāpēc jūsu e-komercijas veikalā jums tas būs jādara izvēlēties starp SSL sertifikāta iegādi (par lielu krātuves plānu) un samaksa par papildu krātuvi (plānā, kurā iekļauts SSL sertifikāts).

Tur ir vairāki uz SSD balstīti Linux VPS mitināšanas plāni kuriem visiem ir vienādas iespējas, bet atšķirīgi resursu piešķīrumi ir 1 vai 2 CPU kodoli, no 1 GB līdz 4 GB RAM un no 30 GB līdz 100 GB diska atmiņas. Ir arī daži Uz HDD balstīti VPS mitināšanas plāni ar lielāks RAM un atmiņas piešķīrums bet joprojām ir tikai 1 o 2 CPU serdeņi. Diemžēl es to jūtu Ja nepietiek CPU kodolu un atmiņas piedāvātajam datu apjomam, ātruma uzturēšana būs gandrīz neiespējama.

Windows VPS plāni ir pievilcīgāki nekā Linux plāni. Tajos ietilpst no 2 līdz 8 CPU kodoliem, no 2 GB līdz 8 GB RAM un 160 GB diska vietas. Tomēr tiem ir arī satiksmes ierobežojumi no 6 TB līdz 8 TB, pirms ir jāiegādājas papildu jauda, ​​tāpēc tīmekļa pārziņiem, kuri pārvalda lielas vietnes, pirms reģistrēšanās ir jāpārliecinās par viņu trafika vajadzībām.

Vislabāk ir izvairīties no “VPS iesācējiem” plāniem jo (par cenu) tie piedāvā pārāk maz atmiņas, lai apstrādātu diska vietas daudzumu.

Atbalsta iespējas ir diezgan sliktas. Es nosūtīju e-pastu uz atbalstu, uz kuru 24 stundas neatbildēju. Viņi arī apgalvo, ka jūs varat sasniegt pārstāvi pa tālruni, Skype, Telegram, WhatsApp un Viber no rīta līdz agrā vakaram., bet mans mēģinājums sazināties ar viņiem caur Skype nesaņēma atbildi pēc trim dienām:

VPS-servera atbalsts

Tur ir diezgan plaša pašpalīdzības datu bāze, bet tas ir tikai krievu valodā.

Kā VPS-Server atbilst sacensībām??

Izmantojot serverus ASV, Eiropā un Krievijā, VPS-Server piedāvā izcilu ģeogrāfisko pārklājumu e-komercijas tirgotājiem. Tomēr VPS mitināšanas plānu vērtību mazina cenu noteikšanas shēma, kas nedara labu darbu, saskaņojot jaudu ar atmiņas ietilpību. Uzlabotie tīmekļa pārziņi var to apskatīt, taču pirms reģistrēšanās pārliecinieties par jūsu vajadzībām.

Plusi

 • SSD
 • PHP 7.2
 • Bezmaksas SSL sertifikāts (ne visi plāni)
 • WordPress, Joomla, Drupal

Mīnusi

 • Nav bezmaksas dublējumu
 • Nav diennakts atbalsta
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map