Vietnes hostinga pārskats 2020 – vai tas ir nepietiekami novērtēts?

Vietnes vietneVietnes vietne ir piemērota, taču tā nav pietiekami laba. Lai gan SiteHost ir pienācīga tīmekļa mitinātāja, jūs varat iegūt labākas kvalitātes mitināšanu par lētāku cenu, izmantojot Hostinger, piemēram.


SiteHost ir Oklendā izvietota mitināšanas kompānija, kas piedāvā Linux un Windows VPS papildus fiziskajiem serveriem un mākoņu glabāšanas risinājumiem. Vietnes Vietne ar nelielām aparatūras problēmām un augstākā līmeņa atbalstu klientiem nodrošina pakalpojumu, kas ir otrais.

Īpašības un ērta lietošana

Ar savu VPS, mākoņa mitināšanu un speciālajiem serveriem SiteHost apkalpo vidēja un liela mēroga organizācijas ar nepārspējamu uzticamību un nepārtraukti uzlabojot darbības efektivitāti. Ņemiet vērā: tā kā viņi ir izcils mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, viņi ir nav paredzēts iesācējiem. Jums, iespējams, būs vajadzīgas zināmas tehniskās zināšanas, lai efektīvi apstrādātu viņu risinājumus, kaut arī viņiem to ir pārvaldīts mitināšanas plāns liek atbrīvoties no šiem uzņēmuma līmeņa mitināšanas risinājumiem arī.

Viņu VPS mitināšanas iespēja lietotājiem piedāvā jauku jauninājumu no koplietošanas mitināšanas: jūs varat izvēlēties vienu no tiem pārvaldīti vai nepārvaldīti mitināšanas plāni un pielāgojiet VPS pakotnes tomēr jūs vēlaties. Vietne nodrošinās serveri ar pilna saknes pieeja, garantētie resursi, un dīkstāves problēmu vispār nav. Veicot maksājumu, jūsu serveri ir uzreiz tiek nodrošināts un var darboties dažu minūšu laikā.

Ja jūs pāraugsit VPS, es ļoti iesakām pārslēgties uz viņu virtuālajiem speciālajiem serveriem. Šie viņu virtuālo un fizisko serveru acu aspekti laimīgam videi – gan veiktspējas ziņā, gan cenu ziņā. Tie ir nedaudz lielāki nekā pliki metāla serveri īpaši SSD vai HDD diskdziņi un jaudīgi CPU kodoli. Viņu serveri ir ne tikai droši, bet arī piedāvā lielāku privātumu un īpašu apstrādes jaudu. Izmantojot šo opciju, jūs iegūstat mašīnu, kas konstruēta ātrumam, bet par virtuālā servera cenu.

Kas man patīk vietnē SiteHost, ir tas, ka viņi jums dod vienkāršs un lietotājam draudzīgs vadības panelis, lai pārvaldītu savas vietnes, datu bāzes un atmiņas diskus. Jūs varat palaist Apache un Nginx dažādos diskos, plānot ikdienas automātiskās dublējumkopijas, skatīt resursu izmantošanas un veiktspējas rādītājus un pat pārsūtīt failus, izmantojot SFTP.

Papildus VPS un speciālajiem serveriem piedāvā arī vietniHost uzņēmuma risinājumi, piemēram, Azure un premium servera pārvaldības pakalpojumi. Jūs varat tos pasūtīt atsevišķi vai kopā ar savu hostinga plānu. Galvenie pakalpojumi ir:

 • CMS uzturēšana un labošana
 • Vietņu un lietotņu uzturēšana
 • Spraudņa atjauninājumi un uzturēšana
 • Kļūdu izmeklēšana un labošana
 • Vispārīgi servera tweaks
 • Vietņu un lietotņu drošības uzraudzība
 • Ļaunprātīga programmatūra un vīrusi tiek attīrīti
 • DDoS uzbrukuma mazināšana

Cenas un atbalsts

Lai arī tas nav lēts, SiteHost sniedz jums ārkārtīgi uzticamu VPS mitināšanu un serverus, kas veltīti tukšam metālam saprātīgas cenas. Viņu serveri ir jaudīgi un viegli konfigurējami. Ņemiet vērā, ka būs atsevišķi jāmaksā GST, tāpēc jums tas būs jāiekļauj galīgajās izmaksās.

Atbalsts ir vēl viena joma, kurā SiteHost ir izcils. Viņiem ir tālruņu numuri, kas norādīti gan Jaunzēlandei, gan Austrālijai, kopā ar reāllaika servera statusa atjauninājumiem un pieprasījuma veidlapu, caur kuru jūs varat tos nosūtīt pa e-pastu. Tas ir reti, ka jums būs jāsazinās ar viņiem, jo ​​viņi proaktīvi uztur savus serverus un iespējas, taču, ja jums tas ir izdevīgi, viņi ir ieguvuši pierādījumus par atbildot uz atbalsta biļetēm mazāk nekā stundas laikā.

Cik maksā vietne Vietne, vietne piedāvā vairākus plānus, kuru cena ir visaugstākā un zemākā. Cena ir atkarīga no tā, kuru hostinga plāna veidu jūs izvēlaties. Zemāk varat redzēt atjauninātu cenu tabulu (atjaunina katru nedēļu).
Kurš SiteHost plāns man jāsaņem? Mans ieteikums ir sākt ar lētāku plānu. Jūs vienmēr varat jaunināt vēlāk. Vietnes vietne var palīdzēt pārejot uz dārgāku plānu. Apmeklētāju skaita pieaugums daudzkārt prasa ilgāku laiku, nekā gaidīts, un jums nevajadzētu maksāt daudz naudas, kamēr rodas tāda vajadzība. Protams, jūsu vajadzības var atšķirties, un jūs varat konsultēties ar vietnes hostinga ekspertu no vietnesHost šeit.
Cik labs ir vietnes SiteHost klientu atbalsts? Vietne Vietne netiek atzīta par vienu no mūsu labākajiem tīmekļa mitinātājiem. Bet tas var būt arī iemesls tam, ka SiteHost ir mazs, zem radara izvietots mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Nelielam hostinga uzņēmumam ir priekšrocības – kā klients jūs viņiem esat svarīgāks. Varat arī apskatīt mūsu salīdzinājumu šeit populārākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumi.

Kā SiteHost atbilst konkursam?

Vietnes vietne saviem klientiem nodrošina stabilu, bez piemaksu hostinga un individuālu serveru risinājumu ar izcilu darbspējas laiku un fantastisku atbalstu viens pret vienu, turklāt par visiem izdevīgām cenām..

Joprojām neesat pārliecināts, vai šī ir pareizā tīmekļa mitinātāja? Apskatiet mūsu populārākie ieteicamie tīmekļa mitinātāji lai uzzinātu vairāk.

Plusi

 • Augstākā līmeņa aparatūra
 • Īpaša pasūtījuma hostinga paketes
 • Biļešu reakcijas laiks mazāk nekā stunda
 • Vienkāršs, intuitīvs vadības panelis

Mīnusi

 • Par naudas atmaksu netiek minēts
 • Var būt dārgi
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector