TrentaHost pārskats 2020 – vai tas ir tā vērts?

TrentaHostKopš darbības uzsākšanas 2011. gadā Toronto bāzētā Kanādas kompānija TrentaHost ir piedāvājusi kvalitatīvu mitināšanu par rentablām cenām, īpašu uzmanību pievēršot DDoS aizsargātajai dalītajai mitināšanai. Tā piedāvā arī tālākpārdevēju mitināšanu, pārvaldītu un nepārvaldītu VPS un speciālus serverus, kā arī domēna pakalpojumus un SSL sertifikātus.


TrentaHost vietne atbalsta angļu valodu, bet WHMCompleteSolution groza apgabals atbalsta parastās 25 papildu valodas.

Īpašības un ērta lietošana

TrentaHost piedāvā trīs DDoS aizsargāta dalīta hostinga plānus, trīs DDoS aizsargāta tālākpārdevēja mitināšanas plānus, piecus pārvaldītus VPS plānus, piecus neapsaimniekotus VPS plānus un trīs veltītus serverus. Trīs DDoS aizsargāti dalītas mitināšanas plāni nodrošināt jūs ar:

 • CloudLinux OS
 • 5 GB uz neierobežotu SSD krātuvi
 • Neierobežots joslas platums
 • Neierobežots MYSQL datu bāzu un FTP kontu skaits
 • No 20 uz neierobežotu e-pasta kontu
 • Bezmaksas DDoS aizsardzība
 • Neierobežots papildinājumu un rezervēto domēnu skaits
 • Neierobežoti apakšdomēni
 • Šifrēsim SSL
 • PHP atlasītājs
 • R1Soft ikdienas dublējumi

TrentaHost uzlabo jūsu vietnes veiktspēju, mitinot to LiteSpeed ​​tīmekļa serveris un izmantojot Mākoņa aizdegšanās CDN. Cloudflare ne tikai samazina lapu ielādes laiku par 50%, bet arī palīdz aizsargāt jūs pret kiberuzbrukumiem. Jūs arī saņemat KernelCare, kas novērš drošības ievainojamības kodolā, neizraisot dīkstāvi.

Softaculous uzstādītājs ļauj instalēt vairākas populāras lietojumprogrammas (piemēram, WordPress un Joomla) bez tehniskām zināšanām. Kad jūsu vietne ir izveidota un darbojas, Attracta SEO rīki vadošās meklētājprogrammas jūsu saturu indeksēs ātrāk.

Virtuālie serveri nāc ar SolusVM vadības panelis kas ļauj sākt, apturēt, atsāknēt vai atkārtoti instalēt VPS. TrentaHost’s jaudīgi VPS mezgli nodrošina kompromisu starp veiktspēju un atmiņu, vienlaikus izvairoties no pārpildīšanas.

Visas hostinga paketes – koplietotus, tālākpārdevējus, VPS un speciālus serverus – nodrošina aizsardzība pret DDoS uzbrukumiem bez maksas.

Virtuālos un veltītos serverus nodrošina 99,9% uptime SLA, un (saskaņā ar noteikumiem un nosacījumiem) kopīgajiem risinājumiem ir pārsteidzoši zema 99% darbības laika garantija. Esmu gaidījis, ka dalīta hostinga laiks būs vismaz 99,9%.

Cenas un atbalsts

TrentaHost’s hostinga plāni ir lēti, bet cenas, kuras jūs maksājat grozā, ir augstākas nekā tās, kas norādītas produkta lapā. Šīs pārskatīšanas laikā jūs varētu saņemt 50% atlaide hostinga pakalpojumiem.

Maksājumus var veikt dažādās valūtās (USD, CAD, GBP vai INR), izmantojot PayPal, kredītkartes, UnionPay, Alipay, Tenpay vai kriptovalūtas. Pieejamie norēķinu periodi ir ikmēneša, gada, divgadu un trīsgadu, un pamata plānam ir pieejami tikai pirmie divi.

TrentaHost dalītie mitināšanas plāni nodrošina: 24 stundu naudas atdošanas garantija, kas ir pārāk īss, lai novērtētu pakalpojumus, un ir daudz īsāks nekā atmaksas logi, ko piešķir vairums citu saimnieku. Tas attiecas arī uz brīdinājumiem, un jūsu kompensācija ir pilnībā atkarīga no pārdevēja ieskatiem.

TrentaHost norāda uz a trīsdesmit minūšu atbalsta reakcijas laiks un a sešu stundu izšķirtspēja, lai gan tajā ir teikts arī par atbalsta biļešu un / vai e-pastu 24 stundu apgrozījuma laiku. Vietne norāda arī uz tiešraidi, bet es to nevarēju atrast. Pašpalīdzība zināšanu bāze ir nedaudz tukša, bet plusa pusē es tomēr saņēmos ātras atbildes uz pāris jautājumiem pa e-pastu:

TrentaHost

Cik maksā TrentaHost? TrentaHost piedāvā plānus no 1 USD līdz 4 USD. Cena ir atkarīga no tā, kuru hostinga plāna veidu jūs izvēlaties. Zemāk varat redzēt atjauninātu cenu tabulu (atjaunina katru nedēļu).
Kurš TrentaHost plāns man jāsaņem? Mans ieteikums ir sākt ar lētāku plānu. Jūs vienmēr varat jaunināt vēlāk. TrentaHost var jums palīdzēt pāriet uz dārgāku plānu. Apmeklētāju skaita pieaugums daudzkārt prasa ilgāku laiku, nekā gaidīts, un jums nevajadzētu maksāt daudz naudas, kamēr rodas tāda vajadzība. Protams, jūsu vajadzības var atšķirties, un jūs varat konsultēties ar TrentaHost mitināšanas ekspertu šeit.
Cik labs ir TrentaHost klientu atbalsts? TrentaHost netiek atzīts par vienu no mūsu labākajiem tīmekļa mitinātājiem. Bet tas var būt arī rezultāts tam, ka TrentaHost ir mazs, zem radara izvietots mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Nelielam hostinga uzņēmumam ir priekšrocības – kā klients jūs viņiem esat svarīgāks. Varat arī apskatīt mūsu salīdzinājumu šeit populārākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumi.

Kā TrentaHost atbilst sacensībām?

Ja jūs meklējat lētu DDoS aizsargātu mitināšanu ar lietotājam draudzīgām funkcijām, TrentaHost varētu būt vērts izmēģināt. Efektīvam pirmspārdošanas atbalstam vajadzētu palīdzēt ātri un viegli sākt darbu.

Plusi

 • Astoņu gadu pieredze nozarē
 • Zemas cenas
 • 99,99% servera darbības laika garantija
 • Vairāki maksājuma veidi un valūtas

Mīnusi

 • Atšķirīgas cenas produktu lapās un grozā
 • Īpaši īsa 24 stundu naudas atdošanas garantija

Iegūstiet DDoS aizsargātu mitināšanu no TrentaHost.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector