TMDHosting pārskats 2020 – izskatās labi, bet kas ir nozveja?

Linux un Windows tīmekļa mitināšana ar diennakts atbalstu

Es pārskatīju TMDHosting kā daļu no visu nopietnāko un profesionālo tīmekļa mitināšanas uzņēmumu vērienīgā projekta. Uzziniet, kurš ir izgriezis labākos tīmekļa mitināšanas uzņēmumus. 


A vairāku balvu ieguvējs, Gada laikā pēc darbības uzsākšanas TMDHosting tika nosaukts par labāko phpBB nodrošinātāju un labāko CMS Made Simple nodrošinātāju. Tas tika nosaukts par PC Mag redaktora izvēli, un tas apgalvoja, ka tā darbojas vairāk nekā 300 000 vietņu.

TMDHosting piedāvā dalītu mitināšanu, VPS mitināšanu, speciālus serverus un mākoņa mitināšanu, kā arī piedāvā īpašas programmas tālākpārdevējiem un filiālēm. Bet vai tas ir viss, par ko tas ir uzlauzts?

Tā ir taisnība, ka tam kopumā ir diezgan labas atsauksmes, taču lietotāji ir ziņojuši par problēmām, sākot apvienošanos no regulāras mitināšanas līdz mākoņa mitināšanai, un pauduši bažas par tā atcelšanas un atmaksas politikām. Arī atbalsts ne vienmēr ir labākais, bet varbūt tas ir tikai gadījums, kad tiek iegūts tas, par ko maksājat.

Izmantojot jebkuru tīmekļa mitinātāju, jūs varēsit atrast gan pozitīvu, gan negatīvu atsauksmju sajaukumu. Tāda ir tikai biznesa būtība. Tāpat kā lielākajā daļā hostinga uzņēmumu, arī TMDHosting ir savi plusi un mīnusi, un tas noteikti nav visiem.

Galvenais ir noskaidrot, vai tas ir piemērots tīmekļa mitināšanas uzņēmumam, un tieši šeit ir pieejams šis pārskats. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par TMDHosting un redzētu, vai tas varētu būt piemērots.

Ātrāka dalīta mitināšana un pārvaldīti WordPress plāni

TMDHosting ir lielākā daļa funkciju, kuras jūs varētu sagaidīt no tīmekļa mitinātājiem, piemēram, (labi virs nominālvērtības) Garantija 99,999%, bezmaksas domēna vārda vai vietnes pārsūtīšana, vietnes vilkšanas un nomešanas veidotājs un simtiem atvērtā koda instalētāju.

Apskatīsim dažas no TMDHosting interesantākajām funkcijām.

Dāsnas resursu sadales

Pirmkārt un galvenokārt, TMDHosting ir ievērojams, jo tā pārdošanas cenas padara to par vienu no lētākajām pārvaldītajām hostinga iespējām, kas pastāv, izmantojot neierobežota SSD telpa, neierobežots joslas platums un bezmaksas domēna nosaukums iemeta pat visvienkāršākajā plānā. Jūs nesaņemsit tādu pašu veiktspējas līmeni, kādu jūs saņemat no augstāk pārvaldīta hostinga pakalpojumu sniedzēja, taču par savu naudu jūs saņemat labu vērtību.

Bezmaksas ikdienas dublējumi

Es nezinu par jums, puiši, bet es vadu vietnes gan personīgai, gan profesionālai lietošanai. Tā kā ir jāuztraucas par vairākām vietnēm un nepielūdzami termiņi, es esmu zinājis, ka esmu aizmirsis dublēt savas vietnes un vairāk nekā vienu reizi man ir nācies tās atjaunot. Izmantojot TMDHosting’s automātiskas bezmaksas ikdienas rezerves kopijas, par to ir mazāk jāuztraucas, lai gan vienmēr ir ieteicams izveidot dublējumus katram gadījumam.

Ātrāk iekrauj reizes

TMDHosting sola piedāvāt Lapas ielādes ātrums ir 16 reizes lielāks pēc apvienošanas trīs kešatmiņas slāņi (APC, OPCache un Varnish) ar cietvielu diskdziņiem (SSD) lai pārliecinātos, ka lapas tiek ielādētas pēc iespējas ātrāk. Tā nav burvju aizzīme un neizārstēs aplieto vietni, taču tai vajadzētu būt ievērojami ātrākam nekā tad, ja jūs izmantotu gandrīz identisku resursdatoru, kas nepiedāvāja šīs funkcijas.

tmd-hostings-features1

Dzīva ļaunprātīgas programmatūras aizsardzība

Uzņēmums apgalvo, ka piedāvā “militārā līmeņa drošība ”, izmantojot savu ar BitNinja darbināmo tīmekļa ugunsmūri. Šīs ir labas ziņas, ja jūs uztraucaties par hackiem un pārkāpumiem, it īpaši, ja darbojas e-komercijas vietnes vai tiek glabāti personas dati. Neviena ļaunprātīgas programmatūras aizsardzības sistēma nav droša, taču TMDHosting sistēma ir labāka nekā lielākā daļa.

tmd-hostings-features2
TMD hostingam ir gluds reģistrēšanās un konta izveides process. Turklāt, tiklīdz esat ieguvis savu pieteikumvārdu, ir viegli sākt darbu ar viena klikšķa instalētājiem un vietnes vilkšanas un nomešanas veidotāju, lai gan tā saskarne ir nedaudz sarežģīta..

Instalētāji ar vienu klikšķi

TMDHosting piedāvājumi viena klikšķa WordPress un vairāk nekā 300 lietotņu instalētāji, specializējas atvērtā koda mitināšanā visam, sākot no PrestaShop un OpenCart līdz Joomla un WordPress. Pat ja tajā nav programmatūras, kuru vēlaties izmantot, instalēšanas programmas, ieteicams derēt, ka tā joprojām to atbalstīs, ja augšupielādēsit instalētāju, izmantojot FTP.

Bezmaksas domēna vārda / vietnes pārsūtīšana

Tā vietā, lai pašiem būtu jāuztraucas par lapu un datu bāzu migrēšanu, jūs varat ļaut TMDHosting rūpēties par jums. Pat ja jūs strādājat pie jaunas būves, tai ir: iepriekš izveidota WordPress vide un pārklāj ugunsmūri un drošības programmatūru Jūsu vārdā. Par to jums ir jāuztraucas vēl mazāk.

tmd-hostings-of-use1

Konta izveidošana

TMDHosting ir skaidri apsvēris savas iekāpšanas procesu, kas atvieglo pakešu salīdzināšanu un pirkuma veikšanu, kad esat pieņēmis lēmumu. Lai gan daži tīmekļa mitinātāji liks jums gaidīt 48 stundas, lai pēc pirkuma veikšanas varētu piekļūt savam jaunajam mitināšanas kontam, izmantojot TMDHosting, tas parasti pārbaudīs pasūtījumu un izveidojiet kontu tikai dažu minūšu laikā. Šīs ir labas ziņas, ja steidzaties!

Izlasiet par manu pilnu pieredzi, izveidojot kontu TMD Hosting.

Domēna savienošana un WordPress instalēšana

Ir jauki un vienkārši pārlūkot savu bezmaksas domēna vārdu vai importēt savu, un jūs nekavējoties darbosities ar jauno hostinga paketi. Kad esat pievienojis savu domēnu, cPanel piekļuve to ļauj instalējiet WordPress tikai ar dažiem klikšķiem. Tas ir draudzīgs iesācējiem visā procesā, un klientu apkalpošanai ir viegli piekļūt, ja maz ticams, ka jūs iestrēdzat.

Noklikšķiniet šeit, lai izlasītu manu soli pa solim domēna savienošanas un WordPress instalēšanas vietnē TMDHosting.

(Ne visai) 99,99% uptime

Varbūt tas ir tāpēc, ka tas vairāk koncentrējas uz drošību un zemu izmaksu noturēšanu, vai varbūt tas notiek tieši ar katru uzņēmumu, bet TMDHosting nav vislabākās reputācijas attiecībā uz veiktspēju, neskatoties uz solījumiem par ātru ielādes laiku. Baltkrievijas recenzents Juēns Kučinskis sacīja: “Trīs mēnešu laikā serveri bija noslīdējuši sešas reizes. Šodien mana vietne sešas stundas nebija pieejama. ”

Nav nekas neparasts, ka mitināšanas uzņēmumi piedāvā 99,99% uptime un nepilda šo slieksni, jo tas parasti ir apglabāts noteikumā, kas klientiem atdod niecīgas naudas summas, un parasti tikai tad, kad jūs to pieprasāt. Ja darbspējas laiks jums ir svarīgs, pirms pirkuma veikšanas vienmēr pārbaudiet smalko druku un izlasiet citu klientu atsauksmes.

Tā kā bija bažas par iekraušanas ātrumu un darbības laiku, mēs domājām, ka izmeklēsimies paši, veicot ātruma testa rezultātu ar Sucuri lapas ielādes testu. Rezultātus varat redzēt ekrānuzņēmumā zemāk. Izrādās, ka, lai gan TMDHosting parasti ir ātrs savienojuma laiks, pirmais baits un kopējais ātrums parasti ir ātrs tikai Rietumeiropā. Tomēr, iespējams, daļēji tas notiek tur, kur atrodas fiziskie serveri.

tmd-hostings-performance1

Tas nenozīmē, ka to nav vērts lietot, bet ir vērts būt nedaudz piesardzīgam un zināt ierobežojumus. Ja jūsu vietne ir kritiski svarīga un tai ir nepieciešams pastāvīgs darbspējas laiks un ātrs ātrums visā pasaulē, ir vērts maksāt piemaksu par speciālistu. Ja jūs lielākoties pārdod Rietumeiropai, un jums nav budžeta, lai strādātu ar speciālistiem, pieturieties pie TMDHosting.

Atbalsts 24 stundas diennaktī, taču tas ne vienmēr ir visiecienītākais

Viens no lielākajiem TMDHosting pārdošanas punktiem ir fakts, ka tas piedāvā atbalstu visu diennakti no 745 līdz 365, taču jābrīdina: tas ne vienmēr pilda solījumu būt “visapņēmīgākais”.

Daži lietotāji ir sūdzējušies par neefektīviem labojumiem un neregulāru nekompetenci, kā arī tādām kļūdām kā klienta vietnes nepareizās versijas atjaunošana. Klientu serviss centīsies jums palīdzēt, taču viņi noteikti nenovirzīs papildu jūdzi.

Es pārbaudīju tiešraides tērzēšanu, e-pastu un biļešu atbalstu. Es uzzināju:

Tiešraides Čats

Pirms pirkuma veikšanas es vairākas reizes sazinājos ar tiešraides tērzēšanu. Katru reizi aģents ātri reaģēja un bija ļoti pieklājīgs. Es uzdevu pamatjautājumus (piemēram, kur atrodas jūsu serveri? Kāda ir jūsu uptime garantija?), Kā jūs gaidījāt, aģents viegli varēja atbildēt uz maniem jautājumiem pirms pārdošanas.

tmd-hostings-support1

E-pasta atbalsts

Es nosūtīju e-pastu tirdzniecības nodaļai, jautājot, vai plānos ir iekļauts viena klikšķa uzstādītājs. Desmit minūšu laikā saņēmu atbildi, pilnībā atbildot uz manu jautājumu. Atkal operators bija izpalīdzīgs un pieklājīgs.

tmd-hostings-support2

Atbalsta biļete

Lai gan tas nav pieejams klientiem, pēc konta izveides jums ir iespēja iesniegt administratora atbalsta biļetes. Es iesniedzu biļeti, kurā tika jautāts, vai WordPress var instalēt, izmantojot viena klikšķa instalētāju. Aģents atbildēja 25 minūšu laikā, pilnībā atbildot uz maniem jautājumiem.

tmd-hostings-support3
TMDHosting’s cenu plāni ir diezgan saprātīgi, it īpaši ar 65% atlaidi. Jūs varat sākt darbu par minimālu cenu mēnesī, iemetot bezmaksas domēna vārdu, un tas pieņem lielāko daļu maksājuma veidu, ieskaitot Visa, MasterCard, American Express un Discover kartes, PayPal un bankas pārskaitījumus..

Tāpat kā lielākajā daļā hostinga pakalpojumu sniedzēju, atšķirīgiem plāniem ir dažādas funkcijas, un tāpēc pirms pirkšanas izrakstīšanās pārliecinieties, vai esat izvēlējies atbilstošu plānu. Iepazīstieties ar zemāk esošo tabulu, lai uzzinātu nedaudz vairāk par to, ko jūs varat sagaidīt par savu naudu.

Atcelšana & Kompensācijas

Ja jūs pārdomājat, tur ir: 60 dienu naudas atdošanas garantijas laiks, kas jums ir noderīgi, lai tiešām iestrēgtu un izmēģinātu plānus. Atmaksas atcelšanas un saņemšanas process ir vienkāršs, lai gan atvaļinājums var aizņemt nedaudz vairāk laika, nekā tas bija nepieciešams, lai sāktu.

Lasiet par manu pilnīgo konta atcelšanas pieredzi.

Cik maksā TMDHosting? TMDHosting piedāvā plānus no 3 USD līdz 8 USD. Cena ir atkarīga no tā, kuru hostinga plāna veidu jūs izvēlaties. Zemāk varat redzēt atjauninātu cenu tabulu (atjaunina katru nedēļu).
Kurš TMDHosting plāns man jāsaņem? Mans ieteikums ir sākt ar lētāku plānu. Jūs vienmēr varat jaunināt vēlāk. TMDHosting var palīdzēt pārejot uz dārgāku plānu. Apmeklētāju skaita pieaugums daudzkārt prasa ilgāku laiku, nekā gaidīts, un jums nevajadzētu maksāt daudz naudas, kamēr rodas tāda vajadzība. Protams, jūsu vajadzības var atšķirties, un jūs varat konsultēties ar TMDHosting mitināšanas ekspertu šeit.
Cik labs ir TMDHosting klientu atbalsts? TMDHosting netiek atzīts par vienu no mūsu labākajiem tīmekļa mitinātājiem. Tas var būt arī rezultāts tam, ka TMDHosting ir mazs, zem radara izvietots mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Nelielam hostinga uzņēmumam ir priekšrocības – kā klients jūs viņiem esat svarīgāks. Varat arī apskatīt mūsu salīdzinājumu šeit populārākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumi.

Kā TMDHosting atbilst sacensībām?

Klausieties, TMDHosting nav perfekts, un jūs neatradīsit neapmierinātu bijušo klientu, kas izjūt niknumu pret uzņēmumu. Tajā pašā laikā ikvienam tīmekļa mitinātājam tie ir, un, kamēr jūs saprotat, par ko jūs nokļūstat, tas ir diezgan labs budžeta tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ar dažām atšķirīgām funkcijām, piemēram, ikdienas dublējumiem.

Sākt darbu ir viegli, taču, ja neizvēlaties pareizo plānu, jūs ātri nokļūsit neapmierināti. Tas pats attiecas arī uz gadījumiem, ja jūs sagaidāt plašu atbalstu, jo, lai arī inženieri palīdz jums visu diennakti, tam nav vislabākās reputācijas gan klientu, gan bijušo klientu vidū.

Galu galā jūs saņemat to, par ko maksājat, un kamēr vien jūs nepiepildīsities ar nereāli augstām cerībām, TMDHosting jūs nenolaidīs jūs prātā. Es ceru, ka šī rokasgrāmata jums palīdzēja saprast, vai tā jums ir piemērota.

Pirms lēmuma pieņemšanas mēs ļoti iesakām jums to apskatīt alternatīvus hostinga uzņēmumus, kurus mēs ļoti iesakām.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector