Time4VPS pārskats 2020 – vai tas atbilst mūsu standartiem?

Laika4VPS-pārskats1Time4VPS ir maza hostinga kompānija, kas vienkārši neatbilst lieliem zīmoliem, piemēram Hostinger. Lielāki hostinga uzņēmumi vienkārši piedāvā labāku cenu par līdzīgu konfigurāciju.


Time4VPS tika uzsākts 2012. gadā, lai privātpersonām piedāvātu augstas kvalitātes un pieejamus VPS mitināšanas pakalpojumus. Tā ir interneta vizija nodaļa, un, izmantojot mātesuzņēmuma vairāk nekā 15 gadu pieredzi hostinga nozarē, tā ir kļuvusi par sinonīmu pielāgojamiem, pieejamiem VPS tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem, kurus atbalsta uzņēmuma līmeņa tehnoloģijas.

Šī pakalpojumu sniedzēja Tier III datu centrs atrodas Lietuvas galvaspilsētā Viļņā, un tā vietne ir angļu valodā.

Īpašības un ērta lietošana

Time4VPS piedāvājumi astoņi Linux VPS plāni, astoņi Windows VPS plāni, astoņi konteineru VPS plāni un astoņi krātuves VPS plāni. Izmantojot Linux VPS un Windows VPS plānus, jūs iegūstat:

 • 1 x 2,6 GHz līdz 16 x 2,6 GHz centrālais procesors
 • No 2 GB līdz 64 GB RAM
 • No 20 GB līdz 640 GB SATA vai SSD krātuve
 • Joslas platums no 2 TB līdz 64 TB
 • Neobligāti ikdienas / nedēļas dublējumi

KVM balstīta virtualizācija atvieglo tādu VPS nodrošināšanu, kuru pamatā ir neatkarīgi resursi, ar servera īpašībām, kas ir gandrīz kā fiziski serveri. OpenVZ virtualizācija, kas vienā serverī var darbināt vairākas virtuālās mašīnas, labākai veiktspējai efektīvi izmanto resursus.

Bezmaksas servera pārvaldības rīki iekļaujiet ārkārtas piekļuves konsoli, DNS pārvaldnieku, OS instalēšanu, resursdatora pārvaldību, reverso DNS un servera atsāknēšanu.

Time4VPS sola Pieejamība 99,95%. Tā kā tas izmanto Uzglabāšanas masīvs ar RAID kurā dati tiek glabāti vairākos diskos, varat baudīt uzlabotu aizsardzību pret datu zaudēšanu.

Cenas un atbalsts

Time4VPS’s hostinga plāniem ir pieejama cena eiro, un par tām var norēķināties ar bankas pārskaitījumu, PayPal, WebMoney vai ar Bitcoins vai Altcoins.

Pieejamie norēķinu cikli ir mēnesī, ceturksnī, pusgadā, gadā un reizi divos gados, un jūs varat ietaupiet 17%, izvēloties ikgadējo rēķinu. Time4VPS piedāvā arī: 90% atlaide pirmajam mēnesim (kas dod jums labu veidu, kā pārbaudīt hostinga plānu, kuru vēlaties iegādāties) un a 30 dienu naudas atdošanas garantija (par VPS pakalpojumiem, izņemot vienreizējas maksas un licences).

Time4VPS piedāvā bezmaksas palīdzību tādiem vadības paneļiem kā cPanel / WHM un DirectAdmin. Papildu atbalstam klientu atbalsta komandu var sazināties, izmantojot tiešraidi, e-pastu, kopienas ziņojumu dēli, biļešu sistēmu un tiešsaistes kontakta formu. Mani kādu laiku gaidīja tiešraide, un Es atklāju, ka biļešu sistēma ir daudz labāka, lai atbildētu uz maniem jautājumiem mazāk nekā desmit minūtēs:

Laika4VPS-pārskats2

plaša zināšanu bāze ir vēl viena laba vieta, kur uzzināt par pieejamajiem pakalpojumiem. Tas piedāvā noderīgas rokasgrāmatas un sniedz atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem pirms pārdošanas. Ir arī lejupielādes bibliotēka, tīkla statusa lapa un meklējamais stikls, kas ļauj veikt tīkla testus un nodrošina tīkla maršrutēšanas informāciju, kā arī ping latentumu.

Cik maksā Time4VPS? Time4VPS piedāvā vairākus plānus, kuru cena ir visaugstākā un zemākā. Cena ir atkarīga no tā, kuru hostinga plāna veidu jūs izvēlaties. Zemāk varat redzēt atjauninātu cenu tabulu (atjaunina katru nedēļu).
Kurš Time4VPS plāns man jāsaņem? Mans ieteikums ir sākt ar lētāku plānu. Jūs vienmēr varat jaunināt vēlāk. Time4VPS var palīdzēt pārejot uz dārgāku plānu. Apmeklētāju skaita pieaugums daudzkārt prasa ilgāku laiku, nekā gaidīts, un jums nevajadzētu maksāt daudz naudas, kamēr rodas tāda vajadzība. Protams, jūsu vajadzības var atšķirties, un jūs varat konsultēties ar Time4VPS mitināšanas ekspertu šeit.
Cik labs ir Time4VPS klientu atbalsts? Time4VPS nav klasificēts kā viens no mūsu labākajiem tīmekļa mitinātājiem. Bet tas var būt arī iemesls tam, ka Time4VPS ir mazs, zem radara izvietots mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Nelielam hostinga uzņēmumam ir priekšrocības – kā klients jūs viņiem esat svarīgāks. Varat arī apskatīt mūsu salīdzinājumu šeit populārākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumi.

Kā Time4VPS atbilst sacensībām?

Ja jūs meklējat pieejamus VPS risinājumus Eiropā, tad Time4VPS mitināšanas plāni varētu būt tas, ko vēlaties.

Iespējams, ka Time4VPS piedāvā labu pakalpojumu par saprātīgu cenu, taču vai tas sakrīt ar top web hostinga uzņēmumiem? Mums ir grūti pateikt “jā”.

Plusi

 • Vairāk nekā 15 gadu pieredze hostinga nozarē
 • Pieejama cena
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Vairākas atbalsta iespējas

Mīnusi

 • Nav koplietojamu mitināšanas plānu
 • Daudzas VPS konfigurācijas varētu mulsināt
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector