Sinerģijas vairumtirdzniecības pārskats 2020 – vai tas tiešām ir labākais?

Sinerģijas vairumtirdzniecībaSynergy Wholesale ir maza hostinga kompānija, kas vienkārši neatbilst lielajiem zīmoliem, piemēram Hostinger. Lielāki hostinga uzņēmumi vienkārši piedāvā labāku cenu par līdzīgu konfigurāciju.


Kā norāda nosaukums, Synergy Wholesale ir vairumtirdzniecības mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas tālākpārdevējiem atvieglo hostinga pakalpojumu portfeļa izveidi. Šis ir lepni Austrālijas īpašumā esošs un pārvaldīts uzņēmums, un (vismaz pagaidām) jums ir jābūt adresei Austrālijā vai Jaunzēlandē, lai reģistrētos kā partneris. Synergy ir pilnībā ICANN reģistrēts domēna nodrošinātājs, un tās pašreizējie partneri ir daži no cienījamākajiem zīmoliem nozarē.

Īpašības un ērta lietošana

Sinerģijas vairumtirdzniecība

Ir viegli kļūt par Synergy Wholesale partneri, lai gūtu labumu no lieliskās vadības paneļa un spēcīgajām funkcijām, tostarp:

  • Pilna domēna reģistrācija ar neierobežotiem papildinājumiem, stāvvietām un apakšdomēniem
  • Bezmaksas AutoSSL sertifikāti (vai pirkšanas piemaksu sertifikāti)
  • Konfigurējiet mitināšanas pakalpojumus ar līdz 25 GB SSD
  • Neierobežots mēneša joslas platums ar visiem plāniem

Kā vairumtirgotājs Synergy var jūs piedāvāt diezgan labas funkcijas ieslēgts jaudīga infrastruktūra plkst lēts. Tā hostings turpinās Dell serveri ar SAS SSD krātuvi, un plaukta vietu var iegādāties NextDC uzņēmumā III līmeņa datu centrs.

Katrā hostinga pakalpojumā automātiski ietilpst Acronis stundu dublējumi, AutoSSL sertifikāti, Fortinet aparatūras ugunsmūri, un droša e-pasta mitināšana ar surogātpasta filtrēšana. Drošība tiek vēl vairāk uzlabota ar tās palīdzību DDoS aizsargāts, pilnīgi lieki tīkli.

Ja domājat, ka sadarbība ar vairumtirdzniecības mitināšanas pakalpojumu sniedzēju būs sarežģīta, jūs sagaida patīkams pārsteigums. Sinerģijas vairumtirdzniecība padara neticami vienkāršu visu jūsu domēnu un mitināšanas kontu pārvaldību kopā ar papildinājumiem, piemēram, SSL sertifikātiem un SMS pakalpojumiem.. Varat pārvaldīt simtiem pakalpojumu, izmantojot lielapjoma pārvaldības un rekvizīciju rīkus.

Man zināms, ka vienīgais negatīvais ir tas jūs varat pārdot hostinga pakalpojumus tikai ar līdz 8 GB atmiņu un 25 GB krātuvi ja vien nesazināsities ar uzņēmumu, lai rastu pielāgotu risinājumu. Tur ir nav darbspējas garantijas tiek atklāti reklamēts Synergy vietnē, bet tās SLA dokumentā ir sīki aprakstīts procentuālais kredīts, kas maksājams, ja vietnes pieejamība ir zemāka par 100%.

Cenas un atbalsts

Sinerģijas vairumtirdzniecība

Sinerģija Vairumtirdzniecības mitināšanas platforma priekš baltas etiķetes pakalpojumi nodrošina slīdni vadītu rīku, lai jūs varētu “izveidot pilnīgi pielāgotus tīmekļa mitināšanas plānus, kas pielāgoti jūsu pastāvīgo klientu vajadzībām”, kas būtībā nozīmē nemaksāt par resursiem, kas faktiski netiek izmantoti. Tas arī nodrošina līdzvērtīgus konkurences apstākļus vienīgais Austrālijas vairumtirdzniecības kanāls, kas garantē, ka katrs partneris maksā vienādu cenu neatkarīgi no viņu lieluma vai pirktspējas.

Saprotams, ka vairumtirdzniecības cenas izskatās ļoti zemas, salīdzinot ar mazumtirdzniecības hostinga cenām.

Jūs varat izveidot 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma konts (ko uzņēmums pieņems vai noraidīs), lai pārbaudītu informācijas paneļa pārvaldības funkcijas un citus pakalpojumus. Lai faktiski izmantotu mitināšanas pakalpojumus, jums būs jāiegādājas kredītu iekraušana kontā. Ja jums izdodas aktivizēt 100 pakalpojumus pirmo 30 dienu laikā, Sinerģija būs atlaide no sākotnējās pierakstīšanās maksas. Nepastāv citas atmaksas par piedāvājumu ja vien jums nav ļoti pamatota iemesla to pieprasīt, jo pakalpojumu sniedzējs patiešām to nepilda.

Sinerģija nodrošina 24/7 atbalsts vairumtirdzniecības partneriem, galvenokārt izmantojot biļešu sistēmu, taču ar iespēju piezvanīt vairumtirdzniecības menedžerim par “ja viss cits neizdodas” ierobežotai tehniskai palīdzībai vai novirzīt jūs uz pareizajiem resursiem. Es priecājos saņemt atbildi pa e-pastu tikai 15 minūšu laikā.

Papildus individuālam atbalstam Synergy vietnē ir arī visaptverošs FAQ kopums plus a pilns partneru dokumentācijas komplekts kas satur tālākpārdevēja līgumu, pakalpojumu līmeņa līgumu utt.

Cik maksā Synergy Wholesale? Synergy Wholesale piedāvā vairākus plānus, kuru cena ir visaugstākā un zemākā. Cena ir atkarīga no tā, kuru hostinga plāna veidu jūs izvēlaties. Zemāk varat redzēt atjauninātu cenu tabulu (atjaunina katru nedēļu).
Kurš Synergy Wholesale plāns man jāsaņem? Mans ieteikums ir sākt ar lētāku plānu. Jūs vienmēr varat jaunināt vēlāk. Sinerģijas vairumtirdzniecība var palīdzēt pārejot uz dārgāku plānu. Apmeklētāju skaita pieaugums daudzkārt prasa ilgāku laiku, nekā gaidīts, un jums nevajadzētu maksāt daudz naudas, kamēr rodas tāda vajadzība. Protams, jūsu vajadzības var atšķirties, un jūs varat konsultēties ar Synergy Wholesale hostinga ekspertu šeit.
Cik labs ir Synergy Wholesale klientu atbalsts? Synergy Wholesale netiek atzīts par vienu no mūsu labākajiem tīmekļa mitinātājiem. Bet tas var būt arī rezultāts tam, ka Synergy Wholesale ir mazs hostinga pakalpojumu sniedzējs zem radara. Nelielam hostinga uzņēmumam ir priekšrocības – kā klients jūs viņiem esat svarīgāks. Varat arī apskatīt mūsu salīdzinājumu šeit populārākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumi.

Kā Synergy Wholesale atbilst konkursam?

No visām manis redzētajām tālākpārdevēju mitināšanas platformām es nedomāju, ka esmu saskārusies ar tikpat viegli lietojamu platformu kā Synergy Wholesale. Tā lietotājam draudzīgais informācijas panelis, kas apņem spēcīgu pakalpojumu komplektu, ir lieliski piemērots potenciālajiem partneriem. Sinerģija tevi redzēs tikai kā partneri!

Sinerģijas vairumtirdzniecība varētu piedāvāt labu pakalpojumu par saprātīgu cenu, taču vai tas sakrīt ar top web hostinga uzņēmumiem? Mums ir grūti pateikt “jā”.

Plusi

  • Ļoti atsaucīgs biļešu atbalsts
  • Pārvaldības informācijas paneļa 7 dienu bezmaksas izmēģinājums
  • Ļoti zemas vairumtirdzniecības cenas
  • Viegli lietojams informācijas panelis, lai beztaras pakalpojumus pārvaldītu

Mīnusi

  • Nav tiešraides tērzēšanas atbalsta
  • Tikai vairumtirgotāju hostinga plāni vairumtirgotājiem
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector