ServerMania pārskats 2020 – vai tas ir tā vērts?

servermania galvenā2002. gadā dibinātais ServerMania ir populārākais Kanādas hostinga pakalpojums, kas papildus glabāšanas un drošības risinājumiem nodarbojas arī ar tīmekļa mitināšanu, hibrīdajiem serveriem, VPS, speciālajiem serveriem, Cloud VPS un drošību. Tas lepojas ar daudzvalodu atbalstu un vienu no labākajiem uptime SLA nozares uzņēmumiem.


Īpašības un ērta lietošana

servermania 1

ServerMania lietotņu mitināšana un īpaši serveri (Windows / Linux) ir vieni no labākajiem tirgū. Iespējams, ka jūs tos nenovērtēsit, līdz apskatīsit dažas funkcijas:

 • WHMCS / cPanel
 • Populāras CMS lietotnes
 • Pielāgota mitināšana
 • Datu aizsardzība
 • DDoS risinājumi
 • Pielāgotas konfigurācijas
 • Joslas platums līdz 20 TB
 • 1GBps tīkla ātrums
 • Tehniskais atbalsts 24x7x365

ServerMania augstās pieejamības mākoņa serveri ir paredzēti veiktspējai, mērogojamībai un dublēšanai. Tās ir pieejamas gan publiskās, gan privātās platformās, un to darbību nodrošina OpenStack. Lietotņu mitināšanas un specializētās mitināšanas klienti var pilnībā piekļūt funkcijām bagātam vadības panelim, kas ļauj viņiem viegli pārvaldīt instalācijas. No paneļiem viņi var izvietot lietotnes, analizēt veiktspēju, piešķirt resursus un pat pārdot paketes. Tiek atbalstītas visas populārās lietotnes, piemēram, WordPress, Joomla un PrestaShop.

Ļoti nedaudzi uzņēmumi sniedz hostinga pakalpojumus ar 100% SLA, un ServerMania ir viens no tiem. Tam nevajadzētu būt pārsteigumam, jo ​​tas ir ieguldījis līdzekļus pasaules klases objektos ar augstu veiktspējas līmeni. Ar Cloud Surge platformas atbalstu tā tīmekļa mitināšana un īpaši serveri ir pieejami visu diennakti, un tos var izvietot dažu minūšu laikā.

Kopumā vietne ir tīra un viegli orientējama. Es pavadīju apmēram piecas minūtes, salīdzinot plānus un pārbaudot dažādus pakalpojumu piedāvājumus. Izmantojot tiešraidi tikai viena klikšķa attālumā, es varēju veikt pieprasījumus, neiedziļinoties zināšanu bāzē. Tās visprogresīvākajai platformai ir intuitīvs interfeiss, un visi tās mitināšanas pakalpojumi ir aizsargāti ar DDoS.

Cenas un atbalsts

servermania 2

Dažreiz klienti maksā daudz par uzņēmuma līmeņa mitināšanu vai serveriem, bet par savu naudu nesaņem lielu vērtību. ServerMania mēģina risināt šo problēmu, izmantojot savus pielāgojamos un konkurences cenu paketes. Vēl svarīgāk ir tas, ka šis uzņēmums neupurē funkcijas, tāpēc klienti iegūst labākās iespējas, nemaksājot par roku un kāju.

Pat zemākajā spektra galā klienti joprojām saņem daudz pienācīgu funkciju un iespēju, taču reālās priekšrocības ir augstākās puses. Pēc jaunināšanas varēsit atbloķēt vairāk operatīvās atmiņas, atmiņas vietas un pārsūtīt joslas platumu līdz 4 TB. VPS un īpaši serveri tiek nodrošināti stundas laikā pēc maksājuma veikšanas, un jūs varat sākt konfigurēt ierīces, lai tās atbilstu jūsu darba slodzei vai veiktspējas vajadzībām..

ServerMania lepojas ar daudzvalodu pārdošanas un atbalsta komandu, kas runā spāņu, franču, poļu un angļu valodā. Atbalsta personālā ietilpst serveru pārvaldības eksperti un tehniķi, kuri strādā visu diennakti, lai nodrošinātu pakalpojumu pieejamību klientiem. Tiešās tērzēšanas speciāliste Yana man pievienojās dažu minūšu laikā pēc tērzēšanas uzsākšanas un paskaidroja atšķirību starp koplietojamo un lietotņu mitināšanu. Atbildes uz biļeti vidēji 15 minūtes.

Cik maksā ServerMania? ServerMania piedāvā vairākus plānus, kuru cena ir visaugstākā un zemākā. Cena ir atkarīga no tā, kuru hostinga plāna veidu jūs izvēlaties. Zemāk varat redzēt atjauninātu cenu tabulu (atjaunina katru nedēļu).
Kurš ServerMania plāns man jāsaņem? Mans ieteikums ir sākt ar lētāku plānu. Jūs vienmēr varat jaunināt vēlāk. ServerMania var jums palīdzēt, pārejot uz dārgāku plānu. Apmeklētāju skaita pieaugums daudzkārt prasa ilgāku laiku, nekā gaidīts, un jums nevajadzētu maksāt daudz naudas, kamēr rodas tāda vajadzība. Protams, jūsu vajadzības var atšķirties, un jūs varat konsultēties ar hostinga ekspertu no ServerMania šeit.
Cik labs ir ServerMania klientu atbalsts? ServerMania netiek uzskatīta par vienu no mūsu labākajiem tīmekļa mitinātājiem. Bet tas var būt arī rezultāts tam, ka ServerMania ir mazs, zem radara izvietots mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Nelielam hostinga uzņēmumam ir priekšrocības – kā klients jūs viņiem esat svarīgāks. Varat arī apskatīt mūsu salīdzinājumu šeit populārākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumi.

Kā ServerMania atbilst sacensībām?

Izmantojot iespējas Ziemeļamerikā, ServerMania ir ideāli piemērots klientiem, kuri meklē funkcijām bagātu mitināšanu vai pielāgojamus VPS / veltītus serverus par pieņemamām cenām.

Plusi

 • Pielāgoti hostinga risinājumi
 • Bezmaksas konsultācijas jaunajiem klientiem
 • Lieliska klientu atbalsta komanda
 • Uzņēmējdarbības līmeņa mitināšanas aparatūra

Mīnusi

 • Nav koplietojamu mitināšanas pakešu
 • Maksājumi netiek atmaksāti

Iegūstiet īpaši pielāgotus mitināšanas risinājumus no ServerMania

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector