Scalingo Review 2020 – vai tas ir tā vērts?

Mērogošana


Scalingo ir kārtībā, bet arī nav pietiekami labs. Kaut arī Scalingo ir pienācīga tīmekļa resursdators, jūs varat iegūt labākas kvalitātes mitināšanu par lētāku cenu, izmantojot Hostinger, piemēram.

Scalingo ir Francijā izvietots mitināšanas uzņēmums, kas tīmekļa izstrādātājiem nodrošina ar ražošanai gataviem lietojumprogrammu mitināšanas pakalpojumiem. Tās pakalpojumi ir apkalpojuši vairāk nekā 300 komandas un mitinājuši vairāk nekā 2500 pieteikumus no vairāk nekā 17 pasaules valstīm. Tās mitināšanas pakalpojumus atbalsta III līmeņa datu centrs, kas atrodas Parīzē, Francijā. Scalingo vietne ir pieejama divās valodās: angļu un franču.

Īpašības un ērta lietošana

Scalingo nepiedāvā tipiskus tīmekļa mitināšanas risinājumus, piemēram, dalītu tīmekļa mitināšanu, tālākpārdevēju mitināšanu, VPS un speciālu serveru risinājumus. Tā vietā piedāvā ražošanai gatavas lietojumprogrammas kas programmatūras izstrādes komandām dod iespēju viegli pārvaldīt savus projektus.

Šie ar mākoni saistītie mitināšanas risinājumi ietver Starp citiem pakalpojumiem, PHP, MySQL, PostgreSQL, MongoDB, Redis, Elasticsearch, Ruby un Java.. Tīmekļa lietojumprogrammu mitināšanas risinājumiem ir šādas standarta funkcijas:

 • Reāllaika metrika, vaicājumi un žurnāli
 • Līdzstrādnieki un lomas
 • Iebūvētie drošības elementi
 • Pielāgoti domēni
 • Šifrēsim SSL sertifikātus
 • Datu bāzes kā pakalpojums (DaaS)
 • GitHub integrācija
 • 99,9% SLA 

Scalingo vietņu pakalpojumi nāk ar lietotājam draudzīgas tīmekļa lietojumprogrammu vadīklas kas vietņu izstrādātājiem ļauj ērti strādāt. Pārdevējs ir izmantojis neierobežota mērogošana un lietotāji var mērogot gan automātiski, gan manuāli, lai palīdzētu viņiem pārvaldīt vislielāko trafiku vai absorbēt neparastu pieaugumu, nodrošinot vienmērīgu un nepārtrauktu tīmekļa izstrādes procesu.

Turklāt pārdevējs ir piešķīris augstas klases resursi klienta tīmekļa lietojumprogrammā. Šajos resursos ietilpst iebūvētie drošības elementi, kas rūpējas par OS, kā arī programmatūras draudu drošības draudu novēršana.

Scalingo risinājumi nodrošina dziļu integrāciju ar tādiem rīkiem kā GitHub, Slack un Gitlab, lai izstrādātāji varētu ērti izvietot kodu. Arī mitināšanas plāni iekļaujiet ikdienas dublēšanas pakalpojumus, lai aizsargātu failus un datu bāzes.

Cenas un atbalsts

Scalingo ir maksā, pieaugot, maksājuma modelis lai palīdzētu izstrādātājiem optimizēt hostinga izmaksas. Tomēr tas nav uzskaitījis šo pakalpojumu cenas, un jums būs jāsazinās ar pārdevēju, lai iegūtu sīkāku informāciju par cenu noteikšanu.

Tas pats, mitināšanas pārdevējs piedāvā 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma periodu kopā ar a Tīkla garantija 99,9%.

Mērogošana

Klienti var sazināties ar Scalingo tehniskā atbalsta komandu pa e-pastu vai kontaktformu. Jūs varat arī sazināties ar pārdevēju, izmantojot tā sociālo mediju kanāli, tostarp Facebook un Twitter. Diemžēl pārdevējs nav tālruņa numura, biļešu pārdošanas sistēmas vai tiešsaistes tērzēšanas atbalsta. Viņiem bija vajadzīgas tikai sešas stundas, lai atbildētu uz vaicājumu, ko es viņiem nosūtīju pa e-pastu.

Mērogošana

Mērogošana vēl nav izveidojusi zināšanu bāzes sadaļu savā tīmekļa vietnē.

Cik maksā Scalingo? Scalingo piedāvā vairākus plānus, kuru cena ir visaugstākā un zemākā. Cena ir atkarīga no tā, kuru hostinga plāna veidu jūs izvēlaties. Zemāk varat redzēt atjauninātu cenu tabulu (atjaunina katru nedēļu).
Kurš Scalingo plāns man jāsaņem? Mans ieteikums ir sākt ar lētāku plānu. Jūs vienmēr varat jaunināt vēlāk. Scalingo var palīdzēt pārejot uz dārgāku plānu. Apmeklētāju skaita pieaugums daudzkārt prasa ilgāku laiku, nekā gaidīts, un jums nevajadzētu maksāt daudz naudas, kamēr rodas tāda vajadzība. Protams, jūsu vajadzības var atšķirties, un jūs varat konsultēties ar Scalingo hostinga ekspertu šeit.
Cik labs ir Scalingo klientu atbalsts? Scalingo netiek atzīts par vienu no mūsu labākajiem tīmekļa mitinātājiem. Bet tas var būt arī tāpēc, ka Scalingo ir mazs, zem radara esošs mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Nelielam hostinga uzņēmumam ir priekšrocības – kā klients jūs viņiem esat svarīgāks. Varat arī apskatīt mūsu salīdzinājumu šeit populārākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumi.

Kā Scalingo atbilst sacensībām??

Scalingo ir ideāls resursdators maziem jaunizveidotiem uzņēmumiem, lieliem uzņēmumiem un tīmekļa izstrādātājiem, kuriem ir nepieciešami ražošanai gatavi lietojumprogrammu projekti saviem projektiem. Hostinga pakalpojumu sniedzējs ir ieguldījis ievērojamus resursus nepieciešamajos resursos, lai palīdzētu uzņēmumiem un izstrādātājiem vienkāršot tīmekļa attīstības projektus. Tomēr uzņēmumiem, kuriem nepieciešami tipiski tīmekļa mitināšanas risinājumi, piemēram, dalīta tīmekļa mitināšana, VPS un speciāla servera risinājumi, var ieteikt tos meklēt citur.

Joprojām neesat pārliecināts, vai šī ir pareizā tīmekļa mitinātāja? Apskatiet mūsu populārākie ieteicamie tīmekļa mitinātāji lai uzzinātu vairāk.

Plusi

 • Web lietojumprogrammu pakalpojumiem ir īpaši resursi
 • Plāni ietver ikdienas rezerves pakalpojumus
 • Viņam ir jāmaksā par pieaugošu modeli, lai hostinga izmaksas būtu vieglāk optimizēt
 • Piedāvā 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma periodu

Mīnusi

 • Hostinga risinājumi, kas nav piemēroti iesācēju tīmekļa pārziņiem
 • Nav tālruņa, biļešu sistēmas vai tiešsaistes tērzēšanas atbalsta
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector