RapidSwitch apskats 2020 – vai tas atbilst mūsu standartiem?

Rapidswitch-pārskatsAr līdz šim izvietotiem vairāk nekā 20 000 serveriem RapidSwitch gandrīz divas desmitgades ir bijis galvenais spēlētājs premium hostinga tirgū Lielbritānijā. Viņi pārvalda 7 N + 1 datu centrus ar uzticamu infrastruktūru, kas viņiem ļauj piegādāt augstākās klases serveru mitināšanas, mākoņu krātuves un izvietošanas pakalpojumus par cenām, kuras vairumam konkurentu nevar sacensties. Daži no viņu ievērojamajiem klientiem ir Last.fm, Hoseasons, Joomla Wired un Livestation.


Īpašības un ērta lietošana

Sākot ar tiem paredzētajiem serveriem, viņiem ir virkne jaudīgu mašīnu ar 10 Gbps savienojums un 100% tīkla darbspējas garantija. Šie serveri tiek aktīvi uzraudzīti un pārvaldīti visu diennakti. Jūs varat izvēlēties iepriekš sagatavoti plāni, kas visi nodrošina vietu pielāgošanai.

 • E3 ieejas diapazons – Darbina Intel Xeon E3-1270 v5 ar četriem CPU kodoliem, šiem serveriem ir noklusējuma iestatījums – 64 GB RAM, četri 250 GB SSD atmiņas diskdziņi un 1 Gbps tīkla porta ātrums..
 • E5 uzņēmuma klāsts – Darbojas ar diviem Intel Xeon E5-2630 v4 sērijas procesoriem, šiem serveriem ir noklusējuma iestatījums 128 GB RAM, divi 250 GB SSD atmiņas diskdziņi un 1 Gbps tīkla porta ātrums..
 • E7 uzņēmumu klāsts – Šie serveri ir veidoti ar maksimālu veiktspēju, izmantojot Quad Xeon E7-4830 v4 ar 56 kodoliem, 512 GB RAM, 12 500 GB SSD atmiņas diskdziņiem un garantētu tīkla pieslēgvietas ātrumu 1Gbps.
 • Xeon Special – Šie serveri, kas atrodas Gosport datu centrā, darbojas ar Intel Xeon Quad-Core X3450 procesoriem ar 16 GB RAM, vismaz diviem 2TB SATA cietajiem diskiem un 1 Gbps tīkla porta ātrumu ar garantētu 200Mbps..
 • E3 īpašs – Šai pakotnei, kas atrodas Maidenhead datu centrā, ir Intel Xeon četrkodolu E3-1240 centrālais procesors, viens 500 GB SATA cietais disks, 32 GB RAM un 1 Gbps tīkla porta ātrums ar garantētu 200Mbps..
 • Divkāršais E5 – Darbina Dual Xeon E5-2430 ar 12 kodoliem, šiem serveriem ir 64 GB RAM, četri 600 GB 15K SAS diskdziņi un 1 Gbps tīkla porta ātrums ar garantētu 300Mbps..

Zem mākoņa mitināšanas jums ir divas iespējas: privāta vai publiska. Tie nāk ar 100% uptime SLA. Viņu privātais mākonis ir ērti izveidojams un pārvaldāms, ja vēlaties virtuālās mašīnas ar augstu pieejamību. Jūs varat izveidot tik daudz mašīnu, cik vēlaties, un izmantot tās uzņēmuma krātuve vai speciāla SAN. Viņu publiskais mākonis var labi kalpot jums, ja vēlaties neliels skaits elastīgu, augstas veiktspējas serveru.  Šie RapidSwitch mākoņa risinājumi, kas pilnībā balstīti uz VMware tehnoloģiju, nodrošina, ka viņu platformā nekur nav neviena kļūmes punkta..

Lai arī viņiem nav kopīgu mitināšanas plānu, RapidSwitch nozīmē biznesu, kad runa ir par veltītiem serveriem un mākoņa mitināšanu. Viņu mašīnas ir gatavas pēc pieprasījuma un ar 100% darbības laiku, lai nodrošinātu ātrumu un maksimālu veiktspēju. Man patīk tas, ka jūs varat kontrolēt savu mākoņa vidi, apvienot resursus un samazināt slīpsvītru izmaksas. Atsevišķi varat pasūtīt arī pievienotās vērtības pakalpojumus, piemēram, mākoņa dublējumus, 7. slāņa slodzes līdzsvarotājus gigabitu savienojumos, P2P tīkla risinājumus un mākoņu arhivēšanu..

Cenas un atbalsts

Tikai daži hostinga uzņēmumi Apvienotajā Karalistē cenu ziņā var atbilst RapidSwitch. Viņi spēj nodrošināt lētas piemaksu hostinga paketes par lētām cenām, jo ​​viņiem pilnībā pieder visa fiziskā infrastruktūra. RapidSwitch apvienojumā ar savu cenu politiku attiecībā uz konkurentiem Lielbritānijā nodrošina RapidSwitch, ka viņi vienmēr būs labāko cenu topā par pieejamību.

RapidSwitch arī vienmēr ir pieejams fiksētu spec serveru klāsts. To krājumi ir ierobežoti, un to cenas ir pazeminātas līdz viszemākajām iespējamām likmēm.

Atšķirībā no dažiem hostinga uzņēmumiem, kas izmanto ārpakalpojumus tādām kritiskām funkcijām kā atbalsts, RapidSwitch uztur to lokāli. Jebkurā viņu datu centrā varat sākt dzīvot tērzēšanu, sūtīt e-pastu vai zvanīt un runāt ar īstiem ASV balstītiem atbalsta tehniķiem un vietējiem tīkla inženieriem. Tie ir pieejami visu diennakti, un tie var jums palīdzēt novērst problēmas ar serveri vai atrisināt visas jūsu konta mitināšanas problēmas.

Kā RapidSwitch atbilst sacensībām??

Ar funkcijām bagātajām VMware virtualizētajām platformām un šķiedru kanālu savienojumu RapidSwitch VPS un īpaši serveri ir piemēroti klientiem, kuri Apvienotajā Karalistē meklē augstas pieejamības iekārtas..

Plusi

 • Diennakts atbalsts uz vietas
 • Pilnībā pielāgojams
 • Ātra ieviešana
 • 100% uptime SLA

Mīnusi

 • Iestatīšanas maksa
 • Nav dalīta mitināšanas
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector