Programmas Active24 pārskats 2020 – vai tā spēj izturēt savu reputāciju?

Active 24 ir maza hostinga kompānija, kas vienkārši neatbilst lielajiem zīmoliem, piemēram Hostinger. Lielāki hostinga uzņēmumi vienkārši piedāvā labāku cenu par līdzīgu konfigurāciju.


Active 24 ir čehu hostinga uzņēmums, kas tika izveidots 1996. gadā. Kā viens no pionieriem tīmekļa mitināšanas jomā, viņi ir paveikuši lielu darbu, lai neatpaliktu no tehnoloģiju attīstības. Pašlaik viņi apkalpo vairāk nekā 100 000 klientu visā Čehijas Republikā, Spānijā, Vācijā, Nīderlandē un Lielbritānijā.

Īpašības un ērta lietošana

Active 24 piedāvā dalītus un pārvaldītus VPS mitināšanas risinājumus, izmantojot jūsu izvēles Windows vai Linux kā operētājsistēma. E-komercijas vietņu īpašniekiem ir arī sava izvēle specializētās WooCommerce vai pilnībā piedāvātās e-veikalu paketes.

Viņu sākuma līmeņa Linux dalītā hostinga pakete, minimālisma plāns ar nosaukumu Sākt, piedāvā jums:

 • 1 GB krātuve
 • 250 MB e-pasta krātuve
 • Neierobežota datu pārsūtīšana
 • Ikdienas dublējumi
 • Neierobežots e-pasta kontu skaits
 • SSL sertifikācija
 • Viens mitināts domēns

Tomēr šī pakete patiešām izslēdz visas pūkas. Tajā nav iekļautas MySQL datu bāzes, atbalsts nekādām skriptu valodām vai populāru CMS, piemēram, WordPress, Joomla!, Drupal un WooCommerce, automātiskas instalācijas. (Tas nenozīmē, ka, par laimi, tas izslēdz manuālu instalēšanu.) Protams, šī ir viņu lētākā pakete, tāpēc tas ir iespējams, domāts tiem, kas vienkārši vēlas pamata klātbūtni tiešsaistē.

Par vienu līmeni augstāk, jums ir pilnīga pakete, kas sniedz jums:

 • Neierobežota krātuve
 • Neierobežota datu pārsūtīšana
 • 5 GB e-pasta krātuve
 • Tādu populāru CMS, kā WordPress un Joomla, automātiskas instalācijas!
 • Skriptu valodu atbalsts
 • Neierobežotas MySQL datu bāzes

Tāpat kā Start pakotnei, tas ir ierobežots līdz vienam domēnam vienā kontā. Šis plāns jums dod stabilu cenas un vērtības attiecību – jūs būtu grūti atrast šos resursus un funkcijas šajā cenu diapazonā ar jebkuru citu resursdatoru. Ja jums jāiestata vairākas vietnes, varat meklēt to firmu vai ekspertu pakotnes, kas ļauj jums attiecīgi piecus un 10 domēnus vienā kontā..

Active24

Visiem dalītā hostinga kontiem ir nozares standarts Garantija par 99,9%. Ja jūs meklējat viņu pārvaldītās VPS mitināšanas paketes, tām ir 99,93% uptime garantija.

Ja esat iesācējs vietņu izveidē, iespējams, vēlēsities abonēt Active 24 vietnes veidotāju plānu. Premium pakete dod jums piekļuvi vairāk nekā 220 mobilajām ierīcēm draudzīgas veidnes, 5 GB vietas, 1 GB e-pasta krātuve un vairāk nekā 400000 fonda fotoattēlu. Jūs pat varat publicēt Facebook lapu un rediģēt CSS stilus, izmantojot vietnes veidotāju. Šis pakalpojums ļauj jums izveidot vietni un darboties, nealgojot profesionālus dizainerus vai programmētājus.

Cenas un atbalsts   

Kopumā Active 24’s cenas ir ļoti pieņemamas, kas izskaidro, kāpēc viņi ir tik populāri Eiropā. Unikāla Active 24 piedāvātā priekšrocība ir tā, ka jūs ja izvēlaties pāriet uz citu pakalpojumu sniedzēju no cita pakalpojumu sniedzēja, viņi divkāršos jūsu izvēlēto līguma ilgumu bez maksas. Tas nozīmē, ka, ja jūs pārvietojat esošo domēnu uz viņu serveriem un samaksājat par gadu iepriekš, 14 dienu laikā viņi kreditē jūsu konta mitināšanas otro gadu bez papildu maksas. Tomēr tas attiecas tikai uz viņu koplietotajām hostinga paketēm, un, lai saņemtu bonusu, jums būs jāabonē viņu pakalpojums vismaz sešus mēnešus..

Aktīvie 24 piedāvājumi a 14 dienu naudas atdošanas garantija uz dalīta hostinga pakotnēm. Tas varētu justies mazliet skops, taču ņemiet vērā, ka viņi arī to piedāvā ierobežoti bezmaksas izmēģinājumi par gandrīz visiem viņu pakalpojumiem.

Atbalsts ir pieejams tiešajā tērzēšanā, e-pastā un telefonā. Viņiem ir arī Vācu palīdzības dienests ir atvērts darba laikā darba dienās. Kopš viņu dzīvesvietas ir Prāga, visa viņu tehniskā dokumentācija ir uzrakstīta čehu valodā. Tas var izrādīties grūts klientiem, kas nav Čehijas klienti. Tomēr, sazinoties ar viņu klientu atbalsta dienestu, es atklāju, ka viņi var sazināties angliski, tāpēc tas, iespējams, nav tik liels šķērslis.

Kā Active24 sakrīt ar sacensībām?

Active24 ir veterānu tīmekļa mitināšanas pakalpojums, kas ir acīmredzami darīts diezgan daudz, lai paliktu uz ūdens konkurētspējīgā nozarē. Viņi ir ieguvuši izdevīgus piedāvājumus saviem klientiem un ar saviem pakalpojumiem var apmierināt dažādas vajadzības.

Iespējams, Active24 piedāvā labu pakalpojumu par saprātīgu cenu, taču vai tas sakrīt ar top web hostinga uzņēmumiem? Mums ir grūti pateikt “jā”.

Plusi

 • Bezmaksas izmēģinājumi
 • Neierobežota krātuve un joslas platums par pieņemamu cenu
 • Divkāršojiet līguma ilgumu par migrējošiem pakalpojumiem
 • Vietnes veidotājs ir pieejams

Mīnusi

 • Tiešraides tērzēšana ir pieejama tikai pēc pieteikšanās
 • Tehniskā dokumentācija / vietne ir uzrakstīta čehu valodā
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector