Pointer Review 2020 – jūs saņemat to, par ko maksājat

rādītājs-mīnaGrieķijā bāzētie Pointer hostinga eksperti jau kopš 2002. gada sniedz tīmekļa mitināšanas pakalpojumus. Papildus dalītajam mitināšanai viņi piedāvā arī mākoņa serverus un VPS risinājumus, lai tie gandrīz ietilptu jebkura veida personīgās vai biznesa vietnēs.. Rādītājs piedāvā gan Windows, gan Linux dalītu mitināšanu ar lieliskām funkcijām un platformu, kas ir lieliski piemērota gan iesācējiem, gan pieredzējušiem tīmekļa pārziņiem.


Īpašības un ērta lietošana

Rādītājs piedāvā jums iespēju izvēlēties vai nu uz Windows, vai uz Linux balstītu dalītu mitināšanu, un tīmekļa vietņu izveidi visu līmeņu tīmekļa pārziņiem ir viegli izveidot. Tālāk ir norādītas dažas pamatfunkcijas, kuras atradīsit, izmantojot rādītāja plānus:

 • Weebly vietņu veidotājs un viena klikšķa automātiskais instalētājs
 • Neierobežots joslas platums
 • Ikdienas dublējumi ar 14 dienu datu saglabāšanu
 • Ugunsmūra aizsardzība
 • Mākoņu infrastruktūra
 • Datu centrs atrodas Grieķijā

rādītāja funkcijas

Izmantojot mākoņa mitināšanu, nevajadzēs uztraukties par pārtraukumiem tik bieži, cik bieži notiek iebūvēta atlaišana. Ja viens serveris izslēdzas, citi serveri aizkavē. Papildus pamatfunkcijām, izmantojot Pointer, jūs iegūstat arī šādas pievienotās vērtības funkcijas:

 • Bezmaksas SSL sertifikāti
 • 100% aparatūras darbspējas laiks
 • 99,99% tīkla darbības laika garantija – atmaksājot pilna mēneša hostinga maksu, ja tā neatbilst šim standartam
 • Neierobežoti apakšdomēni

Katrs plāns arī nāk ar 75 eiro Google AdWords kredītos, kas ir lielisks veids, kā reklamēt savu jauno vietni. Diemžēl šie dalītie mitināšanas plāni nepiedāvā tādu uzlabotas kodēšanas atbalstu kā Python, Perl, ASP, Ruby on Rails un citas skriptu valodas.

Šī platforma ir lieliski piemērota gan iesācējiem, gan pieredzējušiem tīmekļa pārziņiem. Viņu Linux plāni iesācējiem piedāvā Weebly vietņu veidotāju, gan Linux, gan Windows balstītie plāni ietver a ar vienu klikšķi WordPress, Joomla! un simtiem citu lietotņu automātiskā instalētāja (tikai bronzas mitināšanas paketēm vai labākām). Kopā ar FTP ir pieejama arī standarta cPanel (vai Plesk for Windows) piekļuve.

Cenas un atbalsts

Rādītājs piedāvā četrus dalīta hostinga plānus. Zemāk ir aprakstītas atšķirības katrā plānā:

Pamata Bronza Sudrabs Neierobežots
SSD krātuve 500 MB Neierobežots Neierobežots Neierobežots
Domēni 1 1 5 Neierobežots
FTP konti 1 Neierobežots Neierobežots Neierobežots
E-pasta konti 5 Neierobežots Neierobežots Neierobežots
Instalēšana ar vienu klikšķi?
MySQL datu bāzes Neierobežots Neierobežots Neierobežots

Kā tu redzi, pamatplāna darbības joma ir ļoti ierobežota. Datubāzes atbalsta trūkums izskaidro, kāpēc netiek piedāvāts viena klikšķa instalētājs, jo daudzām lietotnēm, piemēram, WordPress, nepieciešama vismaz viena datu bāze. Bronza ir labākā opcija viena domēna mitināšanai, kā tas ir cena ir tikai nedaudz augstāka nekā pamata un piedāvā daudz lielāku funkcionalitāti.

Viena priekšrocība, dodoties kopā ar šo pakalpojumu sniedzēju, salīdzinājumā ar citiem, ir tā jūs visās vietnēs saņemat bezmaksas Let’s Encrypt SSL sertifikātus. Tomēr šis pakalpojumu sniedzējs nepiedāvā bezmaksas domēnus, tāpēc jums par to būs jāmaksā papildus mitināšanai.

Viens no aspektiem, kas mani pārsteidza, bija tas, ka viņi piedāvā nozares vadošā 60 dienu naudas atdošanas garantija par viņu kopīgajiem mitināšanas plāniem. Tas apvienojumā ar ievērojamām atlaidēm, kas tiek piedāvātas uz ilgākiem līgumiem, padara rādītāju mitināšanas ekspertus par jūsu apsvērumu vērtu.

Rādītājs atbalsts ir nedaudz vidējs, ar pieejams tikai biļešu atbalsts un uzticības tālrunis. Viņi citē tiešraides tērzēšanu kā vienu no pieejamajiem kanāliem, taču viņu vietnē tas vēl nebija atrodams – tā var būt pieejama tikai piesakoties jūsu klientu portālā. Diemžēl, Tiešraides tērzēšana nav visu diennakti, un tajos nav uzskaitītas darba stundas. Ir arī zināšanu bāze, bet tikai ar nedaudzām tēmām un atbildēm. Ņemiet vērā, ka vietne ir grieķu valodā, tāpēc izmantojiet Google tulkotāju, ja izmantojat viņu atbalsta vietni.

Kā Pointer atbilst sacensībām??

Kaut arī Pointer trūkst dažas uzlabotas izstrādātāja funkcijas, tie joprojām ir uzticams pakalpojumu sniedzējs iesācējiem un tīmekļa pārziņiem, kuriem nepieciešama pamata mitināšana personīgajām un mazo uzņēmumu vietnēm. Viņi nav iespaidīgs pakalpojumu sniedzējs, bet viņi var paveikt darbu daudzās vietnēs.

Plusi

 • Weebly vietņu veidotājs un viena klikšķa automātiskais instalētājs
 • Augstas pieejamības mākoņu infrastruktūra
 • Bezmaksas SSL sertifikāti
 • 75 eiro Google reklāmas kredītos

Mīnusi

 • Trūkst uzlabotas izstrādes rīku
 • Tiešraides tērzēšana nevis visu diennakti
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector