OrangeWebsite pārskats 2020 – vai tas ir tā vērts?

Apelsīnu vietneOrangeWebsite ir labi, bet arī nepietiekami labi. Lai gan OrangeWebsite ir pienācīga tīmekļa mitinātāja, jūs varat iegūt labākas kvalitātes mitināšanu par lētāku cenu, izmantojot Hostinger, piemēram.


Uzņēmuma IceNetworks Ltd. tīmekļa mitināšanas meitasuzņēmums Islandes resursdatorā OrangeWebsite kopš 2009. gada sniedz ar internetu saistītus pakalpojumus no Reikjavīkas. Šis pakalpojumu sniedzējs koncentrējas uz vārda brīvību, un tas ir izveidojis drošu un privātu vidi satura publicēšanai, nebaidoties no cenzūras..

OrangeWebsite apkalpo skaidru un vienkāršu vietni angļu valodā visā pasaulē.

Īpašības un ērta lietošana

Apelsīnu vietne

OrangeWebsite piedāvā dažādus mitināšanas risinājumus, ieskaitot dalīto mitināšanu, VPS un speciāla servera mitināšanu. Tas piedāvā arī anti-DDoS un domēna pakalpojumus. Dažas no ievērojamākajām koplietošanas hostinga funkcijām ir:

 • Garantija par 99,9%
 • cPanel
 • Bezmaksas vietņu veidotāji
 • Uzlabota DDoS aizsardzība
 • Instalētājs ar vienu klikšķi
 • 100 GB līdz 2000 GB trafiks
 • Vietne no 1 GB līdz 20 GB
 • Bezmaksas SSL sertifikāti

Kad jūsu mitināšanas konts ir aktivizēts, jūs piekļūstat cPanel vadības panelis ar bezmaksas Let’s Encrypt SSL sertifikāts jau iespējots, un ar JetBackup lai dublētu savus cPanel failus un iestatījumus katru otro dienu. Integrētā Softaculous viena klikšķa instalētājs komplektā ir vairāk nekā 330 WordPress, Drupal, Boonex, Dolphin un citu skripti, kā arī Vietnes vietnes veidotājs nāk ar vairāk nekā 350 atsaucīgām tēmām, kuras varat izmantot jebkura veida tīmekļa vietnes izveidošanai.

Visi četri dalītā hostinga plāni iekļaujiet virkni funkciju, tostarp SpamAssassin, osCommerce, iepirkumu grozu un Green Site Seal. Jūs arī saņemat PHP atbalstu, phpMyAdmin, MySQL datu bāzes, attālos MySQL savienojumus un Cron darbus. Tomēr jūs nesaņemat SSH piekļuvi ar dalītu mitināšanu.

Pārejot no dalīta mitināšanas, OrangeWebsite piedāvā septiņi pilnībā pārvaldīta VPS mitināšanas līmeņi ar pilnu saknes piekļuvi, īpašu IP adresi un diennakts tehnisko atbalstu. Tā arī piedāvā četri serveru plāni kas ir dārgākas, taču ietver bezmaksas iestatīšanu, īpašu IP adresi un joslas platumu līdz 15 TB.

Kas patiesībā atšķir OrangeWebsite, ir tas pieeja anonimitātei un tā lietošana 100% zaļa atjaunojamā enerģija. Visi serveri ir izvietoti sarežģītā Islandes datu centrā, kas nodrošina drošu patvērumu datu glabāšanai.

Cenas un atbalsts

OrangeWebsite’s snaida mitināšanas plāni ir pieņemami, un viņi nāk ar nav iestatīšanas maksas plus vēl daži jauki freebies piemēram, SSL sertifikāts, vietņu veidotājs un Softaculous automātiskais instalētājs. Negatīvajā pusē jums ir ierobežota tīmekļa vieta un joslas platums.

VPS plāni piedāvā lielākas krātuves un joslas platuma piemaksas, un tās ir lētāk nekā atvēlētā servera abonementi kas piedāvā visaugstāko krātuves un joslas platuma piešķīrumu.

Uzņēmuma OrangeWebsite norēķinu sistēma mudina veikt anonīmus maksājumus, izmantojot kriptovalūtas piemēram, Bitcoin, bet jūs varat arī norēķināties, izmantojot PayPal, pārskaitījumu, čeku vai Western Union. Izlasot šī pakalpojumu sniedzēja noteikumus (nosacījumus, es zinu), atklājas, ka 30 dienu naudas atdošanas garantija jauniem klientiem attiecas tikai tad, ja jūs maksājat, izmantojot PayPal vai Bitcoin. Citas maksājuma metodes netiek atgrieztas; tāpēc jebkura atmaksa tiks ieskaitīta jūsu mitināšanas kontā.

Es varu teikt, ka OrangeWebsite’s atbalsts ir vienkārši lielisks, izņemot reti apdzīvota zināšanu bāze kurā ir tikai 14 raksti. Lai sniegtu individuālu atbalstu, jūs varat sazinieties ar uzņēmumu 24/7 pa e-pastu vai atbalsta biļeti. Informatīvu atbildi saņēmu gandrīz uzreiz, kad iesniedzu izpētes testa biļeti:

Apelsīnu vietne

Cik maksā OrangeWebsite? OrangeWebsite piedāvā plānus no 4 USD līdz 28 USD. Cena ir atkarīga no tā, kuru hostinga plāna veidu jūs izvēlaties. Zemāk varat redzēt atjauninātu cenu tabulu (atjaunina katru nedēļu).
Kurš OrangeWebsite plāns man jāsaņem? Mans ieteikums ir sākt ar lētāku plānu. Jūs vienmēr varat jaunināt vēlāk. OrangeWebsite var jums palīdzēt, pārejot uz dārgāku plānu. Apmeklētāju skaita pieaugums daudzkārt prasa ilgāku laiku, nekā gaidīts, un jums nevajadzētu maksāt daudz naudas, kamēr rodas tāda vajadzība. Protams, jūsu vajadzības var atšķirties, un jūs varat konsultēties ar hostinga ekspertu no vietnes OrangeWebsite šeit.
Cik labs ir OrangeWebsite klientu atbalsts? OrangeWebsite nav klasificēts kā viens no mūsu labākajiem tīmekļa mitinātājiem. Bet tas var būt arī tāpēc, ka OrangeWebsite ir mazs, zem radara izvietots mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Nelielam hostinga uzņēmumam ir priekšrocības – kā klients jūs viņiem esat svarīgāks. Varat arī apskatīt mūsu salīdzinājumu šeit populārākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumi.

Kā OrangeWebsite atbilst sacensībām?

Lai gan OrangeWebsite piedāvā parastos mitināšanas pakalpojumus (dalītos, VPS un speciālus serverus), tas izceļas no konkurentiem, nodrošinot ļoti drošus un anonīmus mitināšanas risinājumus, ko tas var darīt savas atrašanās vietas dēļ Islandē. Ja jūs vēlaties izvairīties no cenzūras, OrangeWebsite varētu būt laba izvēle, un tajā pašā laikā jūs varat arī kļūt zaļš..

Joprojām neesat pārliecināts, vai šī ir pareizā tīmekļa mitinātāja? Apskatiet mūsu populārākie ieteicamie tīmekļa mitinātāji lai uzzinātu vairāk.

Plusi

 • 99,9% tīkla darbspējas laiks
 • Diennakts klientu atbalsts
 • Anonīmi mitināšanas konti
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija

Mīnusi

 • Nav tiešraides
 • Nelielas krātuves un joslas platuma kvotas ar dalītu mitināšanu
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector