NETdepot pārskats 2020 – izskatās labi, bet kas ir nozveja?

NETdepot ir maza hostinga kompānija, kas vienkārši neatbilst lielajiem zīmoliem, piemēram Hostinger. Lielāki hostinga uzņēmumi vienkārši piedāvā labāku cenu par līdzīgu konfigurāciju.


NETdepot tika izveidots un jau 1995. gadā sāka piedāvāt IaaS (infrastruktūra kā pakalpojums) privātpersonām un uzņēmumiem, padarot viņus par vienu no vecākajiem nozares dalībniekiem. Tomēr tie ir nepārtraukti attīstījušies ar laiku un joprojām piedāvā ļoti mūsdienīgus un atbilstošus pakalpojumus. Viņiem pašlaik ir trīs pasaules klases datu centri, kas atrodas Atlantā, Džordžijas štatā; Hjūstona, Teksasa; un Losandželosā, Kalifornijā, un pirmais SSAE 16 II tipa aprīkojums ir to vadošais datu centrs.

attēls1

Iespējas un lietošanas vienkāršība

Kā premium mākonis un īpašu serveru nodrošinātājs, NETdepot nepiedāvā daudzus pamata pakalpojumus, kas raksturīgi dalīta hostinga pakalpojumu sniedzējam, piemēram, domēna reģistrācija un SSL sertifikāti. Viņi būtībā ir vislabāk der vairāk starpposma lietotājiem, kuriem jau ir esošas vietnes bet ir pārauguši savus koplietotos serverus.

Tomēr NETdepot piedāvā šādas priekšrocības gan ārpus koplietošanas hostinga pakalpojumu sniedzēja, gan:

 • CDN globālā pārvaldība
 • Privāta savienojamība un tīkls mākoņa serveriem
 • Vairāku datu centru atrašanās vietas visā ASV
 • Drošs VPN
 • Mobilam draudzīga servera vadības panelis piekļuvei ceļā
 • Pilna servera automatizācija un piekļuve saknei

Ir arī vairākas NETdepot pakalpojuma augstākās klases funkcijas, kuras padarīs tās ļoti pievilcīgas augstākās klases patērētājiem:

 • 30 sekunžu nodrošināšana: Viņu mākoņservera produkti patiešām ir pieprasīti, un tos var nodrošināt 30 sekunžu laikā, ja jums nepieciešama tūlītēja mākoņdatošana.
 • Automatizētas atlaišanas: Kā paredzēts mākoņpakalpojumu sniedzējam, visas sistēmas ir aprīkotas ar automatizētām atlaišanām un kļūmjpārlēcieniem, kas nozīmē, ja kāda aparatūras daļa sabojājas, tā vietā nāks cita. Šī pilnībā nevajadzīgā iestatīšana nozīmē, ka jūsu vietnēm nav dīkstāves.
 • SSD SAN krātuve: Visi viņu produkti ar SSD atmiņu darbojas uz premium SAN cietajiem diskiem ar 20 Gbps savienojumu, nodrošinot optimālu ielādes ātrumu.
 • Pilna servera automatizācija: Visu viņu serveru nodrošināšana un atlaišana ir automatizēta, lai atbrīvotu no klienta zināmu atbildību.

Lai arī tie nepiedāvā daudz iepriekš instalētas programmatūras vai OS izvēles, NETdepot tomēr nodrošina viņu pašu fantastiski serveru pārvaldības rīki, kas padara ārkārtīgi ātru un ērtu jaunu serveru nodrošināšanu. Viņu konfigurācijas opcijas arī nodrošina to, ka ar nepieciešamajiem resursiem varat iegūt tieši hostinga veidu. Reģistrēšanās un pirkšanas procesu tomēr varētu mazliet modernizēt.

Cenu noteikšana un atbalsts

Diemžēl NETdepot nepiedāvā nekādas naudas atdošanas garantijas vai atmaksu – izņemot katastrofiskas kļūmes gadījumā, kuru darbības laiks pazeminās zem 99,9%. Tomēr viņu rēķini ir elastīgāki, izmantojot mēneša, ceturkšņa, pusgada un gada norēķinu iespējas. Visiem plāniem ir diennakts atbalsts un servera uzraudzība:

 • Mākoņu serveri: Jūs varat izvēlēties no astoņām dažādām mākoņa servera konfigurācijām vai sazināties ar tām, lai iegūtu pielāgotu iestatīšanu. Ir arī pieejamas tālākpārdevēja iespējas, taču tās būs jāiestata individuāli, izmantojot NETdepot. Mākoņu serveriem ir vieta no 1 līdz 64 GB RAM, 30 GB līdz 1,28 TB krātuves, no diviem līdz 16 CPU kodoliem un 2 līdz 50 TB joslas platuma..
 • Dedicated Serveri: Standarta konfigurācijas ir sadalītas viena un divu CPU opcijās. Tāpat kā mākoņa serveri, ir arī pielāgotas un tālākpārdevēju opcijas, kas pieejamas pēc pieprasījuma, kā arī daži pārvaldīti serveru plāni.
  • Viens centrālais procesors: Trīs plāni ar bezmaksas uzstādīšanu pirmajiem diviem. Resursu diapazons ir no 4 × 3,2 GHz līdz 4 × 3,6 GHz CPU un no 8 līdz 16 GB RAM. visiem tiem ir 20 TB joslas platums, kā arī 1 TB HDD vai 128 GB SSD krātuve.
  • Divkāršs centrālais procesors: Četri plāni ar bezmaksas uzstādīšanu pirmajiem diviem. Resursu diapazons ir no 12 × 2,0 GHz līdz 24 × 2,2 GHz CPU, 32 līdz 64 GB RAM un 2 TB HDD / 240 GB SSD līdz 2 × 2 TB HDD / 2 × 240 GB SSD. Viņiem visiem ir 20 TB joslas platums.
 • Vienlaicīga atrašanās vieta: NETdepot pasaules klases datu centri ļauj izvietot izvietojamus serverus. Pieejamas trīs iespējas ar dažādu daudzumu bagāžnieka vietas un jaudas.

Ņemot vērā viņu piedāvāto hostinga pakalpojumu augstākā līmeņa līmenis, NETdepot cenas ir lieliska cenas un kvalitātes attiecība. Jūs varat nodrošināt mākoņa serveri par aptuveni tādu pašu cenu kā vadošo konkurentu VPS pakotnes – taču saņemiet daudz augstāka uzticamība un labākas funkcijas.

NETdepot nodrošina pārsteidzošu atbalstu visu diennakti ar visiem viņu mitināšanas produktiem. Viņi lepojas, ka nepiedāvā piemaksu atbalsta paketes standarta atbalsts jau ir ļoti augstā līmenī. Jūs varat sazināties ar viņiem, izmantojot atbalsta biļetes, tiešraides tērzēšanu vai viņu tālruņa līniju uz ASV.  Viņi arī nodrošina pienācīgu dokumentāciju un uztur dzīvu emuāru un paziņojumu presei. Arī viņu sociālie mediji ir samērā aktīvi.

Kā NETdepot atbilst konkursam??

Ja jums ir personāls vai pieredze, lai pats pārvaldītu savu risinājumu, vai budžets, lai iegādātos pilnībā pārvaldītu veltītu serveri, amerikāņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs NETdepot ir fantastiska iespēja, jo viņiem ir visaugstākās kvalitātes datu centra iespējas. Plašs cenu iespēju klāsts arī nodrošina, ka varat iegūt tieši pareizo risinājumu, kas ir svarīgi, jo tie nepiedāvā atmaksu.

NETdepot varētu piedāvāt labu servisu par saprātīgu cenu, taču vai tas sakrīt ar top web hostinga uzņēmumiem? Mums ir grūti pateikt “jā”.

Plusi

 • Pasaules klases datu centri
 • Daudz pielāgotu iespēju vai konfigurāciju
 • Ir pieejams plašs cenu diapazons
 • 20 Gbps augšupsaites tīkli

Mīnusi

 • Datu centri tikai Amerikas Savienotajās Valstīs
 • Nav kopīga tīmekļa mitināšanas
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector