Ikoula pārskats 2020 – vai tas iztiek ar tā reputāciju?

Ikoula-mine


Ja jūs steidzaties un vēlaties tikai zemāko līmeni: par tādu pašu cenu kā Ikoula jūs varat iegūt daudz labākus serverus ar diennakts atbalstu Hostinger, kāpēc gan pat uztraukties?!

Ikoula ir franču tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ar diviem datu centriem, kas atrodas Reimsā un Eppesā, papildus partnerībai ar diviem citiem datu centriem Parīzē. Lieliski runā 13 valodās, tāpat kā viņu pakalpojumi, klientu atbalsts ir daudzvalodu. Viņi darbojas kopš 1998. gada, un viņiem ir klienti vairāk nekā 60 valstīs visā pasaulē.

Īpašības un ērta lietošana

Ikoula piedāvā koplietoti, mākonis, VPS un īpašu serveru mitināšanas paketes. Viņi faktiski bija pirmais Francijā piedāvāja 100% tiešsaistes veltītos serverus, kas ir apliecinājums viņu misijai piedāvāt progresīvus risinājumus klientu bāzei.

Viņu koplietotās mitināšanas paketes ir labi izstrādātas un lieliskas privātpersonām, uzņēmumiem un e-komercijas veikalu īpašniekiem. Iesācējiem šeit ir redzams, ko piedāvā viņu sākuma līmeņa pakete:

 • 10 GB krātuve ar iespēju par nelielu samaksu pievienot līdz 50 GB
 • Bezmaksas domēna reģistrācija pirmajam gadam
 • Hostēt līdz 10 domēniem
 • Neierobežota satiksme
 • 1 MySQL datu bāzes ar iespēju pievienot vēl 25
 • 10 e-pasta konti
 • 1 GB e-pasta krātuve

Ievērības cienīga ir 10 GB krātuve, jo lielākā daļa sākuma līmeņa pakešu šajā cenu diapazonā nodrošina tikai 1 GB. Turklāt komplektācijā ietilpst arī bezmaksas Let’s Encrypt SSL sertifikāts un a viena klikšķa instalētājs tostarp tādas lietojumprogrammas kā WordPress, Joomla! un Magento, kas nozīmē, ka jauni e-komercijas vietņu īpašnieki var pat atvērt pienācīga lieluma tiešsaistes veikalu. Spēja izmitināt ne vairāk kā 10 domēnus bija arī patīkama pārpilnība – lielākajai daļai sākuma līmeņa plānu tas būtu ierobežots. Protams, Ikoula ir arī specializēts PrestaShop mitināšanas plāns, kas piedāvā daudz vairāk resursu – bet arī ar lielāku cenu.

Ikoula funkcijas

Ikoula nodrošina a vienkāršs kontu pārvaldības portāls ar katru mitināšanas kontu. Tas ļauj pielāgot dažādus konta iestatījumus vai izsekot apmeklētāju analītikai. Viņi arī ir izmantojuši iKeepinCloud, kas jums to ļauj sinhronizēt, dublēt un atjaunot savas vietnes ar vienu klikšķi, izmantojot FTP.

Ja esat pāraudzis koplietotu serveri, Ikoula ir arī pielāgojamie mākoņu un VPS mitināšanas pakotnes, kā arī īpaši serveri, kas paredzēti uzņēmuma mēroga klientiem.

Liekas, ka Ikoula negaidīs, ka viņi kopīgi izmanto hostinga paketes, taču mani testi deva vērtējumu vidējais darbspējas laiks 99,99% – diezgan iespaidīgi pēc nozares standartiem. Viņu WordPress pārvaldītajām hostinga pakotnēm un speciālajiem serveriem ir 99,99% garantija.

Cenas un atbalsts

Ikoula dalītās hostinga paketes ir par pieņemamu cenulētāk, pat nekā līdzīgi piedāvājumi no konkurentiem. Viņi piedāvā atlaides jauniem abonementiem, kā arī ilgāka termiņa līgumus.

Šī pieejamība attiecas uz viņu mākoņa un VPS mitināšanas paketēm. Bijušais arī ir stundas rēķins, lai jūs varētu palielināt savu paketi augšup un lejup pēc vajadzības un maksājiet tikai par izmantotajiem resursiem.

Ikoula-atbalsts

Diemžēl nav pieejama bezmaksas izmēģinājuma versija vai bezmaksas plāns. Ikoula arī neliecina par naudas atdošanas garantijām.

Atbalstot, Ikoula ir plašs Wiki, kas pieejams 14 dažādās valodās. Viņu atbalsta pārstāvji ir pieejami arī caur pa tālruni, e-pastu vai tiešraidi. Tomēr ar vilšanos viņu tiešraides tērzēšana nav atvērta visu diennakti, un, kad es mēģināju tai piekļūt, tā bija pilnībā uzrakstīta franču valodā. Tas nozīmē, ka klientiem, kuri nerunā franciski, iespējams, nāksies ķerties pie e-pasta vai Ikoula zināšanu bāzes, lai saņemtu palīdzību.

Cik maksā Ikoula? Ikoula piedāvā plānus no USD 1 līdz USD 5. Cena ir atkarīga no tā, kuru hostinga plāna veidu jūs izvēlaties. Zemāk varat redzēt atjauninātu cenu tabulu (atjaunina katru nedēļu).
Kurš Ikoula plāns man jāsaņem? Mans ieteikums ir sākt ar lētāku plānu. Jūs vienmēr varat jaunināt vēlāk. Ikoula var jums palīdzēt pārejā uz dārgāku plānu. Apmeklētāju skaita pieaugums daudzkārt prasa ilgāku laiku, nekā gaidīts, un jums nevajadzētu maksāt daudz naudas, kamēr rodas tāda vajadzība. Protams, jūsu vajadzības var atšķirties, un jūs varat konsultēties ar hostinga ekspertu no Ikoula šeit.
Cik labs ir Ikoula klientu atbalsts? Ikoula netiek atzīta par vienu no mūsu labākajiem tīmekļa mitinātājiem. Bet tas var būt arī iemesls tam, ka Ikoula ir mazs, zem radara izvietots mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Nelielam hostinga uzņēmumam ir priekšrocības – kā klients jūs viņiem esat svarīgāks. Varat arī apskatīt mūsu salīdzinājumu šeit populārākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumi.

Kā Ikoula atbilst sacensībām?

Ikoula noteikti ir viens no labākajiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem Francijā, kad runa ir par kvalitātes piedāvāšanu par pieņemamām cenām. Viņu e-komercijas pakete un pieejamu sākuma līmeņa koplietošanas hostinga pakotne mani visvairāk pārsteidza, jo īpaši tāpēc, ka tie, kas nav tehniski tehniski cilvēki, ļauj ērti atvērt savus tiešsaistes veikalus.

Pirms lēmuma pieņemšanas mēs ļoti iesakām jums to apskatīt alternatīvus hostinga uzņēmumus, kurus mēs ļoti iesakām.

Plusi

 • Funkcijām bagāti pakotnes, pat sākuma līmenim
 • Īpaša PrestaShop e-komercijas pakete
 • Atbalsts daudzām programmēšanas valodām
 • Par lētu cenu

Mīnusi

 • Nav naudas atdošanas garantijas
 • Tiešraides tērzēšana nevis visu diennakti
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector