Hostiso pārskats 2020 – ko saka lietotāji?

Hostiso-mīnasHostiso.com ir maza hostinga kompānija, kas vienkārši neatbilst lielajiem zīmoliem, piemēram Hostinger. Lielāki hostinga uzņēmumi vienkārši piedāvā labāku cenu par līdzīgu konfigurāciju.


Hostiso.com piedāvā virkni mitināšanas risinājumi, piemēram, dalīta mitināšana un īpaši serveri, kas nodrošināti ar nepārspējamu atbalstu un drošību. Kopš 2010. gada viņi uzņēma tūkstošiem klientu visā pasaulē!

Īpašības un ērta lietošana 

Izmantojot Hostiso, jūs saņemsit visas standarta mitināšanas funkcijas, kā arī vislabāko drošību pret DDoS uzbrukumiem. Tipiskās funkcijas ir:

 • Bezmaksas SSL & domēns
 • HM un cPanel
 • Softakulīgs
 • PHP 5.6 un jaunāka
 • Pārmērīgs tīkla aprīkojums
 • Atbalsts uz vietas visu diennakti
 • PostgreSQL un WMariaDB un
 • Apache un CentOS

Es zinu dažus hostinga pakalpojumus, kas apgalvo, ka piedāvā 99,99% SLA darbības laika garantija, bet viņi to nedara. Hostiso ir ieguldījis pamatīgā aparatūrā ar lieku tīkla aprīkojumu, kas ļauj piegādāt nevainojamu darbspēju. Viņu stabilajām Intel Xeon E3 mašīnām ir 4C / 4T CPU serdeņi un 3,2 GHz apstrādes ātrums ar 2 TB HDD vai 2×450 GB SSD..

Ja attiecībā uz Hostiso man patīk viena lieta, tad tie piedāvā tūlītēju aktivizēšanu. Kad esat veicis pasūtījumu un samaksājis, jūsu serveris tiks iestatīts dažu minūšu laikā. Tas nozīmē, ka jūs varat izvietot savus tīmekļa pakalpojumus visā pasaulē mazāk nekā stundas laikā. Viņu zems latentuma un liela joslas platuma tīkls nāk ar speciālu 100 Gbit ietilpību, kas var izturēt milzīgu trafiku. Ja vēlaties, varat pieprasīt pielāgotu maršrutēšanu. Spējīgi tīkla inženieri vienmēr atrodas gaidīšanas režīmā, lai jums palīdzētu.

Izmantojot koplietojamo mitināšanu, jūs saņemat cPanel, bezmaksas domēnu, SSL, dublējumus, premium atbalstu ar neizmēra joslas platums un neierobežoti mitinātie domēni. Tas vēl nav viss. Jūs arī iegūsit bezmaksas CDN un vairākas IP adreses. Jūs varat paplašināt vai mērogot savus tīmekļa resursus, īpaši joslas platumu un atmiņas vietu, jauninot savu plānu.

Hostiso

Vai jūs esat pārliecināts, ka jūsu serveri var tikt pakļauti pastāvīgam uzbrukumam? Hostiso papildus uzlabotajai servera drošībai nodrošina arī DDoS aizsardzība ne tikai jūsu IP adresei, bet visiem jūsu produktiem bez papildu maksas. XOR DDoS vai Spoofed SYN gadījumā uzņēmums pārvirza jūsu tīklu tā, lai jūsu serveri netiktu satriekti. Viņu īpašajai mitināšanai ir 500 Gbit mazināšanas jauda. Kas vēl? Jūsu serveri ir izvietoti ugunsdrošā un plūdu necaurlaidīgā Tier-4 iekārtā ar 24 stundu aizsardzību.

Cenas un atbalsts 

Hostiso piedāvā hostinga plānus, kas ir piemēroti kritiski svarīgiem uzņēmumiem. Viņu ievada pakotne Basic Plan nāk ar neierobežotu domēnu, 100 GB RAID krātuvi un neapmēramā joslas platumu. Tas ir piemērots personīgām vietnēm ar vidēju trafiku. Komplektā ir biznesa plāns – vispopulārākais komplekts neizmēra joslas platums, neierobežoti mitinātie domēni un 500GB RAID krātuve. Šis plāns ir ideāli piemērots uzņēmumu vietnēm ar lielu trafiku.

Ja papildus neierobežotam joslas platumam un attālajām rokām ir nepieciešama neierobežota krātuve un mitināti domēni, ieteicams apsvērt Pro plānu. Tas ir piemērots uzņēmuma satura pārvaldībai. Bez dalīta hostinga piedāvā arī Hostiso pielāgoti mitināšanas risinājumi uzņēmumu klientiem, kuriem nepieciešami augstas veiktspējas serveri, kas ir droši un pilnībā lieks.

Visos trīs mitināšanas plānos ir iekļauts bezmaksas SSL un lietotņu instalētājs. Jūs varat maksāt mēnesī vai gadā. Ja vēlaties, varat paplašināt savus tīmekļa resursus, par dažiem dolāriem iegūstot papildinājumus, piemēram, Spamtrawler Protection, īpašu IP adresi, Cloudflare Pro un premium SSL..

Hostiso nodrošina fantastisku darbu 24/7 atbalsts saviem klientiem. Viņiem ir asprātīga un draudzīga iekšējā atbalsta komanda, kas var palīdzēt pareizi iestatīt serverus, atjaunināt programmatūru un uzraudzīt arī to darbību. Jūs varat sazināties ar viņiem, izmantojot tiešraides tērzēšanu vai viņu biļešu pārdošanas portālu. Atbilde uz biļeti notiek no 15 minūtēm līdz 1 stundai. Ja jums nepieciešama palīdzība servera problēmu novēršanā vai lietas atrisināšanā, varat paļauties uz to, lai darbs tiktu paveikts ātri.

Cik maksā Hostiso? Hostiso piedāvā plānus no 4 USD līdz 10 USD. Cena ir atkarīga no tā, kuru hostinga plāna veidu jūs izvēlaties. Zemāk varat redzēt atjauninātu cenu tabulu (atjaunina katru nedēļu).
Kurš Hostiso plāns man jāsaņem? Mans ieteikums ir sākt ar lētāku plānu. Jūs vienmēr varat jaunināt vēlāk. Hostiso var jums palīdzēt pārejot uz dārgāku plānu. Apmeklētāju skaita pieaugums daudzkārt prasa ilgāku laiku, nekā gaidīts, un jums nevajadzētu maksāt daudz naudas, kamēr rodas tāda vajadzība. Protams, jūsu vajadzības var atšķirties, un jūs varat konsultēties ar hostinga ekspertu no Hostiso šeit.
Cik labs ir Hostiso klientu atbalsts? Hostiso netiek uzskatīts par vienu no mūsu labākajiem tīmekļa mitinātājiem. Bet tas var būt arī iemesls tam, ka Hostiso ir mazs, zem radara izvietots mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Nelielam hostinga uzņēmumam ir priekšrocības – kā klients jūs viņiem esat svarīgāks. Varat arī apskatīt mūsu salīdzinājumu šeit populārākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumi.

Kā Hostiso atbilst sacensībām?

Hostiso nodrošina īpašu hostingu uzņēmumiem un koplietošanas mitināšanas risinājumus ar augstākā līmeņa drošību papildus ārkārtējam linux atbalstam.

Pirms lēmuma pieņemšanas mēs ļoti iesakām jums to apskatīt alternatīvus hostinga uzņēmumus, kurus mēs ļoti iesakām.

Plusi

 • 99,99% tīkla darbspējas garantija
 • Pilnībā pārvaldīti serveri
 • Regulāra dublēšana
 • 24/7 atbalsts

Mīnusi

 • Ierobežotas attālinātas rokas
 • Lēna e-pasta atbilde
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector