HostForWeb pārskats 2020 – vai tas ir tā vērts?

HostForWebHostForWeb vairāk nekā 18 gadus nodarbojas ar hostinga pakalpojumu piedāvāšanu, ieskaitot dalītu mitināšanu, tālākpārdevēju mitināšanu, VPS, mākoņa serverus un speciālus serverus. Tas ir apkalpojis vairāk nekā divus miljonus vietņu un turpina pieaugt. Tā serveri atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, un tā vietne ir pieejama angļu valodā.


Īpašības un ērta lietošana

HostForWeb piedāvā trīs plānus: Mini plāns ir paredzēts uzņēmumiem, kuriem ir viena vietne, kas vēlas virzīt mārketingu. Pārējie divi plāni ir piemērotāki tiem, kam ir vairāk nekā viena vietne, kurai nepieciešama lielāka apstrādes jauda. Šīs ir dažas no citām funkcijām:

 • Ikdienas automātiskas dublējumkopijas
 • Bezmaksas privātais SSL top plānā
 • Vai nu viena, vai neierobežota vietne
 • Bezmaksas domēns divos galvenajos plānos
 • Vai nu 10 GB SSD, vai neierobežots SSD
 • 100 GB vai neierobežots trafiks

HostForWeb ne tikai apmeklē mitināšanas funkcijas, atstājot klientus pašiem gādāt par vietnes attīstību. Tas nodrošina rīku kopumu, lai jūsu vietni tiešsaistē izveidotu pēc dažām minūtēm (tiešām, stundām). Ir vietņu veidotājs ar vilkšanu un nomešanu, kurā ir simtiem veidņu.

Ir arī viena klikšķa instalētājs, kas atbalsta vairāk nekā 300 iepriekš instalētus skriptus, ieskaitot WordPress un Joomla !. Lai iestatītu lietojumprogrammu, jums nav jātērē pat piecas minūtes. Pēc mazāk nekā minūtes jūsu CMS tiks nodrošināts jūsu vietnē.

Vadības panelis ir cPanel, kas tiek saukts par “visvieglāk lietojamo”. Citi var nepiekrist un dod priekšroku alternatīvām, piemēram, Plesk. Neskatoties uz to, cPanel neapšaubāmi ir viens no vienkāršākajiem lietojumiem, jo ​​tam ir intuitīvs dizains.

HostForWeb piedāvā cietvielu diskus. Tie kopā ar LiteSpeed ​​tīmekļa serveri, kuru tas izmanto, tur solījumus par lielisku mitināšanu. Arī tie, kas atrodas augšējā plānā, saņem 2,5 reizes lielāku CPU jaudu.

Pārdevējs nodrošina DDoS aizsardzību, un, ja vēlaties lielāku drošību un ātrumu, varat savu vietni savienot ar Cloudflare. To var viegli izdarīt, izmantojot vadības paneli.

Cenas un atbalsts

Atkarībā no izvēlētā plāna, jūs varat maksāt par mēnesi vienlaikus. Sākuma plāns pieļauj tikai ikgadējus maksājumus, bet pārējie divi plāni pieļauj ikmēneša maksājumus. Visiem šiem plāniem ir atlaide, ja izvēlaties ilgāku laiku. Lai arī cenas ir zemas, ņemiet vērā, ka diviem labākajiem plāniem piedāvātās cenas attiecas tikai uz 36 mēnešu mitināšanu. Mēneša abonēšanas maksa ir ievērojami lielāka.

Ja vēlaties migrēt no pašreizējās resursdatora, HostForWeb migrācijas procesu veiks bez maksas. Turklāt jūs saņemat bezmaksas domēna atjaunošanu. Jauniem klientiem tiek piešķirts 30 dienu periods, lai saņemtu kompensāciju, ja viņiem nepatīk pakalpojums.

Klientu atbalsts ir pieejams, izmantojot zināšanu bāzi, tiešsaistes tērzēšanu, e-pastu, tālruni un biļešu sistēmu. Pēc manas pieredzes aģents bija ieradies ar atbildēm tiešajā tērzēšanā.

HostForWeb

Cik maksā HostForWeb? HostForWeb piedāvā plānus no 4 USD līdz 13 USD. Cena ir atkarīga no tā, kuru hostinga plāna veidu jūs izvēlaties. Zemāk varat redzēt atjauninātu cenu tabulu (atjaunina katru nedēļu).
Kurš HostForWeb plāns man jāsaņem? Mans ieteikums ir sākt ar lētāku plānu. Jūs vienmēr varat jaunināt vēlāk. HostForWeb var palīdzēt pārejot uz dārgāku plānu. Apmeklētāju skaita pieaugums daudzkārt prasa ilgāku laiku, nekā gaidīts, un jums nevajadzētu maksāt daudz naudas, kamēr rodas tāda vajadzība. Protams, jūsu vajadzības var atšķirties, un jūs varat konsultēties ar HostForWeb mitināšanas ekspertu šeit.
Cik labs ir HostForWeb klientu atbalsts? HostForWeb nav klasificēts kā viens no mūsu labākajiem tīmekļa mitinātājiem. Bet tas var būt arī iemesls tam, ka HostForWeb ir mazs, zem radara izvietots mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Nelielam hostinga uzņēmumam ir priekšrocības – kā klients jūs viņiem esat svarīgāks. Varat arī apskatīt mūsu salīdzinājumu šeit populārākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumi.

Kā HostForWeb atbilst konkursam?

HostForWeb piedāvā funkcijas, kas attiecas gan uz maziem, gan vidējiem uzņēmumiem dalītajā mitināšanā. Tā VPS un īpaši serveri ir arī komplekti, un tie tiek piedāvāti par saprātīgām cenām.

Plusi

 • Nodrošina DDoS aizsardzību klientiem
 • Piedāvā SSD un Litespeed tīmekļa serveri
 • Pieejami iesācējiem draudzīgi rīki
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija

Mīnusi

 • Par ikmēneša rēķiniem par sākuma plānu netiek dalīts
 • Piedāvājumā nav bezmaksas izmēģinājuma versijas

Vietnē HostForWeb iegūstiet nevainojamas hostinga iespējas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector