Haizivju hostinga pārskats 2020 – tik populārs, bet vai tas ir kaut kas labs?

haizivju hostings-pārskats


Ja jūs steidzaties un vēlaties tikai zemāko punktu: par tādu pašu cenu kā Shark Hosting jūs varat iegūt daudz labākus serverus ar diennakts atbalstu ar Hostinger, kāpēc gan pat uztraukties?!

Shark Hosting ir dibināts 2015. gadā. Vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs atrodas Londonā. Samērā jauns uzņēmums Shark Hosting sniedz pakalpojumus klientiem vairāk nekā 90 dažādās valstīs. Viņu vietne un atbalsts ir pieejams angļu valodā.

Īpašības un ērta lietošana

haizivju hostinga funkcijas

Shark Hosting piedāvā plašu vietņu mitināšanas pakalpojumu klāstu, ieskaitot dalītu vietņu mitināšanu, pieaugušo vietņu mitināšanu, mākoņu vietņu mitināšanu un domēnu reģistrāciju. Jā, jūs lasāt pareizi, tieša pieaugušo vietņu mitināšana ir skaidri norādīta kā iespēja … bet acīmredzami tas nav pienākums.

Viņu vietņu pakotnēs standarta variantā ir šādas funkcijas:

 • Garantēts 99,9% darbspējas laiks
 • Automātiskas iknedēļas rezerves kopijas
 • Domēna reģistrācija
 • Neierobežoti apakšdomēni un rezervēti domēni
 • Bezmaksas Let’s Encrypt SSL sertifikāts
 • Neierobežota SSD krātuve un neierobežots joslas platums

Shark Hosting piedāvājumi izcilas kvalitātes 3. līmeņa datu centri kas atrodas Amerikā, kā arī mākoņu serverus, kas atrodas Anglijā. Ir svarīgi atzīmēt, ka amerikāņu serveri pieder pašam Shark Hosting, bet tie ir izvietoti cita uzņēmuma datu centrā. Tā kā servera atrašanās vieta un pārvaldība tiek novirzīta ārpakalpojumiem, pastāv neliels vietnes ātruma un mazāk tūlītējas palīdzības tehniskos jautājumos potenciāls.

Viens no galvenajiem Shark Hosting pārdošanas punktiem ir viņu “neierobežotās” vietņu mitināšanas paketes, uz kurām ir pretenzijas jums var būt neierobežota vieta diskā un neierobežots joslas platums. Tā kā fiziski nav iespējams kaut ko pilnīgi neierobežotu, ir labi zināms, ka šī ir tikai mārketinga stratēģija, ko izmanto vietņu mitināšanas uzņēmumi. Tātad, lai arī jums nevajadzētu lietot vārdu “neierobežots” pēc nominālvērtības, godīgi runājot par Shark Hosting, es varu jums pateikt, ka viņi ļoti pārredzami skaidro to savā vietnē detalizētā lietotājam draudzīgā valodā:

“1-5 GB joslas platums vienā kontā dienā mūsu uzraudzības programmatūrā pat netiek pamanīts. Jūs, protams, varat pārsūtīt daudz vairāk, ja nepieciešams, nav vāciņa. Protams, ja jūsu konts saņem 1 GB sekundē (!) Trafika vai dienā sūta terabaitus datu, tas, iespējams, netiks pieļauts (jo tas sāk palēnināt visu tīklu, radot problēmas citiem lietotājiem), tas ir tālu no jebkuras normālas darbības, ko regulāri lietotāji, kuri pārlūko jūsu vietni, nekad nevar izraisīt. ”

Vienkārši sakot, uz neierobežotiem plāniem attiecas godīgas izmantošanas politika.

Cenas un atbalsts

haizivju uzņemšanas atbalsts

Haizivju hostings lielākais pluss ir viņu cenu noteikšana. Tas ir neticami lēti, un šķiet, ka viņi var nodrošināt tas pats pakalpojums kā citi lieli vietņu mitinātāji a daļa no izmaksām, neupurējot kvalitāti. Būtībā viņi, izmantojot attālo komandu, ir sagriezuši pieskaitāmās izmaksas līdz kaulam, un viņi šos ietaupījumus nodod jums un man.

Viņi piedāvā dažādus līguma termiņus: vienu, trīs, sešus, divpadsmit, divdesmit četrus un trīsdesmit sešus mēnešus. Jūs saņemat a zemāka cena par ilgāka līguma izvēli, bet pat visdārgākais mēneša līgums joprojām ir par ļoti pieņemamu cenu. Arī norēķinu nosacījumi ir ļoti elastīgi. Piemēram, jūs varat atcelt jebkurā laikā, tur ir 30 dienu bezmaksas izmēģinājums, un, ja jūs neesat simtprocentīgi laimīgs, varat izmantot viņu “naudas atdošanas garantija jebkurā laikā”.

Shark Hostings piedāvā daudz klientu apkalpošanas iespēju. Mana personīgā mīļākā ir tiešraide 24 stundas diennaktī, izmantojot 7 reizes, ar kuras palīdzību esmu vairākkārt sazinājusies ar viņiem vienmēr saņēmu ātru atbildi no draudzīga operatora. Ikreiz, kad tiešsaistes tērzēšanas operatori nav varējuši palīdzēt, viņi vienmēr ir mani nodevuši atbilstošam komandas loceklim.

Viņiem ir ne tikai tiešraide, bet arī biļešu sistēma uz tehniskiem jautājumiem. Lieliski šajā ziņā ir tas, ka vidējais reakcijas laiks tiek parādīts tieši virs biļetes iesniegšanas veidlapas, tāpēc jums jau ir labs priekšstats par to, cik ilgi jums būs jāgaida atbilde. Viņiem ir arī liela zināšanu bāze ar daudz noderīgiem dokumentiem.

Cik maksā Shark Hostings? Shark Hostings piedāvā plānus no 0 USD līdz 6 USD. Cena ir atkarīga no tā, kuru hostinga plāna veidu jūs izvēlaties. Zemāk varat redzēt atjauninātu cenu tabulu (atjaunina katru nedēļu).
Kurš Shark Hosting plāns man jāsaņem? Mans ieteikums ir sākt ar lētāku plānu. Jūs vienmēr varat jaunināt vēlāk. Haizivju hostings var jums palīdzēt pāriet uz dārgāku plānu. Apmeklētāju skaita pieaugums daudzkārt prasa ilgāku laiku, nekā gaidīts, un jums nevajadzētu maksāt daudz naudas, kamēr rodas tāda vajadzība. Protams, jūsu vajadzības var atšķirties, un jūs varat konsultēties ar hostinga ekspertu no Shark Hosting šeit.
Cik labs ir Shark Hosting klientu atbalsts? Shark Hosting nav klasificēts kā viens no mūsu labākajiem tīmekļa mitinātājiem. Bet tas var būt arī rezultāts tam, ka Shark Hosting ir mazs, zem radara izvietots mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Nelielam hostinga uzņēmumam ir priekšrocības – kā klients jūs viņiem esat svarīgāks. Varat arī apskatīt mūsu salīdzinājumu šeit populārākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumi.

Kā Shark Hosting atbilst konkursam??

Shark Hosting ir ļoti pieejamu vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas atrodas Anglijā, bet ar datu centriem atrodas Amerikā. Viņi ir uzvarējuši Balva “lielisks darbspējas laiks” no HostAdvice.com, un to ir daudz 5 zvaigžņu atsauksmes neatkarīgās atsauksmes platformās, piemēram, TrustPilot.

Pirms lēmuma pieņemšanas mēs ļoti iesakām jums to apskatīt alternatīvus hostinga uzņēmumus, kurus mēs ļoti iesakām.

Plusi

 • Ļoti pieņemamām cenām
 • Elastīgi norēķinu nosacījumi: 30 dienu izmēģinājums, naudas atdošanas garantija, atcelšana jebkurā laikā
 • 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts
 • 3. līmeņa datu centri

Mīnusi

 • “Neierobežots” joslas platums un diska vieta ir nedaudz maldinoša
 • Serverus nepārvalda Shark Hosting
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector