Greenhost pārskats 2020 – Kāpēc tā NAV pareizā izvēle?

GreenhostGreenhost ir maza hostinga kompānija, kas vienkārši neatbilst lielajiem zīmoliem, piemēram Hostinger. Lielāki hostinga uzņēmumi vienkārši piedāvā labāku cenu par līdzīgu konfigurāciju.


Tīmekļa mitināšana ir energoietilpīga, katru gadu rada līdz 4500 mārciņu CO2 un negatīvi ietekmē mūsu vidi. Greenhost ir viens no viesmīlības pionieriem, kas nodarbojas ar augstas kvalitātes un bez oglekļa izmešu nodrošināšanu Somijā. Uzņēmums ir sertificēts Carbonfund partneris un piedāvā vienkāršu un efektīvu mitināšanu maziem uzņēmumiem. Šim uzņēmumam ir vietne somu valodā un datu centri Somijā, Centrāleiropā un Amerikas Savienotajās Valstīs, un tā nodrošina augsta līmeņa servisu..

Īpašības un ērta lietošana

Greenhost 1

Greenhost piedāvā pamata dalīta mitināšanas risinājumi kas var būt piemērots personīgām un pamata mazo uzņēmumu vietnēm. Uzņēmuma divi mitināšanas plāni piedāvā šādas funkcijas:

  • Līdz 1 GB vietas diskā (ar vajadzīgo vairāk)
  • Vai nu 10 GB, vai neierobežots joslas platums
  • Automātiskas ikdienas rezerves kopijas
  • MySQL datu bāzes atbalsts

GH Base plāns nav piemērots daudz vairāk par visvienkāršākajām vietnēm (piemēram, portfeli vai personīgo emuāru), ņemot vērā ierobežotos krātuves apjomus, datu pārsūtīšanu un piekļuvi FTP. Jūs saņemat tikai vienu FTP kontu, 500 MB diska vietas un 10 GB joslas platumu.

GH Premium plāns palielina pieejamo krātuvi un datu pārsūtīšanu attiecīgi līdz 1 GB un neierobežots. Jūs arī saņemat SSH piekļuve šeit atšķirībā no pamatplāna. Tomēr tas joprojām ir ierobežots, ņemot vērā, ka jums var būt tikai desmit e-pasta konti. Lielākām vietnēm, kas prasa daudz vietas, būs jāmeklē cits resursdators.

Tomēr Greenhost sniedz tādus pievienotās vērtības pakalpojumus kā aizsardzība pret surogātpastu. Tam ir arī daži uzlaboti rīki, ieskaitot MySQL datu bāzes, PHP, CGI un Perl atbalsts. Iesācējiem, no otras puses, nav daudz atbalsta, ņemot vērā, ka Greenhost nepiedāvā ne automātisko instalēšanu, ne CMS atbalstu. Tomēr, ņemot vērā, ka ir FTP piekļuve, īsa apmācība palīdzēs augšupielādēt nepieciešamos failus.

Neskatoties uz ierobežotajiem resursiem, Greenhost ir lieliska izvēle, ņemot vērā tā pakalpojumu kvalitāti un neveicināšanu globālajā sasilšanā. Tas, protams, ir galvenais, kas viņus atšķir. Turklāt kā klients varat savā vietnē parādīt Greenhost zīmogu, lai parādītu, ka izmantojat videi draudzīgu tīmekļa mitinātāju, kas, iespējams, labi darbojas mārketingā.

Cenas un atbalsts

Videi draudzīgiem tīmekļa mitinātājiem gandrīz nekad nav zemu cenu, un tas nav pārsteigums, ņemot vērā, ka viņi maksā lielākus rēķinus, lai kompensētu oglekļa izmešus. Greenhost nav atšķirīgs. Tās cenas ir dārgas, ņemot vērā trūkstošo resursu daudzumu. Lai gan tas var šķist negatīvs, ņemiet vērā, ka tas ir labs ieguldījums videi.

Greenhost klientu atbalsts ir pieejams, izmantojot vietni pa tālruni, e-pastu un atbalsta biļetes. Atbalsts tomēr nav paredzēts visu diennakti: viņi atbild tikai no pulksten 9:00 (e-pasts) vai plkst. 9:30 (tālrunis) līdz 16:00. EET darba dienās. Sūtot e-pastu, es nesaņēmu atbildi, tāpēc, ja rodas steidzama problēma, kurai nepieciešama palīdzība, atbalsts pa tālruni varētu sniegt ātrāku atbildi.

Cik maksā Greenhost? Greenhost piedāvā plānus no 11 līdz 34 USD. Cena ir atkarīga no tā, kuru hostinga plāna veidu jūs izvēlaties. Zemāk varat redzēt atjauninātu cenu tabulu (atjaunina katru nedēļu).
Kurš Greenhost plāns man jāsaņem? Mans ieteikums ir sākt ar lētāku plānu. Jūs vienmēr varat jaunināt vēlāk. Greenhost var jums palīdzēt pārejot uz dārgāku plānu. Apmeklētāju skaita pieaugums daudzkārt prasa ilgāku laiku, nekā gaidīts, un jums nevajadzētu maksāt daudz naudas, kamēr rodas tāda vajadzība. Protams, jūsu vajadzības var atšķirties, un jūs varat konsultēties ar Greenhost hostinga ekspertu šeit.
Cik labs ir Greenhost klientu atbalsts? Greenhost nav klasificēts kā viens no mūsu labākajiem tīmekļa mitinātājiem. Bet tas var būt arī iemesls tam, ka Greenhost ir mazs, zem radara izvietots mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Nelielam hostinga uzņēmumam ir priekšrocības – kā klients jūs viņiem esat svarīgāks. Varat arī apskatīt mūsu salīdzinājumu šeit populārākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumi.

Kā Greenhost atbilst sacensībām?

Greenhost nodarbojas ar mitināšanas nodrošināšanu, neatstājot milzīgu oglekļa nospiedumu. Uzņēmums piedāvā mitināšanas risinājumus, kas varētu būt noderīgi maziem uzņēmumiem, taču šīm pakotnēm trūkst uzlaboto funkciju. Lielāku uzņēmumu vietnēm būs jāvēršas pie cita mitināšanas pakalpojumu sniedzēja.

Greenhost varētu piedāvāt labu pakalpojumu par saprātīgu cenu, taču vai tas sakrīt ar top web hostinga uzņēmumiem? Mums ir grūti pateikt “jā”.

Plusi

  • Hostinga risinājumi, kas neatstāj oglekļa pēdas
  • SSH piekļuve koplietotā mitināšanā
  • Automātiskas ikdienas rezerves kopijas abiem plāniem
  • Atbalsta lielu skaitu programmēšanas rīku

Mīnusi

  • Nav paredzēts tīmekļa mitināšanas iesācējiem
  • Nav plānu lielām vietnēm
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector