GeekStorage apskats 2020 – slēpts dārgakmens

GeekStorage 2007. gadā dibināja nozares veterāni Džejs Higdons un Metjū Eli. Tie ir privāts uzņēmums, kura galvenā mītne atrodas Normanā, Oklahomā, ar trim datu centriem, kas atrodas ASV un vēl viens Eiropā. Viņu misija ir piedāvāt augstas klases veiktspējas mitināšanu, kas optimizēta izstrādātājiem.


Īpašības un ērta lietošana

Viņu tīmekļa mitināšanas plāniem ir raksturīgas iezīmes: 99,9% izmantojamības garantija, PHP un Ruby atbalsts, kā arī bagātīgs SSD atmiņas apjoms un joslas platums..

Kā jauka pēršanās viņi arī iemet RvSiteBuilder un Site.Pro vietņu veidotāju instalācijas pat ar vislētāko, visvienkāršāko plānu, un visos plānos ietilpst ikdienas rezerves kopijas ārpus vietnes. Viena lieta, kas mani pārsteidza, bija viņu Let’s Encrypt SSL funkcija un pilns e-komercijas atbalsts, kas parasti atrodams tikai augstākas cenas plānos, bet bez maksas iekļauts savos sākuma līmeņa plānos..

Viena no labākajām GeekStorage īpašībām ir laiks un rūpes, ko viņi ir skaidri ieguldījuši, lai izveidotu pielāgota servera kaudze optimālai veiktspējai, efektivitātei un drošībai. Visiem saviem serveriem viņi izmanto SSD krātuvi apvienojumā ar RAID 10 aizsardzību, tāpēc jūs iegūsit tikai ātrāko ielādes ātrumu un izcilu datu integritāti. Visi viņu serveri nodarbina LiteSpeed ​​un CloudFlare vislabākajai veiktspējai un aizsardzībai, un tie darbojas uz Mākoņu operētājsistēma (nozares standarta Apache tīmekļa servera vietā), kas palielina servera drošību un stabilitāti.

GeekStorage

GeekStorage izmanto populāro tīmekļa mitināšanas vadības paneli cPanel, tāpēc lietotājiem nevajadzētu radīt problēmas ar navigāciju interfeisā. Viņi arī izmanto pakalpojumu sniedzēju Softaculous, kas ļauj ar vienu klikšķi instalēt vairāk nekā 440 populārākās lietotnes..

Cenas un atbalsts

GeekStorages sadala savus iepakojumus dažās galvenajās kategorijās:

 • Neierobežots hostings
 • Performance hostings
 • Tālākpārdevēju mitināšana
 • VPS hostings
 • Dedicated Serveri

Viņu neierobežots plāns būtībā noņem resursu ierobežojumus no viņu plāniem, tāpēc jūs iegūsit praktiski neierobežotu SSD atmiņas vietu, joslas platumu, apakšdomēnus, e-pasta kontus unMariaDB datu bāzes (daudz ātrāka MySQL aizstāšana). Tomēr nekas nav patiesi neierobežots – tāpēc es novērtēju to, ka GeekStorageactual faktiski uzskaitīja bagātīgos vāciņus to inodos (failu skaitā), procesos un atmiņā, pat ja tas bija pretrunā ar viņu plāna marķējumu.

Viņu veiktspējas mitināšanas paketēs uzsvars tiek likts uz servera ātrumu. Šeit plāni ir nedaudz dārgāki nekā to neierobežotie plāni, taču jūs piekļūstat daudz citiem resursiem, piemēram, virtuālajai atmiņai un inodes..

Viņu VPS mitināšanas plānu diapazons divkāršo cenu ar katru pakāpi, nodrošinot dubultu RAM, CPU serdeņus, SSD krātuvi un tīkla porta ātrumu ar katru līmeni uz augšu. Turklāt, izmantojot GeekStorage VPS mitināšanas plānus, jūs varat izvēlēties pārvaldības līmeni, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām un budžetam:

 • Pašpārvaldīts
 • Pamata vadība
 • Piemaksu vadība

Prēmiju pārvaldības plāns, protams, ir visdārgākais risinājums, taču tas rūpējas par visiem VPS servera uzturēšanas aspektiem. Ņemiet vērā, ka jums būs jāiegādājas arī vadības paneļa un operētājsistēmas licences.

Plānu jaunināšana vai pazemināšana ir ātrs un bez problēmām; jebkurā laikā varat mainīt plānus, izmantojot kontu pārvaldības portālu.GeekStorage piedāvā arī 30 dienu naudu atpakaļ garantiju bez uzdotiem jautājumiem.

GeekStorageparedz klientu atbalstu anketas veidā plaša zināšanu bāze, video pamācības, emuārs, e-pasta kanāls un diennakts atbalsta biļešu sistēma. Atbalsts bija ātrs un draudzīgs; vairums manu uzdoto jautājumu tika atrisināti dažu stundu laikā. Diemžēl viņiem nav tiešās tērzēšanas iespējas, un viņi mēdz novirzīt klientus prom no tālruņa līnijas, tāpēc tas var sagādāt problēmas noteiktiem klientiem, kuriem ātri jāsaņem atbalsta pārstāvis..

Kā GeekStorage atbilst sacensībām??

Lai arī samērā neliela iestatīšana, GeekStorage gadu gaitā ir ievērojami uzlabojuši savus serverus un mitināšanas pakotnes. Viņu augstākās klases serveri un ekspertu tehniskais dienests īpaši patiks izstrādātājiem, kuriem rūp maksimāli efektīva aparatūras izmantošana.

Plusi

 • Plāni piedāvā izdevīgu cenas un kvalitātes attiecību
 • Vietņu veidotājs un SSL šifrēšana sākuma līmeņa plānos
 • Ikdienas rezerves kopijas ārpus vietnes
 • Pielāgota programmatūras kaudze palielina servera veiktspēju

Mīnusi

 • Nav tiešraides tērzēšanas atbalsta
 • Ierobežotas servera vietas
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector