G-Core Labs pārskats 2020 – ko saka lietotāji?

g-core-labs-mineG-Core Labs ir maza hostinga kompānija, kas vienkārši neatbilst lieliem zīmoliem, piemēram Hostinger. Lielāki hostinga uzņēmumi vienkārši piedāvā labāku cenu par līdzīgu konfigurāciju.


G-Core laboratorijas dzīvi sāka 2011. gadā.

2012. gadā uzņēmums sešās pilsētās izveidoja savu pirmo septiņu datu centru mugurkaulu, un nākamajā gadā tā tīkls paplašinājās, iekļaujot 23 datu centrus. Arī 2013. gadā G-Core Labs infrastruktūra ieguva Ginesa pasaules rekords par vienlaicīgu tiešsaistes spēlētāju atrašanos vienā MOG serverī, un 2014. gadā uzņēmuma piegādes tīkls izveidoja jaunu vienlaicīgu atskaņotāju rekordu.

2015. gadā G-Core Labs pārcēlās uz jauno galveno mītni Luksemburgā, un 2016. gadā tā uzsāka G-Host globālais hostinga pakalpojums un G-CDN globālais satura piegādes tīkls. Nākamajā gadā to sāka G-krātuve (mākoņu uzglabāšanai) un G-aizsargāt (lai aizsargātu pret DDoS uzbrukumiem). 2018. gadā uzņēmums uzsāka savu G-straume mediju platforma.

Mūsdienās G-Core Labs ir vairāk nekā 100 mezglu piecos kontinentos, un tas piedāvā plašu CDN, mitināšanas, multivides platformu, drošības, pielāgotas programmatūras izstrādes un IT infrastruktūras pārvaldības pakalpojumu klāstu..

Vietni G-Core Labs var pārslēgt starp angļu, krievu, ķīniešu un korejiešu valodām.

Īpašības un ērta lietošana

G-Core Labs piedāvā daudz vairāk nekā tikai mitināšanu, bet hostinga ziņā tas piedāvā īpaši serveri un virtuālie serveri ko var konfigurēt atbilstoši precīzām specifikācijām, izmantojot Servera konfigurētājs kas ļauj jums norādīt:

 • PROCESORS: Dažādi Intel Xeon procesori (atsevišķiem serveriem) vai 1-8 vCPU (virtuāliem serveriem)
 • Operatīvā atmiņa: No 64 GB līdz 256 GB (atsevišķiem serveriem) vai no 512 MB līdz 32 GB (virtuāliem serveriem)
 • Disks: Līdz 2 x 2 TB HDD vai SSD (atvēlētajiem serveriem) vai no 20 GB līdz 600 GB SSD (virtuālajiem serveriem)
 • RAID: Aparatūra vai programmatūra (paredzētajiem serveriem)
 • Datu centrs: 18 starptautiskas atrašanās vietas (paredzētajiem serveriem) un 11 starptautiskās atrašanās vietas (virtuālajiem serveriem)

Varat arī izvēlēties a iepriekš konfigurēts veltīts serveris vai virtuāls serveris lai jums nebūtu jāizlemj visu šo parametru vērtības.

G-Core serveru piedāvājumu rakstura dēļ jūs varat izvēlēties instalēt diezgan daudz jebkura operētājsistēma, kas jums patīk: dažādas Linux, Windows Server vai pat Solaris versijas. Un SSH piekļuve dod jums pilnīgu brīvību instalējiet jebkuru programmatūru un palaist neierobežotu skaitu vietņu. Izmantojot apmaksu, jūs varat kontrolēt savu mitināšanas serveri ISPmanager vadības panelis (Vienkārša vai biznesa versija).

G-Core balsti IPv4 un IPv6, un tas piedāvā plašu (maksas) SSL sertifikāti no vadošajiem pakalpojumu sniedzējiem.

Šeit neatradīsit plašu iesācējiem draudzīgu funkciju komplektu, piemēram, vienkāršus vietņu veidotājus un viena klikšķa instalētājus..

Cenas un atbalsts

Lai gan G-Core Labs piedāvā dažus iepriekš izdalīta speciāla servera un virtuālā servera (VDS) plānus, ieskaitot pievilcīgu cenu “iesācēja” VDS plāns, jums jāapzinās, ka tie ir diezgan pliki serveri un ir potenciāli daudz papildu izmaksu. Jums, iespējams, būs jāmaksā papildus par vadības paneli, par vēlamo ikmēneša trafika daudzumu, par papildu IP adresēm, par SSL sertifikātiem un vēl daudz ko citu.

Izmaksas var kļūt diezgan sarežģītas ja vēlaties pilnībā konfigurēt serveri no nulles, izmantojot servera konfigurētāju, un ir papildu informācijas tabulas, kurās norādīts, cik maksāsit par ikmēneša datplūsmu atkarībā no servera atrašanās vietas (plus, cik papildus maksāsiet, ja pārsniegsiet atļauto summu) ).

Jūs varat sasniegt šī uzņēmuma klientu atbalsta personālu, izmantojot tālruni, e-pastu, tiešraides tērzēšanu un tiešsaistes veidlapu. Esošie klienti var meklēt atbalstu, iesniedzot biļeti no vadības paneļa. Pārbaudot tiešraides tērzēšanas atbalstu, es atklāju, ka aģents ir atsaucīgs, bet nav īpaši zinošs.

G-Core Labs spīd, kad runa ir par atbalsta dokumentāciju par tā mitināšanu, CDN un multivides platformas produktiem. Tas nodrošina arī ļoti detalizētu dokumentāciju par lietojumprogrammu saskarni (API), kuru varat izmantot savu pakalpojumu pārvaldībai. Bet piesargāties; šī ir ļoti tehniska dokumentācija:

g-core-labs-support

Cik maksā G-Core Labs? G-Core Labs piedāvā plānus no 0 USD līdz 248 USD. Cena ir atkarīga no tā, kuru hostinga plāna veidu jūs izvēlaties. Zemāk varat redzēt atjauninātu cenu tabulu (atjaunina katru nedēļu).
Kurš G-Core Labs plāns man jāsaņem? Mans ieteikums ir sākt ar lētāku plānu. Jūs vienmēr varat jaunināt vēlāk. G-Core Labs var palīdzēt pārejot uz dārgāku plānu. Apmeklētāju skaita pieaugums daudzkārt prasa ilgāku laiku, nekā gaidīts, un jums nevajadzētu maksāt daudz naudas, kamēr rodas tāda vajadzība. Protams, jūsu vajadzības var atšķirties, un jūs varat konsultēties ar hostinga ekspertu no G-Core Labs šeit.
Cik labs ir G-Core Labs klientu atbalsts? G-Core Labs netiek atzīts par vienu no mūsu labākajiem tīmekļa mitinātājiem. Bet tas var būt arī rezultāts tam, ka G-Core Labs ir mazs, zem radara izvietots mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Nelielam hostinga uzņēmumam ir priekšrocības – kā klients jūs viņiem esat svarīgāks. Varat arī apskatīt mūsu salīdzinājumu šeit populārākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumi.

Kā G-Core Labs atbilst konkursam??

Ja jūs meklējat virtuālus vai specializētus serverus, kuru darbību nodrošina stabila starptautiska infrastruktūra, un jūs nedomājat maksāt cenu, G-Core Labs varētu būt jūsu tiešais pakalpojumu sniedzējs. Kā sākumā teikts, G-Core pakalpojumi ir vērsti uz nopietniem tehnofiliem, tāpēc tehofobiem nav jāpiemēro, un, ja jūs meklējat vienkāršu koplietojamu mitināšanas plānu kopumu, jums, iespējams, vajadzētu meklēt kaut kur citur.

G-Core Labs varētu piedāvāt labu servisu par saprātīgu cenu, taču vai tas sakrīt ar top web hostinga uzņēmumiem? Mums ir grūti pateikt “jā”.

Plusi

 • 3. līmeņa datu centri un lieks tīkls
 • Pārklājums visā pasaulē
 • Pielāgota konfigurācija un jauninājumi
 • Pilna piekļuve saknei

Mīnusi

 • Reāllaika tērzēšana neinformēta (vai neinformēta)
 • Nav paredzēts iesācējiem; tikai ekspertiem
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector