Freeparking Review 2020 – vai tā spēj izturēt savu reputāciju?

Bezmaksas novietošanaBezmaksas novietošana brīvā dabā ir laba, taču tā nav pietiekami laba. Lai gan Freeparking ir pienācīga tīmekļa mitinātāja, jūs varat iegūt labākas kvalitātes mitināšanu par lētāku cenu, izmantojot Hostinger, piemēram.


Freeparking ir vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas atrodas Jaunzēlandē. Uzņēmumam, kurš darbojas vairāk nekā 18 gadus, ir arī klātbūtne ASV, Indijā, Austrālijā, un U.K.Freeparking ir tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas atrodas Jaunzēlandē. Uzņēmumam, kurš darbojas vairāk nekā 18 gadus, ir arī klātbūtne ASV, Indijā, Austrālijā un Lielbritānijā.

Īpašības un ērta lietošana

bezmaksas autostāvvieta 1

Tīmekļa mitināšanas risinājumos ietilpst: VPS, VDS, WordPress, un e-komercijas mitināšana, bet tajā nav iekļauti īpaši serveru risinājumi. Dažas no šī pārdevēja mitināšanas paketēs iekļautajām funkcijām ir:

 • 140 un vairāk bezmaksas viena klikšķa instalēšanas lietotņu
 • cPanel un Plesk vadības paneļi
 • Paroļu aizsargāšanas direktoriji
 • Vietņu statistika AWStats
 • Neierobežoti apakšdomēni
 • Neierobežots rezervēto domēnu skaits
 • Neierobežotas e-pasta adreses
 • Neierobežots autoatbildētāju skaits
 • Neierobežota e-pasta satiksme
 • Pilnībā lieku, līdzsvarotu pasta platformu

Starter hostinga paketes no Freeparking ietver 5 GB tīmekļa krātuve, 10 GB tīmekļa trafiks, viena mitināta vietne, un desmit MySQL datu bāzes. No otras puses, premium hostinga pakotnēs ietilpst neierobežota tīmekļa krātuve, neierobežota tīmekļa trafiks, piecas mitinātas vietnes un neierobežotas MySQL datu bāzes.

Bezmaksas novietošanai ir viens datu centrs atrodas Oklendā, Jaunzēlandē un viņu lietotāja interfeisu ir viegli izmantot, ļaujot lietotājiem diezgan ātri iegūt atjauninājumus, kā arī viegli mainīt iestatījumus, piemēram, DNS. Lietotāji, kuriem patīk pašpārvalde, mīlēs šo saskarni.

Viens no izaicinājumiem, ar kuriem jūs, iespējams, sastopaties, izmantojot viņu mitināšanas risinājumus, ir viņu e-pasta risinājums. Šis pakalpojums nav tik uzticams; ievērojams skaits lietotāju ir ziņojuši, ka nedēļām ilgi cenšas nosūtīt e-pastus. Arī ienākošie e-pasti bieži tiek noraidīti jo iesūtnē tiek rādīts “Pilns” pat tad, ja tajā nav e-pasta ziņojumu.

Vēl vairāk – viņu pasta serverus, šķiet, Spamhaus ir iekļāvis melnajā sarakstā. Freeparking nav pielicis ievērojamas pūles, lai cīnītos ar nemitīgiem uzbrukumiem tās sistēmām, par kurām sūdzējušies daudzi klienti.

Cenas un atbalsts

Hostinga risinājumi ir bezmaksas par saprātīgu cenu. Tomēr viņi piedāvāt SSL sertifikātus kā papildinājumu par to, ka lietotājiem par to jāmaksā atsevišķi. Klientiem, kuri vēlas palaist vietnes, kurām nepieciešams SSL sertifikāts, iegādājoties to atsevišķi, šis mitināšanas risinājums ir diezgan dārgs.

Bezmaksas novietošana mitināšanas plāni ir norādīti ASV dolāros, bet lietotājiem tiek nosūtīti rēķini, kas norādīti vietējā valūtā. Dažreiz pārdevējs var iekasēt no jums vairāk maksu, jo rēķinā norādīto vietējo valūtu atkal konvertē dolāros.

Turklāt sagaidiet cenas ievērojami palielināsies pēc pirmā norēķinu perioda beigām. Zemās cenas ir ievada un attiecas tikai uz jūsu sākotnējo pirkuma termiņu. Freeparking piedāvā arī saviem klientiem bezmaksas domēns uz mūžu tik ilgi, kamēr lietotājs paliek viņu mitināšanas klients. Tomēr šis piedāvājums attiecas tikai uz .nz un standarta gTLD domēna vārdiem.

Jūs varat sazināties ar Freeparking atbalsta komandu, izmantojot e-pasts, viņu atbalstu tālruņu numuri, ieskaitot bezmaksas numuru, vai ar iesniedzot biļeti. Viņi ir tiešraides tērzēšanas iespēja bet tas prasa diezgan daudz pārlūkošanas, lai atrastu to savā vietnē. Bezmaksas servisa atbalsta pakalpojumi ir nav pieejams visu diennakti. E-pasta atbalsts ir pieejams darba dienās no plkst. 8:30 līdz 7:30. un 8:30 no 17:00 līdz 17:30. Jaunzēlandes vasaras laiks (NZDT) brīvdienās. Atbalsts pa tālruni ir pieejams darba dienās no plkst. 8:30 līdz 17:30. un sestdienās no plkst. 10:00 līdz 14:00. (NZDT).

Freeparking atbalsta kvalitāte atstāj daudz vēlamo. Kamēr atbalsta komanda ir pieklājīga un dara visu iespējamo, lai palīdzētu, viņi ir bieži ir slikti aprīkots, lai apstrādātu lielāko daļu hostinga jautājumu ka klienti klāt. Jūs varētu vēlēties izmantot diezgan plaša zināšanu bāze piedāvā Freeparking, kas satur FAQ sadaļu un video pamācības.

Cik maksā Freeparking? Freeparking piedāvā plānus no 12 USD līdz 33 USD. Cena ir atkarīga no tā, kuru hostinga plāna veidu jūs izvēlaties. Zemāk varat redzēt atjauninātu cenu tabulu (atjaunina katru nedēļu).
Kurš bezmaksas rezervācijas plāns man jāsaņem? Mans ieteikums ir sākt ar lētāku plānu. Jūs vienmēr varat jaunināt vēlāk. Bezmaksas autostāvvieta var palīdzēt pārejot uz dārgāku plānu. Apmeklētāju skaita pieaugums daudzkārt prasa ilgāku laiku, nekā gaidīts, un jums nevajadzētu maksāt daudz naudas, kamēr rodas tāda vajadzība. Protams, jūsu vajadzības var atšķirties, un jūs varat konsultēties ar mitināšanas ekspertu no Freeparking šeit.
Cik labs ir Freeparking klientu atbalsts? Freeparking netiek atzīts par vienu no mūsu labākajiem tīmekļa mitinātājiem. Bet tas var būt arī iemesls tam, ka Freeparking ir mazs, zem radara izvietots mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Nelielam hostinga uzņēmumam ir priekšrocības – kā klients jūs viņiem esat svarīgāks. Varat arī apskatīt mūsu salīdzinājumu šeit populārākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumi.

Kā Freeparking sakrīt ar sacensībām?

Šķiet, ka bezmaksas autostāvvietā ir infrastruktūra, kas nepieciešama mazo un vidējo uzņēmumu vietņu uzturēšanai Jaunzēlandē. Tomēr viņu mazāk kā optimālais atbalsts un izaicinājumi, kas saistīti ar viņu e-pasta mitināšanas risinājumiem, var padarīt tos mazāk vēlamus salīdzinājumā ar citiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem Jaunzēlandē.

Joprojām neesat pārliecināts, vai šī ir pareizā tīmekļa mitinātāja? Apskatiet mūsu populārākie ieteicamie tīmekļa mitinātāji lai uzzinātu vairāk.

Plusi

 • Viegli lietojams lietotāja interfeiss
 • Piedāvā klientiem bezmaksas domēnu visu mūžu
 • Bezmaksas vietņu drošības Skeneris vietnei LITE Trial
 • Par saprātīgām cenām ievada hostinga cenas

Mīnusi

 • Nepārtrauktas problēmas, izmantojot viņu e-pasta risinājumu
 • Atbalsta komanda nav pieejama visu diennakti
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector