FreeHosting.host pārskats 2020 – vai tas ir tā vērts?

freehosting galvenāFreeHosting ir maza hostinga kompānija, kas vienkārši neatbilst lieliem zīmoliem, piemēram Hostinger. Lielāki hostinga uzņēmumi vienkārši piedāvā labāku cenu par līdzīgu konfigurāciju.


FreeHosting sevi raksturo kā “jaunu un novatorisku bezmaksas un profesionālu vietņu mitināšanas pakalpojumu”, kuru jums piedāvā Brazīlijas uzņēmums Simple Host Informática. Tas nevar būt tik jauns, jo lepojas ar to, ka 12 darbības gadu laikā ir izveidojis 800 000 vietņu.

Patiesībā savam nosaukumam FreeHosting apgalvo, ka piedāvā bezmaksas vietņu mitināšanas pakalpojumus ASV tirgum un citiem tirgiem visā pasaulē. Tomēr ir pieķeršanās, jo bezmaksas mitināšanas plāni rakstīšanas laikā tiek “uz laiku apturēti”, tāpēc tā vietā ir jāreģistrējas uz apmaksātu plānu.

Īpašības un ērta lietošana

FreeHosting.host

FreeHosting ne tik brīvos mitināšanas plānus nodrošina drošs un stabils pakalpojums LiteSpeed ​​tīmekļa serveris kas var apkalpot tūkstošiem statisku tīmekļa lapu ar minimālu atmiņas patēriņu. Atbalsts PHP 7 nodrošina arī ātrāku veiktspēju nekā iepriekšējā (lēnākā) PHP 5.

Atšķirībā no daudziem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kas sola neierobežotus resursus, šī saimniece nemaldina jūs ar viltus solījumiem (izņemot, protams, solījumu par bezmaksas mitināšanu). Tas nodrošina jūsu vietņu iegūšanu garantētie resursi un ir aizsargāti no citu uzņemto klientu nelabvēlīgās ietekmes, pateicoties CloudLinux.

Populārs cPanel vadības panelis tiek nodrošināta ar mitināšanas plāniem, lai atvieglotu mitināšanas administrēšanu. Dažas citas funkcijas, kuras jūs saņemat ar mitināšanas plāniem, ir:

 • Domēni un papildinājumu domēni
 • FTP konta pārvaldnieks
 • Parole un drošība
 • Bezmaksas e-pasta konti
 • Bezmaksas SSL sertifikāti
 • MySQL / PostgreSQL
 • PHP 5 līdz PHP 7
 • Pilna piekļuve saknei
 • Spēja plānot ikdienas / nedēļas uzdevumus

Instalētāja instalēšana ar vienu klikšķi noderēs, veidojot CMS vietni, forumu vai datu bāzētu e-veikalu. Vienkārši izvēlieties vienu no vairāk nekā 100 bezmaksas tīmekļa lietotnēm. Tā vietā izstrādātāji var izveidot pielāgotas lietotnes, izmantojot tādas programmēšanas valodas kā PHP 7.

Jums nav jāuztraucas par dublējumiem, jo ​​šis pakalpojums tiek izmantots JetBackup ikdienas datu bāzu un failu dublējumiem, kas tiek glabāti ārēji. Šīs rezerves kopijas ir uzglabā 30 dienas un var būt atjaunots no vadības paneļa.

Cenas un atbalsts

FreeHosting.host

Jūs varat pierakstīties uz pakalpojumiem norēķinu ciklos no viena mēneša līdz trim gadiem un maksāt, izmantojot PayPal. Tu iegūsti viens mēnesis bez maksas kad jūs reģistrējaties ikgadējai mitināšanai, kas (rakstīšanas laikā) ir vienīgā bezmaksas mitināšana, ko saņemat no FreeHosting, ja vien jūs neskaitāt dāsna 45 dienu naudas atdošanas politika ja jums ir jāatsakās no šī saimnieka pirmo sešu nedēļu laikā, tas jums vajadzētu atmaksāt.

Jūs varat izsaukt atbalstu, piesakoties savā kontā un iesniedzot a atbalsta biļete, vai arī varat aizpildīt tiešsaistes kontakta forma. Lai arī FreeHosting Facebook konts nav atjaunināts divus gadus un tā forums ir nedaudz labāks, pašpalīdzības resursi ir pārsteidzoši visaptveroši. Tur ir pienācīgs pašpalīdzības apmācību komplekts un FAQ lapa.

Cik maksā FreeHosting.host? FreeHosting.host piedāvā plānus no 0 USD līdz 23 USD. Cena ir atkarīga no tā, kuru hostinga plāna veidu jūs izvēlaties. Zemāk varat redzēt atjauninātu cenu tabulu (atjaunina katru nedēļu).
Kurš FreeHosting.host plāns man jāsaņem? Mans ieteikums ir sākt ar lētāku plānu. Jūs vienmēr varat jaunināt vēlāk. FreeHosting.host var jums palīdzēt pāriet uz dārgāku plānu. Apmeklētāju skaita pieaugums daudzkārt prasa ilgāku laiku, nekā gaidīts, un jums nevajadzētu maksāt daudz naudas, kamēr rodas tāda vajadzība. Protams, jūsu vajadzības var atšķirties, un jūs varat konsultēties ar mitināšanas ekspertu no vietnes FreeHosting.host šeit.
Cik labs ir vietnes FreeHosting.host klientu atbalsts? FreeHosting.host nav klasificēts kā viens no mūsu labākajiem tīmekļa mitinātājiem. Bet tas var būt arī iemesls tam, ka FreeHosting.host ir mazs, zem radara izvietots mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Nelielam hostinga uzņēmumam ir priekšrocības – kā klients jūs viņiem esat svarīgāks. Varat arī apskatīt mūsu salīdzinājumu šeit populārākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumi.

Kā FreeHosting.host atbilst konkursam?

Plush pusē FreeHosting piedāvā labu klāstu uzticamu, ar īpašiem funkcijām balstītu hostinga plānu, ko atbalsta pienācīgs pašpalīdzības resursu komplekts. No mīnusiem tā neatpaliek no sava vārda vai “bezmaksas mitināšanas” solījumiem, jo ​​rakstīšanas laikā bezmaksas mitināšanas konti ir “uz laiku apturēti”..

Iespējams, ka FreeHosting piedāvā labu pakalpojumu par saprātīgu cenu, taču vai tas sakrīt ar top web hostinga uzņēmumiem? Mums ir grūti pateikt “jā”.

Plusi

 • Lietotājam draudzīgs vadības panelis
 • Augstas veiktspējas tīmekļa serveri
 • 45 dienu naudas atdošanas garantija
 • Labi pašpalīdzības resursi

Mīnusi

 • Ierobežoti kontaktu kanāli
 • Nav bezmaksas mitināšanas (neskatoties uz vārdu)
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector