EuroVPS pārskats 2020 – vai jūs ticat, ka izmantojat garantiju?

EuroVPS kopš 2004. gada un šobrīd piedāvā tīmekļa mitināšanas risinājumus apkalpo vairāk nekā 2000 klientu vairāk nekā 100 valstīs. Tie nav “zemu izmaksu” dalīta mitināšanas risinājums, bet gan spēcīgs pakalpojums, kas piedāvā pārvaldītu VPS un speciālus serverus ar fantastisku klientu atbalstu.


Īpašības un ērta lietošana

EuroVPS nepiedāvā dalītu mitināšanu EuroVPS garantē 100% uptime un papildina to ar kredītiem jūsu kontā 60 minūšu vai ilgāka pārtraukuma gadījumā.

Pārvaldītās VPS mitināšanas funkcijas ietver:

 • Linux vai Windows OS
 • Saknes pieeja
 • Neierobežota vietnes mitināšana
 • Īpašas IP adreses
 • Rezerves saglabāšana 30 dienas
 • Viegla mērogojamība

Dedicated servera pamatīpašības ietver:

 • Bezmaksas migrācija
 • 10 Gbps augšupsaite
 • Bezmaksas RAID kontrolieris
 • Ikdienas dublējumi
 • HP Enterprise serveri
 • Datacenter klases SanDisk SSD krātuve
 • Minimālais 10TB joslas platums

EuroVPS piedāvā tikai VPS un speciālu serveru mitināšanu. Atšķirībā no dalītās mitināšanas, ar VPS mitināšanu katrā serverī ir tikai dažas vietnes un klientiem tiek piedāvāti lielāki resursu piešķīrumi. Dedicated hostings ļauj jums iznomāt visu serveri, nodrošinot visus šī servera resursus jūsu vietnei.

Atšķirībā no dalīta hostinga pakalpojumiem, EuroVPS ir vairāk vērsts uz vietņu profesionāļiem vai tiem, kas ir pietiekami pieredzējuši, lai pārvaldītu savas vietnes. Tas nenozīmē, ka iesācēji to nevar izmantot, jo viņu atbalsta personāls palīdzēs jums iestatīt vietni. Ja godīgi, ja esat iesācējs, jums vislabāk noderēs, ja viņu atbalsta komanda veic sākotnējo iestatīšanu.

Ja jūsu vietne atrodas citā resursdatorā, jūs varat bez maksas migrēt savu vietni uz EuroVPS. Viņu inženieru komanda ātri pārvietos jūsu vietni un palīdzēs jums to optimizēt veiktspējai.

EuroVPS

Cenas un atbalsts

Kad esat izlēmis, vai doties ar pārvaldītu VPS vai ar speciālu serveri, tagad varat izvēlēties, kurš plāns vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

EuroVPS piedāvā četrus pārvaldītu VPS pakalpojumu līmeņus. Zemāk ir katras paketes pamatnodalījumi:

Iebraukšana Midrange Performance Uzņēmējdarbība
Uzglabāšana 50 GB SSD 75 GB SSD 125 GB SSD 250 GB SSD
Joslas platums 2 TB 4 TB 6 TB 8 TB
CPU serdeņi 2 4 6 8

Ja jums nepieciešama īpaša servera jauda, ​​jums ir pieejamas trīs iespējas. Šeit ir pamata konfigurācijas:

Vērtība Performance Blīvums
Auns 16 GB 32 GB 128 GB
Procesors Intel E5-2660 v2 Intel E5-2660 v4 Quad Intel E7-4870
Caurumi 10 pie 2,2 GHz (20 loģiski) 14 pie 2,0 GHz (28 loģiski) 160 pie 2,4 GHz
Uzglabāšana 2 x 200 GB SSD 2 x 800 GB SSD 4 x 800 GB SSD
RAID RAID-1 RAID-1 RAID-10
Joslas platums 10 TB 10 TB 100 TB

Viena atšķirība starp speciālu mitināšanu un pārvaldītajiem VPS pakalpojumiem ir tā katrs plāns ir pielāgojams. Iepriekš redzamā tabula ir bāzes konfigurācija. Ja jums ir nepieciešams vairāk enerģijas nekā norādīts, norēķinu procesa laikā varat viegli uzlabot noteiktus sava plāna aspektus.

Visiem plāniem ir septiņu dienu naudas atdošanas garantija. Viņu garantija būtu labāka, ja tā būtu 30 dienu naudas atdošanas garantija. Tādā veidā jums būtu pietiekami daudz laika, lai jūsu vietni migrētu vai izveidotu un veiktu testēšanu.

Visi plāni ar EuroVPS nāk ar neierobežotu atbalstu bez papildu maksas. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka neatkarīgi no jums radušās problēmas, neatkarīgi no tā, vai ir nepieciešama palīdzība ar datu bāzes migrēšanu, lai konfigurētu jūsu cPanel programmatūru, klientu atbalsts ir pieejams, lai palīdzētu.

EuroVPS darbojas nedaudz savādāk nekā vairums pakalpojumu. Papildus palīdzības sniegšanai problēmu risināšanā viņi pastāvīgi uzrauga jūsu galvenās vietnes un servera datus, un viņu inženieri tiks informēti par visām problēmām, dažreiz tās novēršot, pirms jūs zināt par problēmu. Viņi arī katru ceturksni organizē savu serveru un vietņu drošības auditus, lai atklātu iespējamos drošības draudus.

Jūs varat sazināties ar klientu atbalstu 24 stundas diennaktī, izmantojot tiešraidi vai tālruni Diemžēl, viņi nepiedāvā bezmaksas iespēju starptautiskiem klientiem. Ņemiet vērā, ka viņu tiešraides tērzēšanu atbalsta Intercom, un jums vidēji būs jāgaida apmēram piecas minūtes atbildei. Kad izmēģināju viņu klientu atbalstu, viņu aģenti bija ļoti izpalīdzīgi un zinoši.

Cik maksā EuroVPS? EuroVPS piedāvā plānus no 6 līdz 8 USD. Cena ir atkarīga no tā, kuru hostinga plāna veidu jūs izvēlaties. Zemāk varat redzēt atjauninātu cenu tabulu (atjaunina katru nedēļu).
Kurš EuroVPS plāns man jāsaņem? Mans ieteikums ir sākt ar lētāku plānu. Jūs vienmēr varat jaunināt vēlāk. EuroVPS var jums palīdzēt pārejot uz dārgāku plānu. Apmeklētāju skaita pieaugums daudzkārt prasa ilgāku laiku, nekā gaidīts, un jums nevajadzētu maksāt daudz naudas, kamēr rodas tāda vajadzība. Protams, jūsu vajadzības var atšķirties, un jūs varat konsultēties ar EuroVPS mitināšanas ekspertu šeit.
Cik labs ir EuroVPS klientu atbalsts? EuroVPS nav ierindots kā viens no mūsu labākajiem tīmekļa mitinātājiem. Bet tas var būt arī rezultāts tam, ka EuroVPS ir mazs, zem radara izvietots mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Nelielam hostinga uzņēmumam ir priekšrocības – kā klients jūs viņiem esat svarīgāks. Varat arī apskatīt mūsu salīdzinājumu šeit populārākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumi.

Kā EuroVPS atbilst sacensībām??

EuroVPS koncentrējas uz kvalitatīvu tīmekļa mitināšanas risinājumu nodrošināšanu tiem, kam nepieciešama ātra veiktspēja un mērogojamība. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties pārvaldītu VPS vai īpašu serveri, jums būs viss nepieciešamais, lai palaistu tik daudz vietņu, cik varat veiksmīgi darboties.

Joprojām neesat pārliecināts, vai šī ir pareizā tīmekļa mitinātāja? Apskatiet mūsu populārākie ieteicamie tīmekļa mitinātāji lai uzzinātu vairāk.

Plusi

 • Bezmaksas migrācija
 • Ikdienas dublējumi
 • Neierobežots domēnu skaits
 • Krātuves un joslas platums

Mīnusi

 • Nav bezmaksas klientu atbalsta numura
 • Nav labākais iesācējiem
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector